Padėkos

 

2021-11-18 22:58:36 manodaktaras.lt platformoje buvo paliktas atsiliepimas apie Jūsų klinikoje dirbantį gydytoją Audrius Dulskas. Atsiliepimo tekstas (kalba netaisyta):
Rugsėjo - spalio mėn. gydžiausi pas daktarą Audrių Dulską. Tai fantastiškas, Dievo įkvėptas gydytojas, kuris yra aukščiausio lygio profesionalas ir drauge nuostabiai geba paciente matyti lygiavertį žmogų, o ne vien "abstrakčią ligą". Viską tiksliai, konkrečiai ir išsamiai paaiškina, visuomet randa laiko ir kantriai atsako į klausimus, nuolat domisi savijauta ir nuoširdžiai, nestandartiškai pataria. Toks gydytojas - tikra laimė, su juo tiesiog privalai pasistengti ir pasveikti.

**********

2021-11-17 00:14:45 manodaktaras.lt platformoje buvo paliktas atsiliepimas apie Jūsų klinikoje dirbantį gydytoją Aleksandras Mordas.
Atsiliepimo tekstas (kalba netaisyta):
Malonus, profesionalus, demesingas, teisingas gydytojas.

**********

2021-11-11
Dėkoju visai galvos - kaklo skyriaus komandai. Labai rūpestingas ir malonus kolektivas.
Atskirai norėčiau padėkoti nuostabiai gydytojai Otilijai Kutonovaitei. Labai atsakinga, rūpestinga gydytoja. Savo darbą atlieka su meile. Nesu dar sutikusi tokio nuoširdaus mediko. Didelis jums dėkui!!!

**********

2021-11-08
Ne vieną kartą kreipiausi į NVI daktarą radiologą Algimantą Andziulį prašydama pakonsultuoti po atlikto rentgenologinio tyrimo ir visada gavau išsamų paaiškinimą dėl tyrimų rezultatų. Gerbiamas daktaras labai malonus, be jokios arogancijos ir puikus specialistas. Reiškiu nuoširdžiausią padėką mielam daktarui ir linkiu visakeriopos sėkmės darbe ir gyvenime
pagarbiai Julė Žemaitytė

**********

2021-11-07
Noriu padėkoti gyd. doc. Audriui Dulskiui ir abdominalinės chirurgijos skyriaus slaugytojų kokektyvui už rūpestį gydant, slaugant. Už empatiją, švelnumą, atsidavimą ir buvimą šalia sunkiu laikotarpiu.

- Juozas Skripka 

**********

Rašau šį laišką, nes labai norėčiau pasidžiaugti Jūsų instituto gyd. ginekologe Margarita Montrimaite. Iš visos širdies dėkoju už jos darbą, požiūrį į pacientą, šiltą bendravimą, rūpestingumą. Tai labai atsakingai į savo darbą žiūrinti gydytoja, konsultuoja pacientą suprantamai, skiria jam visą savo dėmesį. Ačiū už tiksliai diagnozuotą ligą, sėkmingą operaciją (šių metų liepos 19d.) ir nuoširdų rūpestį po operacijos. Nuostabi, dėmesinga gydytoja, tikra savo srities specialistė iš didžiosios raidės!
Taip pat norėčiau padėkoti visoms onkoginekologijos skyriaus slaugytojoms, visam personalui už jų rūpestingumą ir skirtą nuoširdų dėmesį.
Visa medikų komanda tiesiog puiki!
Sėkmės Jums darbuose ir dar kartą AČIŪ!
Nuoširdžiai, Jūsų pacientė Cicilija Naujokaitienė

**********

2021 m. spalio 24 d.
Rugsėjo pabaigoje NVI tepraleidau tik dvi paras. Bet man šis laikas buvo (ir liko) itin svarbus. Visada prisiminsiu ir būsiu dėkinga mane gydžiusiam bei prižiūrėjusiam NVI personalui:
– Galvos – kaklo ir odos navikų chirurgijos skyriaus gydytojai otorinolaringologei Jolitai Gibavičienei už pasirinktą sau sunkiausią, bet man geriausią, operacinio gydymo būdą; už išskirtinį profesionalumą (puikią rankų-akių koordinaciją); už pastangas mažinti ligoninėje išgyvenamą stresą.
– Konsultacinės poliklinikos skyriaus ir Galvos – kaklo ir odos navikų chirurgijos skyriaus gydytojui chirurgui Kęstučiui Barščiui už operatyvumą, organizuotumą, dėmesingumą ir atidumą; už tobulą Hipokrato priesaikos laikymąsi ir vienodai pagarbią komunikaciją tiek su pacientais, tiek su kolegomis gydytojais ar slaugytojomis. Minkštųjų įgūdžių įvaldyme onkochirurgas Kęstutis Barštys yra sektinas pavyzdys (doctor role model) ne tik NVI praktiką atliekantiems medicinos studentams ar rezidentams.
– Kompleksinio gydymo poskyrio slaugos administratorei Lilijai Kiežun už puikiai organizuotą poskyrio darbą ir nuoširdžią pagalbą sergantiems žmonėms; to paties poskyrio bendrosios praktikos slaugytojoms Alionai Jurgelevič ir Jurgitai Marcinauskienei už etišką ir profesinėmis vertybėmis pagrįstą priežiūrą, paslaugumą, jautrumą, pakantumą ir korektiškumą.
Dar kartą nuoširdžiausia padėka Jums.
Pagarbiai
Pacientė

**********

Labai dėkoju gyd.Daivai Gudavičienei už profesionaliai atliktą operaciją už nuoširdų ir rūpestingą bendravimą.Tik gaila ,kad gydytoja jau paliko NVI
2021-10-22

**********
NUOŠIRDŽIAI DĖKOJU GYDYTOJAI NIDAI MIŠKINIENEI UŽ RŪPESTINGUMĄ. Buvau kruopščiai apžiūrėta. Labai patiko nuoširdus bendravimas su pacientu, dėmesingumas
2021-10-15

**********

Nuoširdžiausias AČIŪ skyriaus vedėjui daktarui E.Stratilatovui už preciziškai atliktą operaciją.Taip.šio gydytojo charizma,kompetencija,absoliutus pasitikėjimas savimi pozityviai veikia ligonius,kurie būna apimti streso,baimių,nežinomybės,
Mielas daktare.linkiu Jums asmeniškai,anesteziologui,gydančiam gyd.Ž.Griciui ir visam skyriaus personalui ypatingai didelės sėkmės sunkiame,atsakingame ir pasiaukojančiame darbe.Jūs tiesiog darote stebuklus.
Su gilia pagarba
Jūsų pacientė Adelė Kirlienė
2021-10-13

**********

Puikiai dirba registratūroje Ana, paslaugi, informatyvi. Dėkoju jai.
2021-10-11

**********

Nuoširdžiai dėkinga daktarams Galvos - kakloir odos navikų chirurgijos skyriaus gydytojams. Kęstučiui Barščiui ir Jurgitai Navickienei, kurie išgelbėjo manennuo veido odos vėžio. Jie nuraminomane savo mandagiu ir taktišku elgesiu.
labai dėkinga slaugytojoms Žanai ir Leokadijai, kurios sąžininga vykdė daktarų nurodymus.
Taip pat labai dėkinga ir NVI registrarūros registratorėms Anai Girdijevskai, Natalijai Platkovskai bei koordinatorei Jelenai Butkienei.
Linkiu sveikatos, sėkmės. Ačiū!
Ligoninėje labai skaniai maitina. Porcijos didelės. Padavėjos malanios,mandagios. Skyriuje švaru.
Su pagarba 
Jūsų pacientė Galina Maškova
2021-10-06

**********

Sveikiname dr. Aušvydą Patašių apsigynus mokslų daktaro disertaciją, linkime didelės sėkmės tyrinėjant urologijos problemas ir apjungiant Lietuvos urologijos pasiekimus su pažangiausiais pasaulio pasiekimais. Esame labai dėkingi Daktarui už puikiai atliktą plataus masto operaciją. Gijimo ir gydymo procesas tęsiasi, o teisingas ir pozityvus Daktaro žodis palaiko mus, kai žengiame į naują gydymo sritį. Daktare, žvelgiame į Jus, eidami sudėtingu gyvenimo keliu, ačiū už buvimą kartu, Virginijaus Kaminsko šeima
2021-10-03 09:02:07 manodaktaras.lt platformoje buvo paliktas atsiliepimas apie gydytoją Aušvydas Patašius

**********

Labai norėčiau padėkoti Mantui Trakymui ir Ramūnui Ambrazaičiui
Rugpjūčio 26d. man atliko porto operaciją. Esu sužavėta šių specialistų darbu, požiūriu, nuostabiu bendravimu, tiesiog gera nuotaika.. Esu tiesiog laiminga, kad po tokių procedūrų jautiesi lyg nieko ir nebuvo... Suprantu koks sunkus medikų darbas, džiaugiuosi, kad tokie medikai dirba Lietuvoje... žinant, kaip lengva tiesiog išvažiuoti... Būčiau dėkinga, jeigu kažkaip pažymėtumėte Manto Trakymo ir Ramūno Ambrazaičio darbą.
Dėkoju
Medikams
Ligoninės vadovybei
Pagarbiai
Eurika Gutauskienė

**********

Esu labai dėkinga gydytojai Laurai Steponavičienei už jos ypatingą profesionalumą ir atsakingumą! Ačiū registratorei Nataljai Platkovskai už nuoširdumą ir paslaugumą!

