Padėkos

Gerbiama NVI administracija,
norime išreikšti padėką už profesionalią pagalbą ir suteiktą gydymą. Liepos pradžioje kreipėmės į NVI, norėdami pasikonsultuoti dėl gautų tyrimų rezultatų. Skyriaus administratorė patarė kreiptis į dr. A. Dulską, kuris dar tą pačią dieną mus pakonsultavo, išsamiai pakomentavo situaciją, išrašė reikiamus siuntimus ir užregistravo tolesniems vizitams bei konsultacijoms.
Per šiuos du mėnesius mamai buvo atliktos dvi operacijos. Plaučius operavęs gydytojas A. Krasauskas nepaprastai dėmesingas ir profesionalus, kantriai konsultavo ne tik pacientę, bet ir šeimos narius. Kaip ir vėliau operavęs dr. A. Dulskas, kuris ne tik išsamiai atsako į rūpimus klausimus (tiek el.paštu, tiek ir telefonu), bet ir nuoširdžiai rūpinasi pacientės sveikatos būkle.
Suprantame, kad dėl COVID-19 visam instituto personalui tenka atlikti daugiau ir įvairesnių užduočių, tačiau galime pasidžiaugti, kad jums puikiai pavyksta susidoroti su kilusiais nenumatytais ir sudėtingais iššūkiais. Per šiuos du gydymo mėnesius, nesusidūrėme su jokiais nesklandumais, administracinėmis klaidomis ar pandemijos pakurstytu atsainiu požiūriu.
Deja tyrimų rezultatai parodė, kad bus reikalingas ir tolesnis gydymas, tačiau esame ramūs, kad jis bus taikomas NVI, kadangi esate stipri, profesionali ir rūpestinga komanda. Nuoširdžiai dėkojame gydžiusiems daktarams ir visam NVI personalui.

Pagarbiai,
Justina Tylaitė

**********
Laba diena.
Noriu pareikšti padėkas jūsų įstaigos gydytojams: pradžioje Egidijui Sangailai ir su juo dirbančiai slaugytojai, po to patekau pas gydytoja Aleinikovą, kuris atidžiai apžiūrėjo ir kruopščiai aprašė problemą. Atskirai ir ypatingai dėkoju, lenkiuosi iki žemės polipektomiją atlikusiai auksinių rankų gydytojai Praleikienei. Ar juos pasieks mano dėkingumas? Labai to tikiuosi! 
 
Reiškiu padėką ir lenkiuosi gydytojai Praleikienei, su ja kartu dirbusiai komandai liepos 7 d. Endoskopijų poskyryje už idealiai atliktą polipektomijos operaciją. Sveikatos jums pačioms ir šypsenų veiduose kasdien! Ačiū ačiū ačiū... 
 
**********

Nuoširdus ačiū Galvos ir kaklo chirurgijos skyriui už neįkainojamus darbus. Žemai lenkiu galvą skyriaus vedėjai Jolitai Gibavičienei ir jos ištikimam jaunimo kolektyvui: Otilijai Kutanovaitei, Linui Senkui, Saulei Kėkštaitei. Sunku suvokti ką jie per 10 val. operaciją padarė gelbėjant mano gerklę iš klastingos ligos gniaužtų. Tegul šį kolektyvą visada lydi sėkmė, nesavanaudiškas požiūris į nesvarbu kokio amžiaus pacientą. Tegul Jus lydi sėkmė profesiniame ir asmeniniame gyvenime. Dėkoju seselėms, slaugytojoms ir visam personalui už rūpestingą priežiūrą. Dėkinga operacinės kolektyvui už kantrybę atlaikant tokios apimties operacijas. Norėčiau, kad NVI vadovybė įvertintų pasiaukojamą Galvos ir kaklo chirurgijos skyriaus medikų darbą.
Pagarbiai pacientė Irena Kalkytė

