Atgal

12th European Regional Conference on Thoracic Oncology: What We Really Can in COVID-19 Pandemic?

   Bir. 18, 2021

Maloniai kviečiame į hibridinę tarptautinę konferenciją "12th European Regional Conference on Thoracic Oncology: What We Really Can in COVID-19 Pandemic?"
Konferencijos atidarymas įvyks 2021 m. birželio 18 d. 8:00 val. Prisijungimo nuoroda bus išsiųsta tik užsiregistravusiems dalyviams.

Registracija

Konferencija apima daug svarbių Lietuvai bei Europai mokslinių temų, epidemiologijos, patikros, molekulinės biologijos, diagnostikos ir gydymo srityse. Konferencijos dalyviai iš užsienio yra aukščiausio lygio specialistai, tarptautinės kovos su plaučių vėžio liga draugijos (IASLC) lektoriai, kurie pasidalins savo patirtimi, klinikinių tyrimų rezultatais, gydymo taktika gydant krūtinės onkologines ligas. Konferencijos metu aptarti rezultatai bus naudingi Lietuvos ir kitų šalių mokslininkams įvertinant ir įdiegiant naujus gydymo metodus į praktiką. Laukiame iki 100 specialistų iš Lietuvos, Baltijos šalių, Lenkijos, Graikijos, Danijos, Norvegijos, Vokietijos Švedijos ir Suomijos.

Bus išduodami 8 val. dalyvio sertifikatai.

Konferencija skirta: gydytojams chirurgams, gydytojams genetikams, gydytojams krūtinės chirurgams, gydytojams onkologams chemoterapeutams, gydytojams onkologams radioterapeutams, gydytojams patologams, gydytojams pulmonologams, gydytojams radiologams, laboratorinės medicinos gydytojams, šeimos gydytojams, vidaus ligų gydytojams ir kitų specialybių gydytojams.

Atnaujinta 2021-06-08 14:23