Padėkos


2024 m.

2024-03-28
Mielai Tatjanai – AČIŪ!
Per procedūras jaučiausi lengvai, patogiai, jaukiai.
Koks jautrus Jūsų požiūris į Žmogų! Ypač į ligos prispaustąjį...
Dėkinga už atsakingą ir man itin svarbią kūno ir sielos pagalbą...
A.

2024-03-28
Visi mes esame amžini skolininkai medikams už gydomą ligą, suteiktą viltį ir net patį gyvenimą. Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Leonidui Gatijatullinui už kantrybę, dėmesį, kūrybišką darbą, palaikymą. Labai ačiū registratūros sesutėms – jų rūpestingumas ir užkrečiančios šypsenos – dienos nuteikimas šviesai. Mus pasitinka Galina Masalskaja ir Jelena Chaniutkienė ir išlydi su optimizmu veide. Dėkoju Danguolei Zadorockienei – medikei, kurios profesionalumas imant kraują ramiai nuteikia – tai kiekvieno paciento svajonė. Jau greit bus 2 metai, kai mamą vežu į NVI, o kiekvieną kartą laukimo salėje girdžiu „mūsų gerasis daktariukas eina“, „man šiandien vėl neskaudėjo duodant kraują“, „kaip gerai, kad registratūros mergaitės paaiškino, nuvedė, o tai nieko neatsimenu“. Tai Jūsų pacientų žodžiai, kurie Jums suteikia šviesos.
Juk gyvenimo siūlas toks trumpas, o kad irstantis siūlas nenutrūktų – gelbėja nuostabūs ir tam atsidavę žmonės: gyd. Leonidas Gatijatullin, Gajina Masalskaja, Jelena Chaniutkienė, Danguolė Zadorockienė. Tikiuosi šie puikūs medicinos darbuotojai vertinami ne tik pacientų, bet ir NVI administracijos.
Pacientės dukra A. B.

2024-03-26
Noriu Padėkoti onkologui Edui Stakioniui už rūpinimąsi pacientais, kantrybę, visada išsamius tyrimų paaiškinimus ir atsakymus į visus klausimus. Taip pat, už pozityvumą, gerą nuotaiką ir palaikymą, kas yra labai svarbu gydymosi ir sveikimo etape. Tai Gydytojas iš Didžiosios raidės.
D. B.

2024-03-25
Didelis Ačiū Gydytojui G. Januškai, kuris operatyviai, greitai operuoja žmones. Operacija, po operacijos – tikrai wow. Taip pat visam Dienos chirurgijos skyriaus kolektyvui, viskas buvo gerai. Nuoširdus Ačiū, kad esate ir padedate žmonėms.
E. S.

2024-03-25
Didelis ačiū visam Dienos chirurgijos skyriaus kolektyvui. Personalas superinis, labai malonus, atidus. Palatos švarios ????.
Atskira padėka daktarui G. Januškai. Didelis ačiū.
V. G.

2024-03-22
Patenkintas, labai gerai ir maloniai prižiūrėjo Dienos chirurgijos skyriuje.
Pacientas

2024-03-21
Didelis dėkui visam Dienos chirurgijos skyriaus personalui. Likau labai nustebintas ir patenkintas sąlygomis, aptarnavimu. Nuostabus kolektyvas, atsakė į visus klausimus išsamiai. Manau atitinka aukščiausius reikalavimus, sėkmės šitam kolektyvui!
510 palata
R.

2024-03-21
Dėkoju NVI Kontaktų centro registratorėms už puikų darbą – aptarnavimą, išsamios informacijos suteikimą, kantrybę ir šypsenas.
B. K.

2024-03-20
Nuoširdžiai dėkoju Romualdui Maskeliui, Vidai Karalienei, Agnei Misenkienei, Neringai Vaitkevičienei, Stasei Rinkevičienei ir visam personalui už nuostabiai atliktą procedūrą, žmogišką nuoširdų bendravimą ir palaikymą, už profesionalumą. Gera, kai tave pasitinka tokia nuostabi komanda. Noriu nuoširdžiai padėkoti ir palinkėti visokeriopos sėkmės ir pasisekimo gyvenime, viso ko geriausio. Telaimina Jus Dievas!!! Dėkoju!!!
I. S.

2024-03-20
Norėčiau padėkoti NVI gydytojams Agnei Misenkienei ir Andrej Aleinikov už profesionalumą bei nuoširdų ir neformalų požiūrį į pacientą.
A.

2024-03-19
manodaktaras.lt platformoje buvo paliktas atsiliepimas apie gydytoją Saulių Bružą.
Pats profesionaliausias, nuoširdžiausias ir savo pašaukimui atsidavęs gydytojas. Tiksliai nustatyta diagnozė, puikiai praėjusi operacija ir greitas gijimo procesas. Esu be galo dėkinga, patekusi būtent į šio gydytojo rankas, linkiu jam ištvermės bei sveikatos ir toliau darant stebuklus – padedant išsaugoti žmonių gyvybes!

2024-0318
Noriu padėkoti Kontaktų centro informacijos darbuotojoms Laimai ir Daivai. Moterys išklauso problemas, atsako į begalę klausimų, nuramina, paguodžia.
Ačiū už nuoširdumą, supratimą, atjautą žmogui. Ačiū už šypsenas, padrąsinančius žodžius.
D. M.

2024-03-17
Nuoširdžiai dėkoju Galvos-kaklo ir odos navikų skyriaus gydytojui Ignui Karnui už profesionalumą, kantrybę ir žmogišką įsiklausymą. Nuostabus savo srities specialistas – puikiai atlikta operacija (pagyrė ir kitos įstaigos specialistai, kai šalino siūles), puikus bendravimas, konsultacija aukščiausio lygio – atsakė į visus nerimą kėlusius klausimus, išaiškino viską. Esu labai dėkinga ir linkiu stiprybės jūsų nelengvame darbe, ir laikui bėgant nepamiršti, kiek daug reiškia pacientui rūpestingas gydytojo žodis ir neįkainojamas pacientui skirtas laikas.
Ačiū už jūsų nepriekaištingą darbą!
G. B.

2024-03-14
Dėkoju gydytojui Janinai Buterlevičiūtei ir slaugytojai Danutei Butėnienei už puikų darbą.
L. R.

2024-03-13
Dėkoju už nuoširdų bendravimą ir profesionalią pagalbą: daktarui Gintarui Byčiui, slaugytojai Indrei. Dėkoju visoms registratorėms, ypač Irenai. Dėkoju rūbininkėms. Valytojoms už švarą, tvarką. Informacijos darbuotojoms. Mamogramos programos specialistams už kompetenciją.
I. D. L.

2024-03-08
Radiologinio skyriaus personalui Dėkoju Jums mielosios už gerumą, už dėmesį. Jūs pačios pačiausios!
N. V.

2024-03-08
Kontaktų centro Informacijai
Nuoširdžiai dėkoju informacijos darbuotojams už nuoširdumą, pagalbą, informacijos teikimą už jų pasiaukojimą. Ačiū, kad turime puikias darbuotojas.
G. G.

2024-03-08
Kontaktų centro Informacijai
Esu nustebinta tokiu gerumu, nuoširdumu. Dėkoju Jums iš visos širdies.
Su pagarba N. V.

2024-03-06
Nuoširdžiai dėkoju Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus personalui už profesionaliai suteiktą pagalbą, nuoširdumą ir atvirus pokalbius.
V. D. vyras ir dukra

2024-03-06
Gerb. gydytojau Sauliau Žilį ir mes. sesutė Jolanta,
Lenkiu savo žilą galvą prieš jus, reikšdamas didelę pagarbą ir padėką už jūsų sumanumą sėkmingai gydanti mano prostatos onkologinės ligą 17 metų(nuo 2007m)
Ačiū Jums
L. C.

2024-03-05
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai gastroenterologei Ingai Kildušienei ir visai komandai už šiandien atliktą kolonoskopijos procedūrą. Ir gydytoja, ir likęs personalas išsamiai paaiškino procedūros eigą, kiekvieną atliekamą veiksmą. Ačiū už nuoširdų bendravimą ir rūpestį!
J. G.

2024-03-05
Taip saugiai, jaukiai prieš ir po operacijos nesitikėjau jaustis. Gydytojas anesteziologas, visas Dienos chirurgijos skyriaus personalas tikri savo srities profesionalai. Paslaugūs, aiškūs, konkretūs, šilti su šypsena. Skyriaus palata švari, gaivi, komfortiška, viskas yra ko reikia gulint ligoninėje (nebent vonios kambaryje popierinio rankšluosčio).
Ačiū visiems! Taip švaru, taip jauku, komfortiška, pasijaučiau kaip geroje sanatorijoje.

2024-03-05
Š.m. kovo 5 d, vyrui teko būti paguldytam į Dienos chirurgijos skyrių dėl plaučių procedūros – biopsijos. Mes šios procedūros bijojome ir buvome dėl to sutrikę ir pasimetę...Skyriaus darbuotojai sutiko labai nuoširdžiai, guodė ir nuteikė ramiai. Nepaprastai esam dėkingi bendrosios praktikos slaugytojai Romualdai Varnienei už jos profesionalumą ir nuoširdumą. Dėkojame visoms šiandien dirbusioms darbuotojoms.
Geros Jums sveikatos ir laimės gyvenime.
Paciento žmona A. L.

2024-03-04
Pakalbėjusi su psichologe Gertrūda Klimavičiūte pajutau ramybę, patikėjau, kad ne viskas gyvenime prarasta ir gali būti geriau, kad dar yra vilties. Dėkoju už supratingumą. 
A.T

2024-03-02
Gerbiamas gydytojau Sauliau Žily ir sesute Jolanta,
Lenkiu savo žilą galvą prieš jus, reikšdamas didelę pagarbą ir padėką jums už jūsų sumanumą, nuoširdumą, sėkmingai gydant 17metų mano prostatos onkologinę ligą.
Ačiū jums.
L. C. (91metai)

2024-03-01
Labai ačiū Dienos chirurgijos skyriui už malonų priėmimą, slaugymą. Nuostabus medikų kolektyvas. Ačiū ir sėkmės!!!
G. Š.

2024-03-01
Ačiū Dienos chirurgijos skyriaus personalui už malonų slaugymą. Ačiū daktarams už malonų priėmimą.
S. S.

2024-02-29
Nuoširdžiai dėkojame gydytojui Romualdui Maskeliui ir slaugytojai Raimondai Zmejauskienei už atliktą kolonoskopijos procedūrą. Už malonų bendravimą, pagalbą.
Linkime sveikatos, sėkmės ir gerų pacientų.
L.A. ir T.G.

2024-02-28
Nuoširdžiai dėkoju daktarei Birutei Brasiūnienei už profesionalų gydymą ir malonų bendravimą. Atvykus į chemoterapijos skyrių gydytis, daktarė nuoširdžiai ir suprantamai išaiškino apie mano ligą. Kraujo tyrimai buvo labai blogi ir nebuvo galima taikyti chemoterapijos. Daktarei priėmus teisingus sprendimus mano sveikatos būklė labai pagerėjo.
Norėčiau palinkėti daktarei Birutei Brasiūnienei ir toliau būti savo srities žinove.
Ačiū JUMS. DAKTARE.
Su pagarba D.K.

2024-02-28
Noriu padėkoti chemoterapijos skyriaus su dienos stacionaru seselei Ginai Gasinskienei už nuoširdų aptarnavimą suteikiant chemoterapijos paslaugas.
A.J.Z.

2024-02-26
Esu labai dėkingas Dienos chirurgijos skyriaus seselei, labai tvarkinga ir nuoširdi.
M.B.

2024-02-14
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Birutei Brasiūnienei už skirtą dėmesį, rūpestį ir gydymą.
Pacientė R.L.

2024-02-14
Tūkstantis AČIŪ gerbiamam daktarui otorinolaringologui Linui Pociui už labai malonų priėmimą ir kvalifikuotą konsultaciją man senai moteriai, sergančiai šimtais ligų. Ačiū gerbiamas daktare už paskirtą gydymą, sėkmės Jums Jūsų garbingame darbe, laimės asmeniniame gyvenime!
J.Ž.

2024-02-14
Esu dėkinga chirurgui Gintarui Byčiui už suteiktą profesionalią pagalbą – gydymą. Labai pergyvenau dėl operacijos, bet, man atrodo, ji turėjo pavykti. Vienintelis dalykas, ką norėjau pareikšti, kad mūsų medikai turi be galo didelį krūvį ir jų sveikata irgi negeležinė. Kažką reikia spręsti, kad daugiau pildytųsi medikų gretos ( o ne išvažiuotų į užsienį). Nuo to bus visiems tik geriau. Linkiu tolimesnės sėkmės mielam gydytojui ir visai jo komandai.
Su didele pagarba E.B.

2024-02-13
Dėkoju Dienos chirurgijos skyriaus personalui už malonų ir profesionalų aptarnavimą.
N.

2024-02-13
Nuoširdi padėka Dienos chirurgijos skyriaus personalui, kuris rūpinosi nuo atvykimo iki paleidimo. Visi specialistai nuoširdūs, ateina su šypsena, rūpestingi. Pačios geriausios rekomendacijos. Atvykau be jokio baimės jausmo. 100% pasitikėjimas.

2024-02-12
Labai patenkinta Dienos chirurgijos skyriaus personalo darbu, geros sesutės, maloni aplinka.
M. M.M.

2024-02-12
Dėkoju Dienos chirurgijos skyriaus personalui už puikų darbą, labai draugiškas kolektyvas, didelis AČIŪ visai komandai. 
K.

2024-02-07
Dėkoju. Ačiū Jums už rūpestį, už prasmingus pokalbius, už suteiktą viltį ir ramybę bei dėmesį.
dėkoju specialistei Rūtai Naugžemytei net už gražią šypseną, kuri spinduliuoja šviesa ir gera energija. Dėkoju už viską. Sėkmės profesiniame kelyje.
K.G.