**********

Nuoširdžiai dėkojame Klinikos direktoriaus pavaduotojui prof. Dr. Cicėnui, nuteikiančiam ligonį itin pozityviai, dalykiškai bendraujant, suteikiant naujų žinių ir viltį sėkmingai kovoti su liga. Ačiū Profesoriui už jo sutelktos komandos profesionalumą, atjautą ligoniui, norą padėti, dėmesingumą, laiko valdymą. Mus stebino aukštas gydytojų profesinės kompetencijos lygis, pasireiškiantis ne tik savo srities puikiu išmanymu, bet ir dėmesingumu ligoniui, operatyvumu, gebėjimu bendrauti, humoro jausmu, šypsena. Ir tai ligonius veikia itin pozityviai. Nuoširdžią padėką reiškiame Krūtinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus vedėjui Renatui Aškiniui, gydytojams chirurgams Arnoldui Krasauskui, Sigitui Zarembai už optimistinį nuteikimą prieš operaciją ir atsakomybę operuojant. Ramus, dalykiškas, be įtampos ir skubėjimo gydytojų balso tonas vizituojant, veikia raminančiai, viltingai. Dėkojame anesteziologams, chirurgų padėjėjoms, slaugytojoms, vyr. slaugos administratorei Audronei Tarasevičienei, psichologei Gertrūdai Klimavičiūtei ir kitoms darbuotojoms už rūpestį, nuoširdų bendravimą, suteiktas paslaugas. Pacientų priežiūrą – tvarką, švarą palatose, geros kokybės maistą - vertiname aukščiausiu balu. Linkime skyriaus komandai stiprybės, ištvermės ir kantrumo, gelbstint žmonių gyvybes, suteikiant jiems galimybę džiaugtis gyvenimu.
Su didžiule pagarba – Laimutė Bobrova, Ana Kuklis, Regina Narinkevičiūtė

**********

Netikėta vėžio diagnozė sukėlė psichologinį šoką… Lėmus tokiam likimui Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga tariu nuoširdų ačiū Nacionalinio vėžio instituto skyriaus darbuotojoms. Lenkiuosi skyriaus gydytojai onkologei chemoterapeutei vedėjai dr. Birutei Brasiūsienei. Jos švelnus, skleidžiantis šiluma žvilgsnis daug pasako, o žodžiai - ramina sielą, kompetetingai įvertinant įvairius faktorius teikia viltį. Retokai pasitaiko, kad būtų taip gerai sustyguotas kolektyvas, kuriam vadovauja didelės kompetencijos vyr. Ordinatorė Teresė Pipirienė- Želvienė. Jos vadovavimo dėka jaučiamas šiltas mikroklimatas. Ji turinti didelį žinių bagažų, apdovanota nuoširdžiu bendravimu, skleidžiama šviesa, sugeba pastebėti paciento veide beatsiritančią ašarą, o širdyje paslėptą žaizdą. Dėkui už kvalifikuotą gydymą, priežiūrą, supratingumą, kantrybę ir diplomatiskumą. Labai malonu, kad jauna gydytoja Giedrė Anglickienė su šypsena, su palaikymu nuteikia ramesniai ateičiai. Gydytojos Giedres atidumas (manyčiau, drauge ir su vyr. Ordinatorės patarimais), supratingumas, dėmesingumas, rūpestingas rankų prisilietimas, kaip puikiausias vaistas, irgi skiriama motiniška šiluma, tolerancija. Malonu išvardinti slaugytojas: Danguolę, Ramunę, Vilmą, Liną, Teresę (visų stropuolių net vardų nepamenu), visos jos padedant slaugytojų padėjėjoms sukasi kaip bitutės avily. Ačiū bendruomenei už suteikiamas viltis ir galimybes, kurios dar kažkiek įmanomos. Ateitį puikiai suprantu... Būkite sveikos ir laimingos, kad galėtumėte padėti ir suteikti viltį kitiems, ypač jauno amžiaus žmonèms. Tegul jūsų kasdienybė būna kupina ne vien žmonių skausmo, bet ir nuoširdžių dėkingumo žodžių.
Gerų švenčių ir laimingų 2020 metų.
Pagarbiai, Vitalija Karlienė
Zarasai, 2019 m. gruodis

**********

Noriu kuo nuoširdžiausiai padėkoti jūsų medikams – Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus gydytojams Dr. Rimantui Baušiui bei jo kolegai gydytojui Augustinui Baušiui. Esu dėkingas jiems už puikiai atliktą operaciją, profesionalų gydymą, bei rūpestingą, jautrų bendravimą su pacientu. Taipogi nuoširdžiai dėkoju visam jūsų skyriaus kolektyvui už sunkų ir atsakingą darbą. Džiaugiuosi, kad savo kelyje sutikau pačios aukščiausios kvalifikacijos medikus. Ir tuo pačiu jautrius ir išklausančius žmones.
Ačiū Jums
Su pagarba, Virginijus Bačianskas

**********

Nuoširdų ačiū norime pasakyti ir kiekvienam padėkoti už jūsų profesianalumą, atsidavimą darbui, požiūrį į pacientą. Jaučiau kaip visi rūpestingai ir nuoširdžiai atsižvelgė į mano problemą, kaip greitai ir profesionaliai buvo viskas ištirta. Dėkingumo žodžius tariu: vyr. slaugos administratorei Svetlanai Čereškienei, gydytojai akušerei - ginekologei Jurgitai Sakalienei, slaugytojai Onai Stankevičienei, gydytojai radiologei Rūtai Briedienei.
Ačiū Jums.
Sveikatos ir stiprybės jūsu darbuose.

**********

Didelis DĖKUI gydytojui chirurgui Pauliui Bosui, operavusiam mane 28.10.2019 , o taip pat ir visam urologijos skyriui - sesutėms, sanitarėms, valytojoms už profesionalų darbą ir parodytą didelį nuoširdumą. Buvau maloniai sužavėtas.

**********

Noriu pareikšti padėką visam Krūties ligų chirurgijos ir onkologijos skyriui, o ypač esu labai dėkinga gydančiam gydytojui Sauliui Bružui už jo profesionalumą, kantrybę, atsidavimą savo darbui bei nuoširdumą. Taip pat esu dėkinga už pagalbą, žmogiškumą, rūpestingumą bei atsakingą pareigų atlikimą šio skyriaus med. personalui: p. Inesai, p. Galinai, Laimutei Zalieckienei, Snežanai Činčikienei ir kt. Noriu Jus visus nuoširdžiai pasveikinti Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga. Jūsų atsakingas ir prasmingas darbas, dėmesys žmogui ir nuoširdus rūpestis kasdien padeda puoselėti brangiausią turtą – sveikatą, suteikia tikėjimo, vilties ir optimizmo.
Linkiu Jums stiprybės, sveikatos ir neblėstančio optimizmo Jūsų atsakingame darbe.
Tegul Jūsų kasdienybė būna kupina ne vien žmonių skausmo, bet ir nuoširdžių dėkingumo žodžių.

**********

AČIŪ Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus gydytojui Justui Kuliavui ir visoms šio skyriaus slaugytojoms už atliktą operaciją, rūpestį ir pagalbą po operacijos, už malonų, kantrų ir supratingą bendravimą su pacientu ir jo artimaisiais.
Ačiū už Jūsų profesionalumą ir žmoniškumą!
Linkiu stiprios sveikatos bei ištvermės Jūsų darbe.

**********

Gydytojas Saulius Žilys nuostabus gydytojas, visuomet randantis geriausius spendimus pacientui

**********

Nuoširdžiai dėkoju už profesionalų gydymą ir pagarbą pacientui, už šiltą bendravimą, kompetenciją ir dėmesį daktarui Sauliui Žiliui ir slaugytojai Jolantai Fedorovičienei

**********

Nuoširdžiai noriu padėkoti Nacionalinio Vėžio instituto Onkourologijos skyriaus gydytojui onkologui urologui Arūnui Kulbokai už profesionalumą, nuoširdumą, kantrybę bei teikiamą viltį pacientams. Nuo pirmos akimirkos visa esybe pajutau - šiuo gydytoju pasitikiu 100% ir neapsirikau. Būkite laimingas, sveikas, tegul Jus visada lydi neblėstanti energija bei stiprybė, dalijant gerumą visiems, kuriems reikia Jūsų pagalbos. Gerbiami kolegos, didžiuokitės, kad savo tarpe turite tokį Gydytoją iš didžiosios raidės. Noriu padėkoti ir visam Nacionalinio Vėžio instituto onkourologijos skyriaus kolektyvui-visiems gydytojams ir visam visam aptarnaujančiam personalui; sąlygos, kuriomis dabar dirbate man primena J Kristaus žodžius: "Ne sveikiems reikia gydytojo, o ligoniams".(Mato 9:12) Ypač šiandieną, siaučiant COVID-19 virusui, jūsų pagalba labai reikalinga - už Jūsų rodomą užuojautą, gailestingumą, už pasiaukojimą, kai rizikuodami savo sveikata ir gyvybe atliekate savo šventą pareigą - tai neįkainojama vertybė !Telaimina Jus DIEVAS Jus visus ir Jūsų šeimas! Su Jūsų profesine Švente!
   Lai Jūsų širdies gerumas neišsenka
   Veide negęsta šypsena šilta
   Lai laime ir sėkmė Jums tiesia ranką
   Ir niekad neapleidžia sveikata (J. Marcinkevičius)