Gaila, kad šiuo metu gydytoja Steponavičienė ligonių nekonsultuoja.

Sėkmės Jums, Medikai!
Roma
2021-10-01

**********

Su didele pagarba noriu padėkoti galvos-kaklo ir odos navikų skyriaus gydytojoms Otilijai Kutanovaitei, Saulei Kėkštaitei, Jolitai Gibavičienei už atliktas sudėtingas operacijas ir rūpestingą priežiūrą po jų. Už stebuklus, kuriuos kuria šios trapios moteriškos rankos, už tvirtus žvilgsnius, kurie neleidžia palūžti ar suabejoti sėkme, už jautrias širdis, kuriomis išgirstama tai, kas balsu neišsakoma. Ačiū, kad savo subtiliu ir profesionaliu darbu grąžinate žmonėms pilnavertį gyvenimą. Ačiū, kad esate.
2021-09-28

**********

Reiškiu nuoširdžią padėką chemoterapijos skyriaus med. registratorei Galinai Masalskajai už tikrą profesionalumą,nuoširdžią ir,pasikartosiu,profesionalią pagalbą . Gavau pagalbą visais man reikalingais klausimais,pagalbą suteikė greitai,tiksliai,maloniai,rūpestingai.Tai labai padėjo mano gydymo procesui.
2021-09-01

**********

Reiškiu nuoširdžią padėką chemoterapijos skyriaus med. registratorei Galinai Masalskajai už tikrą profesionalumą,nuoširdžią ir,pasikartosiu,profesionalią pagalbą . Gavau pagalbą visais man reikalingais klausimais,pagalbą suteikė greitai,tiksliai,maloniai,rūpestingai.Tai labai padėjo mano gydymo procesui.

**********

Laba diena, norėčiau nuoširdžiai padėkoti gerb. JOLANTAI PAŠKEVIČIENEI, reabilitologei, už suteiktus patarimus ir konkrečią pagalbą, ieškant reabilitacijos centro, kuris galėtų teikti tinkamas paslaugas mano sutuoktiniui. Jos geranoriškumas pralaužė visas užtvaras! Su pagarba, Ligija Kaminskienė
2021-08-26

**********

Noriu nuoširdžiai padėkoti visam Nacionalinio vėžio instituto kolektyvui už profesionaliai suteiktas paslaugas. Niekas iš mūsų neplanuoja susirgti, o juo labiau atsidurti tokioje rimtoje gydymo įstaigoje kaip jūsiškė. Tačiau „niekada nesakykime niekada"...

Man asmeniškai teko gydytis NVI Onkourologijos skyriuje, kuriame veiksmas sukasi apie pacientą. Malonų įspūdį padarė skyriaus aplinka, palata, slaugytojos. Viskas aplinkui, regis, tarnauja čia besigydančiam žmogui.
Didžiausia padėka mane operavusiam gydytojui urologui dr. Mariui Kinčiui - už profesionalumą, žmogiškumą, už sugebėjimą tuoj pat atrasti gerą kontaktą su pacientu ir nepaprastai lengvai bei atvirai bendrauti, nepaliekant jokių neaiškumų. Lieku gerbiamam daktarui nuoširdžiai dėkinga.
Linkiu jums visiems kuo geriausios sėkmės.
Valdonė Puluikytė
2021-08-18

**********

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Jolantai Paškevičienei už išsamią konsultaciją ir pasikrtas reabilitacijos procedūras. Šiltas ir malonus žmogus, pasidalino labai naudingais patarimais, įvertino būklę ir paskyrė reikiamas procedūras. Teko bendrauti su kitais pacientais, visi labai patenkinti jos darbu.
2021-08-03

**********

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gydytojai Dianai Žilovič už tiksliai įvardytą diagnozę ir kruopščiai atliktą operaciją. Gydytoja yra tikra savo srities profesionalė, konkreti, taktiška, dėmesinga, mokanti išsamiai viską išaiškinti. Man asmeniškai labai imponavo jos dalykiškumas. Nuoširdžiai rekomenduoju.
Taip pat esu labai dėkinga sesutei Lilijai Pakulnevičienei už malonų, šiltą bendravimą ir nuoširdų palaikymą. Labai jaučiamas jos profesionalus ir atsakingas požiūris į savo darbą.
22021-07-21

**********

Širdingai esu dėkinga už pagalbą Nacionalinio vėžio instituto Diagnostinės ir intervencinės radiologijos skyriaus vedėjai dr. Jurgitai Ušinskienei.
Ačiū Jums!
Pagarbiai,
Jovita J.
2021-07-15

**********

Labai dėkoju gydytojai Ritai Steponavičienei ir radiologijos technologei Jolitai Avižienienei už dėmesingą, profesionalų požiūrį į pacientą, nuoširdų bendravimą. Pagarbiai, Aldona Skučienė
2021-07-13

**********

Noriu pasakyti didelį AČIŪ NVI kolektyvui, dirba nuostabios, rūpestigos slaugytojos, asmeniškai padėkoti skyriaus vedėjui dakt. Ostapenko. Taip laikykit !!!
2021-07-07

**********

Esu labai maloniai nustebinta suderintu registratūros darbu. Sistema veikia puikiai, nepavykus prisiskambinti visuomet atskambinama, bendravimas malonus. Netgi komplikuotose situacijose visda randamas sprendimas. Taupomas paciento laikas, mažinami papildomi rūpesčiai , vienu žodžiu, pacientas gerbiamas. Nuoširdus AČIŪ.
2021-07-01

**********

Atidi, dėmesinga gydytoja. Prieš 6 metus bėdos prispirta ėmiau lankytis ir nenorėčiau lankytis niekur kitur, tik pas šią profesionalę, inteligentišką gydytoją!
Dėkui Jums už rūpestį, dėmesį ir nuoširdumą!
2021-06-22 22:40:32 manodaktaras.lt platformoje buvo paliktas atsiliepimas apie gydytoją Birutę Intaitę.

**********

Nuoširdžiai dėkoju chemoterapijos stacionaro registratūros darbuotojoms. Profesionalios, paslaugios, kantrios ir visuomet malonios.
2021-06-25

**********

Norėčiau išreikšti pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius Gydytojui echoskopuotojui Sulumbek Bustaev už profesionalumą, skirtą man laiką ir dėmesį. Už pagalbą ir požiūrį, į paprastą eilinį pacientą. Atrodo tik tyrimas echoskopu, bet kiek profesionalumo ieškant sveikatos problemos priežasčių, išaiškinant gydymo eigą, palaikant pacientą. Tai išskirtinis Gydytojas, iš pašaukimo, iš Didžiosios raidės. Linkiu daug sveikatos, ištvermės sunkiame darbe, visokeriopos sėkmės ir laimės šiam puikiam medikui.
Pagarbiai
Kristina Podūmytė
2021-06-18

********** 

119 kab.pirmos pamainos, Geltono linijinio greitintuvo medicinos darbuotojams dėkingas už nuoširdumą, didelį profesionalumą ir atsakingą darbą, malonų bendravimą.
Dilelis AČIŪ.
Su pagarbą Antanas Masiulionis.
2021-06-09

********** 

Laba diena, norėčiau išsakyti nuoširdžią padėką gyd. Levickytei, išskirtinio proifesionalumo ir kompetencijų specialistei, ne tik suteikiančiai efektyvią ir rezultatyvią gydymo pagalbą ligoniui, bet ir, aukšto emocinio intelekto ir neeilinių komunikacinių gebėjimų dėka, motyvuojančiai pacientą kartu, bendromis jėgomis, įveikti ligą.
Tuo pačiu norėčiau pažymėti išties sklandžiai organizuotus darbo procesus, aiškiai, konkrečiai ir tiksliai pateikiamą informaciją, visų sutiktų gydytojų, slaugytojų, o ir bet kurių kitų darbuotojų geranoriškumą ir malonų bendravimą. Neretai tai nėra deramai įvertinama, o šis faktorius yra išties reikšmingas dirbant su tokia jautria pacientų grupe, kaip onkologiniai ligoniai, ir turi nemažavertės įtakos gydymo rezultatams.
2021-05-21

**********

Esu garbaus amžiaus, todėl ne kartą turėjau progos susitikti su medikais, prašyti jų pagalbos. Iš arti teko matyti jų didžiuli, darbo tempą, jų begalinę atsakomybę prieš pacientus, o kartais išgirsti įžeidžiančius ir neteisingus ligonių priekaištus.
Gegužės pradžioje teko gydytis NVI Krūtų ligų chirurgijos ir onkologijos skyriuje. Negalėjau patikėti, kad tokiu sunkiu ir sudėtingu pandemijos metu, kai aplinkui tiek daug nerimo, baimės ir pykčio, gavau ne tik nepriekaištingas paslaugas, bet ir geras emocijas. Už tai nuoširdžiai dėkoju skyriaus vadovui bei visam personalui.
Tačiau ypatingą padėką jaučiu chirurgei Algei Leveckytei, priėmusiai, konsultavusiai ir operavusiai mane. Gydytojos dėmesys, atidumas, rūpestis, atvirumas, paprastumas ir žmogiška šiluma buvo jaučiama nuolatos. Būdama labai užimta, gydytoja suspėjo atsakyti į visus man rūpimus klausimus, domėjosi mano sveikata, konsultavo artimuosius. Ne daug tokių gydytojų esu sutikusi savo gyvenime.