2024-02-07
Sveiki,
Noriu Jums padėkoti už nuostabią paslaugą – rankų ir kojų masažą, kurį meistriškai atliko masažistė Tatjana. Man buvo skirtas taškinis pėdų/rankų plaštakos masažas. 8 kartai ir kažkas nerealaus. Išsitiesė, išsilaisvino kojų pirštai. Atsirado ėjimo judesio laisvumas.
Ačiū Tatjanai už profesionalų darbą.
L.D.

2024-02-02
Didžiausia ir nuoširdžiausia padėka kineziterapeutei Eglei, mūsų atlikta praktika praėjo labai greitai, pasijautėme lyg komandos dalis. Eglė mums suteikė ne tik naujų žinių ir patirčių, bet ir parodė kaip kineziterapeutas turi elgtis darbo aplinkoje dirbant su įvairių būklių ir amžių pacientais, šiltai su jais bendrauti. Taip pat dėkoju ir kitiems kineziterapeutams Domantui, Aurelijai, Tomui bei Tatjanai už tai, jog leidote stebėti jūsų atliekamas procedūras ir daugiau suprasti apie darbą tokioje įstaigoje.
Studentė Jorė

2024-02-02
Šiais metais, nuo sausio 31 d. iki vasario 2 d., gulėjau NVI Brachiterapijos skyriuje, kur man buvo atlikta prostatos brachiterapijos procedūra. Dirbantys medikai  ir aptarnaujantis personalas yra empatiški, rūpestingi ir labai dėmesingi. Esu labai dėkingas gydytojui Justinui Jonušui už konsultacijas priimant sprendimus, už rūpestingumą, nuoširdumą ir profesionalumą. Norėčiau nuoširdžiai padėkoti visam skyriaus personalui. 
Su pagarba, 
B.M.

2024-02-01
Dėkoju visam Dienos chirurgijos skyriaus personalui už meilę, šilumą ir greitą aptarnavimą. Švara, tvarka, greitis, nuostabios slaugytojos.
Dėkoju daktarui Gintarui Kybartui, Adomui Ladukui. Būkite sveiki ir laimingi. Tepadeda Jums Dievas.
A. Š.

2024-01-31
Dėkoju visam 2024-01-31 dirbusiam Dienos chirurgijos skyriaus personalui už nuoširdų, gražų, malonų elgesį.  Puikios sąlygos.
G. S.

2024-01-30
Ačiū kineziterapeutei Tatjanai Čapkovskajai už „auksines“ rankas. Ačiū už profesionalumą, spinduliuojančią ramybę, už vertingus patarimus. Po seansų tiesiog laukdavau kito karto su nekantrumu.
Dar kartą ačiū
L.D.

2024-01-30
Noriu nuoširdžiai padėkoti visam 118 kabineto personalui (gaila, nežinau vardų ir pavardžių) ir gydytojai Ingai Kildušienei už atliktą procedūrą (12:30). Labai malonus aptarnavimas, šypsenos, nuoširdus bendravimas. Procedūros metu jaučiausi oriai (su Statkevičiaus „kelnėmis“) ir patogiai. Jokių nemalonių pojūčių!
Linkiu išlikti ir toliau tokiems pozityvioms, profesionalioms ir šiltai bendraujančioms.
Jūs visos nuostabios! Ačiū!
Jūratė

2024-01-29
Noriu padėkoti visam Galvos-kaklo ir odos navikų chirurgijos skyriui! Personalas nuo gydytojų iki valytojų – nuostabūs žmonės. Dirba savo darbą puikiai! Skyriuje yra pavyzdinė tvarka! Didelis visiems ačiū ir pagarba!
Lilija M.

2024-01-18
Visai man paskirto endoskopinio tyrimo komandai 3 moterims + 1 vyrui rašau patį aukščiausią balą. Aptarnavimo greitis, informacija, švelnumas, profesionalumas – LUX! Visiems sveikų ir nenuobodžių ką tik prasidėjusių Naujųjų metų linkiu.
Su pagarba fotomeninkas Vytautas S.

2024-01-17
Esu dėkinga gerbiamai Rūtai Naugžemytei už man suteiktą profesionalę psichologinę pagalbą. Atvykau į skyrių turėdama savyje daug negatyvių jausmų, kaltės jausmą, buvau įsitempusi. Darėme „kaltės paleidimo pyragą“. Taikė autogeninę praktiką. Gerbiama Rūta dirbo su manimi daugiau nei jai priklauso. Bendravome kasdien. Išsilaisvino mano mintys, lyg galvoje atsirado vietos, neliko chaoso. Prapuolė senai nešiotas kaltės jausmas. 8 mėn. naudojau raminamuosius, neužmigdavau. Dabar miegu be vaistų. Daugiau šypsausi. Vėl pajaučiau gyvenimo džiaugsmą.
Ačiū Rūtai Naugžemytei!
Danutė J.

2024-01-17
Visam Priėmimo skubiosios pagalbos skyriaus komandai išreiškiame nuoširdžią padėką už parodytą dėmesį, pagalbą ir atjautą
Danutė K.,  Jolanta B.

2024-01-17
Nuoširdus dėkui Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriaus personalui už nuoširdumą, pastangas, jų kompetenciją, suteikiant pagalbą man.
Būkite SVEIKI!

2024-01-16
Ačiū gydytojui Gediminui Januškai už atliktą operaciją 2023-10-04 d. Jo profesionalumas, išsamios konsultacijos prieš operaciją ir skirtas dėmesys po operacijos padėjo man nusiraminti ir sveikti. Džiaugiuosi, kad sutikau atsakingą gydytoją ir šiltą žmogų.
Sveikatos ir sėkmės Jums, mano Gydytojau !
Leokadija B.

2024-01-11
Dėkoju visam BMS kolektyvui už mano gydymą, mandagų aptarnavimą, skleidžiamą ramybę gydantis labai klastingą ligą. Dėkoju už sklandų darbą. Tikiu būsima sėkme.
Sigitas

2024-01-11
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Giedrei Rudinskaitei už atliktą sudėtingą operaciją, priežiūrą ir rūpestį. Jūsų švelnumas ir dėmesys palaiko ir teikia viltį.
Ačiū skyriaus slaugytojoms ir visam personalui.
Janina G.

2024-01-10
Lankėm procedūras pas Tatjaną Čapkovskają.
Čia buvo nuostabu, čia buvo stebuklas, mama atėjo nekokia, negalėjo visiškai pakelti rankos, po vieno seanso pakėlė rankytę aukštai, o po 5 procedūrų – išvis aukštai, ir praėjom šiandien radiologo procedūras! ! !
Labai esame dėkingi nuostabiam žmogui su auksinėmis rankomis ir geros širdies!
Ačiū! Ačiū! Ačiū! Duok, Dievuli, sveikatos Jums.
Liolia V.

2024-01-03
Noriu labai padėkoti NVI gydymo personalui, o taip pat ir NVI registratūros darbuotojoms, už labai gerą pacientų aptarnavimą, savalaikius skambučius, primenančius apie vizitą pas gydytojus ir draugiškas šypsenas, ir supratingumą sprendžiant visus klausimus.
Tikrai viskas vyksta aukštame lygyje!
PAGARBA! Sėkmės ir toliau taip!
Antanas A.

2024-01-01
Visam kolektyvui didžiausia padėka už puikią priežiūrą, rūpestį, atidumą ir profesionalumą. Ačiū visiems!
Edita K.

2023 m.

2023-12-31
Šv. Kalėdų metas yra puiki proga padėkoti Nacionalinio vėžio instituto kolektyvui ir ypač gydančiai gydytojai doc. dr. Birutei Brasiūnienei už sėkmingą gydymą ir dar vienus išgyventus metus.
Pagarbiai,
Rūta J.

2023-12-30
Geriausių profesinių ir asmeninių pasiekimų Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos bei Anesteziologijos, reanimacijos ir operacinės skyriaus daktarams – daktarams-chirurgams, daktarams-gydytojams, daktarams-anesteziologams, nuostabiam slaugytojų būriui, tvarkos ir švaros meistrams ir visiems neišvardintiems skyrių darbininkams Naujaisiais, 2024 metais! Linkime stabilumo ir giedro dangaus virš Jūsų galvų!
Nuoširdžiai dėkingi pacientės Olgos N. artimieji

2023-12-29
Jau daugelį metų gydausi pas nuostabų gydytoją Kęstutį Barštį.
Pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius skiriu gerbiamam gydytojui už dėmesį, profesionalumą, begalinį pasiaukojimą, kantrybę, žmogiškumą.
Stiprybės, sėkmės ir Dievo palaimos Jums gerbiamas Gydytojau tolimesniuose Jūsų darbuose, padedant žmonėms.
Gražių Švenčių, laimingų Naujųjų metų!
Pagarbiai D.M.M.

2023-12-29
Nuoširdžiai dėkoju mano sūnaus gerbiamam Gydytojui Aleksandrui Mordui už dėmesį, profesionalumą, malonų ir dalykišką bendravimą, empatiją ir žmogiškumą. Didelė pagarba ir padėka gerbiamam Gydytojui A. Mordui ir jo empatiškai slaugutei!
Gražių Švenčių, laimingų Naujųjų metų!
Emilie L.

2023-12-29
Atlikau masažą ir mankštas pas kineziterapeutę Tatjaną Čapkovskaja. Esu labai patenkinta jos suteiktomis paslaugomis, viskas atliekama labai profesionaliai, labai malonus bendravimas.
Ačiū
Rasuolė Š.

2023-12-22
Aš praėjau masažų kursą pas kineziterapeutę Tatjaną.
Esu labai dėkinga už nuostabų darbą, už jos kruopštumą, profesionalumą. Už malonią atmosferą, už gerą bendravimą ir už gerus patarimus. Rekomenduosiu visiems.
Ačiū Tatjanai.
Pagarbiai
Teresa

2023-12-22
Gerbiama Tatjana, nuoširdžiai dėkoju Jums už profesionalumą – esate aukščiausio lygio kineziterapijos specialistė. Jūsų dėka jau po pirmojo seanso pajutau stulbinamą pokytį ir supratau, ką reiškia vėl gyventi be skausmo. Be viso to esate labai šilta ir supratinga asmenybė, kuriai rūpi ne trumpalaikis rezultatas, bet gera paciento savijauta net ir baigus kineziterapijos kursą. Jūsų patarimai ir pamokos labai padės palaikyti gerą savijautą dirbant savarankiškai. Ačiū už viską!
Pagarbiai
Vida Š.

2023-12-15
Neaprėpiamas AČIŪ gydytojai onkologei chemoterapeutei Editai Baltruškevičienei ir visai jos komandai už sėkmingą gydymą!
J. 

2023-12-19
Spalio 17 d. buvo atlikta operacija. Noriu tarti nuoširdų ačiū chirurgui Alfredui Kiliui ir visam personalui. Dėkoju už rūpestingumą, nuoširdų bendravimą, atidumą, supratingumą. Už suteiktą viltį pasveikti ir grįžti į normalų visavertį gyvenimą be baimės ir streso. Liga buvo klastinga. Džiaugiuosi, kad jūs esate. AČIŪ!
Ačiū visam personalui
Rima S.

2023-12-18
Gerbiama daktare Birute Brasiūniene!
Leiskite Jus ir Jūsų vardu pasveikinti visus NVI Chemoterapijos stacionarinio skyriaus gydytojus, slaugytojas bei visą slaugos personalą su artėjančiomis šv. Kalėdomis ir Naujaisiais Metais!
Leiskite Jums ir visam kolektyvui padėkoti už nuoširdų darbą bei suteiktą gydymą. Jūsų kantrybė, rūpestis ir dėmesingas požiūris gydo geriau už medicinines procedūras ir vaistus. Ačiū Jums už sumanias rankas ir aukštą meistriškumą, ačiū Jums už Jūsų darbo vaisius – grąžintą sveikatą ir suteiktą viltį gyventi.
Sveikinu ir reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžius padėkos žodžius daktarei Nadeždai Lachej už jos aukštą profesionalumą, supratingumą ir dėmesį, už širdies šilumą kiekvienam ligoniui.
Linkiu Jums sveikatos, laimės, sėkmės Jūsų nelengvame, bet naudingame ir kilniame darbe.
Tegul Kalėdų naktį tylią atsėlina vaikystės pasaka šventa. Ir dovanų krepšelyje suspindi: ramybė, santarvė ir sveikata.
Su padėka ir pagarba pacientas Alis G.

2023-12-14

Esame Vilniaus Universiteto studentės, kurios atlikome kineziterapijos praktiką ir norime padėkoti Aurelijai, Eglei, Domantui bei Tomui. Komanda nuostabi, suteikė labai daug žinių, į visus iškilusius klausimus atsakydavo, pasidalindavo savo praktinėmis žiniomis. Taip pat kiekvienas pacientas gaudavo išskirtinį dėmesį bei priežiūrą. Labai džiaugiamės gavusios galimybę mokytis iš tokių savo srities specialistų!
Vaiva ir Aidė

2023-12-14
Noriu padėkoti priėmimo skubios pagalbos skyriaus darbuotojoms už paslaugų aptarnavimą ir ypač dėkoju gydytojai Emilei Vžesniauskatei už rūpestingą priežiūrą. Šaunus Jūsų kolektyvas sėkmės Jums Jūsų sunkiame darbe.
Pagarbiai, Julija Z.

2023-12-06

Noriu padėkoti gydytojui Gintarui Byčiui už gerą darbą.
Labai atidus pacientams.
Ačiū jam už auksinės rankas.
Adelina

2023-12-11
Nuoširdžiai sveikinu visą Chemoterapijos dienos stacionaro kolektyvą ateinančių švenčių proga.
Linkiu visiems sveikatos ir sveikatos, ir laimės nuo dievo.
Labai noriu padėkoti savo gydytojai Jolitai Asadauskienei ir slaugytojai Jelenai Levčenko.
Visada kai man reikia pagalbos dėl iškylančių klausimų, labai maloniai visada man atsako dienos stacionaro koordinatorė Dina Trainavičiūtė – Janavičienė.
Janina T.

