Atgal

Europos koloproktologų draugijos afilijuotas rezidentų ruošimo centras

2022 metais NVI tapo jungiamuojo Europos koloproktologų draugijos rezidentų ruošimo centro dalimi (host center).  Įteiktu sertifikatu yra pripažįstama, kad Nacionalinio vėžio instituto (NVI) Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyrius yra aukščiausios kompetencijos centras, praktikuojantis tarpdisciplininį požiūrį, turintis pakankamą pacientų srautą, aprūpintas modernia diagnostikos aparatūra, įskaitant ir šiuolaikinius genetinius tyrimus, atliekantis šiuolaikinį tiesiosios ir gaubtinės žarnos vėžio gydymą. Skyriuje kasmet atliekama apie 300 didžiųjų storosios žarnos operacijų dėl vėžio tiek atviru tiek ir laparoskopiniu metodu (> 70 proc visų operacijų). Taip pat atliekamos transfinkterinės rezekcijos ir endoskopinės mikrochirurginės operacijos (TEM). Kasdien vyksta multidisciplininiai aptarimai, kurių metu kiekvieno paciento gydymo taktika apsvarstoma ir sprendimai priimami kartu su kitais specialistais – radioterapeutais, chemoterapeutais, radiologais, patologais.

Įstaigoje vykdomi moksliniai tyrimai, pacientai turi galimybę dalyvauti klinikiniuose tyrimuose, kur jiems skiriamas naujausias medikamentinis gydymas, organizuojami mokymai pacientams. Organizuojamos mokslines praktines konferencijos skirtos tiek gydytojams specialistams, tiek  šeimos gydytojams, slaugytojams. 

Europos koloproktologų draugijos atstovas NVI ir Abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriuje doc. dr. Audrius Dulskas

Kontaktai: el.paštas audrius.dulskasnvi.lt .
Atnaujinta 2022-11-16 13:47