Už viską ir visiems - nuoširdžiausias ačiū.

Pagarbiai, Vilija Sabalienė

********** 

**********

Nuoširdžiai dėkoju gyd. L.Praleikienei, vyr. administratorei V. Karalienei, gyd. R. Mardosienei, visam personalui už šiltą bendravimą, švelnumą bei profesionalumą.
Telydi Jus sėkmė arbuose ir šeimose.
Rima Vilkienė
2021-04-16

**********

Naudodamasis proga noriu nuoširdžiai padėkoti visam NVI kolektyvui ir daktarams, ir gydytojams, ir sesutėms, ir slaugytėms. Administratoriams už puikiai organizuotą darbą.
Kolektybo geranoriškumas ir noras padėti tiesiog žavi.
Daugiau mėnesio būdamas čia nėvieno karto nebuvau ignoruojamas, nuolat gaudavau profesionalius ir naudingus patarimus.
Niekada nepamiršiu Jūsų visų visų geranoriškumo ir paprasto noro padėti, kada to labiausiai reikia.
Ambasadorius Edminas Bagdonas
2021-04-08

**********

Labai norėčiau pasidžiaugti Jūsų instituto gyd. ginekologe Margarita Montrimaite. Iš visos širdies dėkoju už jos darbą, požiūrį į pacientą, šiltą bendravimą, rūpestingumą. Tai labai atsakingai į savo darbą žiūrinti gydytoja, konsultuoja pacientą suprantamai, skiria jam visą savo dėmesį. Ačiū už tiksliai diagnozuotą ligą, sėkmingą operaciją (šių metų liepos 19 d.) ir nuoširdų rūpesti, po operacijos. Nuostabi, dėmesinga gydytoja, tikra savo srities specialistė iš didžiosios raidės!
Taip pat norėčiau padėkoti visoms onkoginekologijos skyriaus slaugytojoms, visam personalui už jų rūpestingumą ir skirtą nuoširdų dėmesį.
Visa medikų komanda tiesiog puiki!
Sėkmės Jums darbuose ir dar kartą AČIŪ!
Nuoširdžiai, Jūsų pacientė Cicilija Naujokaitienė

**********

Nuoširdžiai dėkojame Nacionalinio vėžio instituto medikams, atėjusiems pagelbėti į VšĮ Vilniaus miesto klinikinę ligoninę sunkiausiu COVID-19 pandemijos laikotarpiu.
VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė

**********

Nuoširdžiai noriu padėkoti gerb.gydytojai B.Intaitei ir kompleksinio gydymo skyriaus slaugytojoms ir padėjėjoms už gydymą, rūpestį ir priežiūrą per visą sveikimo laikotarpį. Didžiausios sėkmės jūsų labai nelengvame darbe.
Pagarbiai
Tatjana Syrnickienė

**********

2021 m. sausio 26 d. NVI man buvo atlikta sudėtinga ir sunki operacija.
Mane operavo onkoginekologė dr. Birutė Intaitė.

Noriu padėkoti gydytojai už profesionaliai atliktą operaciją ir priežiūrą po jos. Gydytoja Birutė Intaitė lankė mane reanimacijoje, geru žodžiu palaikė, teikė informaciją kaip elgtis po operacijos. Gydytojos globa pridėjo jėgų sveikti, įkvėpė optimizmo ir suteikė saugumo jausmą. Gera, kai savo kelyje sutinki tokią gydytoją kaip Birutė Intaitė, gydytoją pasišventusią savo profesijai.

Tariu Jums nuoširdų Ačiū!
Regina Gamulienė

**********

Nuoširdžiai dėkoju visam Onkourologinio skyriaus kolektyvui už profesionalumą, pasiaukojimą. Dėkoju onkochirurgams už grąžintą viltį gyventi, slaugytojoms už nuoširdų rūpestį po operacijos. Taip jau yra, kad po narkozės pirmiausia pamatai tas nuostabias moteris, kurios prižiūri tave visą gydymo laikotarpį, kol esi čia. Ačiū jums visoms. Ypatingai esu sužavėtas Elvyros Talmontaitės talentu ir stiprybe. Ji ne tik greitai ir profesionaliai atlieka savo darbą, bet dar procedūrų metu pataria ir suteikia labai naudingos informacijos. Taip pat turi neišsenkačios kantrybės ir LABAI gerą širdį. Ačiū ir dar kartą ačiū! Ričardas Lukošiūnas Vilnius
2021-05-05

**********

Gydytoja Lina Daukantienė puiki savo srities specialistė. Paaiškino viską išsamiai, išdėstė visą gydymo planą ir gydytis tapo ne taip baugu.
2021-04-30

**********

Laba diena, norime padėkoti už gydymą Jūsų įstaigoje. Dėkojame, gydytojai onkologei radioterapeutei ŠARŪNEI Liukpetrytei-Kuosienei, tai nuostabi, savo darbą išmananti gydytoja. Lenkiam galvą už jos dėmesį, rūpestį, nuoširdumą . Labai dėkojam visam aptarnaujančiam personalui, nuoširdžiom slaugytojom, už Genės Milaševičienės priežiūrą. Dėkojam ir skyriaus vedėjui dr. ARVYDUI Burneckiui už tikrą gydytojo vardą, už supratingumą, už gerą kolektyvą, už vedėjo rūpinimasi savo paciantais. Dar kartą dėkojame ir linkime sveikatos ir ilgų gyvenimo metų.
AČIŪ Dalia ir Linas Milaševičiai
2021-04-28

 

**********

Širdingai dekoju už suteiktą pagalbą, malonų bendravimą, už pastangas ir jūsų visų sunkų darbą!
2021-04-18

 **********

Noriu padėkoti nuostabiajai gyd. Birutei Brasiūnienei ir visam Chemoterapijos skyriui už nuoširdų rūpestį, palaikymą ir šiltą bendravimą gydymo metu. Tik įėjus į Chemoterapijos skyrių su šypsena pasitinka registratūros merginos, kas suteikia pozityvo ir drąsos eiti toliau. Visada su šypsena pasitinka ir sesutės, kurios ima kraują, ypač p. Gražina, pas kurią teko dažnai lankytis, kuri tiesiog spinduliavo gerumu, nuoširdumu ir gera nuotaika. Ir visos kitos sesutės, kurios leido vaistus tiesiog nuostabios ir visada nepaprastai rūpestingos. Kiekvienas čia sutiktas specialistas su didžiausiu atsidavimu stengėsi kaip įmanoma palengvinti gydymo procesą, suteikti vilties, bet didžiausias ačiū gydytojai Birutei Brasiūnienei, apie kurią prieš chemoterapiją išgirdau, kad yra Dievo dovana tai ne tik pritariu, bet galiu pasakyti, kad šio sunkaus gydymo metu ji buvo kaip vilties švyturys, visada labai profesionali, rūpestinga ir nuoširdžiai bendraujanti. Kaip ir visi kiti čia apsilankę žmonės nenorėčiau grįžti, bet visada širdyje atsiminsiu tuos nuostabius ir gerus žmones, kuriuos sutikau šio gydymo metu.
Didelis ačiū visiems ir kiekvienam atskirai.
2021-04-08

**********

Labai norėčiau padėkoti Gerb. Veronikai (vėžio informacijos ir komunikacijos skyriaus vedėjai) už profesionalumą ir operatyvumą, bei visam NVI vakcinavimo centro personalui už puikų darbą ir rūpestį, šiuo sunkiu pandeminiu laikotarpiu NVI personalas tikrai daro viską, kad onkologiniai ligoniai būtų saugūs. Ačiū.
2021-04-06

**********

LABA DIENA, NORIU KUO NUOŠIRDŽIAUSIAI PADĖKOTI NVI BRANDUOLINĖS MEDICINOS SKYRIAUS RADIOTERAPEUTAMS ASTAI LAIKOVIDRINSKAITEI IR ZENONUI BARANAUSKUI UŽ LABAI KVALIFIKUOTĄ PRIEŽIŪRĄ IR SUTEIKTĄ GYDYMĄ MANO ONKOLOGINĖS LIGOS KELYJE ,TAIP PAT VISAM SKYRIAUS PERSONALUI.MAN ŠIE GYDYTOJAI SUTEIKĖ VISĄ ĮMANOMĄ PAGALBĄ ,GYDANT IŠPLITUSĮ Į PLAUČIUS IR KEPENIS IV STADIJOS SKYDLIAUKĖS VĖŽĮ,TIKSLINGAI NUKREIPĖ SPECIALIZUOTIEMS TYRIMAMS. ŽAVIUOSI ŠIAIS GYDYTOJAIS ,KURIE NEGAILĖDAMI SAVO BRANGAUS LAIKO ,GELBSTI ŽMONIŲ GYVYBES.
SU PAGARBA VIDA BURKŠAITIENĖ
2021-03-24

**********

Prostatos vėžiuko neliko. Dėkoju ALGIMANTUI SRUOGIUI, puikiam gydytojui, tikram profiui. Patys geriausi linkėjimai: sveikatos, geros nuotaikos ir dar daugiau pergalių prieš mutavusias ląsteles.
Gintautas Unguraitis
2021-03-24

**********

Noriu nuosirdziai padekoti visam onkourologijos skyriaus personalui, ypac operavusiam gydytojui A.Patasiui, gydytojui anesteziologui P.Miliauskui, Vyr.slaugytojai L.Kiezun, mano bendros praktikos slaugytojai J.Marcinauskienei, slaugytoju padejejoms, visiems, kurie paliko puiku ispudi gydantis Jusu skyriuje, aciu uz Jusu profesionaluma, sypsenas.
Pagarbiai: Vytautas Leskauskas, Kaunas.
2021-03-20

 

Noriu nuoširdžiai padėkoti visam galvos - kaklo ir odos navikų chirurgijos skyriaus personalui. Ypatingai dėkoju gydytojai - chirurgei Otilijai Kutanovaitei ir jos komandai už sėkmingai atlikta sudėtingą operaciją. Taip pat slaugytojoms už rūpestingą priežiūrą. Tegul šį kolektyvą visada lydi sėkmė.
Pagarbiai, pacientė Adelija Uosienė
2021-03-18

**********

Noriu labai,labai padekoti gydytojui chirurgui Andrejui Aleinikovui, už man atliktą,sudėtingą aklosios žarnos operaciją,už jo nuoširdų rūpestį iki operacijos ir po jos,taip pat didelis ačiū jo kolegai asistentui už labai nuoširdžius paaiškinimus ir dėmesį,ir visam šio skyriaus personalui prieśakyje su vedėju Eugenijum Stratilatovu.Čia tikrai jauti nuoširdžią, o ne suvaidintą priežiůrą ir globą, didelis AČIŪ,jums visiems.
Su pagarba Aldona Kumpauskinė
2021-03-16

**********

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai med.dr. J.Mozūraitienei už greitą, kokybišką ir profesionalią pagalbą.
2021-02-10

**********

Dėkoju Gydytojui Gediminui Januškai už 13 mėnesių kantrybės,geranoriškumo,žmogiškumo,patikimumo,paprastumo,už atliktą operaciją,už super kvalifikaciją.
Daugiau tokių, atsidavusių savo profesijai gydytojų.
Sėkmės ir telydi Jus Dievo palaima.
Su pagarba
Vanda Leščevičienė
2021-02-04 

**********

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti nuostabiemis daktaras, tai yra hirurgui daktarei Algei Leveckytei už priežiūra,atsidavima ir nuostabų gydymą.
Anasteziologui Renatui Tikuisiui už tinkamą ir nuoširdų gydima. Visoms slaugytojos Krūties ligų skyriaus. Didžiulis dėkingumas už jūsų darbą,už išgelbėta gyvybę. Jūsų darbas yra neįkainojamas. Dėkoju jums už jūsų atsidavima, už jūsų pašaukimą gelbėti gyvybes. Dėkoju iš visos širdies kad isgydete mano močiutė. 
2021-01-20 

**********

Grįžus ligai antrą kartą patekome į NVĮ. Serga tėtis, bet jaučiamės lyg sirgtų, visa šeima. Šiuo metu gydomės pas gydytoją E.Baltruškevičienę. Norime skirti padėką ir pačius gražiausius žodžius Daktarei už profesionalumą, dalykiškumą, kompetenciją, kruopštumą, nuoširdumą, rūpestį pacientu, kuris matomas ir po darbo valandų ir poilsio nuo darbo metu. Nuoširdžiai dėkojame Daktarei ir skyriaus darbuotojams ir linkime stiprybės šiame atsakingame darbe.
Pagarbiai L.Jastremskienė
2021-01-13

**********

Aš Jekaterina Rimantė Lipskytė norėčiau išreikšti padėką Jūsų darbuotojams:

KONSULTACINĖS POLIKLINIKOS SKYRIO gydytojui chirurgui Justui Kuliavui.

Man sunku žodžiais išreikšti tą padėką, kurią jaučiu Jūsų klinikai. Nors vėžys nebuvo man nustatytas, bet aš jaučiuosi taip, lyg man būtų išgelbėta gyvybė nuo vėžio. Už tai, kad mano poliklinika aptiko darinį kurio nėra, šaltu veidu pasakę Jums vėžys – važiuokit tikrintis, nes visko būna ir viskas ( ne tai, kad kažkoks darinys ir Jus reikia dėl visa ko patikrinti), aš pakliuvau pas Jus. Jūsų poliklinika mane priėmė tą pačią dieną ( ne per savaitę, o juk su tokia diagnoze galėjau nieko nežinoti ir laukti priėmimo savaitę ar dvi, o gal ir mėnesį ir galvoti, kad sergu šia liga)  - už tai esu dėkinga, kad nesikankinau ilgai. Jūsų gydytojas mane konsultavo profesionaliai, paaiškino ir nuramino. Ačiū Jums už šį gydytoją ir ačiū Jums už tai, kad man nereikėjo ilgai kankintis nežinioje. Gydytojas profesionaliai įvertino mano ligos situaciją ir kaip žmogui paaiškino kas su manimi gali būti ( kitos ligos), nusiuntė atlikti tyrimus ( ko mano piliklinikoje nedraė)

ENDOSKOPINIŲ TYRIMŲ POSKYRIO komandai atliekančiai kolonoskopiją.

Aš nežinau atlikusios gydytojos ir Jos komandos narių vardų ir pavardžių, nes pas mane nėra jokių dokumentų ir negaliu pažiūrėti, todėl labai vyliuosi, kad pagal duomenis bus galima patikrinti ir , kad padėka pasieks šį kolektyvą. Nacionaliniame vėžio institute, konsulatcinėje poliklinikoje buvau užregistruota konsultacijai dėl vėžio ligos pas daktarą Justą Kuliavą 2021.01.12 / 10:38. Kolonoskopijai su narkoze buvau užregistruota 2021-01-18/ 10:27 į 106 kab (gale prie slankiojančių durų į kitą skyrių).

Norėčiau išreikšti padėką mane tikrinusiai gydytojai ir su ja dirbusiai komandai – narkozę atliekančiai gydytojai ir med.sesutėms už Jų profesianalumą. Gydytoja man viską paaiškino, nuramino, buvo labai maloni, profesionali. Jokių pasekmių po procedūros neturėjau. Aš labai senai nesu sutikusi tokį profesionalumą turintį gydytoją. O svarbiausia – tokį atsidavusį.

Narkozę dariusi gydytoja labai profesionali. Susipažino su mano atneštais dokumentais dėl širdies ligos. Tai pirma mano matyta gydytoja, kuri atlieka narkozę ir nėra abejinga žmogui. Įprastai aš iš anestiziologų girdėdavau tokias frazes, kaip išrversi, kai sakydavau kokiomis ligomis sergu. Jūsų gydytoja atliko viską profesionaliai, man nebuvo bloga ir nebuvo jokių pasekmių (net kraujas iš nosies nebėgo po keletos dienų, kas pas mane buvo įprasta). Visi žmonės bijo narkozės, o sergantys tokiomis ligomis kaip ač, bijo jų dar labiau. Aš visada labai drebėdavau kai man ją atlikdavo ir labai bijodavau užmigti. Matydama Jūsų gydytojos atsidavimą, pirmą kartą gyvenime aš nebijojau, nes tokiai gydytojai nebaisu pasitikėti.

Taip pat norėčiau padėkoti už med. Sesutę, kuri yra svarbi šio kolektyvo dalis. Ačiū Jai, kad mane prižiūrėjo ir ačiū už jos žmogiškumą.

Padėką atsiunčiau vėlai, dėl sveikatos būklės.

