Atgal

Intervencinės radiologijos patirtimi dalijomės su kolegomis iš Šiaulių

   Bal. 15, 2021

Balandžio 14-15 d. VšĮ Šiaulių Respublikinės ligoninės gydytojas chirurgas Vytautas Slunksnis ir gydytojas chirurgas Rolandas Kopūsta dalyvavo Nacionalinio vėžio instituto Diagnostinės ir intervencinės radiologijos skyriaus organizuotuose praktiniuose mokymuose – solidinių navikų abliacijos srityje.

Kaip pasakojo skyriaus vedėja dr. Jurgita Ušinskienė, tokie mokymai vyksta keletą kartų per metus, tiesa, pandemija juos pristabdė. 

„Dažniausiai dėl mokymų kreipiasi gydytojai specialistai, keliantys kvalifikaciją intervencinės onkologijos, solidinių navikų abliacijos, krūtų diagnostikos ir intervencijų srityse. Diagnostinės ir intervencinės radiologijos skyrius turi gilias tradicijas, edukacijos vyksta tiek gydytojams specialistams, tiek studentams ir rezidentams – Vilniaus universiteto, radiologijos technologams ir bendrosios praktikos slaugytojoms iš Vilniaus kolegijos, vasaros praktiką atlieka ir studentai iš LSMU“, - vardijo vedėja.

NVI gydytojai radiologai dalinasi savo darbo patirtimi diagnozuojant solidinius navikus ultragarso, mamografijos, magnetinio rezonanso tomografijos, kompiuterinės tomografijos metodais, mikroinvaziniais navikų gydymo metodais – šalčiu ar karščiu.

Daugiau apie Diagnostinės ir intervencinės radiologijos skyrių galite paskaityti čia: https://www.nvi.lt/radiologijos-skyrius/

Atnaujinta 2021-04-15 14:33