Atgal

Vėžio registras

NVI Vėžio registras vykdo savo oficialią veiklą vadovaudamasis 2016 m. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu – registruoja susirgimus onkologinėmis ligomis visoje Lietuvos teritorijoje.

Pagrindiniai NVI Vėžio registro prioritetai: duomenų saugumas ir duomenų išsamumas.

Iš asmens sveikatos priežiūros įstaigų į NVI Vėžio registrą siunčiami pranešimai „Apie pirmą kartą nustatytą onkologinės ligos diagnozę“. Visi jie yra peržiūrimi, sukoduojami ir suvedami į informacinę sistemą, o esant netikslumų – tikslinami. Kas metai Vėžio registro specialistai į informacinę sistemą suveda daugiau kaip 20 tūkst. naujų pranešimų, taip pat papildomus duomenis iš Mirčių atvejų ir jų priežasčių valstybės registro.

Duomenys NVI Vėžio registrą pasiekia popierinių ir elektroninių pranešimų forma. Vis daugiau įstaigų rūpinasi savo pacientų asmens duomenų apsaugą ir stengiasi visus duomenų mainus perkelti į saugesnę  – elektroninę – erdvę.

Svetainėje www.nvi.lt veikia NVI Vėžio registro elektroninė forma, kuri suteikia galimybę asmens sveikatos priežiūros įstaigoms patogiai ir saugiai pateikti informaciją apie pirmą kartą nustatytas onkologines ligas. Ši elektroninė forma padeda įstaigų atsakingiems darbuotojams ne tik greitai ir saugiai pateikti duomenis registrui, bet ir leidžia peržiūrėti bei kontroliuoti, kokie duomenys buvo pateikti, o esant netikslumų ar atsiradus papildomai informacijai – duomenis patikslinti.

 Atnaujinta 2023-09-18 15:10