Atgal

Sonata Jarmalaitė – naujoji Lietuvos onkologų draugijos valdybos pirmininkė

   Bir. 12, 2020

 

Vakar, birželio 11 d., įvyko Lietuvos onkologų draugijos (LOD) narių visuotinis susirinkimas.

Nuotoliniu būdu vykusiame LOD visuotiniame narių susirinkime už praėjusį draugijos veiklos laikotarpį atsiskaitė buvusi LOD valdybos pirmininkė dr. Birutė Brasiūnienė, revizijos komisijos pirmininkas Arnoldas Krasauskas.

Susirinkimo metu išrinkta nauja LOD valdyba ir revizijos komisija. LOD valdyboje darbuosis prof. Sonata Jarmalaitė, dr. Birutė Brasiūnienė, dr. Edita Baltruškevičienė, dr. Daiva Gudavičienė, dr. Mantas Trakymas, dr. Albertas Ulys, dr. Rūta Briedienė.

Atnaujinta revizijos komisijos sudėtis – antrą kadenciją vadovaus  Arnoldas Krasauskas, darbuosis dr. Rasa Sabaliauskaitė, dr. Živilė Gudlevičienė.

Sutartinu visų valdybos narių siūlymu LOD valdybos pirmininke ir Draugijos direktore išrinkta prof. Sonata Jarmalaitė. „Sveikinu visus išrinktuosius naujosios Valdybos narius ir dėkoju už garbę būti šios Valdybos pirmininke ir Draugijos direktore. Draugija įkurta 1933 m. iškiliausių to laikmečio asmenybių ir pergyvenusi ne vieną istorijos kataklizmą išliko onkologijos vėliava mūsų šalyje. Įkvepia ir tai, kad Draugijai vadovavo daugybė puikių savo srities specialistų, žymių asmenybių, tokių kaip šviesios atminties onkologijos autoritetas prof. Laima Liudvika Griciūtė, didžiai gerbiama prof. Janina Didžiapetrienė. Suprasdama atsakomybės ir įpareigojimų dydį, stengsiuosi nenuvilti,“ – pasakė naujoji LOD valdybos pirmininkė ir draugijos direktorė prof. Sonata Jarmalaitė.

 

Atnaujinta 2020-06-12 12:53