2023-12-06
Didelis ir nuoširdus Ačiū visam personalui Galvos-kaklo ir odos navikų chirurginiam skyriui. Skyriaus vedėjai Jolitai Gibavičienei ir asistentei, kurios atliko man operaciją. Visi yra aukštos kvalifikacijos specialistai. Žino ir myli savo darbą. Dėkoju jums, mūsų gelbėtojai. Sėkmės jums jūsų sunkiame bet kilniame darbe. Visų jums ir jūsų artimiesiems Dievulio malonių. Su artėjančia Šv. Kalėdų švente ir Laimingų Naujųjų Metų.
Su pagarba Danuta J.

2023-12-04
Nuoširdi padėka visam dienos chirurgijos centro personalui! Rūpestingumas, jautrumas, palaikymas ir profesionalumas kiekviename etape. Tokius medikus sutiksi ne kasdien. Sėkmės ir tvirtybės jūsų darbuose
Erika

2023-11-23
Labai dėkoju dr. Ramūnui Ambrozaičiui ir Gintarui Kybartui už profesionalumą, dėmesingumą ir kantrybę. Tikiuosi porto sistema prigis ir chemoterapija nebus skausminga.  AČIŪ.
Irina T.

2023-11-21
Noriu pareikšti nuoširdžią padėką Chemoterapijos skyriaus vyresniajai ordinatorei gydytojai chemoterapeutei Teresei Pipirienei Želvienei, gydytojui rezidentui Valentinui, gydytojai Marijai, gydytojai Nadeždai, visoms nuostabioms slaugytojoms, bei jų padėjėjoms ir palinkėti sėkmės gyvenime, ištvermės ir ryžto darbe, ir dievo palaimos visiems.
G. D.

2023-11-20
Nuoširdus AČIŪ nuostabiems gydytojams Eugenijui Stratilatovui, Andrej Aleinikov, Justui Kuliavui - gydytojui Aleinikov už rūpestingai atliktą sudėtingą operaciją ir visiems gydytojams už kantrią priežiūrą po jos, skyriaus vedėjui E. Stratilatovui už suvadovautą procesą. Nuostabu, koks šaunus kolektyvas, kai gydytojai, žinodami apie sudėtingą atvejį, kiekvienas budėdamas skiria dėmesio, laiku išgelbsti nuo blogiausių pasekmių, pakeldami nuotaiką savo šypsena ir humoro jausmu. Taip pat didelis ačiū visoms rūpestingoms seselėms. Tikra sėkmė atsidurti tokių profesionalų rankose.
Pagarbiai Tamara O.

2023-11-17
Po chemoterapijos kurso liko tirpimas kojų pėdose. Reabilitologas skyrė fizioterapiją, taškinį masažą ir mankštą. Po šių procedūrų kojos tapo lengvesnės ir mažiau užtirpę. Procedūras atliko ponia Tatjana Čapkovskaja. Ačiū didelis. Tai yra puiki savo darbą išmananti ponia. Ačiū
Gražina J.

2023-11-17
Nuoširdus ačiū už malonų priėmimą ir aptarnavimą slaugytojai ir gydytojui Augustinui Baušiui. Telydi Jus abu šypsena, kantrybė, gera sveikata ir gera nuotaika.
Janina B.

2023-11-16
Noriu nuoširdžiai padėkoti gerbiamai gydytojai Nidai Miškinienei, tikslingai paskyrusiai procedūras pas puikius kompetentingus specialistus - Eglę Kalvaitienę ir Andrių Rimkų.
Jų kruopštaus ir atsakingo darbo dėka po procedūrų sesijos mano savijauta akivaizdžiai pagerėjo.
Tegul šios puikios komandos gerumas ir dėmesys sugrįžta jiems su kaupu!
Pagarbiai L. M.

2023-11-13
Dėkoju Chemoterapijos registratorėms už gerą aptarnavimą, žmogiškumą.
Irina P.

2023-11-13

Noriu iš visos širdies padėkoti Anai Girdijevskajai už jautrumą ir neformalų požiūrį ir sergančio žmogaus problemas, už nuoširdų norą padėti ir suteikti visą įmanomą pagalbą.
Jelena B.

2023-11-10
Dėkoju iš visos širdies reabilitacijos specialistams. Pradedant nuo reabilitacijos skyriaus vedėjos Jolantos, administratorės Rūtos, masažistams Virgiui ir Andriui, kineziterapeutei Tatjanai, Snieguolei ir tai moteriai, kuri aptarnavo voneles. Susidūriau su tikra profesionalų komanda, kuri labai puikiai išmano savo darbą, tikrai žino, su kokiais ligoniais susiduria ir kokios pagalbos jiems reikia. Labai dėkinga Tatjanai ir Virgiui, iš kurių gavau labai vertingų patarimų, kaip su savo liga gyventi toliau, ko saugotis, kokius pratimus daryti ir kokia linkme galvoti. Gavau ne tik profesionaliai atliktą paslaugą, bet ir labai žmogišką, nuoširdų santykį, tad dar kartą dėkoju visiems šiems žmonėms, padėjusiems išgyventi vieną sunkiausių mano gyvenime etapų.
Aidelė

2023-11-10
Nuoširdus ačiū už suteiktą pagalbą kineziterapeutei Tatjanai Čapkovskajai. Pagaliau galiu išsimiegoti ir vaikščioti be kojų skausmų. Pėdose žymiai sumažėjo neuropatijos požymiai po cheminio gydymo. Didelis ir nuoširdus ačiū!
Rima Č.

2023-11-06
Labai ačiū Galvos-kaklo ir odos navikų chirurgijos skyriaus vyr. slaugytojai, sesutėms, slaugėms, aptarnaujančiam personalui už šilumą, kompetenciją, supratingumą, mielą šypseną.
Geros Jums kloties nelengvame Jūsų darbe!
Ačiū gydytojui Gabrieliui Vainermanui už profesionalumą, atidumą ir gerą nuotaiką!
Asta P.

2023-11-06
Atvykau atlikti kolonoskopijos tyrimo ir buvau sužavėta šiltos aplinkos, šilto priėmimo ir kvalifikuotai atlikto tyrimo. Tiesiog puiku, kaip gražiame filme: atskira patalpa persirengimui, speciali apranga, jautiesi oriai ir patogiai.
Dėkoju slaugytojoms Onai Vrublevskienei ir Vidai Rynkevič už malonų ir nuoširdų darbą.
Dėkoju gydytojui anesteziologui Stanislovui Paulauskui už sėkmingai atliktą nejautrą, išklausytus pageidavimus.
Ir didžiausias AČIŪ maloniai gydytojai Agnei Misenkienei už supratingumą ir išklausymą, už profesionalumą, už atidumą.
Brigyda Ona B.

2023-11-06
Dėkoju chemoterapijos skyriaus slaugytojoms už rūpestingumą ir dėmesingą bendravimą, o ypatingai slaugytojai Ramunei už gydančią šypseną.
Ieva P.

2023-11-02
Reiškiu nuoširdžią padėką Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus personalui ypatingai Jūratei Labanauskienei už tokį nuoširdumą, už gerumą bei supratimą. Savo gyvenime tokių medikų nebuvau sutikus. Linkiu ir toliau būti tokiems nuoširdiems. Buvom su mama spalio 1.
Irina

2023-11-01
Vilniaus universiteto kineziterapijos studijų studentės Auksė ir Emilija nuoširdžiai norime išreikšti padėką mūsų praktikos vadovei kineziterapeutei Aurelijai bei kolegoms Eglei, Domantui ir Tomui, už praktikos metu suteiktas žinias, norą mokyti, geranoriškumą ir profesionalumą. Linkime sėkmės darbuose.
Auksė

2023-10-27
Chemoterapijos skyriaus slaugytojai Ginai esame labai dėkingi už puikų ir nuoširdų bendravimą.
Dėkoja Jurgis, Irena, Regina, Stasė, Melanija.

2023-10-25
Nuoširdžiai dėkoju Galvos – kaklo ir odos navikų chirurgijos skyriui už profesionaliai suteiktą pagalbą, už gerą žodį. Geras žodis, kaip geri vaistai – gydo. Nuoširdžiai dėkoju visiems šio skyriaus darbuotojams, neišskiriu nė vieno. Visiems stiprybės ir ilgų gyvenimo metų. Nuoširdžiai dėkoju už profesionaliai suteiktą pagalbą daktarui-chirurgui Linui Senkui, slaugytojoms Gintarei ir Astai.
Gyvenime žmogus turi turėti specialybę ir žmogus turi būti žmogumi. Jūs ją turite, kitaip, jos neturėdamas, žmogus tik nyksta nyksta ir nunyksta.
Kazimieras B.

2023-10-24
Nuoširdžiausias AČIŪ mane operavusiam gydytojui dr. Audriui Dulskui!!! Jūsų auksinės rankos! Jūsų dėka galiu gyventi pilnavertį gyvenimą, džiaugtis vaikais, anūkais ir kiekviena diena. Tegul Jums niekada nepritrūksta ištvermės ir sveikatos! Nuoširdžiai dėkoju visam Kompleksinio gydymo poskyrio kolektyvui ir gerbiamai Lilijai Kiežun. Be Jūsų nuostabių rankų ir palaikymo, sukurtų sąlygų jaustis kaip sanatorijoje, nebūčiau taip greitai atgavusi jėgų. AČIŪ!!!
Rita Š.

2023-10-24
Reiškiu pačius šilčiausius padėkos žodžius Išorinės spindulinės terapijos skyriaus komandai: Gretai Protaitei, Vestai Razulevičienei, Rimvydui Katkevičiui.
Dėkoju už Jūsų rūpestingą ir puikų bendravimą, dėmesį, supratingumą ir geranoriškumą. Linkiu, kad Jūsų jaunatviškas užsidegimas darbe niekada neišblėstų. Kad visada Jus lydėtų sėkmė, kantrybė šiame nelengvame, pagarbos vertame darbe. O kasdienybė būtų kupina nuoširdžių dėkingumo žodžių.
Antanas M.

2023-10-24
Dėkoju Jonui Marcinkevičiui, Medicininės technikos priežiūros poskyrio vedėjui, už pagalbą, geranoriškumą ir dėmesį. Jaučiu pagarbą žmogui, kuris atsiliepė į Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus prašymą padėti, skyrė tam savo laiką (įskaitant pietų metą) bei nepriekaištingai atliko darbą. Ir ne tik pagal savo veiklos sritį, bet padarė viską „nuo – iki“, kad pacientas turėtų galimybę kokybiškai ilsėtis ir greičiau sveikti.
Nuoširdžiai ačiū už malonų bendravimą, kantrybę ir telydi jus sėkmė.
Su pagarba
Lidija S. (paciento žmona)

2023-10-22
Esu labai dėkinga bendrosios praktikos slaugytojai Ilonai Šlaičiūnienei, kurios dėka kompiuterinės tomografijos tyrimas vyko sklandžiai. Mat esu turėjusi kitokios patirties ir man buvo svarbu, kad tai nepasikartotų. Dar kartą dėkui!
G.

2023-10-19
Esu labai dėkinga ir patenkinta dėl taikomų psichosocialinių įgūdžių lavinimo. Buvo tikrai nuostabu ir ačiū didelis už viską.
G.M.

2023-10-17
Labai esame dėkingi Galvos – kaklo ir odos navikų chirurgijos skyriaus vedėjai, sesutėms, padėjėjoms už malonų aptarnavimą, dėmesį, priežiūrą ir šypsenas.
Juozapas T.

2023-10-17
Nuoširdžiai dėkoju visam Galvos – kaklo ir odos navikų chirurgijos skyriui ir ypatingai daktarui Linui Senkui už rūpestį.
Einoras Č.

2023-10-13
Sveiki, aš jau beveik Sveika.
Sveiki. Šis žodis turi ne tik pasisveikinimo prasmę. Šis žodis taip pat turi ir kitą, visiems žmonėms ypatingą reikšmę, kadangi susijęs su vienu iš svarbiausių kiekvieno žmogaus turtų – Sveikata. Tačiau šį turtą daugelis iš mūsų  deramai įvertiname tik susidūrę su sveikatos problemomis. Tokios problemos mane užklupo man diagnozavus itin retą susirgimą. Tačiau Nacionalinio vėžio instituto darbuotojų dėka susirgimas ne tik buvo diagnozuotas, bet ir pašalintas.
Šiuo atveju svarbu yra tai, kad konkretų susirgimą diagnozuoti sugebėjo tik Rūta Čiurlienė. Be to, šis Nuostabus Žmogus taip pat asmeniškai atliko operaciją, kurio metu buvo šalinami susirgimo padariniai, asmeniškai lankė ir domėjosi mano savijauta po 2023-10-06 d. atliktos operacijos.
Su minėtomis aplinkybėmis susiję įvykiai leido man suprasti, kad mano Sveikata rūpi ne tik man vienai, bet ir taip pat Jūsų Darbuotojams (taip pat slaugos personalui ir kitiems sveikatos priežiūros specialistams, kurių vardų ar pavardžių nežinau).
Atsižvelgdama į aukščiau išdėstytą norėčiau padėkoti Rūtai Čiurlienei ir visiems sveikatos apsaugos sektoriaus atstovams, kurių dėka galiu jausti sveika ir saugi. Ačiū Jums Visiems už pademonstruotą Žmogiškumą, Atjautą profesionaliai suteiktą pagalbą ir pademonstruotą Rūpestingumą.
Ačiū Jums. Su pagarba, Adrija K. ir (prie padėkos prisidedantys tėvai Vilija K. ir Gintas K.)

2023-10-11
Aš labai patenkinta Galvos – kaklo ir odos navikų chirurgijos skyriaus personalo darbu, ypač mane operavusio gydytojo Gabrieliaus Vainermano profesionalumu ir milžinišku dėmesiu pacientams. Aš jo šilumą ligoniam sapnuosiu. Labai dėmesingai ir slaugytojai Žanai už jos mielą elgesį, kuris, kaip ir daktaro, mus gydo geriau už vaistus.
Klementina J. 

