Vienintelė specializuota, Europos vėžio institutų organizacijos
akredituota onkologijos įstaiga Lietuvoje

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Artėjantys renginiai
Karjera
Naujienos
Nuomos konkursas
Projektų aprašymai
Renginių galerija
Skelbimai

Bendra dviejų institutų konferencija

Jungtinėje Nacionalinio vėžio instituto ir Inovatyvios medicinos centro mokslinėje konferencijoje gruodžio 15 d. gausiai dalyvavo abiejų institutų mokslininkai.

 

„Tai, sakyčiau, istorinė konferencija, tikrai pirmoji tokio tipo onkologų ir IMC mokslininkų konferencija, bet, tikiuosi ne paskutinė, – atidarydamas konferenciją pasakė prof. Algirdas Venalis. – Kodėl mums prireikė ją organizuoti? Gyvename labai neramiais permainų laikais, todėl tarpusavio palaikymas labai reikalingas ir pageidautinas. Antra, gyvename labai įtemptos mokslinės konkurencijos laikais. Tenka konkuruoti ne tik dėl vadinamųjų grantų, bet ir dėl biudžetinio finansavimo.“

 

Pasak prof. A. Venalio, šiuo sudėtingu laikotarpiu būtina ieškoti sąlyčio taškų, tų sričių, kur galėtume vieni kitus papildyti ir paremti – organizuojat bendrus tyrimus, bendrus projektus. Jungtinėje NVI ir IMC konferencijoje abiejų institucijų padalinių vadovai pristatė savo mokslinės veiklos apžvalgas.

 

Kaimynystėje įsikūrę dviejų mokslinių  tyrimų institucijų mokslininkai iki šiol nedaug žinojo vieni apie kitus. Komunikacijos ledai buvo pralaužti dar lapkritį, kai bendrame susitikime NVI mokslinę veiklą pristatė direktoriaus pavaduotoja mokslui ir plėtrai prof. Sonata Jarmalaitė, o IMC atstovavo direktoriaus pavaduotojas mokslo reikalams dr. Augustas Pivoriūnas ir mokslinis sekretorius dr. Almantas Šiaurys.

 

 

About the Author