Atgal

Šeštadieninė mankšta kovoje prieš krūties vėžį

   Bal. 07, 2019

Daugiau nei 30  aktyviai sportuojančių, sveiką gyvenimo būdą propaguojančių arba tiesiog energingų, ilgai savaitgalį miegoti nemėgstančių Nacionalinio vėžio instituto darbtuojų susirinko į bendrą treniruotę su žvaigždžių treneriu Jean Claud Vilniaus Rotušės aikštėje.

Mokslininkai, gydytojai, slaugytojos ir kiti NVI darbuotojai palaikė Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos labdaros renginio  "Blossom of Hope" ("Sužydėjusi viltis")idėją – didinti krūties vėžio žinomumą, skatinti sveiką gyvenseną ir padėti su liga kovojančioms moterims ir jas gydantiems medikams.  NVI komanda iš minios išsiskyrė rožinėmis kepuraitėmis – rožinis akcentas buvo būtinas mankštoje šeštadienio rytą.

Šventinę mankštą parėmė paprastai saulės dosniai nedalijanti Lietuvos gamta. Puikus saulėtas rytas kvietė prisijungti  ir senamiesčio gyventojus, ir su sostine susipažįstančius turistus. 

Jean Claud yra sveikos gyvensenos propaguotojas ir nuolatinis Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos (IWAV) labdaros renginio "Blossom of Hope" rėmėjas. Dalyvavo ir kiti Blossom of Hope rėmėjai bei IWAV nariai. 

Šeštadienio mankštos Rotušės aikštėje dalyviai padėjo viešinti "Blossom of Hope" ir sėkmingai surinkti lėšas, už kurias bus perkami krūtų žymekliai, reikalingi Lietuvos gydymo įstaigoms , kuriose gydomos krūties vėžiu sergančios moterys.
Atnaujinta 2019-04-08 09:37