2023-10-10
Pas mano vyrą, Vasilij Novik  1946 g. m.  tyrimų metu buvo aptiktas onkologinis susirgimas. Kai žmogus susiduria su tokia klastinga liga, įvyksta psichologinis lūžis ir žinoma labai daug priklauso nuo gydytojo. 
Vyrui rugpjūčio mėnesį buvo atliktos procedūros Brachiterapijos skyriuje pas gydytoją JUSTINĄ JONUŠĄ.
Nežiūrint į tai, kad gydytojas jaunas, jo dėmesingumas, geranoriškumas, atjautimas, teigiama energija pacientą veikia taip pat teigiamai kaip paskirtos procedūros ir vaistai.
Mūsų šeima nuoširdžiai dėkinga gydytojui JUSTINUI JONUŠUI.
Linkime sėkmės ir gerovės tolimesnėje medicinos praktikoje. Tegul kitiems dalinamas gėris sugrįžta Jums su kaupu.
Taip pat reiškiame dėkingumą skyriaus personalui už sunkų darbą ir dėmesingumą.
Visiems didelis ačiū ir žemai lenkiamės!!!
Pagarbiai
Dėkinga Vasilijaus N. šeima

2023-10-10
Profesionalus masažas daro stebuklus. Rankos tapo daug lengvesnės. Masažuotoja Zita visada pasitinka malonia šypsena, šiltu akių kontaktu ir labai puikiai atlieka savo darbą.
Nuoširdžiai dėkoju ir apkabinu
Aurelija

2023-10-07
Noriu mamos vardu padėkot visam Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriui (I postas) personalui ir gydytojui Augustinui Baušiui. Ačiū, kad esate ne tik puikūs medicinos darbuotojai, bet ir žmonės – ir dėmesingi, ir supratingi!
Elena M.

2023-10-06
Labai dėkoju Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus personalui už aptarnavimą, dėmesingumą ir už visas procedūras slaugytojai D. Ingelevič, slaugytojos padėjėjai R. Demereckienei, chirurgui A. Aleinikovui.
Valentina M.

2023-10-06
Dėkoju Priėmimo – skubiosios pagalbos darbuotojams už profesionalumą, nuoširdumą, puikų darbą.
Igoris

2023-10-04
Man buvo atliktas refleksinis masažas ir kineziterapija, po tų procedūrų pasijutau žymiai geriau. Mankštos ir masažas labai atpalaidavo kūną. Jas vedė kineziterapeutė Tatjana, kuri yra profesionalė ir nuostabus žmogus.
Rita T.

2023-10-04
Vis dėl to norėčiau, kad taip atsakingai, mandagiai, dėmesingai dirbtų visos registratorės Jūsų poliklinikoje, kaip 3 langelyje mane aptarnavusi gerb. Natalija P. Tai retai pasitaiko, kad aptarnavus dar paklaustų ar supratau ir pamačius nuostabą, palydėtų link gydytojo kabineto.
O gydytojas gerbiamas Jonas Rėklaitis – tai auksinis žmogus, profesionalas, pastebintis tai, ko aš pati nežinojau
Dieve duok Jiems sveikatos ir džiaugtis, ir ilgai dar dirbti.
Dzūkiškas Dėkui!
Ona Z.

2023-09-29
Dėkoju abiem gydytojams Rimantui Baušiui ir Augustinui Baušiui už nuoširdumą, rūpestį ir profesionalumą gydant, operuojant. Po operacijos jaučiausi gerai, nes ir grįžusi amo nejaučiau skausmo. Rimantas Baušys yra auksinių rankų chirurgas. Jo sūnus Augustinas labai malonus ir greitai paruošia dokumentus ir nuteikia optimistiškai prieš sunkią operaciją. Tai man kaip pacientei buvo labai svarbu.
Liongina R.

2023-09-19
Labai stipri ir nuoširdi padėka gydytojai Dignai Jurkevičiūtei  – išsami informacija apie ligą, nereali konsultacija.
Slaugytojos Ilzos dėmesingumas, nukreipimas tinkama kryptimi, švelnumas, nuoširdumas.
Gydytoja D. Jurkevičiūtės didelis žinių bagažas, pilna išsami informacija.
Nuostabi 19 kab. komanda.
Ačiū, kad esate.
Jurgita K.

2023-09-29
Širdingai dėkoju gydytojai Linai Praleikienei ir visam personalui už puikiai atliktą kolonoskopiją. Jų profesionalumo dėka jaučiausi puikiai ir procedūra buvo atlikta greitai ir kokybiškai.
Liucija S.

2023-09-27
Noriu širdingai padėkoti Linai Daukantienei už profesionalumą, nuoširdumą, paskatinimą, padrąsinimą, gerą nuoširdžią emociją.
Ačiū.
Ana K.

2023-09-28
Dėkoju gydytojui Mindaugui Grybauskui už profesionalumą, operatyvumą ir empatiją.
G.

2023-09-29
Dėkojame už nuoširdų, rūpestingą ir malonų Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriaus darbuotojų darbą.
Ačiū
Regina L.

2023-09-29
Esu jau garbaus amžiaus senjorė, turinti ne vieną negalią, prie kurių netikėtai prisidėjo dar viena problema. Didelį nerimą sukėlė sparčiai augantis darinys ant veido. Kai laimingo atsitiktinumo dėka patekau į Nacionalinio vėžio instituto Priėmimo-skubios pagalbos skyrių, mano sveikatos reikalai ėmė sparčiai spręstis. Nuoširdžiausiai dėkoju šio skyriaus vedėjai gydytojai Janinai Buterlevičiūtei, kuri mane nuo pirmos minutės taip nuoširdžiai globojo, tiesiog visur vedžiojo už rankutės, suteikė labai kvalifikuotą pagalbą ir, įvertinusi esamą mano sveikatos būklę, skubiai nukreipė konsultuotis pas gydytoją lazerinės chirurgijos specialistą Aleksandrą Mordą. Mane sujaudino, kad nors gydytojas buvo ką tik atėjęs iš operacinės atlikęs ilgą ir itin sudėtingą operaciją, kruopščiai apžiūrėjęs auglį, viską man išsamiai paaiškinęs, priėmė sprendimą tuoj pat operuoti. Dabar žaizda jau užgijusi ir ant veido nėra nė žymės.
Labai ačiū abiem gydytojams ir visai jų komandai už nuoširdumą, profesionalumą, už auksines rankas ir už tai, kad pagaliau išvadavo mane iš baisios problemos. Jų dėka šiandien aš ir toliau galiu džiaugtis gyvenimu.
Su pagarba, Gražina

2023-09-25
Čapkovskaja Tatjana atliko man taškinį masažą, kuris man labai padėjo.
Visiems labai rekomenduoju Tatjanos masažus. Daug dėmesio skiriama žmogui, jo nuotaikai.
Labai įdomi patirtis, kai per kūną gali pastebėti savo vidinius blokus.
Ačiū! Rezultatą gavau!
Oksana G.

2023-09-25
Esu labai dėkinga kineziterapeutei Tatjanai Čapkovskajai už taškinį masažą ir kineziterapiją. Nuo pirmos dienos pradėjau jaustis daug geriau. Pagerėjo rankos judesių laisvumas dingo sustingimas rankoje ir pečių juostoje.
Ačiū, ačiū, ačiū!

2023-09-22
Dėkoju itin profesionaliai NVI chemoterapijos skyriaus sesutei MINELGAITEI DANUTEI. Labai prastos mano venos, o ji sugebėjo viską padaryti tobulai. Puikus žmogus, didelė kantrybė. Nuteikia gerai visai dienai! Kuo didžiausios jai sveikatos!
Irena B.

2023-09-19
Nuoširdus ačiū radiologijos technologams Gretai Protaitei ir Rimvydui Katkevičiui, Išorinės spindulinės terapijos skyriaus komandai už didelį profesionalumą ir drauge žmogišką šilumą. Linkiu šiam kolektyvui stiprybės, sveikatos, sėkmės darbe.
Jūs darote stebuklus, kurie suteikia viltį geresniam, šviesesniam gyvenimui.
Su nuoširdžiu dėkingumu Antanas M.

2023-09-19
Nuoširdžiai ačiū gydytojui Ignui Karnui ir personalui už žmogišką bendravimą ir, tikiuosi, sėkmingą operaciją.
Elvyda M.

2023-09-14
Dėkoju visam Chemoterapijos skyriaus personalui už nuoširdų bendravimą, dėmesingumą. Bendrosios praktikos slaugytojai Almetai ačiū už pagalbą.
Pacientas

2023-09-12
Dėkoju gerbiamai gydytojai Ritai Steponavičienei už dėmesingumą ir rūpestį.
Gydytoja dėmesinga, patyrusi, viską nuosekliai išaiškino, detaliai atsakė į visus klausimus.
Svetlana B.

2023-09-11
Dėkoju už gerą aptarnavimą ir nuoširdų dėmesį Išorinės spindulinės terapijos skyriaus gydytojui Justinui Jonušui ir geltono linijinio greitintuvo technologei Gretai ir kitiems.
Edvardas Š.

2023-09-08
Reiškiu padėka mane gydančiam gydytojui Linui Pociui už suteiktą gydymą, malonų bendravimą, visapusę pagalbą, rūpestį, nepaisant, kad gydymą reiks tęsti! 100 % pasitikiu Juo ir esu Jam labai dėkinga.
Taip pat esu be galo dėkinga visam kitam ligoninės personalui, ypač visoms slaugytojoms, kurios visada, net nereikšmingais atvejais, buvo pasirengusios padėti.
Audronė J.

2023-09-07
Esu labai dėkinga puikiai registratorei Irenai Malinovskai už informatyvumą ir empatiją, geranoriškumą ir nuoširdumą.
Irena B.

2023-09-08
Esu be galo dėkinga gydytojui Ignui Karnui už malonų ir pagarbų elgesį su manimi. Dėkinga už operaciją, kurią Jis atliko be priekaištų ir kokybiškai. Linkiu Jam visada išlikti tokiam, koks yra – atidus, supratigas, ramus. Tenepavargsta Jo rankos ir širdis bei dėmesys. Stiprybės ir širdies šilumos Jums, Ignai.
Dėkinga visam aptarnaujančiam personalui – slaugytojoms. Ačiū labai už jų malonų ligonių aptarnavimą, mandagumą, atidumą. Išlikite visada tokie.
Džiaugiuosi, kad teko pabendrauti su tokiais maloniais ir šiltais darbuotojais.
Didžiulės Jums asmeninės laimės, širdies ramybės ir rankų šilumos. Telydi Jus visokeriopa sėkmė.
Su pagarba.

2023-09-06
Dėkoju visam personalo moteryčių kolektyvui. Ne vaistai mane gydė, o jūsų šypsenos, gražūs žodžiai bei prisilietimai švelnūs. Jūs NUOSTABIOS.
Linkiu visada būti tokiom fainom????
Gydytojui Ignui Karnui – jūs pats maloniausias gydytojas, kurį yra tekę sutikti AČIŪ ????
Miglė N.

2023-09-06
Ačiū gydytojui Antanui Bunikiui ir visoms slaugytojoms.
Jonas M.

2023-09-06
Esu dėkinga gydytojai Birutei Brasiūnienei už profesionalų darbą, sklandų gydymą. Taip pat noriu padėkoti visam personalui, kuris puikiai atlieka savo darbą. Sveikatos ir stiprybės Jūsų nelengvame darbe gelbėjant gyvybes!
Dalia V.

2023-09-04
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Ignui Karnui už jo fantastišką, juvelyrinį darbą. Ir didelis ačiū visam Galvos-kaklo ir odos navikų chirurgijos skyriaus kolektyvui.
L.

2023-08-30
Esu labai dėkinga supratingai gydytojos J. Asadauskienės sesutei Jelenai už rūpestingumą.
Irena B.

2023-08-25
Beveik dveji metai tenka gydytis NVI. Nuo pirmų susitikimų čia pasijunti esantis rūpestingoje įstaigoje, kurioje būsi priimtas ir bus suteikta pagalba, teikianti vilties. Esu labai dėkingas mane gydančiam rūpestingam ir jautriam gydytojui profesionalui Aušvydui Patašiui. Šiuo metu tenka gydymą tęsti chemoterapijos skyriuje. Nepaprastai esu dėkingas ir nustebintas puikiu šio skyriaus darbu, kuris, mano manymu, yra sunkiausias. Pagarba ir padėka puikiai dirbančiai šio skyriaus vedėjai Birutei Brasiūnienei, kuri taip rūpestingai įsigilina į paciento situaciją, išklauso ir išsamiai viską paaiškina. Esu sužavėtas registratūros darbu. Tik tokie žmonės, vadovaujami puikios vedėjos, gali dirbti tokį sunkų ir atsakingą darbą. AČIŪ Jums mielosios, kad gebate taip maloniai, išsamiai išaiškinti, padėti ir suprasti sergantį žmogų. Bendraudamas pasijunti, kad tik tau suteikiamas toks dėmesys, nors šitokia minia ligonių laukia to paties: dėmesio, supratimo, vilties. NUOŠIRDŽIAUSIAS AČIŪ ir didelės sėkmės, kantrybės, ištvermės GERBIAMAI VEDĖJAI B. BRASIŪNIENEI ir visam puikiam kolektyvui.
Su pagarba ALVYDAS P.

2023-08-23
Noriu išreikšti didelę nuoširdžią pagarbą Onkoginekologijos skyriaus daktarui Tomui Razumui, slaugytojai Ilonai Bacevičienei. Gerbiamai gydytojai anesteziologei Rimantei Mardosienei. Visam skyriaus personalui. Taip pat operacinės personalui, kurie mane operavo š. m. rugpjūčio 18 d. Esu laiminga aš ir mano šeima už suteiktą man gyvybės tikėjimą.
Be galo dėkinga psichologei, kuri suteikė pasitikėjimo savimi.
Labai noriu palinkėti visiems gydytojams sveikatos ir stiprybės jų atsakingame, sunkiame darbe.
Su didele pagarba
Snieguolė Z.

2023-08-23
Dėkoju visam Chemoterapijos skyrius personalui, ypač dr. Linai Daukantienei, vedėjai doc. dr. Birutei Brasiūnienei už atidumą, išklausymą. Pradedant registratūra ir baigiant chemoterapija – viskas tobula. Tik aiškiai matyti, kad trūksta personalo ir patalpų. Seselės nevaikšto, o bėgioja.
Pacientė

2023-08-16
Išaušo rytas nuostabus.
Greit saulė atrakins vartus.
Ir visos gėlės spalvas lieja,
Kad jis išliktų nuostabus.
Kad laime žėrintys šaltiniai
Pasiektų džiaugsmo upelius,
Kad rasos tyros, krištolinės
Bučiuotų žiedlapius švelnius!
O jie, prie skruostų prisiglaudę,
Pajutę virpesį širdies,
Viliotų žengt į erą naują,
Kur gėriu upės išsilies...
Kur praeitis giliai nuskendus
Negrįš pro tiltus užmaršties.
Džiaugsminga šypsena ant veido
Ir rankos sveikinti išsities.
Nuoširdžiai dėkoju abdominalinės chirurgijos gydytojai dr. Giedrei Rudinskaitei-Delopoulos ir visai komandai už rūpestį ir pagalbą!
Nuoširdžiai, Dalia S.

2023-08-16
Klastinga liga mane palietė staigiai ir netikėtai. 2023-07-27 patekau į chemoterapijos skyrių pas doc. dr. Birutę Brasiūnienę. Jos dėka pagalba buvo suteikta operatyviai. Man nustatyta 3-čia stadija piktybinis kiaušidžių vėžys. Linkiu Jums Dievo palaimos ir nepervargti. Didelis ačiū už Jūsų rūpestį, kantrybę, šypseną, kuri labai padeda ligoniui. Jūsų paslaugos yra aukščiausio lygio. Todėl aš pasitikiu Jumis ir visa Jūsų komanda. Norėčiau, kad Jūsų darbai būtų įvertinti ne vien tik žodžiais, bet tai tegul pagalvoja aukščiau stovinti organizacija. Gal būt sveikatos ministerija todėl, kad tokių medikų kaip doc. dr. Birutę Brasiūnienė nėra daug.
Lenkiu žemai savo galvą ir tariu nuoširdų ačiū.
Su pagarba Birutė Š.

2023-08-15
Nors Tėtis ir iškeliavo pralaimėjęs kovą su liga, sakom didelį AČIŪ visam NVI Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriui, taip pat Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriui. Esame dėkingi už viso personalo žmogiškumą, dėmesingumą ir nuoširdumą. Ypatinga padėka doc. dr.  Audriui Dulskui ir skyriaus vedėjui habil. dr. Eugenijui Stratilatovui. Tai didelės pagarbos nusipelnę, savo darbui pasišventę gydytojai, mokslo žmonės, gebantys taip paprastai ir arti būti šalia paprasto žmogaus... Tėtis tikrai buvo gerose rankose ir esam įsitikinę, kad buvo padaryta viskas, kas įmanoma. Stiprybės jums visiems jūsų beprotiškai sunkiame, bet prasmingame darbe.
Su pagarba,
Juozo Č. artimieji

2023-08-14
Esu labai patenkinta gydytojos Dignės Jurkevičiūtės ir slaugytojos Ilzos Mukhks darbu. Priėmė maloniai, absoliučiai viską apie ligos eigą papasakojo.
Snežana K.

2023-08-11
Nuoširdi padėka abdominaliniam chirurgui gydytojui Augustinui Baušiui už išsamią diagnostinę išvadą, už pagarbą ligoniui, kurios reikia šiandieninei visuomenei bei kitiems specialistams. Už malonų bendravimą, atsakingumą, įžvalgas, išsamų ištyrimą bei puikų gydytojo bei seselės komandinį darbą.
Ačiū sakyčiau tūkstantį ar dar daugiau ... Jūs to VERTAS!!!
Sėkmės Jūsų nelengvame ypatingame darbe. Telaimina Jus Aukščiausiasis!!!
Inga B. (pacientės dukra)

2023-08-07
Nuoširdžiausią padėką Jums, Daktare Gediminai Januška, siunčia pacientė, Jūsų operuota liepos 5 dieną. Jūsų dėmesys, nuoširdumas, gerumas suteikė man viltį gyventi. Aš iš pirmo žvilgsnio supratau, kad mane operuos būtent šis Gydytojas. Man pasisekė! Aš gyvenu! Esu labai laiminga. Ačiū, ačiū, ačiū!
Nida

2023-08-08
Priimkite mano didžiausią padėką gydytojai Saulei Kėkštaitei ir BPS Irinai Kazlovskajai, o taip pat visam skyriaus personalui už rūpinimąsi manimi, už švarą ir tvarką ir už gerą atmosferą skyriuje.
Ypač norėčiau padėkoti BPS Žanai Voronovai. Nuo pat pirmų mūsų susitikimo minučių ji įgijo mano pasitikėjimą ir išblaškė mano slegiančius nuogąstavimus. Seselė Žana turi nuostabią bendravimo su žmonėmis dovaną, kurią puikiai suderina su savo profesionalumu ir darbo etika.
Linkiu Jums visiems ir Jūsų šeimoms sveikatos ir džiaugsmo pilno gyvenimo.
Tesaugo Jus Dievas.
Berta

2023-08-03
Nuoširdžiai dėkoju skyriaus vedėjai Jolitai Gibavičienei ir visam kolektyvui už puikią priežiūrą.
Esu sužavėta  visose grandyse lydėjusiu profesionalumu, rūpestingumu ir maloniu bendravimu.
Ačiū Žanai Voronovai, Irinai Kozlovskajai, Nonai Mačkienei, Gintarei Beigerytei.
Jelena K.

2023-08-03
Dėkoju slaugytojoms Žanai Voronovai bei Gintarei Beigerytei už rūpestį pacientu ir už visą suteiktą pagalbą.
Monika

2023-08-03
Norėčiau padėkoti slaugytojoms Žanai Voronovai ir Gintarei Beigerytei už rūpestingą darbą Galvos-kaklo ir odos navikų chirurgijos skyriuje. Puikus organizuotumas, kruopštumas ir rūpestingas dėmesys pacientui.
Pacientė

2023-08-03
Nuoširdžiai dėkoju skyriaus vedėjai Jolitai Gibavičienei, slaugytojoms Žanai Voronovai, Irinai Kozlovskajai, Nonai Mackienei, Gintarei Beigerytei už nuoširdžią ir rūpestingą priežiūrą.
Raminta

2023-08-03
Gydytojai Jurgitai Liutkevičiūtei Navickienei ir skyriaus personalui dėkoju už nuoširdų darbą.
Birutė L.

2023-08-02
Labai dėkoju onkologinės radioterapijos skyriaus kolektyvui už nuostabią priežiūrą spindulinio gydymo metu. Sėkmės
Z.

2023-08-01
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Algei Leveckytei už padarytą operaciją, už nuoširdų bendravimą, patarimus, operatyvumą.Taip pat dėkinga visam aptarnaujančiam personalui. Sėkmės darbuose Jums.
M.

2023-07-30
Močiutei prašant noriu padėkoti visam personalui, o ypatingai gydytojai Violetai Nevulis - Obuchovskai ir seselei Ingridai. Didelis ačiū už tokį rūpestį, meilę bei visokeriopą pagalbą sveikimo kelio link.
Pagarbiai G. B.

2023-07-28
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai onkologei chemoterapeutei Daivai Andzevičienei už nuoširdų ir rūpestingą pradėtą gydymą. Kaip smagu, kad yra tokių atsidavusių gydytojų.
Pagarbiai Julija Z.

2023-07-27
Ačiū chirurgui gerbiamam R. Maskeliui ir komandai už profesionalų požiūrį ir puikų darbą bei visas gydytojo žmogiškąsias savybes.
Pagarbiai Darius N.

2023-07-18
Ačiū, visam Vėžio instituto personalui, kad esate, kad rūpinatės.
Ypač didelis Dėkui Chemoterapijos skyriaus gydytojui dr. Mariui Striogai ir chirurgui Gediminui Januškai. Labai suteikia vilties, kai patenki į Gydytojų iš pašaukimo globą.
Roma K.

2023-07-14
Labai džiaugiuosi, kad Jūsų įstaigoje dirba atsakingi ir dėmesingi darbuotojai. Viena iš jų Ana Girdijevskaja.
Noriu padėkoti jai už rūpestį, pagalbą bei begalinį dėmesį.
Gydausi Jūsų įstaigoje beveik pusę metų. Ana atsimena pacientus, visada prieina, paklausia apie sveikatą, nuteikia, kad viskas bus gerai ir pasako, kad žino daug sėkmės istorijų. Tai suteikia jėgų ir pozityvumo.
Ana moka atspėti nuotaiką, paguosti, nuraminti. Į bet kurį klausimą visada sulaukiu atsakymo ir paaiškinimo.
Ačiū Jums, kad turite tokių darbuotojų!
Pagarbiai Tatjana J.

2023-07-11
Gerbiamoji mieloji, nuostabioji Inga Kildušiene su Jūsų komanda – Jūs nerealios, Jūs nuostabios, Jūs… pačios… geriausi žodžiai Jums, Inga.
Ačiū Jums!
Inesa

2023-07-10
Dėkoju gydytojai Dianai Žilovič už gydymo organizavimą susirgus sunkia onkologine liga. Dėkinga už rūpestį.
Julija Alina Z.

2023-07-01
Dėkoju registratorei Anai G. už suteiktą didelę pagalbą.
Rasa

2023-07-01
Labai dėkoju gydytojui Audriui Dulskui. Ačiū už nuoširdumą, už pagalbą.
Manau, kad ligoniai atėję pas gydytoją A. Dulską visada gaus pagalbą ir viltį pasveikti.
Romas U.

2023-06-28
Esu labai dėkingas gydytojui Linui Senkui ir kartu dirbančiam personalui už puikiai atliktą sudėtingą operaciją. Dėkoju už puikią priežiūrą personalui: slaugytojoms ir jų padėjėjoms.
Jūsų stipri komanda. Maloniai ir profesionaliai atlieka savo darbą. Sėkmės stiprybės ir ištvermės!!!
Su pagarba pacientas Genrich O.

2023-06-27
Norėčiau padėkoti chirurgui Jonui Rėklaičiui, kuris atliko man operaciją birželio 21 dieną, bei sesutėms, kurios jam padėjo. Jūs visi esate nuostabūs!
Su pagarba, Margarita A.

2023-06-27
gyd. Antanui Bunikiui:
Prieš 7 metus, t. y. 2016 m. birželio mėn. Jūs man atlikote sarkomos operaciją. Po to kelerius metus pas Jus reguliariai tikrindavausi. Dėl Covid nutrūko mano vizitai pas Jus. Dabar pasitikrinu vietoje – Panevėžyje. Jau man 83 m., bet kol kas viskas gerai. Dėkoju Jums už suteiktą pagalbą ir rūpestingą gydymą. Sėkmės Jums nelengvame Jūsų darbe.
Vilius D.

2023-06-25
Dėkoju kineziterapeutei Tatjanai Čapkovskajai už kokybiškai pravestas mankštas, gerai parinktus pratimus. Už paaiškinimą, kaip dirbti su problemine ir sveikąja puse. Už parodytus papildomus pratimus, kuriuos savarankiškai galiu daryti.
Man ištempti dešinės rankos kapsulės raumenys. Prieš mankštą mano dešinys petys buvo stipriai palinkęs į priekį, deformavo kaklo ir mentės dalį. Vargino skausmas, judesio sukaustymas. Dabar rankoje jaučiu judesio laisvumą, sumažėjusį skausmą, petys mažiau atsikišęs į priekį.
Ačiū Jums, sveikatos.
Diana N.

2023-06-23
Noriu padėkoti Galvos-kaklo ir odos navikų chirurgijos skyriaus personalui už nuoširdumą, dėmesį, pagalbą ir nuolatines šypsenas. Labai šaunus personalas, paslaugus, visad paklaus, ar neskauda. Kad ir kaip nejauku gulėti ligoninėje, bet visą įtampą nuima šypsenos ir nuoširdi globa. Didelis dėkui gydytojui G. Vainermanui už profesionalumą, paprastumą, gerai atliktą operaciją ir rūpestį po jos, jis visada paklausia, kaip jautiesi, viską nuoširdžiai paaiškina, visad su gera nuotaika, labai gera buvo sveikti tokioje pozityvioje aplinkoje. Ačiū Jums, išvykau iš ligoninės susidariusi labai gerą nuomonę.
G.

2023-06-21
Nuoširdžiai dėkoju masažuotojai Žanetai už limfodrenažinius masažus su įvyniojimais. Šiandien atliktas 8-as masažas, po kurio atsirado viltis, kad mano koja pasveiks. Be galo dėkinga Žanetai už jos profesionalumą, atsakingumą, mokėjimą išklausyti, didžiulį norą padėti pasveikti, didelę empatiją, gerumą, ko labai reikia gydantis NVI.
Džiugu, kad tokie jauni ir gražūs žmonės dirba jūsų kolektyve.
Pagarbiai
Janė Š., Druskininkai

2023-06-21
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Algimantui Mudėnui už operaciją ir priežiūrą!
Personalui už gerą priežiūrą ir malonų bendravimą. Kompleksinio skyriaus palatoje jaučiau visišką komfortą, patogumą, tai - tiesioginė psichologinė reabilitacija, paspartinanti sveikimą. Jaučiausi kaip namuose.
Atskirai reikia paminėti slaugytojas ir visą personalą. Be galo profesionalios darbuotojos nuo pat pradžių apgaubė dėmesiu ir rūpesčiu. Tokie darbuotojai - vertybė. Linkiu išsaugoti kolektyvą ir plėsti Kompleksinio skyriaus paslaugų apimtį.
Dėkoju 19 kabineto gydytojai ir slaugytojai už šiltą priėmimą bei apžiūrą. Labai aiškią ir detalią konsultaciją.
Neringa A.-K.

2023-06-18
Šių metų birželio 4-12 dienomis aš, buvusi vilnietė, grįžusi į Lietuvą kaip pabėgėlė nuo karo Ukrainoje, gydžiausi NVI Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriuje, vadovaujamame abdominalinės chirurgijos gydytojo dr. (HP) Eugenijaus Stratilatovo.
Apie šio skyriaus darbą susidariau labai teigiamą įspūdį. Visi medicinos darbuotojai (gydytojai, slaugytojai ir pagalbinis personalas) dirba aiškiai, darniai, kaip vientisas mechanizmas, kurio tikslas – teikti pacientams aukšto europinio lygio medicinos paslaugas.
Mano nuomone, yra labai svarbu, kad kiekvieno paciento gydymo taktiką aptaria multidisciplininė komisija.
Ypač noriu padėkoti mano gydančiam gydytojui Augustinui Baušiui už puikiai atliktą laparoskopinę operaciją, už profesionalumą, dėmesingumą, žmogiškumą ir malonų bendravimą. Esu jam labai dėkinga, kad įtikino manę operaciją atlikti nedelsiant, nors aš visiškai nejaučiau jokių akivaizdžių ligos požymių ir laikiau save sveiku žmogumi. Auglys man buvo diagnozuotas netikėtai, dėl atlikto tyrimo dėl slapto kraujavimo išmatose ir atlikus kolonoskopiją (pagal patikros programą).
Labai svarbu, kad visi reikalingi tyrimai ir brangus gydymas asmenims, apsidraudusiems privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), medicininės paslaugos apmokama iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšų. Man nereikėjo nieko papildomai mokėti.
Visiems skyriaus darbuotojams noriu palinkėti geros sveikatos, asmeninės gerovės, tolimesnio tobulėjimo ir pažangių metodų, technologijų diegimo gydant ligonius, o mokslininkams – sėkmės medicinos moksle!
Pagarbiai,
Raisa L. 

2023-06-16
Reiškiu nuoširdžią padėką Priėmimo - skubiosios pagalbos skyriaus personalui bei visiems darbuotojams už tokį nuoširdumą, už gerumą bei supratimą. Savo gyvenime tokių medikų nebuvau sutikus. Linkiu ir toliau būti tokiems nuoširdiems. Visada būti linksmiems, visada su nuotaika, kad ir kaip gyvenime būtų sunku...
Janina M.

2023-06-16
Ačiū Galvos – kaklo ir odos navikų chirurgijos skyriaus gydytojų komandai už darbą! Ačiū slaugos personalui už supratingumą ir rūpestingumą!
А.Т., 2023 m. birželis.

2023 06 15
Padėka gydytojai Margaritai Montrimaitei.
Gydytoja Margarita Montrimaitė patvirtino man ligą – kiaušidžių naviką. O atsiuntė mane į Nacionalinį vėžio institutą iš Elektrėnų. Patekau pas gydytoją Margaritą Montrimaitę, ji pasiuntė atlikti magnetinio rezonanso tyrimą, po to patvirtino diagnozę. Dar tik mėnuo, kai bendrauju su gydytoja, tačiau pajutau puikų žmogišką ryšį, tarsi ji man būtų artimas žmogus. Prieš akis - ilgas gydymas.
Tad šiandien noriu palinkėti jaunai gydytojai:
tegul gyvenimo saulė nepagaili spindulių, žmonės – gerumo, gyvenimas – laimės, žemė – žiedų.
Ir dar linkiu stiprios sveikatos.
Dalia S.

2023-06-15
Gerb. gydytojau Ignai K., noriu Jums nuoširdžiai padėkoti už atidumą įsigilinant į ligą, paprastą bendravimą ir profesionaliai atliktą operaciją, tai yra neįkainojama.
Tegul Jums Dievas atlygina su kaupu ir telydi visokeriopa sėkmė.
AČIŪ!
Su pagarba
Angelė Š.

2023-06-14
Po procedūrų kojos labai palengvėjo.
Ačiū Snieguolei už jos profesionalumą, kantrybę gerą nuotaiką.
Aurelija A.

2023-06-08
Esame labai dėkingi Priėmimo - skubiosios pagalbos darbuotojoms, suteikusioms skubią profesionalią pagalbą. Džiugu, kad pademonstravo supratingumą, dėmesį. Linkime visam kolektyvui artėjančio gero savaitgalio, atostogų ir sveikatos!!!
Sigitas B. ir Vitalija

2023-06-08
Labai ačiū Priėmimo - skubiosios pagalbos skyriaus kolektyvui už dėmesį ir gerą širdingą aptarnavimą.
Dėkingi abu su vyru!!!
Žana K.

2023-06-06
Labai dėkingas gydytojai Linai Praleikienei ir visam personalui už profesionalumą ir gerumą.
Telaimina Jus Dievas Jūsų namus, vaikus ir anūkus ir Jūsų rankas, kurios daro šiuos nuostabius darbus.
Vincas K.

2023-06-08
Labai dėkoju Endoskopinių tyrimų skyriaus gydytojų personalui. Labai malonus. Labai dėkoju už profesionalumą ir Jūsų gerumą. Duok Dieve daugiau tokių komandų.
Františka M.

2023-06-01
Gydytoja Dignė ir seselė Ilza –
nuostabios, dėmesingos, rūpestingos
Daugiau tokių šaunių medicinos darbuotojų.
AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ
Regina  I.

2023-05-30
Didelis ačiū Tatjanai Čapkovskajai už profesionalumą, nuoširdumą ir šiltą bendravimą. Labai padėjote atstatyti ranką po operacijos! Šilčiausias ačiū!!!
Nikoleta V.

2023-05-29
Noriu padėkoti NVI personalui, Krūties ligų chirurgijos ir onkologijos skyriui. Profesionalumas, operatyvus gydymas, reabilitacija – viskas pranoko mano lūkesčius.
Daktaras S. Bružas sugeba paneigti stereotipus ir pasiekti geriausio rezultato, o medicinos personalas ir administratorės -– visada šiltai ir jautriai reaguoja: ir gyvai, ir telefonu. Dar vienas etapas, kurį praėjau – operatyviai gauta reabilitacija. Visada pozityvi ir įkvepianti kineziterapeutė Tatjana – labai profesionali, padrąsinanti, negailinti net savo laisvo laiko, sureaguoja, atsako ir pagelbsti kiekvienam pagal jo poreikius. Masažistė Jovilė – ne tik profesionali, bet ir sukuria palankią emocinę aplinką sveikti, nenuleisti rankų. Ir visos kitos su manimi dirbusios fizioterapeutės – malonios ir labai geranoriškos.
Kadangi neseniai teko gydytis Europoje geriausiai vertinamose klinikose, dabar vienareikšmiškai ir drąsiai galiu rekomenduoti Lietuvos specialistus. Betarpiškas kontaktas, kurį čia patyriau, man buvo itin svarbus ir palaikantis.
Nuoširdžiai – Rima.

2023-05-29
Laba diena, noriu labai nuoširdžiai padėkoti Endoskopinių tyrimų poskyrio Vyresniajai ordinatorei (gydytojai gastroenterologei) Ingai Kildušienei už tinkamiausiai parinktą gydymo taktiką, už 2023-05-22 sėkmingai atliktą sudėtingą didelio polipo pašalinimo operaciją, už jos profesionalumą, požiūrį į pacientą, supratingumą ir didelį savo darbo išmanymą, kurio dėka neprireikė didesnių chirurginių intervencijų ir, kad dabar galiu po truputį grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo. Taip pat nuoširdžiai noriu padėkoti Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus vedėjui dr. (HP) Eugenijui Stratilatovui bei tiesioginę priežiūrą vykdžiusiam abdominalinės chirurgijos gydytojui (onkologui) Alfredui Kiliui už tinkamiausiai parinktą gydymo taktiką, operatyvias reakcijas ir savalaikius sprendimus, padėjusius išvengti galimų komplikacijų ir pasiekti geriausią rezultatą. Taip pat didelis ačiū šio skyriaus slaugytojoms (įskaitant ir atliekančiai praktiką) už operatyvų reagavimą, paslaugumą ir tinkamą priežiūrą.
D.

2023-05-29
Nuoširdžiausia padėka Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kineziterapeutui Tomui AMBRAZAIČIUI – už jo atsidavusį kasdienį darbą, už kantrybę ir atidumą kiekvienam pacientui, individualizuojant pratimus bei siekiant kuo geresnio užsiėmimų rezultato. Pagarba gerb. Tomui už jo profesionalumą, norą ir gebėjimą nuolat paįvairinti rutininius gydomuosius užsiėmimus, paaiškinti bei argumentuoti gydymo judesių svarbą, skatinti ir toliau savarankiškai dirbti ta linkme.
Tai padeda ir palaiko – kai įvairiuose NVI padaliniuose sutinki ne vien puikių profesionalų, bet kartu ir šiltai žmogiškai bendraujančių, tokių atidžių pacientui specialistų!
Ačiū!
Pagarbiai
Audronė G.

2023-05-26
Pradėsiu nuo totalinės padėkos, kuri apima visą Kompleksinio gydymo poskyrio darnią komandą: tiek chirurgą doc. dr. Audrių Dulską, tiek slaugymo tarnybą. Ši įstaiga jau užsitarnavusi šlovę ir populiarumą Lietuvoje. Todėl nestebina profesionalumas, diagnozių tikslumas bei priemonių efektyvumas. Slaugytojų atida, paslaugumas, šiltas ir jautrus santykis su pacientu, operatyvumas, diskretus supratingumas prisideda prie gydymo ir pasveikimo spartos.
Pageidavimas: daugiau reikėtų informacinės reklamos apie tokias įstaigas. Panašių įstaigų kūrimas ir jų palaikymas sutvirtintų mūsų vyriausybės, besirūpinančios žmonėmis, autoritetą!
Soc. m. dr. doc. Juozas K.

2023-05-26
Reiškiu didžiulę padėką, gydytojai chemoterapeutei Editai Baltruškevičienei už labai gerą priežiūrą, gydymą, nuoširdumą. Labai gera, kai gali pasitikėti savo gydytoju!
Su pagarba Stasė M.

2023-05-26
Mane aptarnavusiam Endoskopinių tyrimų poskyrio kolektyvui nuoširdus AČIŪ!
Visi malonūs, geranoriški (procedūra atlikta 105 kab.).
Sėkmės Jums!
Lina S.

2023-05-26
Labai dėkoju 19 kabineto gydytojai ir slaugytojai už šiltą priėmimą bei apžiūrą. Labai aiškią ir detalią konsultaciją. Toks nuoširdus požiūris ir bendravimas tikrai didelė vertybė, manau, kiekvienam, kuris susiduria su sveikatos problemomis ar išgąsčiais dėl jos.
Ramunė V.

2023-05-26
Dėkoju Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kineziterapeutui p. Tomui už puikiai pravestas mankštas. Sužinojau daug naudingų patarimų, kurie man padės dirbti savarankiškai. Taip pat didelis ačiū masažuotojai p. Zitai už puikų bendravimą bei atliktą masažą. Esu labai dėkinga. Ačiū Jums.
Pagarbiai
Saida B.

2023-05-22
Norėčiau padėkoti 118 kab. kolektyvui už nuoširdų bendravimą, atliekant kolonoskopijos procedūrą ir už džiuginantį rezultatą po jos !!!.
Ačiū Jums visoms ir sėkmės tolimesniame darbe ????.
Neringa J.

2023-05-21
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Justinui Jonušui už jo profesionalumą, žmogiškumą, dėmesingumą ir malonų bendravimą su manimi. Jis labai profesionaliai atlieka savo darbą, išsamiai viską paaiškina apie gydymo eigą ir yra ne tik puikus gydytojas, bet ir be galo nuoširdus ir empatiškas žmogus. Kada besikreipčiau į jį – visada atranda laiko išklausyti ir atsakyti į visus rūpimus man klausimus, susijusius su gydymu. Tegu Jūsų darbas atneša Jums džiaugsmą, linkiu Jums stiprios sveikatos.
Antanas K.

2023-05-18
Gera, kai gyvenimo sunkių išbandymų metu, sutinki žmones, kurie geba ne tik paguosti, bet ir nuoširdžiai padėti.
Iš gydytojos Dianos Žilovič visą laiką jutau pagarbą, kaip pacientei, norą viską paaiškinti, atsakyti į visus dominančius klausimus.
Didelė padėka ir džiaugsmas, kad turime tokių gydytojų kaip Diana Žilovič.
Nuoširdžiai dėkoju ir rekomenduoju.
Emilija J.

2023-05-15
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Algimantui Mudėnui už operaciją ir priežiūrą! Personalui už gerą priežiūrą ir malonų bendravimą. Pamiršau, kad guliu onkologiniame skyriuje. Jaučiausi kaip namuose. Negaliu patikėti, kad skyrių planuojama panaikinti. Sutikčiau ir daugiau mokėti, kad tik galėčiau komfortiškai jaustis.
Ačiū !!!
Anastazija V.

2023-05-14
Norime padėkoti A. Dulskui. Jis neabejotinai aukščiausios kvalifikacijos gydytojas! Profesionalus požiūris ir gydymo metodai. Išsamūs atsakymai į klausimus ir puikios konsultacijos. Labai žmogiškas, dėmesingas, šiuolaikiškas. Žymiai pagerėjo ne tik fizinė, bet ir psichologinė būsena. Tikras savo srities profesionalas ir puikus žmogus !!!.
Gerb. Daktare ačiū, kad ne tik gydote žmones, bet ir šviečiate visuomenę aktualiais klausimais.
Taip pat norime padėkoti ir visam skyriaus personalui, puikus darbas ir geranoriškas bendravimas.
Svetlana P.

