Atgal

Gydymas

Nacionalinio vėžio instituto (NVI) – Europos onkologijos institutų organizacijos akredituoto klinikinio vėžio centro – klinikiniuose padaliniuose teikiamos kokybiškos, saugios, tarptautinius standartus atitinkančios sveikatos priežiūros paslaugos onkologiniams pacientams. Taip pat drauge su NVI moksliniais padaliniais ir bendradarbiaujant su nacionalinėmis bei tarptautinėmis institucijomis vykdomi svarbūs onkologijos srities moksliniai tyrimai, organizuojami klinikiniai tyrimai.

Profesionalus ir kompetentingas NVI klinikinių padalinių darbas padeda įgyvendinti sergamumo onkologinėmis ligomis ir mirtingumo nuo jų mažinimo politiką, siekia stiprinti vėžio profilaktiką ir kontrolę Lietuvoje.

Klinikinis darbas siekiant užtikrinti sėkmingą šiuolaikišką vėžio gydymą vykdomas pagal multidisciplininės medikų komisijos principą. Visų multidisciplininėje komisijoje dalyvaujančių specialistų pastangos nukreiptos į individualizuotą pacientų gydymą, parenkant kiekvienam pacientui optimalų gydymo metodą. Gerinant teikiamo gydymo kokybę, diegiami modernūs ir inovatyvūs diagnostikos ir gydymo metodai.

NVI klinikiniuose skyriuose teikiamos diagnostinės radiologijos, branduolinės medicinos ir ambulatorinės bei stacionarinės gydymo (chirurginio, medikamentinio, spindulinio) paslaugos, atliekamos diagnostinės ir gydomosios intervencinės radiologijos procedūros, teikiamos slaugos, fizinės medicinos ir reabilitacijos paslaugos, psichologo konsultacijos.

 Atnaujinta 2023-05-24 15:43


Svarbu žinoti: