Atgal

Gydytoja Otilija Kutanovaitė – „Kylanti žvaigždė 2019“

   Kov. 09, 2020

Nacionalinio vėžio instituto Galvos-kaklo ir odos navikų chirurgijos skyriaus gydytoja veido ir žandikaulių chirurgė Otilija Kutanovaitė laimėjo nominacijoje „Kylanti žvaigždė 2019“ savaitraščio „Lietuvos sveikata“ kasmet organizuojamuose Metų vadovo rinkimuose.

„Otilija Kutanovaitė  – tai puikus moteriškos lyderystės pavyzdys, kur talentas, profesionalumas, švelnumas ir nuoširdumas telpa viename. Otilija - tai veržli jauna moteris, profesionali gydytoja, atstovaujanti jaunąjai gydytojų kartai, drąsiai kovojančiai dėl orių darbo sąlygų ir pagarbaus atlygio už sunkų mediko darbą. Šiam gabiam jaunimui galima drąsiai patikėti Lietuvos medicinos ateitį,“ – Metų vadovo rinkimų apdovanojimų teikime sveikindama laimėtoją pasakė Nacionalinio vėžio instituto laikinoji vadovė prof. dr. (HP) Sonata Jarmalaitė.

Gydytoja veido ir žandikaulių chirurgė Otilija Kutanovaitė, gydytojos profesinį kelią pradėjusi Vilniaus universiteto ligoninėje Žalgirio klinikoje, Nacionaliniame vėžio institute dirba nuo 2017 m. Domėjimosi sritys – galvos-kaklo sričių rekonstrukcinė chirurgija, veido reanimacija, galvos-kaklo onkologinė chirurgija, mikrochirurgija.

Apie jaunąją kolegę nuoširdžiai ir tiksliai kalba kolegos. Pasak skyriaus vedėjos Jolitos Gibavičienės, su Otilijos įsijungimu į skyriaus gydytojų komandą, tapo įmanoma įgyvendinti  seniai puoselėtas idėjas.

 „Nuolat tobulėjanti, kelianti didelius tikslus ir atkakliai ieškanti naujų būdų jiems pasiekti – visa tai daro aplinkinius geresniais. Džiaugiuosi, kad dirbam ir tobulėjam kartu kaip chirurgai, o kartais atrandam naujų skonių laisvalaikiu,“ – išsamiau kalba gydytojas Linas Senkus. 

Gydytojas Ignas Karnas lakoniškas: „Nepaprastai talentinga“.

Šiltai, nuoširdžiai dėkoja gydytojai Otilijai pacientai. „Gerb. Otilija Kutanovaitė, nuostabi gydytoja, iš karto diagnozavo ligą, suteikė visapusišką informaciją ir paskyrė operaciją. Maloni, atsakinga, rūpestinga, turinti auksines rankas ir didelę širdį. Didelis spindulys Lietuvos medicinos padangėje.“

NVI bendruomenė sveikina mielą kolegę gydytoją Otiliją Kutanovaitę ir linki aukšto skrydžio.

 

Atnaujinta 2020-03-12 09:17