2023-05-14
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Dianai Žilovič už sėkmingai atliktą operaciją, nuoširdų bendravimą, rūpestį ir skirtą dėmesį. Taip pat esu labai dėkinga ten dirbančiam ir mane prižiūrėjusiam personalui.
Jūratė

2023-05-13
Kaip žinia visos (beveik visos ???? ) ligos nuo nervų. Yra tekę (tiesa, senokai) gulėti ligoninėje, įprastoje palatoje. Tai vien nuo nuolatinio buvimo su keliais labai skirtingais žmonėmis galima susirgti.
Šiuo atveju, gulėdamas Kompleksinio skyriaus palatoje jaučiau visišką komfortą, patogumą, kas neabejotinai prisideda prie sveikimo. Esu įsitikinęs, kad tokia ir turi būti gydymo įstaiga.
Atskirai reikia paminėti slaugytojas ir visą personalą. Be galo profesionalios darbuotojos nuo pat pradžių apgaubė dėmesiu ir rūpesčiu. Paslaugos teikiamos neįkyriai, visada laiku ir net greičiau nei atsiranda poreikis. Visa tai daroma su sveiku humoro jausmu. Tokie darbuotojai vertybė. Linkiu išsaugoti kolektyvą ir plėsti tokių paslaugų apimtį.
Sigitas B.

2023-05-12
Nuoširdi padėka gerbiamam gyd. Algirdui Žalimui !
Jūsų rankos daro gerus ir didžius darbus - tegul jos niekada nepavargsta!
Jūsų talentas ir protas tarnauja žmonėms - tegul šios savybės nuolat auga ir vystosi!
Jūsų šypsenos šildo žmonių širdis - tegul jos neišnyksta nuo Jūsų lūpų!
Jūsų nuoširdūs žodžiai gydo žmonių sielas - tegul Jūsų širdys nepavargstamai gamina šį nuostabų balzamą.
Dievo palaimos gerų ir ramių dienų ir daug laimingų metų!
Visam personaliu dėkojame už švelnias rankas, gerą žodį, pasiaukojimą, už šypseną, už priežiūrą mylimos mamytės Marijos K.
Lena Z.

2023-05-08
Noriu padėkoti už puikią priežiūrą jodo terapijos metu. Ačiū už suteiktą informaciją, už sklandų darbą, malonų bendravimą. Kambarys buvo puikiai įrengtas, viskas ko reikėjo – buvo! Gydymas, trunkantis kelias dienas, neprailgo! Ačiū!
Emilija P.

2023-05-08
Nuoširdžiai dėkoju masažistei Jovilei Svetickienei už profesionaliai atliktą masažą, už atidumą, jautrumą pacientui ir patarimus. Pagalbą ne tik kūnui , bet ir sielai – ačiū už malonų ir ramų bendravimą.
Su padėka – sesuo Ieva Marija

2023-05-08
Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai akušerei ginekologei Dianai Žilovič, anesteziologei, operacinės komandai ir visam personalui už sėkmingai atliktą operaciją ir rūpestingą priežiūrą po operacijos. Ačiū už šiltą bendravimą, dėmesį ir palaikymą. Linkiu sveikatos ir sėkmės jūsų sunkiame darbe!
Edita S.

2023-05-06
Noriu nuoširdžiai padėkoti visam kolektyvui: gydytojams, slaugytojams, valytojams, visam personalui. Esu nustebęs, kad Lietuvoje yra tokio lygio gydymo įstaigų.
Ačiū už supratimą, geranoriškumą už padrąsinimus. Į čia vykau be jokios baimės ir nėra jokios baimės, jei reiks sugrįžti.
Ačiū Dievui, kad dar yra toks skyrius, kuriame gali gauti privatumą, ramybę bei pagalbą. Tikiuosi, kad jis veiks dar ne vieną dešimtmetį!
Remigijus G.

2023-05-05
Ačiū pirmojo aukšto kolektyvui, kuris mane priėmė šiandien ne mano vizito laiku! Ačiū 120 kabineto medikams – chirurgei Linai Praleikienei, Onai Vrublevskienei. Ačiū!!!
Svetlana

2023-05-02
Labai dėkoju už atliktą kolonoskopiją 118 kabinete, nuostabi komanda, labai dėmesingi ir nuoširdūs žmonės, didžiulis dėmesys ligoniui. Ačiū, ačiū, ačiū! Būkite ir toliau tokie geri ir malonūs, o tai gydo labiau negu vaistai.
Pacientė Aldona

2023-05-02
Dėkinga kineziterapijos paslaugų praktikantei Augustei (mentorė p. Tatjana Čapkovskaja) už atsakingą rekomenduojamų pratimų judesių aiškinimą ir priežiūrą juos atliekant .
Eugenija M.

2023-05-02
Nuoširdžiai dėkinga Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kineziterapeutei Tatjanai Čapkovskajai už suteiktas paslaugas. Profesionalumas, energetika padeda įveikti neigiamus pojūčius.
Eugenija M.

2023-05-02
Nuoširdžiai dėkoju Utenos kolegijos Kineziterapijos specialybės studentei Anetai Bistrickaitei už pravestas gydomąsias mankštas. Aneta dirba labai profesionaliai, su atsidavimu ir įkvepia mus, ligonius taisyklingai atlikti visus pratimus. Jos šypsena, malonus balsas ir optimizmas suteikia mums gerą nuotaiką, norą mankštintis ir tikėjimą, kad tuoj rankos ir pečiai dirbs visu stiprumu.
Ramunė Š.

2023-04-27
Miela Tatjana Čapkovskaja, tegul Jūsų darbas būna apdovanotas nuoširdžiomis pacientų šypsenomis ir širdį sušildančiais dėkingumo žodžiais kiekvieną dieną.
Kantrybės, neblėstančios energijos dirbant tokį taurų darbą ir suteikiant pagalbą tiems, kuriems Jūsų reikia.
Svarbiausia, būkite sveika!
Su medicinos darbuotojo diena!
Ačiū Jums už suteiktą gyvenimo Kokybę!
Jolita G.

2023-04-27
Miela Snieguole Aliukoniene, aukojate savo sveikatą vardan kitų – tai neįkainuojama dovana, kurią pacientams teikiate kiekvieną dieną.
Sėkmės, ištvermės pacientų supratingumo ir dėkingumo bei laimės asmeniniame gyvenime.
Svarbiausia, būkite sveika!
Su medicinos darbuotojo diena!
Ačiū Jums už Jūsų profesionalumą ir pagerintą mano gyvenimo kokybę po Jūsų darbo.
Jolita G.

2023-04-27
Nuoširdžiai ačiū Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytojai Nidai Miškinienei už paskirtas procedūras, kad atgaučiau kojų ir rankos jėgas po operacijos, chemijos ir švitinimo.
Pagarbiai Ramunė Š. 

2023-04-27
Nuoširdžiai dėkoju NVI Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus masažuotojai poniai Zitai už rankų gerumą, už šiltą bendravimą ir profesionalią pagalbą gydant ranką po limfmazgių pašalinimo.
Pagarbiai Ramunė Š.

2023-04-25
Nuoširdžiai dėkoju Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kineziterapeutei Tatjanai Čapkovskajai už kojų ir rankų funkcijos atstatymą po krūties šalinimo operacijos. Po chemoterapijos – už refleksinį masažą, mankštos pratimus. Tatjana įkvepia pacientą patikėti, kad viską galima įveikti, tik reikia dirbti, stengtis atlikti ir namuose Tatjanos parodytus pratimus. Kai padeda geri specialistai ir pats dirbi, tada ir Dievas visada bus tavo pusėje.
Pagarbiai Ramunė Š.

2023-04-24
Noriu pareikšti nuoširdžią padėką Brachiterapijos skyriaus gydytojui Justinui Jonušui už nuoširdų ir puikų darbą, už sugebėjimą įsiklausyti į pagyvenusių žmonių poreikius ir norus, puikų komunikavimą. Kol Lietuvoje bus tokių jaunų gydytojų, medicina Lietuvoje bus aukšto lygio.
Pacientas Gediminas V.

2023-04-24
Nuoširdžiai dėkoju gyd. chirurgei Linai Praleikienei, asistentei Violetai Misiūnienei už kvalifikuotą ir rūpestingą ištyrimą. Tyrimų procedūra atlikta labai švelniai. Taip pat dėkoju labai rūpestingai, nuostabiai ir paslaugiai daktarei Jurgitai Sakalienei ir jos seselei, išskirtinio dėmesingumo skyriaus vedėjai Rūtai Čiurlienei. Jūsų rūpestis mums reiškia labai daug.
M. N. S.

2023-04-20
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Linai Praleikienei ir jos komandai už profesionalų darbą,malonų bendravimą ir išsamią konsultacija. Ačiū, ačiū, ačiū.
Stepan B.

2023-04-14
Begalinis ačiū gydytojai Editai Baltruškevičienei, gydytojai Nadeždai Lachej, gydytojui rezidentui Valentinui Kūgiui, slaugytojoms ir jų padėjėjoms bei visiems kitiems darbuotojams už gydymą, priežiūrą bei palaikymą.
J. 


2023-04-12
Balandžio 11 d. 105 kabinete man buvo atlikta kolonoskopija be nejautros. Turint tokią šaunią komandą kaip gydytojas Andrej Aleinikov ir bendrosios praktikos slaugytoja Raimonda Zmejauskienė tyrimas buvo nebaisus, net ir daug neskaudėjo. Linkiu šiai komandai ir toliau taip maloniai bendrauti, paaiškinti, kaip vyks tyrimas. Ačiū už dėmesį eiliniam pacientui. Išlikit ir toliau tokie rūpestingi ir paslaugūs.
Pagarbiai Bronė M.

2023-04-07
Nuoširdžiai dėkoju Tatjanai Čapkovskajai už profesionalų darbą – atliktus masažus bei išmokytus pratimus. Per dešimt metų pirmą kartą tokį atsidavusį savo darbui specialistą sutikau!
Sėkmės ir sveikatos Jums!
Jolanta P.

2023-04-06
Noriu nuoširdžiai padėkoti chirurgui A. Dulskui, taip pat visam chirurginio (Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos) skyriaus personalui už labai gerą bendravimą tiek su manimi, tiek ir su kitais palatoje gulėjusiais pacientais. Puikios bendrosios praktikos slaugytojos ir visi kiti skyriaus darbuotojai. Palatoje gulėjo dvi negalinčios vaikščioti moterys: padėjo joms ir atsikelti, ir nusiprausti, ir pavalgyti. Labai maloniai su jomis bendravo, psichologiškai palaikė.
Nuo visų mūsų – didelis ačiū.
Liudmila A. 

2023-03-29
Daktaras Eugenijus Stratilatovas, profesorius, vieno iš NVI chirurgijos ir onkologijos skyrių vedėjas, man atliko skrandžio operaciją.
Iš pradžių kilo mintis skristi į Vokietiją.
Pradėjome konsultuotis su pažįstamais Vilniaus chirurgais ir mums buvo rekomenduota konsultuotis tik su gydytoju E.Stratilatovu.
Užteko vieno žvilgsnio į šį šviesų, net sakyčiau, ypatingą aurą turintį žmogų, kad suprastum, jog priešais mane – mano gydytojas.
Atsakingumas, pasitikėjimas, ramumas, padorumas, kultūringumas, dėmesys, noras išklausyti pacientą ir atsakyti į užduodamus klausimus – tai mažiausias gerųjų savybių sąrašas, kuris ateina į galvą.
Mūsų sveikata priklauso nuo mūsų. Nesirkite ir būkite sveiki.
Ina K.

2023-03-24
Nuoširdžiai dėkoju Jums, gydytoja Jolanta Paškevičiene, už kokybiškai man parinktas reabilitacijos procedūras ir už nuolatinį rūpestį ir dėmesį.
Angelė V.

2023-03-24
Dėkoju nuostabiai savo specialybės meistrei Tatjanai Čapkovskajai. Jūsų šiluma, atjauta, patarimai padėjo tvirčiau jaustis. Stebuklingos rankos palengvino kiekvieną mano žingsnį. Išmokti pratimai suteikė norą judėti ir pačiai mankštintis. Tegul niekada nepavargsta Jūsų rankos ir širdis.
Angelė

2023-03-24
Dėkoju Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kineziterapeutei Tatjanai Čapkovskajai už šiltą malonią atmosferą kineziterapijos užsiėmimų metu. Dirbdama labai profesionaliai, individualizuoja taikomus fizinius krūvius ir parenka tinkamiausius pratimus. Tatjana labai subtiliai vadovauja praktikantėms – ruošia kokybišką pamainą. Pacientai gauna išsamią informaciją kaip tęsti išmoktus pratimus.
P. C.

2023-03-20
Nuoširdžiai dėkoju visam personalui: gydytojui Andrejui Aleinikovui, slaugytojai Onai Vrublevskienei, anesteziologe Vaidai Lukoševičienei, anestezijos slaugytojai Mildai Gribulytei ir slaugytojo padėjėjai.
Sveikatos ir kantrybės Jums.
Jadvyga

2023-03-19
Noriu pagirti studentę Augustę iš Reabilitacijos skyriaus. Dešimt dienų ji mums vedė mankštas. Labai smagu, kad jaunoji karta nuoširdžiai ir sakyčiau labai profesionaliai veda užsiėmimus. Ji ne tik rodė ką daryti, bet ir kiekvieną stebėjo, ar teisingai atliekame pratimus.
Dėkui ir visko geriausio Jūsų gyvenime.
Su pagarba Auksė L.

2022 m.
   
 

2022-12-30

Ritai Jegorovai esu labai dėkinga už neskaudžias injekcijas.
Daug sveikatos!

Irena B.

