Atgal

NVI ir SAM tęsia glaudų bendradarbiavimą komunikacijos srityje: ministerijos atstovams surengta ekskursija

   Bir. 21, 2022

Nacionalinis vėžio institutas (NVI) ir Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) tęsia produktyvų bendradarbiavimą komunikacijos srityje. Antradienį NVI lankėsi SAM Spaudos tarnybos atstovės ir SAM praktikantai. Svečiams buvo surengta ekskursija po NVI klinikos ir mokslo padalinius. SAM darbuotojai lankėsi Diagnostinės ir intervencinės radiologijos, Chemoterapijos su dienos stacionaru, Išorinės spindulinės terapijos, Onkoginekologijos skyriuose, Anesteziologijos, reanimacijos ir operacinės skyriuje, Imunologijos laboratorijoje.

SAM Spaudos tarnybos atstovai domėjosi NVI klinikine ir moksline veikla.  Surinktą medžiagą ir nuotraukas SAM atstovai ketina naudoti socialiniuose tinkluose, informuojant visuomenę apie NVI veiklą, onkologijos aktualijas.

„Vėžio diagnostika ir gydymas Lietuvoje lygiuojasi su Vakarų šalių praktikomis. Tuo įsitikinome lankydamiesi Nacionaliniame vėžio institute. Didžioji dalis mokslinių tyrimų ir inovacijų daugumai pacientų lieka nematoma, tad labai svarbu edukuoti ir rodyti visuomenei, jog Lietuvoje ši klastinga liga yra įveikiama laiku diagnozavus ir pradėjus gydymą. Lankydamiesi Nacionaliniame vėžio institute kartu susipažinome, kaip vyksta darbas Diagnostinės ir intervencinės radiologijos, Chemoterapijos su dienos stacionaru, Išorinės spindulinės terapijos, Onkoginekologijos skyriuose, taip pat pamatėme su kuo dirba anesteziologai, kaip vyksta operacijos bei su kokiais iššūkiais dirba Imunologijos laboratorija,“ – įspūdžiais po ekskursijos NVI dalijasi SAM praktikantė Jūratė.

NVI ir SAM džiaugiasi bendradarbiaudami viešųjų ryšių srityje, tarpusavyje dalindamiesi visuomenei aktualia informacija apie onkologiją.

Atnaujinta 2022-06-22 13:30