Pagarbiai Jekaterina Rimantė Lipskytė
2021-02-03 

**********

Dėkoju gyd. Gediminui Januškai ir slaugytojai Onutei už krupštų darbą ir supratingumą.
AČIŪ!
Jolanta Vaščiūnienė
2021-01-27

**********

Gyd. Audronei Cicėnienei, gyd. Kristinai Slidevskai, sesutei Aistei, sesutei Ritai bei registratorėms Galinai ir Jelenai
Už rūpestį, už gydymą, už gerą žodį 
AČIŪ labai!
Teresa Jasinskaja
2021-01-27

 

******************************************************************************

 

 

Padėkos 2017 m. – 2020 m.

Šiuo gražiu laikotarpiu taip norisi padėkoti visam NVI kolektyvui, kurie visus metus kovoja už mūsų, pacientų, gyvenimus! Tikiu, kad absoliučiai visas kolektyvas vertas pagyrų ir padėkų, tačiau šiandien aš labiausiai noriu padėkoti tiems medikams, kuriuos sutikau ir kurie mane gydė bei vis dar gydo asmeniškai: Daiva Sendiulienė - tai pirmoji Gydytoja, pas kurią patekau NVI. Tai Gydytoja, kuri nei vieno karto nepraėjo nenusišypsojusi. Išjos sklindantis nuoširdumas tikrai gydo! Profesionalumas ir palaikymas tiek sužinojus apie ligą, tiek taikant spindulinį gydymą leido tvirčiau jaustis einant gydymo keliu. Gydytoja visuomet viską kantriai išaiškino iki smulkmenų, atsakė į visus klausimus (nors jų užduoti beveik nereikėjo, nes ir taip viskas būdavo jos paaiškinta). Ačiū Jums iš viso širdies! Monika Drobnienė - tai Gydytoja, kuri niekada nepaliko neatsakytų klausimų! O esu iš tų pacientų, kurie domisi ir klausinėja ir visada čia rasdavau atsakymus: aiškius ir suprantamus! Nesvarbu ar konsultacija ar kažko išsigandusi paskambinu telefonu - Gydytoja ne tik išklauso ir atsako, bet kai reikia paguodžia ir nuramina. Gydytojos profesionalumas leido ramiai žingsniuoti per nelengvą chemoterapini gydymą. Tačiau daug lengviau juo eiti, kai šalia medikas, kuris palaiko ir kuriuo visiškai pasitiki. Ačiū Jums už viską. Taip pat be galo didelis ačiū ir sesutei dirbančiai su Gydytoja (gėda, bet nežinau nei vardo ar pavardės Ji visuomet su šypsena, visuomet pagelbėja kai tik ko prireikia! Ačiū!

Daiva Gudavičienė - šiai Gydytojai esu labiausiai dėkinga už operatyvumą ir lankstumą! Kai nusprendus nebelašinti paskutinės chemijos reikėjo kuo skubiau operuoti Gydytoja nieko nelaukė leido operacijos laiką susiderinti su plastikos chirurgu ir pati prisitaikė, kad tik kuo skubiau man būtų atlikta krūties šalinimo ir atstatymo operacija... O juk žinau, kokia Gydytoja yra užimta... Atsidavimas darbui yra begalinis... Tiek prieš tiek po operacijos net ir parašius Gydytojai po darbo valandų visuomet būdavo skubiai atsakyta! O darbas, kurj Gydytojai Gudavičienė ir Jakutis padarė kartu, leidžia man gyventi visiškai nekompleksuojant dėl prarastos krūties! Kaip vienas mane apžiūrėjęs Gydytojas pasakė: „Na žinote, Jums čia juvelyriškai padarė O". Ačiū labai!

Mantas Trakymas - Gydytojas atlikęs biopsiją. Ačiū, kad taip greitai, profesionaliai ir neskausmingai atlikote šią didelę baimę kėlusią procedūrą! Ačiū už padrąsinimus ir palaikymą!

Jolanta Paškevičienė - Gydytoja skyrusi reabilitaciją ir reikiamą gydymą! Ačiū, kad supratote mano vargus, atsiradusius po gydymo ir po operacijos! Jūsų dėka Gydymo pasekmės mažėja sulig kiekviena diena! Ačiū Jums labai!

Kineziterapeutė, vedusi mankštas p. Tatjana - ši moteris yra tokio profesionalumo, kad jau antros mankštos metu apsiverkiau iškėlusi savo operuotą ranką j aukštumas 0 Jos išmokytus pratimus darau kasdien ir kasdien jaučiuosi vis geriau! Ačiū Jums labai!

Masažistas p. Virgilijus - p. Virgilijus gydė ne tik kūną, bet ir sielą! Nuo šio žmogaus sklindanti ramybė, gerumas ir palaikymas veikė kaip stipriausias vaistas! Ačiū Jums už patarimus, už gražų žodj, kad nepamiršote ne tik pamokyti, bet ir pagirti!

Taip pat iš visos širdies noriu padėkoti visoms technologėms atlikusioms tyrimus, chemoterapinio skyriaus sesutėms, registratorėms ir sesutėms imančioms kraują. Aš nežinau, ar NVI priimdami jas j darbą liepė joms išlaikyti gerumo, nuoširdumo, gero humoro jausmo testus, bet jos visos turi šias savybes. Moterys - Jūs visos NEREALIOS!!!! Ačiū visoms ir kiekvienai atskirai! Kadangi esu bailė, paniškai bijanti adatų, jūs nei viena iš to nepasijuokėte ar nepalaikėte manęs kažkokia keista «) Kai reikdavo nukalbindavote, kai reikdavo galvą paglostydavote, apklostydavote... Ačiū už Jūsų žmogiškumą.

Taip pat didelis ačiū ir Gydytojams radiologams, aprašiusiems mano tyrimus. Mes Jūsų nematome, bet Jūs dirbate tokį neįkainuojamą mums darbą! Ačiū labai! Nežinau kiek kartų čia berašydama pasakiau žodj AČIŪ, bet kad ir kiek besakyčiau, jų bus per mažai padėkoti už tai ką Jūs man visi kartu ir kiekvienas atskirai davėte! Linkiu niekada neprarasti to gerumo ir atsidavimo. Jūs turbūt net patys neįsivaizduojate kiek daug mums reiškia Jūsų palaikantis žodis ir šypsena! Linkiu Jums visiems, kad ji niekad nedingtų nuo Jūsų veido tiek darbe tiek asmeniniame gyvenime!

Eglė Narkevičiūtė 
2020 m. gruodžio 31 d.

**********

Noriu išreikšti padėką gydytojui urologui-onkologui dr. Arūnui KULBOKAI už atsakingą, nuoseklų, profesionalų gydymą, teikiant pastoviai kontaktiniu būdu konsultacijas, taip pat atliekant tyrimus ir ap-iūras net sunkiu pandemijos metu.
Tuo pačiu noriu pasidžiaugti tvarkingu, dėmesingu ir geranorišku institutu personalu, pradedant gydytojais, slaugytojomis, registratūros darbuotojais, kurie elgiasi su pacientais mandagiai, kantriai ir suteikia nusiraminimo ir vilties jausmą.
Laimingų Naujųjų 2021 metų!

Pagarbiai
Rimantas Jurevičius,

**********

Norėčiau pareikšti padėką NVI Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus gydytojui chirurgui dr. Audriui Dulskui ir gyd. Andrej Aleinikov už profesionalumą, nuoširdų rūpestį ir kantrybę. Sveikdama po operacijos visą laiką jutau ne tik skyriaus medikų, bet ir slaugytojų nuoširdų dėmesį ir atsidavimą savo darbui. Esu labai dėkinga, kad gydžiausi būtent šiame skyriuje, ir visiems jo darbuotojams linkiu sveikatos bei gerovės.

Nuoširdžiai Stanislava Lisauskienė

**********

Noriu pasveikinti visą NVI personalą su praėjusiom ir artėjančiom šventėm, palinkėti sveikatos , geros kloties ir viso, kas geriausią. Ypatingai dėkoju gydytojui chirurgui ANDREJUI OSTAPENKO , slaugytojai OLGAI EIGELIENEI , gydytojai radiologei JEKATERINAI ŠEMETOVAI POCĖ ir slaugytojai INAI PROKOPOVAI už aukštą profesionalumą, už ryžtą, norą ir gebėjimą padėt, už malonų bendravimą ir ištikimybę žmogiškumo idealams, nepaisant sunkios pandemijos situacijos.
AČIŪ JUMS !!!!!

Su pagarba
Ana Danilevič

**********

Nuoširdžiai dėkoju NVI Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus gydytojui chirurgui onkologui Justui Kuliavui už profesionaliai atliktą operaciją. Didelis ačiū ir visai mane operavusiai komandai. Lenkiuosi ir dėkoju visai skyriaus komandai už profesionalumą, žmogiškumą, norą padėti ir nepriekaištingą darbą. Tesaugo Jus Dievas.
Pagarbiai,
Janina Katinaitė

**********

Laba diena, Noriu padėkoti gydytojui Ignui Karnui, už paprastą ir aiškų bendravimą, už ramybę ir jos perteikimą pacientui, už šypseną, už akivaizdų profesinį pašaukimą. Seselei Aušrai, kuri vežant į operacinę į šypseną, nors ir veidus dengia kaukės, atsako šypsena. Rezidentui, slaugytojoms. Visam Galvos – kaklo ir odos navikų chirurgijos skyriaus personalui. Nuoširdžiai visiems dėkoju, linkiu sveikatos, stiprybės, kantrybės ir ištvermės.  
Su pagarba Aušra

**********

Didelis ir nuoširdus Ačiū slaugytojai - registratorei Editai. Esate paprasto žmogiškumo ir nuoširdumo pavyzdys, Lietuvos slaugytojo etalonas. Būkite sveika ir nepraraskite šių savybių.

**********

Žemai lenkiuosi ir labai, labai dėkingas chirurgui ,genijui E.STRATILATOVUI už operaciją, gydymą. Tokiems GYDYTOJAMS gyviems turėtų būti, statomi paminklai. Pacientas Kazys K.

**********

Noriu padėkoti Onkourologijos skyriaus gydytojui Žygimantui Kardeliui už teikiamą pagalbą, laiku pastebimas ir sprendžiamas problemas. Taip pat esu dėkinga Krūtinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus chirurgui Arnoldui Krasauskui už rūpestinumą, dėmesingumą pacientams, atsidavimą savo darbui.
G. Jurgelevičienė

**********

NUOŠIRDI PADĖKA.
Gyvenimas-pati gražiausia dovana. Tariu didžiulį AČIŪ gydančiai gydytojai Saulei Kėkštaitei, gydytojai-chirurgei Otilijai Kutanovaitei, gydytojai-anesteziologei Reginai Javošienei už sėkmingai atliktą sudėtingą operaciją. AČIŪ už profesionalumą, už rūpestingumą, už jautrumą. AČIŪ visiems, kurių dėka ir toliau galiu džiaugtis Gyvenimu.
AČIŪ!
Pagarbiai,
Virginijus Kizis
2020-11-23

**********

Esu labai dėkingas už profesionaliai atliktą procedūrą. Labai maloniai nuteikė visas kolektyvas, o ypač gydytoja Agnė Misenkienė ir bendrosios praktikos slaugytoja Ona Vrublevskienė. Kai po procedūros tau netgi vandens atsigerti atneša, tai negali nejaudinti. Visokeriopos sėkmės Jums ir būkite sveiki!

**********

Sveiki,
esu ilgametė NVI pacientė, paskutiniais metais dažnai tenka čia lankytis. Noriu pasidžiaugti, kad šiomis sunkiomis dienomis, siaučiant Covid-19, chemoterapijos skyrius su dienos stacionaru visai gerai tvarkosi: suolai sustatyti laikantis reikalingų atstumų; chemoterapijos kabinetuose įrengtos užuolaidos tarp fotelių, yra atskiri kabinetai kraujo paėmimui iš piršto ir iš venos. Supratingi pacientai stengiasi saugoti save ir kitus.
Noriu nuoširdžiai padėkoti visam čia dirbančiam personalui: slaugytojoms, jų padėjėjoms ir visiems gydytojams (beveik pas visus teko lankytis), ypač dabar gydančiai gydytojai dr.Linai Daukantienei už puikų darbą, už padrąsinančius žodžius.
pagarbiai, Janina M.

**********

AČIŪ Chemoterapijos skyriaus su dienos stacionaru gydytojai onkologei Jolitai Asadauskienei, jos seselei ir šio skyriaus darbuotojams už suteiktą pagalbą ir rūpestį chemoterapijos metu, už malonų, kantrų ir supratingą bendravimą su pacientu ir jo artimaisiais. Ačiū už Jūsų profesionalumą ir žmoniškumą! Linkiu stiprios sveikatos bei ištvermės Jūsų darbe.

Dėkoja Andrej Bogdanovič su šeima.

**********

Esu be galo dėkinga mielam, draugiškam ir profesionaliam personalui, visiems, prisidėjusiems prie sėkmingo mano gijimo, o ypatinga padėka ir pagarba operavusiam gydytojui Žygimantui Kardeliui. Lenkiu žemai galvą prieš Jūsų, gydytojau, stebuklingus gebėjimus. Sėkmės Jums visame kame. Valentina

**********

Didžiausia padėka gydytojai - chirurgei Otilijai Kutanovaitei ir jai talkinusiai komandai už Santaros klinikų Neurochirurgijos skyriuje sėkmingai atliktą ypatingai sudėtingą operaciją, taip pat už rūpestingumą, dėmesį ir išsamias konsultacijas prieš- ir pooperaciniu laikotarpiu.
Ignui Karnui kartu su Otilija Kutanovaite už labai greitą visų būtinų tyrimų atlikimą, dėl ko buvo galima labai greitai pradėti gydymą.
Ačiū Jums, gydytojai!
Tauras Žemaitis

**********

Širdingai dėkoju onkologijos chemoterapijos skyriaus vedėjai Birutei Brasiunienei , kad pas jus dirba nuostabus ir profesionalus gydytojai , tai Leonid Gatijatullin kuris visą laiką pacientą rūpestingai apžiūri ir išklauso ,puikiai konsultuoja . Taip pat norėčiau padėkoti visoms medicinos sesutėms kurios bėgioja padarydamos daug kilometrų per dieną žiūrėdamos ligonius per daugumą ligoninės palatų . Duok Dieve Jums visiems sveikatos , ištvermės ir stiprybės gydant tokius sunkius ligonius kaip mes . Dar karta už viską Ačiū !
338 kab. pacientė :
Birutė Angelytė Digurovienė

**********

Brangieji , Leonid Gatijatulin , Jūratė Tarnauskaitė ,Vincas Urbonas , Naira Kernagienė , Aistė , chemoterapijos registratūros sesutės ir taip pat kitos ,chemoterapijos skyriaus sesutės ir slaugutės (gaila vardų nežinau ...) . Labai norėčiau padėkoti už jūsų profesionalų gydymą ir konsultaciją ,meilę ir švelnumą pacientui ! Jūs esate be galo nuostabūs , jūs stengiatės ir aukojatės , ypac dabar šiuo sunkiu viruso pandemijos laiku ir gydote mus ! Ačiū jums brangieji ! Mes tikime ir linkime jums , kad jūsų gyvenime būtų tiek daug malonaus ir švelnaus kiek jus duodate mums , kad jaustumėmės laimingi !
Su pagarba pacientė
Birutė Angelytė Digurovienė

**********

Labai dėkoju visam Galvos-kaklo skyriui!!! Personalui, seselėms. Ypač skyriaus vedėjai gyd. J. Gibavičienei - už sėkmingai atliktą operaciją, žmogišką bei šiltą bendravimą, aiškiai paaiškintus tyrimų rezultatus!

**********

Iš visos širdies noriu padėkoti gyd. Daivai Gudavičienei, į kurios stebuklingas rankas patekau antrą kartą. Ir niekas nuo to pirmojo karto nepasikeitė – ji tokia pati profesionali, kantri ir nuostabi! Linkiu Jums, gydytoja, nepavargti Jūsų nepaprastai sunkiame ir kilniame darbe nei fiziškai, nei dvasiškai. Ačiū už vėl sustabdytą ligą ir viltį gyventi.

**********

Esu labai maloniai nustebinta Dr. Rūtos Briedienės darbu. Labai atidi, kruopšti, puikiai bendraujanti, geranoriška ir sugeba paprastai, bet aiškiai paaiškinti radiologinius rezultatus. Mano gydymosi kelyje labai norėčiau dar su Jumis susitikti. Dėkoju labai, daktare! Giedrė

**********

**********

Gerbiama NVI administracija,
norime išreikšti padėką už profesionalią pagalbą ir suteiktą gydymą. Liepos pradžioje kreipėmės į NVI, norėdami pasikonsultuoti dėl gautų tyrimų rezultatų. Skyriaus administratorė patarė kreiptis į dr. A. Dulską, kuris dar tą pačią dieną mus pakonsultavo, išsamiai pakomentavo situaciją, išrašė reikiamus siuntimus ir užregistravo tolesniems vizitams bei konsultacijoms.
Per šiuos du mėnesius mamai buvo atliktos dvi operacijos. Plaučius operavęs gydytojas A. Krasauskas nepaprastai dėmesingas ir profesionalus, kantriai konsultavo ne tik pacientę, bet ir šeimos narius. Kaip ir vėliau operavęs dr. A. Dulskas, kuris ne tik išsamiai atsako į rūpimus klausimus (tiek el.paštu, tiek ir telefonu), bet ir nuoširdžiai rūpinasi pacientės sveikatos būkle.
Suprantame, kad dėl COVID-19 visam instituto personalui tenka atlikti daugiau ir įvairesnių užduočių, tačiau galime pasidžiaugti, kad jums puikiai pavyksta susidoroti su kilusiais nenumatytais ir sudėtingais iššūkiais. Per šiuos du gydymo mėnesius, nesusidūrėme su jokiais nesklandumais, administracinėmis klaidomis ar pandemijos pakurstytu atsainiu požiūriu.
Deja tyrimų rezultatai parodė, kad bus reikalingas ir tolesnis gydymas, tačiau esame ramūs, kad jis bus taikomas NVI, kadangi esate stipri, profesionali ir rūpestinga komanda. Nuoširdžiai dėkojame gydžiusiems daktarams ir visam NVI personalui.

