Darbo pasiūlymai

Slaugytojams

Šiuo metu ieškome bendrosios praktikos slaugytojų terapiniuose skyriuose (3 et.):

 Rekalavimai:

*galiojanti bendrosios praktikos slaugytojo licencija;
*gebėjimas dirbti komandoje.

*Atlyginimas 1100 - 1200 Eur (neatskaičius mokesčių).

TEIRAUTIS:
Nijolė Zadoreckaitė
Vyriausioji slaugos administratorė
Slaugos administravimo skyrius
223 kab.
Tel. (8 5) 278 6704
El. paštas nijole.zadoreckaitenvi.lt

CV SIŲSTI el. paštu:
Viktorija Gaidamavičiūtė
Vyresnioji specialistė
223 kab.
Tel. (8 5) 219 0961
El. paštas viktorija.gaidamaviciutenvi.lt

IŠORINĖS SPINDULINĖS TERAPIJOS SKYRIUJE reikalingas
Radiologijos technologas ( 1,0 et.)

Reikalavimai:
*Turėti Radiologijos technologo profesinę kvalifikaciją.

Atlyginimas nuo 1100 Eur (neatskaičius mokesčių)

TEIRAUTIS
Aurelija Gervinskienė
Vyresnioji radiologijos technologė
Tel: +37068505203
El.paštas: aurelija.gervinskienenvi.lt

CHEMOTERAPIJOS SU DIENOS STACIONARU  SKYRIUJE reikalingi slaugytojai

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdį:
Mūsų slaugytojų komanda:
• Atlieka slaugos bei gydomąsias procedūras (manipuliacijos procedūrų kabinete - tyrimų ėmimas, injekcijos, dokumentų pildymas);
• Teikia skubią medicinos pagalbą;
• Tvarko medicininę dokumentaciją.

Reikalavimai darbuotojui:
• Turite bendrosios praktikos slaugytojo išsilavinimą;
• Turite galiojančią bendrosios praktikos slaugytojo licenciją;
• Esate dėmesingi ir paslaugūs pacientams;
• Esate atsakingi, sąžiningi ir pareigingi, bendradarbiaujantys;
• Dirbate kompiuteriu.

Privalumas:
Turite 1 ir daugiau metų panašaus darbo patirties.

Siūlome:
• Suteikiame galimybę dirbti slenkančiu arba pastoviu darbo grafiku;
• Užtikriname puikias darbo sąlygas bei draugišką darbo aplinką;
• Suteikiame galimybę dalyvauti moksliniuose klinikiniuose tyrimuose, vykti į komandiruotes;
• 1100-1200 Eur (neatskaičius mokesčių) atlyginimą.

Gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką prašome siųsti el. paštu: zina.radzevicienenvi.lt arba dina.janavicienenvi.lt

Susisieksime su atrinktais kandidatais.

Medicininių autoklavų aparatininkams

Darbo pobūdis

  • medicinos prietaisų, skirtų sterilizacijai, plovimas, įvertinimas, komplektavimas ir pakavimas;
  • medicinos prietaisų sterilizavimas;
  • sterilizacijos procesų kontrolės vykdymas, sterilizacijos kontrolės dokumentų pildymas;
  • darbo vietos tvarkos ir švaros palaikymas.

Reikalavimai

  • išsilavinimas - vidurinis, specialus vidurinis;
  • savarankiško darbo (darbo Sterilizacinėje ar operacinėje)  patirtis - privalumas;
  • sąžiningumas, atsakingumas, kruopštumas;
  • gebėjimas dirbti komandoje.

Atlyginimas (0,5 et.) nuo 400 Eur (neatskaičius mokesčių).

TEIRAUTIS:
Danguolė Navikienė
Infekcijų kontrolės skyrius
431kab.
Tel. (8 5) 278 6797; mob.: +370 610 88781
El. paštas danguole.navikienenvi.lt

Vyresniesiems specialistams

Nacionalinio vėžio instituto Slaugos administravimo skyrius ieško į savo komandą

Vyresniojo specialisto ilgalaikiam darbui.

  • Išsilavinimas: aukštasis neuniversitetinis/universitetinis (privalumas: viešojo administravimo, sveikatos politikos ir vadybos, teisės sritys);
  • Raštvedybos išmanymas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel, MS PowerPoint programomis);
  • Administracinio darbo patirtis (privalumas);
  • Lietuvių kalba (gebėjimas reikšti, formuluoti mintis – žodžiu, raštu). Privalumas - anglų kalba.

Darbo pobūdis:

  • Dokumentų srauto valdymas elektroninėje sistemoje;
  • Dokumentų ruošimas, administravimas;
  • Didelės apimties duomenų sisteminimas, apdorojimas, analizė;
  • Darbas su viešaisiais pirkimais;
  • Prezentacijų ruošimas;
  • Konferencijų ir kt. renginių organizavimas;
  • Vidinės komunikacijos užtikrinimas;
  • Kitų skyriaus vedėjo užduočių vykdymas.

Asmeninės savybės:

  • Gebėjimas dirbti komandoje ir priimti situacijų sprendimus savarankiškai;
  • Atsakingumas – savalaikis užduočių vykdymas, kruopštumas, pareigingumas, iniciatyvumas;
  • Greitas loginis mąstymas, noras tobulėti.

Atlyginimas 780-960 Eur (neatskaičius mokesčių).

Prašome siųsti savo CV ir registruotis pokalbiui.

223 kab.

Atnaujinta 2019-09-18 09:22