Atgal

Gydytoja Kristina Rotkevič apdovanota Auksiniu Kryžiumi

   Sau. 22, 2019

Ilgametė Nacionalinio vėžio instituto darbuotoja gydytoja Kristina Rotkevič už nuopelnus plėtojant lenkų ir lietuvių kultūrinį bendradarbiavimą, veiklą Lietuvos lenkų bendruomenės labui, taip pat už profesoriaus Kazimiero Pelčaro asmenybės ir veiklos sklaidą apdovanota aukštu Lenkijos Respublikos valstybiniu apdovanojimu Auksiniu Kryžiumi.

Lenkijos Respublikos prezidento Andrzejaus Dudos 2018 metų gruodžio 4 d. nutarimu, skirti aukšti valstybiniai apdovanojimai asmenims už nuopelnus plėtojant lenkų ir lietuvių kultūros, mokslo ir žiniasklaidos bendradarbiavimą bei asmenims už veiklą Lietuvos lenkų bendruomenės labui.

Apdovanojimų teikimo iškilmės įvyko 2019 m. sausio 22 dieną Pacų rūmuose Vilniuje – Lenkijos Respublikos ambasadoje per naujametinį susitikimą su kultūros pasaulio atstovais, rengiamą Lenkijos Respublikos ambasadorės Lietuvoje Urszulos Doroszewskos ir Lenkijos instituto Vilniuje direktoriaus, Lenkijos ambasados patarėjo Marcino Łapczyńskio.

Apdovanojimus įteikė iškilmėse dalyvavęs Lenkijos Respublikos Prezidento kanceliarijos valstybės pasekretorius Wojciech Kolarski. Taip pat dalyvavo Lietuvos Respublikos kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas.

Lenkijos instituto informacija

Nuotraukų autorius B. Frątczak, Lenkijos institutas

Atnaujinta 2019-01-30 16:35