Vienintelė specializuota, Europos vėžio institutų organizacijos
akredituota onkologijos įstaiga Lietuvoje

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Artėjantys renginiai
Karjera
Naujienos
Nuomos konkursas
Projektų aprašymai
Renginių galerija
Skelbimai

Leidiniai

Actamedica_coverActa medica Lituanica – oficialus Lietuvos mokslų akademijos, Vilniaus universiteto ir Nacionalinio vėžio instituto leidinys.

 

Žurnale spausdinami skirtingų medicinos ir medicininių mokslų sričių originalūs moksliniai straipsniai, mokslinių tyrimų apžvalgos, eksperimentinių ir klinikinių tyrimų rezultatai, trumpi pranešimai bei klinikiniai atvejai.


Atsakingoji sekretorė dr. Rūta Briedienė
El. p. ruta.briediene.nvi.lt


Žurnalo prieiga per Lietuvos mokslų akademijos leidyklą


Žurnalo archyvas

 

 

 LTchirurgija_virselis

Būtinybė Lietuvos chirurgų ir su chirurgais bendradarbiaujančių draugijų mokslinius darbus publikuoti viename periodiniame leidinyje lėmė sprendimą tęsti tokio žurnalo leidybą. Periodinio leidinio „Lietuvos chirurgija“ tikslai: supažindinti su Lietuvos ir užsienio šalių chirurgijos naujovėmis, mokslinės literatūros apžvalgomis, skelbti originalius retrospektyviuosius, perspektyviuosius, eksperimentinius ir kito pobūdžio straipsnius, pasidalyti darbo patirtimi, aprašyti retus ir ypatingus klinikinius atvejus, skelbti draugijų posėdžių medžiagą, rekomendacijas, nuomones, informaciją, recenzuoti knygas, straipsnius.

 

Žurnalas skiriamas ne vien tik chirurgijos profilio gydytojams. Medžiaga priimama ir spausdinama lietuvių ir anglų kalbomis. Visus straipsnius recenzuoja mokslo laipsnius turintys specialistai. Jie yra redaktorių kolegijos nariai arba konsultantai.

 

Lietuvos chirurgija“ tampa oficialus Lietuvos chirurgų asociacijos, Lietuvos žaizdų gydymo asociacijos, Lietuvos ambulatorinės chirurgijos draugijos, Lietuvos endoskopuotojų draugijos, Lietuvos krūtinės ir širdies chirurgijos draugijos, Lietuvos koloproktologų draugijos, Lietuvos kraujagyslių chirurgų draugijos, Lietuvos minimaliai invazinės chirurgijos draugijos, Lietuvos neurochirurgų draugijos, Lietuvos onkologų draugijos, Lietuvos patologų draugijos, Lietuvos plaštakos chirurgijos ir reabilitacijos draugijos, Lietuvos traumatologų ir ortopedų draugijos, Lietuvos urologų draugijos, Lietuvos vaikų chirurgų draugijos, Lietuvos veido ir žandikaulių chirurgų draugijos, Lietuvos vertebrologų draugijos, Vilniaus chirurgų draugijos, Kauno krašto chirurgų draugijos, Klaipėdos krašto chirurgų draugijos, Šiaulių krašto chirurgų draugijos, Panevėžio krašto chirurgų draugijos žurnalas. Jis yra atviras ne tik chirurginio profilio, bet ir visoms draugijoms, medikams, bendradarbiaujantiems su chirurgais. Leidinys yra registruotas recenzuojamas periodinis Lietuvos Respublikos mokslo žurnalas.

 

Nuoroda į žurnalą

 

Informacija paiimta: www.zurnalai.vu.lt