Atgal

Įteikti krūties žymekliai

   Spa. 09, 2019

NVI onkologams įteikta labdara – krūties žymekliai. Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija už lėšas, surinktas kasmetiniame labdaros renginyje „Sužydėjusi viltis“, nupirko šiuolaikiškai krūties vėžio diagnostikai reikalingas priemones – krūtų žymeklius.  

Krūties žymekliai naudojami navikui pažymėti prieš chirurginę operaciją arba chemoterapiją – gydytojas radiologas naudodamas šiuolaikinę vaizdinimo įrangą diagnozuoja nečiuopiamą vos kelių milimetrų diametro krūties naviką ir jį pažymi.

Spalio 8 d. su labdarą įteikusiomis viešniomis susitiko NVI direktoriaus pavaduotoja mokslui ir plėtrai prof. Sonata Jarmalaitė, NVI Krūtų chirurgijos ir onkologijos skyriaus vedėjas prof. Valerijus Ostapenko, gydytoja radiologė dr. Jurgita Ušinskienė.

Onkologai padėkojo IWAV valdybos pirmininkei Jurgitai Butkevičienei ir labdaros renginio organizacinio komiteto narėms, buvo aptartos tolesnio bendradarbiavimo kryptys ir idėjos.

Susitikimo metu prof. S. Jarmalaitė kalbėjo apie šiuolaikinės genetikos pasiekimus diagnozuojant ir gydant krūties vėžį.

 

Atnaujinta 2019-10-14 10:05