Vienintelė specializuota, Europos vėžio institutų organizacijos
akredituota onkologijos įstaiga Lietuvoje

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Artėjantys renginiai
Karjera
Naujienos
Nuomos konkursas
Projektų aprašymai
Renginių galerija
Skelbimai

Ultragarsinės diagnostikos vasaros mokykla 2017

 

Liepos 28–30 d. Gurakalnėje, Dubingiuose, Molėtų rajone,  įvyko tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija "Ultragarsinės diagnostikos vasaros mokykla: teorija ir praktika 2017", kurią rengė Lietuvos ultragarso asociacija ir Nacionalinis vėžio institutas (NVI).

 

Ketvirtus metus, vasarą, paskutinį liepos mėnesio savaitgalį, vyko vis labiau populiarėjanti tarptautinė „Ultragarsinės diagnostikos vasaros mokykla“. Pasak šio renginio sumanytojo ir organizatoriaus  Lietuvos ultragarso asociacijos prezidento, NVI Onkourologijos skyriaus vedėjo dr. Alberto Ulio, numatant  konferencijos programą, stengtasi apimti visas sritis, kur naudojamas ultragarsas. „Visuotinai pripažinta, kad šis tyrimas yra absoliučiai nekenksmingas žmogui, o informacijos dažnai duoda daugiau nei bet kuris kitas tyrimas“ , – sako dr. A. Ulys.

 

Anot dr. A. Ulio, džiugu, jog, kaip jau įprasta, renginyje aktyviai dalyvauja mūsų kaimynai latviai, „Paskaitą skaitė ir praktinius užsiėmimus vedė viena iš žymiausių radiologų Europoje Maija Radzina, – sako dr. A. Ulys. – Mūsų renginį geranoriškai remia vietos savivalda, o mes į programą įtraukėme ir vietos gyventojų ištyrimą – „Kaimo ambulatorija“ darbuosis Dubingių bendruomenės centre.“

 

Be mokslinių ir praktinių ultragarsinės diagnostikos dalykų, pasirūpinta, kad konferencijos dalyviai neužsisėdėtų – po paskaitų jiems siūloma aktyviai dalyvauti lauko teniso turnyre.

 

Konferencijos programa. 

 

Akimirkos iš konferencijos:

 

    

About the Author