**********

Už kompetenciją, žmogišką rūpestį ir supratimą nuoširdžiai dėkojame otorinolaringologei Irinai Mackevičienei ir su ja dirbančiai slaugytojai.

**********

Nuoširdžiausias ačiū Nacionalinio vežio instituto Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus gydytojui Andrej Aleinikov už profesionalumą, nepriekaištingai atliktas dvi operacijas, pagalbą atsistoti ant kojų ir vėl džiaugtis gyvenimu. Visam mane aptarnavusiam skyriaus personalui taip pat noriu pasakyti nuoširdų ačiū.
Iš visos širdies jums dėkoja Jolanta Varnauskienė

**********

Noširdžiai dėkojame gyd. Pauliui Bosui už sekmingai atliktą operaciją, pooperacinę priežiūrą.
Nuoširdus ačiū!

**********

Dėkoju gydytojui onkologui chematerapeutui Edui Stakioniui už dėmesingą ir profesionalią konsultaciją, malonų ir dalykišką bendravimą.

**********

Nuoširdi padėka slaugytojai Jedvygai Talmontaitei. už rupestį, švelnimą, jautrumą nosirdžiai jai Ačiū!

**********

Dėkoju gyd. Jonui Rėklaičiui, kuris yra didis savo specialybės profesionalas, konkretus ir mokantis bendrauti su pacientu.
Ačiū gerb. Gydytojau.

**********

Nuoširdžiai dėkojame gydytojui Tomui Kazlauskui, slaugėms už suteiktą pagalbą, rūpestingumą, nuoširdumą.
Sėkmės Jums!

**********

Su praėjusiomis šventėmis ir artėjančiais naujaisiais metais! Dėkoju Jums už Jūsų rūpestį ir profesionalumą.

**********

Nuoširdžiai dėkoju Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus gydytojui Dr. Rimantui Baušiui ir gydytojui Augustinui Baušiui už puikiai atliktą operaciją, profesionalų ir rūpestingą gydymą.
Didžiulis ačiū visam skyriaus kolektyvui už sunkų ir atsakingą darbą.

**********

Nuoširdžiai dėkoju visam NVI kolektyvui už mano išgijimą. (III st. krūties vėžys. Pradėtas gydymas 2019 04 01 baigtas gydymas 2020 02 21). Asmeniškai dėkoju mokslų daktarams, gydytojams, sesutėms, slaugytojoms: Ernestui Šileikai, Daivai Gudavičienei, Linai Daukantienei, Monikai Drobnienei, anestezologui (operacija atlikta 2019 11 15, 13 val.); Fizinės medicinos ir reabilitacijos Skyriui: Miškinienei, Gertrūdai Klimavičiūtei, Andriui Rimkui, kineziterapeutei - Aurelijai, masažuotojai - Reginai; Ligoninės III a. Chemoterapijos skyriui dienos centras: registratorėms, kraujo poėmio darbuotojoms, chemoterapiją atlikusioms visoms med. seserims; Ligoninės IV a. vyr . seseriai; Ligoninės V a. personalui : Lilijai Kiežun ir med. personalui: Galinai, Reginai ir kitoms med. seserims; Radioterapijos skyriui: radioterapiją atlikusioms darbuotojoms - visam kolektyvui; Poliklinikos darbuotojoms : Jolantai Fedorovičienei, Daivai Duoblienei.
Nuošidžiai dėkoju visiems už atsidavimą savo profesijai, už mokėjimą bendrauti su onkopacientais už vilties įžiebimą ir patikėjimą išgijimu!
Už optimizmą!
Linkiu visiems kuo geriausios kloties mokslo pasiekimuose ir profesinėje veikloje ! Pagarbiai

**********

 
 

**********

 
******************************************************************************

 Atnaujinta 2020-08-31 11:40