Pagarbiai,
Justina Tylaitė

**********
Laba diena.
Noriu pareikšti padėkas jūsų įstaigos gydytojams: pradžioje Egidijui Sangailai ir su juo dirbančiai slaugytojai, po to patekau pas gydytoja Aleinikovą, kuris atidžiai apžiūrėjo ir kruopščiai aprašė problemą. Atskirai ir ypatingai dėkoju, lenkiuosi iki žemės polipektomiją atlikusiai auksinių rankų gydytojai Praleikienei. Ar juos pasieks mano dėkingumas? Labai to tikiuosi! 
 
Reiškiu padėką ir lenkiuosi gydytojai Praleikienei, su ja kartu dirbusiai komandai liepos 7 d. Endoskopijų poskyryje už idealiai atliktą polipektomijos operaciją. Sveikatos jums pačioms ir šypsenų veiduose kasdien! Ačiū ačiū ačiū... 
 
**********

Nuoširdus ačiū Galvos ir kaklo chirurgijos skyriui už neįkainojamus darbus. Žemai lenkiu galvą skyriaus vedėjai Jolitai Gibavičienei ir jos ištikimam jaunimo kolektyvui: Otilijai Kutanovaitei, Linui Senkui, Saulei Kėkštaitei. Sunku suvokti ką jie per 10 val. operaciją padarė gelbėjant mano gerklę iš klastingos ligos gniaužtų. Tegul šį kolektyvą visada lydi sėkmė, nesavanaudiškas požiūris į nesvarbu kokio amžiaus pacientą. Tegul Jus lydi sėkmė profesiniame ir asmeniniame gyvenime. Dėkoju seselėms, slaugytojoms ir visam personalui už rūpestingą priežiūrą. Dėkinga operacinės kolektyvui už kantrybę atlaikant tokios apimties operacijas. Norėčiau, kad NVI vadovybė įvertintų pasiaukojamą Galvos ir kaklo chirurgijos skyriaus medikų darbą.
Pagarbiai pacientė Irena Kalkytė

**********

Nuoširdžiai dėkojame Klinikos direktoriaus pavaduotojui prof. Dr. Cicėnui, nuteikiančiam ligonį itin pozityviai, dalykiškai bendraujant, suteikiant naujų žinių ir viltį sėkmingai kovoti su liga. Ačiū Profesoriui už jo sutelktos komandos profesionalumą, atjautą ligoniui, norą padėti, dėmesingumą, laiko valdymą. Mus stebino aukštas gydytojų profesinės kompetencijos lygis, pasireiškiantis ne tik savo srities puikiu išmanymu, bet ir dėmesingumu ligoniui, operatyvumu, gebėjimu bendrauti, humoro jausmu, šypsena. Ir tai ligonius veikia itin pozityviai. Nuoširdžią padėką reiškiame Krūtinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus vedėjui Renatui Aškiniui, gydytojams chirurgams Arnoldui Krasauskui, Sigitui Zarembai už optimistinį nuteikimą prieš operaciją ir atsakomybę operuojant. Ramus, dalykiškas, be įtampos ir skubėjimo gydytojų balso tonas vizituojant, veikia raminančiai, viltingai. Dėkojame anesteziologams, chirurgų padėjėjoms, slaugytojoms, vyr. slaugos administratorei Audronei Tarasevičienei, psichologei Gertrūdai Klimavičiūtei ir kitoms darbuotojoms už rūpestį, nuoširdų bendravimą, suteiktas paslaugas. Pacientų priežiūrą – tvarką, švarą palatose, geros kokybės maistą - vertiname aukščiausiu balu. Linkime skyriaus komandai stiprybės, ištvermės ir kantrumo, gelbstint žmonių gyvybes, suteikiant jiems galimybę džiaugtis gyvenimu.
Su didžiule pagarba – Laimutė Bobrova, Ana Kuklis, Regina Narinkevičiūtė

**********

Netikėta vėžio diagnozė sukėlė psichologinį šoką… Lėmus tokiam likimui Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga tariu nuoširdų ačiū Nacionalinio vėžio instituto skyriaus darbuotojoms. Lenkiuosi skyriaus gydytojai onkologei chemoterapeutei vedėjai dr. Birutei Brasiūsienei. Jos švelnus, skleidžiantis šiluma žvilgsnis daug pasako, o žodžiai - ramina sielą, kompetetingai įvertinant įvairius faktorius teikia viltį. Retokai pasitaiko, kad būtų taip gerai sustyguotas kolektyvas, kuriam vadovauja didelės kompetencijos vyr. Ordinatorė Teresė Pipirienė- Želvienė. Jos vadovavimo dėka jaučiamas šiltas mikroklimatas. Ji turinti didelį žinių bagažų, apdovanota nuoširdžiu bendravimu, skleidžiama šviesa, sugeba pastebėti paciento veide beatsiritančią ašarą, o širdyje paslėptą žaizdą. Dėkui už kvalifikuotą gydymą, priežiūrą, supratingumą, kantrybę ir diplomatiskumą. Labai malonu, kad jauna gydytoja Giedrė Anglickienė su šypsena, su palaikymu nuteikia ramesniai ateičiai. Gydytojos Giedres atidumas (manyčiau, drauge ir su vyr. Ordinatorės patarimais), supratingumas, dėmesingumas, rūpestingas rankų prisilietimas, kaip puikiausias vaistas, irgi skiriama motiniška šiluma, tolerancija. Malonu išvardinti slaugytojas: Danguolę, Ramunę, Vilmą, Liną, Teresę (visų stropuolių net vardų nepamenu), visos jos padedant slaugytojų padėjėjoms sukasi kaip bitutės avily. Ačiū bendruomenei už suteikiamas viltis ir galimybes, kurios dar kažkiek įmanomos. Ateitį puikiai suprantu... Būkite sveikos ir laimingos, kad galėtumėte padėti ir suteikti viltį kitiems, ypač jauno amžiaus žmonèms. Tegul jūsų kasdienybė būna kupina ne vien žmonių skausmo, bet ir nuoširdžių dėkingumo žodžių.
Gerų švenčių ir laimingų 2020 metų.
Pagarbiai, Vitalija Karlienė
Zarasai, 2019 m. gruodis

**********

Noriu kuo nuoširdžiausiai padėkoti jūsų medikams – Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus gydytojams Dr. Rimantui Baušiui bei jo kolegai gydytojui Augustinui Baušiui. Esu dėkingas jiems už puikiai atliktą operaciją, profesionalų gydymą, bei rūpestingą, jautrų bendravimą su pacientu. Taipogi nuoširdžiai dėkoju visam jūsų skyriaus kolektyvui už sunkų ir atsakingą darbą. Džiaugiuosi, kad savo kelyje sutikau pačios aukščiausios kvalifikacijos medikus. Ir tuo pačiu jautrius ir išklausančius žmones.
Ačiū Jums
Su pagarba, Virginijus Bačianskas

**********

Nuoširdų ačiū norime pasakyti ir kiekvienam padėkoti už jūsų profesianalumą, atsidavimą darbui, požiūrį į pacientą. Jaučiau kaip visi rūpestingai ir nuoširdžiai atsižvelgė į mano problemą, kaip greitai ir profesionaliai buvo viskas ištirta. Dėkingumo žodžius tariu: vyr. slaugos administratorei Svetlanai Čereškienei, gydytojai akušerei - ginekologei Jurgitai Sakalienei, slaugytojai Onai Stankevičienei, gydytojai radiologei Rūtai Briedienei.
Ačiū Jums.
Sveikatos ir stiprybės jūsu darbuose.

**********

Didelis DĖKUI gydytojui chirurgui Pauliui Bosui, operavusiam mane 28.10.2019 , o taip pat ir visam urologijos skyriui - sesutėms, sanitarėms, valytojoms už profesionalų darbą ir parodytą didelį nuoširdumą. Buvau maloniai sužavėtas.

**********

Noriu pareikšti padėką visam Krūties ligų chirurgijos ir onkologijos skyriui, o ypač esu labai dėkinga gydančiam gydytojui Sauliui Bružui už jo profesionalumą, kantrybę, atsidavimą savo darbui bei nuoširdumą. Taip pat esu dėkinga už pagalbą, žmogiškumą, rūpestingumą bei atsakingą pareigų atlikimą šio skyriaus med. personalui: p. Inesai, p. Galinai, Laimutei Zalieckienei, Snežanai Činčikienei ir kt. Noriu Jus visus nuoširdžiai pasveikinti Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga. Jūsų atsakingas ir prasmingas darbas, dėmesys žmogui ir nuoširdus rūpestis kasdien padeda puoselėti brangiausią turtą – sveikatą, suteikia tikėjimo, vilties ir optimizmo.
Linkiu Jums stiprybės, sveikatos ir neblėstančio optimizmo Jūsų atsakingame darbe.
Tegul Jūsų kasdienybė būna kupina ne vien žmonių skausmo, bet ir nuoširdžių dėkingumo žodžių.

