Vienintelė specializuota, Europos vėžio institutų organizacijos
akredituota onkologijos įstaiga Lietuvoje

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Artėjantys renginiai
Karjera
Naujienos
Nuomos konkursas
Projektų aprašymai
Renginių galerija
Skelbimai

NVI darbuotojos dalyvavo „Moterų bėgime“

 

Šeštadienį, birželio 17 d., vykusiame „Moterų bėgime“ savo jėgas išbandė daugiau nei trisdešimt Instituto darbuotojų ir jų vaikų. „Moterų bėgimo“ metu dalyvės paaukojo 673 Eur, kurie bus skirti naujo echoskopo aparato Nacionaliniam vėžio institutui įsigyti.

 

Norime pasidžiaugti, kad šiais metais bėgime dalyvavo beveik visų NVI skyrių atstovės. Moterys sau ir kitiems įrodė, kad 5 kilometrų atstumas nėra neįveikiamas, o aktyvus gyvenimo būdas joms nesvetimas.

 

 

 

Bėgime dalyvavo ir NVI darbuotojų vaikai, kurie savo jėgas išbandė „Pritt vaikų“ bėgime. Šiame bėgime dalyvavusių vaikų atbėgimo laikas nebuvo skaičiuojamas. Visi bėgę jau yra pirmi!

 

Bėgimo renginyje Nacionalinio vėžio instituto palapinėje gydytoja onkologė Šarūnė Liukpetrytė mokė moteris, kaip taisyklingai atlikti krūtų savityrą nepraleidžiant nėvieno iš šešių žingsnių.

 

Nežinote, kaip atlikti krūtų savityrą? Pasižiūrėkite, ką pataria gydytoja: https://www.youtube.com/watch?v=VfTg2GpWX-M&t=3s

 

Moterų bėgimo dalyvės paaukojo 673 Eur, kurie bus skirti Nacionaliniam vėžio institutui naujam echoskopo aparatui įsigyti.

 

 

About the Author