Vienintelė specializuota, Europos vėžio institutų organizacijos
akredituota onkologijos įstaiga Lietuvoje

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Artėjantys renginiai
Karjera
Naujienos
Nuomos konkursas
Projektų aprašymai
Renginių galerija
Skelbimai

Mokslo ir žinių diena NVI

 

Tradiciškai į Didžiąją salę pradėti naujųjų 2017–2018 mokslo metų bei paminėti Mokslo ir žinių dienos susirinko NVI bendruomenė.

 

Naujųjų mokslo metų proga susirinkusius darbuotojus pasveikinęs ir iki rudens nuveiktus darbus bei Klinikos naujienas apžvelgęs Instituto direktorius prof. dr. (HP) Feliksas Jankevičius pabrėžė, jog turint tarptautinę akreditaciją būtina stengtis maksimaliai ir greitai adaptuoti visas diagnostikos bei gydymo naujienas ir pritaikyti jas mūsų pacientams.

 

NVI bendruomenę pasveikino švietimo ir mokslo ministrės patarėjas prof. Eugenijus Butkus. „Mokslo institutų šeimoje Nacionalinis vėžio institutas išsiskiria savo perspektyvų aiškumu, – perdavęs ministrės sveikinimą pasakė prof. E. Butkus.  Nekyla jokių abejonių dėl Instituto veiklos. Iš tikrųjų matyti dideli darbai, kurie jau padaryti norint užtikrinti mokslo ir gydymo vienovę.“

 

Direktoriaus pavaduotoja mokslui ir plėtrai prof.  dr. (HP) Sonata Jarmalaitė savo sveikinimo kalboje Institutą pavadino poetiškai – mokslo kalve. „Nors pagal darbuotojų skaičių mokslininkai tikrai nėra gausiausia mūsų didelio kolektyvo dalis, o Klinikoje dirba keleriopai didesnis būrys medikų, apsisukę vis  kalbame apie mokslą,  – pasakė prof. dr.  (HP) S. Jarmalaitė. – Mes esame stiprus mokslo institutas ir esame  įgyvendinę siekiamybę, aktualią visose ES šalyse – tai yra mokslo ir klinikos vienovę, pagreitinančią mokslo pasiekimų diegimą į praktiką.“

 

Mokslo ir žinių dienos proga buvo oficialiai atidaryta Genetinės diagnostikos laboratorija, iškilmingoje penkiaminutėje mokslininko emerito statusą patvirtinatis dokumentas buvo įteiktas ilgamečiam Instituto vadovui profesoriui Konstantinui Povilui Valuckui.  

 

About the Author