**********

Jau 17 metų gydausi prostatos vėžį Konsultaciniame skyriuje, pas urologus. Kabinetas Nr.2,- daktaras Zykus. Rezultatai puikiausi,-vėžys,kuri pradinė stadija buvo III,- užblokuotas iki šių dienų ! Daktaras pasirūpina ir kitų
kūno organų periodiška patikra, ar neplinta vėžio metastazės. Tai gydymo kokybė - pati kruopščiausia, kokią aš esu patyręs Lietuvos gydymo įstaigose per savo 86-rių metų gyvenimą ! DIDELIS AČIŪ JUMS UŽ TAI !!!
Su geriausiais linkėjimais - Jurgis Šapalas,
Elektrėnai, 2020 09 09.

**********

AČIŪ Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus gydytojui Justui Kuliavui ir visoms šio skyriaus slaugytojoms už atliktą operaciją, rūpestį ir pagalbą po operacijos, už malonų, kantrų ir supratingą bendravimą su pacientu ir jo artimaisiais.
Ačiū už Jūsų profesionalumą ir žmoniškumą!
Linkiu stiprios sveikatos bei ištvermės Jūsų darbe.

**********

Nuoširdžiausias ačiū nacionalinio vežio instituto bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus gydytojui Andrej Aleinikov už profesionalumą, nepriekaištingai atliktas dvi operacijas, pagalbą atsistoti ant kojų ir vėl džiaugtis gyvenimu. Visam mane aptarnavusiam skyriaus personalui taip pat noriu pasakyti nuoširdų ačiū.

Iš visos širdies jums dėkoja Jolanta Varnauskienė

**********

Gydytojas Saulius Žilys nuostabus gydytojas, visuomet randantis geriausius spendimus pacientui

**********

Nuoširdžiai dėkoju už profesionalų gydymą ir pagarbą pacientui, už šiltą bendravimą, kompetenciją ir dėmesį daktarui Sauliui Žiliui ir slaugytojai Jolantai Fedorovičienei

**********

Noriu pareikšti padėką visam Krūties ligų chirurgijos ir onkologijos skyriui, o ypač esu labai dėkinga gydančiam gydytojui Sauliui Bružui už jo profesionalumą, kantrybę, atsidavimą savo darbui bei nuoširdumą. Taip pat esu dėkinga už pagalbą, žmogiškumą, rūpestingumą bei atsakingą pareigų atlikimą šio skyriaus med. personalui: p. Inesai, p. Galinai, Laimutei Zalieckienei, Snežanai Činčikienei ir kt.
Noriu Jūs visus nuoširdžiai pasveikinti Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga. Jūsų atsakingas ir prasmingas darbas, dėmesys žmogui ir nuoširdus rūpestis kasdien padeda puoselėti brangiausią turtą – sveikatą, suteikia tikėjimo, vilties ir optimizmo.Linkiu Jums stiprybės, sveikatos ir neblėstančio optimizmo Jūsų atsakingame darbe.Tėgul Jūsų kasdienybė būna kupina ne vien žmonių skausmo, bet ir nuoširdžių dėkingumo žodžių.

**********

Nuoširdžiai noriu padėkoti Nacionalinio Vėžio instituto Onkourologijos skyriaus gydytojui onkologui urologui Arūnui Kulbokai už profesionalumą, nuoširdumą, kantrybę bei teikiamą viltį pacientams. Nuo pirmos akimirkos visa esybe pajutau - šiuo gydytoju pasitikiu 100% ir neapsirikau. Būkite laimingas, sveikas, tegul Jus visada lydi neblėstanti energija bei stiprybė, dalijant gerumą visiems, kuriems reikia Jūsų pagalbos. Gerbiami kolegos, didžiuokitės, kad savo tarpe turite tokį Gydytoją iš didžiosios raidės.
Noriu padėkoti ir visam Nacionalinio Vėžio instituto onkourologijos skyriaus kolektyvui-visiems gydytojams ir visam visam aptarnaujančiam personalui; sąlygos, kuriomis dabar dirbate man primena J Kristaus žodžius: "Ne sveikiems reikia gydytojo, o ligoniams".(Mato 9:12) Ypač šiandieną, siaučiant COVID-19 virusui, jūsų pagalba labai reikalinga - už Jūsų rodomą užuojautą, gailestingumą, už pasiaukojimą, kai rizikuodami savo sveikata ir gyvybe atliekate savo šventą pareigą - tai neįkainojama vertybė !Telaimina Jus DIEVAS Jus visus ir Jūsų šeimas! Su Jūsų profesine Švente!
   Lai Jūsų širdies gerumas neišsenka
   Veide negęsta šypsena šilta
   Lai laime ir sėkmė Jums tiesia ranką
   Ir niekad neapleidžia sveikata (J. Marcinkevičius)

**********

Už kompetenciją, žmogišką rūpestį ir supratimą nuoširdžiai dėkojame otorinolaringologei Irinai Mackevičienei ir su ja dirbančiai slaugytojai.

**********

Nuoširdžiausias ačiū Nacionalinio vežio instituto Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus gydytojui Andrej Aleinikov už profesionalumą, nepriekaištingai atliktas dvi operacijas, pagalbą atsistoti ant kojų ir vėl džiaugtis gyvenimu. Visam mane aptarnavusiam skyriaus personalui taip pat noriu pasakyti nuoširdų ačiū.
Iš visos širdies jums dėkoja Jolanta Varnauskienė

**********

Noširdžiai dėkojame gyd. Pauliui Bosui už sekmingai atliktą operaciją, pooperacinę priežiūrą.
Nuoširdus ačiū!

**********

Dėkoju gydytojui onkologui chematerapeutui Edui Stakioniui už dėmesingą ir profesionalią konsultaciją, malonų ir dalykišką bendravimą.

**********

Nuoširdi padėka slaugytojai Jedvygai Talmontaitei. už rupestį, švelnimą, jautrumą nosirdžiai jai Ačiū!

**********

Dėkoju gyd. Jonui Rėklaičiui, kuris yra didis savo specialybės profesionalas, konkretus ir mokantis bendrauti su pacientu.
Ačiū gerb. Gydytojau.

**********

Nuoširdžiai dėkojame gydytojui Tomui Kazlauskui, slaugėms už suteiktą pagalbą, rūpestingumą, nuoširdumą.
Sėkmės Jums!

**********

Su praėjusiomis šventėmis ir artėjančiais naujaisiais metais! Dėkoju Jums už Jūsų rūpestį ir profesionalumą.

**********

Nuoširdžiai dėkoju Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus gydytojui Dr. Rimantui Baušiui ir gydytojui Augustinui Baušiui už puikiai atliktą operaciją, profesionalų ir rūpestingą gydymą.
Didžiulis ačiū visam skyriaus kolektyvui už sunkų ir atsakingą darbą.

**********

Nuoširdžiai dėkoju visam NVI kolektyvui už mano išgijimą. (III st. krūties vėžys. Pradėtas gydymas 2019 04 01 baigtas gydymas 2020 02 21). Asmeniškai dėkoju mokslų daktarams, gydytojams, sesutėms, slaugytojoms: Ernestui Šileikai, Daivai Gudavičienei, Linai Daukantienei, Monikai Drobnienei, anestezologui (operacija atlikta 2019 11 15, 13 val.); Fizinės medicinos ir reabilitacijos Skyriui: Miškinienei, Gertrūdai Klimavičiūtei, Andriui Rimkui, kineziterapeutei - Aurelijai, masažuotojai - Reginai; Ligoninės III a. Chemoterapijos skyriui dienos centras: registratorėms, kraujo poėmio darbuotojoms, chemoterapiją atlikusioms visoms med. seserims; Ligoninės IV a. vyr . seseriai; Ligoninės V a. personalui : Lilijai Kiežun ir med. personalui: Galinai, Reginai ir kitoms med. seserims; Radioterapijos skyriui: radioterapiją atlikusioms darbuotojoms - visam kolektyvui; Poliklinikos darbuotojoms : Jolantai Fedorovičienei, Daivai Duoblienei.
Nuošidžiai dėkoju visiems už atsidavimą savo profesijai, už mokėjimą bendrauti su onkopacientais už vilties įžiebimą ir patikėjimą išgijimu!
Už optimizmą!
Linkiu visiems kuo geriausios kloties mokslo pasiekimuose ir profesinėje veikloje ! Pagarbiai

**********

 
 

**********

 Atnaujinta 2021-11-30 13:41