 

2022-12-23

Labai dėkinga kineziterapeutei Aurelijai Cicėnienei, kuri tuoj pat operacijos, dar gulint ligoninėje, ir vėliau ambulatorinės reabilitacijos metu aiškino, rodė reikalingus pratimus, perdavė ir pratimų aprašymus, dirbo nuoširdžiai ir profesionaliai. Linkiu sveikatos, stiprybės dirbant tokį reikalingą reabilitacijos darbą.
Pagarbiai Ramunė Š.

 

2022-12-23

Esu dėkinga fizioterapeutei Snieguolei Aliukienei už pagalbą atkuriant rankos ir kojų gyvybingumą, už gerą nuotaiką, kuri visada persiduoda ir pacientui.
Pagarbiai Ramunė Š.

 

2022-12-23

Nuoširdžiai dėkoju Reabilitacijos skyriaus masažuotojui Virgilijui už nuoširdų profesionalų darbą, malonų bendravimą, kuris labai pagelbėjo atstatant rankos judrumą po limfmazgių šalinimo operacijos.
Pagarbiai Ramunė Š.

 

2022-12-22

Nuoširdžiai dėkoju visam NVI Reabilitacijos skyriui už pastatymą ant kojų ir rankos pasveikimą: vedėjai J. Paškevičienei, refleksoterapeutei Tatjanai Čapkovskajai, masažuotojui Virgilijui, fizioterapeutei Snieguolei, kineziterapeutei Aurelijai Cicėnienei. Visiems linkiu sveikatos ir laimingų Naujųjų metų !
Pagarbiai Ramunė Š.

 

2022-12-21

Dėkoju chemoterapeutui gyd. Leonidui Gatijatullinui už nuoširdumą, profesionalumą ir šiltą -žmogišką bendravimą.
Pagarbiai Ramunė Š.

 

2022-12-21

Labai dėkinga NVI Reabiltacijos skyriaus refleksoterapeutei Tatjanai Čapkovskajai už sugrąžintą sveikatą - kad abi kojos jau puikiai funkcionuoja (buvo didelės problemos po chemoterapijos, atsikartojo po operacijos). Tatjana, būkite sveika, dalinkitės savo patirtimi ir žiniomis su pacientais, Jūsų darbas ir pagalba visada bus labai reikalingi.
Pagarbiai Ramunė Š.

 

Gerbiamieji,   

jau ne vieneri metai tenka naudotis Nacionalinio vėžio instituto darbuotojų paslaugomis.  Visada sulaukiu nuoširdaus aptarnavimo ir dėmesingo gydymo. Dėkoju už tai. 
Šv.Kalėdų proga noriu pasveikinti visus, palinkėti geros sveikatos, asmeninės laimės ir sėkmės Jūsų atsakingame darbe. 
Tūkstančiams pacientų Jūs suteikiate pagalbą ir gyvenimo viltį. 

Atskirai, su gražia žiemos  švente, noriu pasveikinti  Konsultacinės poliklinikos skyriaus gydytoją urologą Adomą Laduką ir padėkoti už dėmesingumą ir nuoširdumą sprendžiant mano sveikatos klausimus. Dėkoju Jam už padovanotas ramias Kalėdas. 

Pagarbiai, Rimantas G.

 

2022-12-17

Pirmiausia didžiausias ačiū Dianai Žilovič už atliktą operaciją, už kantrybę detaliai viską išaiškinant, už rūpestį ir šiltą šypseną kuomet to labiausiai reikia. Jokios diagnozės ir operacijos nebaisios su tokia profesionalia gydytoja priešaky.
Taip pat ačiū ir visam ginekologinio skyriaus kolektyvui ir NVI - už kilnią misiją, kurią darote vardan kitų žmonių gerovės.
Monika

 

2022-12-13

Didelis ačiū Masalskajai Galinai ir Chaniutkienei Jelenai už toleranciją amžiui, jų dėmesį bei malonų bendravimą.
Irena T.

 

2022-12-12

Esu labai dėkinga kineziterapeutei Tatjanai Čapkovskajai už profesionalumą, už atsidavusį darbą ligoniams, už daug gerų patarimų. Po mankštos pagerėjo. Linkiu Jai sveikatos, pirmą kartą pajutau ką reiškia gera mankšta.
Rima Irutė S.

   2022-12-11

Nuoširdžiai dėkoju Chemoterapijos skyriaus vedėjai gydytojai dr. B. Brasiūnienei už ilgametį rūpestį ir efektyvų gydymą.
Pacientė dr. Rūta Jašinskaitė.

  2022-12-11
Esu labai dėkinga gydytojams A. Žalimui ir dr. M. Trakymui bei kitiems jiems talkinusiems NVI gydytojams ir personalui už profesionalius sprendimus atliekant naviko neutralizavimo procedūras. Ačiū rūpestingoms skyriaus slaugytojoms, sumaniai vadovaujamoms vyresniosios slaugos administratorės Laimos Mikolėnienės, kurios padėjo man pasveikti ir gerai jaustis gydymosi stacionare metu.
  2022-12-11

Kiekvienas žmogus sužinojęs, kad serga onkologine liga, patiria psichologinį šoką. Tokioje situacijoje buvau ir aš, laukdama paskirto spinduliavimo seanso. Atėjo gydytoja ir visas susijaudinimas dingo ir dabar ateinu į šį skyrių atsipalaidavusi, kaip į namus. Už tai esu labai labai dėkinga tokioms nuostabioms fėjoms: gydytojai Violetai Nevulis-Obuchovskai ir technologei Larisai Griniuk.
Violeta K.

  2022-12-08

Gydytojai D. Jurkevičiūtei esu dėkinga už atidžią apžiūrą, patarimus ir suteiktą informaciją.
D. O. Ladienko

  2022-12-08

Poliklinikos 19 kabinete labai malonus priėmimas. Viskas puikiai ir suprantamai paaiškinta. Planuoju ir toliau lankytis pas šią gydytoją.
Edita J.

  2022-12-08

Poliklinikos 19 kabinete nuostabi gydytoja ir slaugytoja. Labai profesionalios ir rūpestingos. Viskas buvo labai gerai paaiškinta. Labai dėmesingas požiūris.
Olga S.

  2022-12-08

Retai renka susidurti su aukštos kompetencijos medikais gebančiais išklausyti, ištirti pacientą ir itin operatyviai veikti. Gyd. D. Jurkevičiūtė ir slaugytoja I. Muchks – šios dvi specialistės yra būtent tokios.
Labai dėkinga už Jūsų dėmesį, skirtus tyrimus ir gydymą, už labai malonų bendravimą ir nuoširdžią šypseną.
Sėkmės ir sveikatos Jūsų gyvenimuose!
Jovita K.

 

2022-12-05

Sunkios būklės buvau atvežta į onkologijos priėmimo skyrių (Priėmimo - skubiosios pagalbos skyrius). Sulaukiau didelio dėmesio iš budinčio personalo, supratingumo, užuojautos. Bendrosios praktikos slaugytoja Diana Ingelevič bei slaugytojos padėjėjos Ritos Demereckienės.

Labai Joms ačiū už jų darbą.
Oksana D.

 

2022-12-07

Visam NVI personalui
Esu gydoma su visu nuoširdumu. Jaučiu didelę globą. Gyd. E. Baltruškevičienė yra nuostabi kompetentinga gydytoja. Ačiū Jai. Sesutei Almetutei taip pat didelė padėka.
Ačiū, kad esate!
Su artėjančiais Naujais Metais!
Jūratė S.

 

2022-12-02

Š. m. lapkričio 23 d. man buvo daroma C61 prostatos pašalinimo operacija. Operacija atlikta sėkmingai ir kokybiškai. Gyd. A. Sruogiui ir personalui esu nuoširdžiai dėkingas.
Linkiu sėkmės
Su pagarba Alfonsas S.

 

2022-11-25

Nuoširdžiai dėkoju Kontaktų centro darbuotojoms Kristinai Mokrousovai ir Ingai Jankūnienei už pagalbą registruojantis pas gydytoją (paaiškinimus ir patarimus).
Jolita B.
 

2022-11-23

Labai esu dėkingas už personalo ir ypač daktarės profesionalumą, mandagumą, kai darė tyrimą A. Misenkienei.
J.
 

2022-11-19

Noriu labai nuoširdžiai padėkoti gyd. Aleksandrui Mordui už atidžią apžiūrą, greitą reakciją bei nukreipimą pas tolesnius gydytojus. Daktaro dėka, visa tolimesnė gydymo eiga buvo žaibiška.
Toliau labai didelį AČIŪ noriu tarti gyd. Jolitai Gibavičienei ir Otilijai Kutanovaitei už puikiai atliktą operaciją. Labai bijojau, drebėjau, klausinėjau, bet šios auksinių rankų daktarės viską atliko maksimaliai gerai, kantriai atsakinėjo net į, atrodo, kvailiausius klausimus. Esu neapsakomai dėkinga!
Galvos-kaklo ir odos navikų chirurgijos skyriaus seselėms taip pat tariu didelį AČIŪ, už be galo didelį dėmesingumą, rūpestį, supratingumą ir norą padėti kiek galima daugiau.
Jūsų visų dėka, chirurginis gydymas nebeatrodo toks baisus. O Jūsų žodžiai „viskas bus gerai, pamatysit“, pasirodo – tiesa.
Didžiausios Jums kantrybės, geros nuotaikos bei sveikatos!
Loreta J.
 

2022-11-18

Nuoširdus AČIŪ gyd. Laurai Praleikienei ir visiems Endoskopinių tyrimų poskyrio darbuotojams už malonų aptarnavimą, greitai sklandžiai ir kokybiškai atliktą kolonoskopijos procedūrą. AČIŪ už Jūsų šypsenas, švelnų bendravimą, supratingumą. Sėkmės Jums!
Adelė M.
 

2022-11-18

Norėčiau padėkoti daktarei Ingai Kildušienei ir kartu dirbusiai komandai už malonų bendravimą, pozityvumą, geranoriškumą ir profesionalumą, kas turi didelę įtaką kiekvienam pacientui (ypač kai atvykstama tokios procedūros kaip kolonoskopija).
„P.S. Maloniai nustebino skyriaus įrengimas – jauku ir viskas apgalvota paciento patogumui (praeitą kartą teko lankytis prieš 5 metus, iki remonto).
Viskas kartu pakėlė nuotaiką!
AČIŪ VISIEMS!!! Būkite sveiki, energingi ir laimingi!
Jelena K.
 

2022-11-17

Esu labai dėkinga fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kineziterapeutei Tatjanai Čapkovskajai. Dėkoju, Tatjana, Jums už nuoširdumą, atjautą, už patarimus ir Jūsų auksines rankas.
Nuoširdžiai Rita P.
 

2022-11-17

Nuo spalio 17 d. gydausi NVI Radioterapijos skyriuje ir gaunu reabilitacijos paslaugas.
Norėčiau padėkoti masažistei Zitai Vitkauskienei už jos nuostabias rankas, kurios suteikia energijos ir optimizmo po procedūros. Linkiu kuo stipresnės sveikatos ir dar ilgai džiuginti savo pacientus.
Didžiausias Jums Ačiū!
Kristina Š.
 

2022-11-16

Nuoširdžiai dėkoju gerb. kineziterapeutei Tatjanai Čapkovskajai už man atliktą refleksoterapinį masažą ir kineziterapijos kursą, nuoširdumą, atidumą, patarimus ateičiai. Labai tikiuosi, kad ateityje refleksinis masažas ir kineziterapija NVI bus taikomas plačiau ir sutrumpės eilės šioms procedūroms atlikti.
R. K.
 

2022-11-16

Nuoširdus ačiū Tatjanai Čapkovskajai už darbą, atliktą su meile ir profesionaliai.
Mankštos vyko išsamiai išaiškinant, kaip daryti norint gauti maksimalią naudą. Pėdų masažas pagerino kojų jautrumą ir bendrą savijautą. Labai ačiū už bendrus pastebėjimus neskubėti mankštinantis, nusiraminti, koncentruotis į pradinę atlikimo techniką.
Ačiū už besąlygišką meilę pacientui.
Ilona

 

2022-11-16

Dėkoju Tatjanai Čapkovskajai – kineziterapeutei – masažo specialistei už profesionaliai atliktą darbą, empatiją ir tinkamą santūrų bendravimą. Pagerėjo savijauta, atslūgo patinimas, nustojo kamuoti skausmas naktį.
Birutė

 

2022-11-16

Visos šeimos vardu, noriu padėkot gydytojui Romualdui Maskeliui už profesionaliai atliktas operacijas bei gydymą ir priežiūrą, už jūsų atsidavimą, bendravimą ir supratingumą. Jūsų atliktas darbas buvo didžiulis, tai labai vertiname.
Nuoširdus AČIŪ
J.S.

 

2022-11-11

Medicinos darbuotojai - išskirtiniai darbuotojai, nes jie yra arčiau Dievo. Jie mums gelbsti gyvybes, prailgina gyvenimus. Nuoširdų AČIŪ tariu skyriaus vadovei Birutei Brasiūnienei, gyd. Teresei Pipirienei Želvienei, gyd. Nadeždai Lachei, rezidentams Rūtai Razvadovskei, Valentinui Kūgiui ir visam mane aptarnavusiam slaugytojų personalui už suteiktą pagalbą, puikią priežiūrą, rūpestį, patarimus.
Jolanta S.

 

2022-11-11

Nuoširdus ačiū gydytojams, rezidentams ir visam personalui už jų profesionalumą, rūpestį, gerą širdį. Džiugu, kad yra tokių savo srities specialistų, kuriems gali patikėti save pilnai. Žmogiškumas ir paprastumas šių nuostabių žmonių šildo mūsų širdis ir suteikia vilties. Didelis AČIŪ gyd. T. Pipirienei, kuri mane gydė, už jos profesionalumą, gerumą ir palaikymą.
AČIŪ Jums, kad esate
su didele pagarba Gražina

 

2022-11-11

Nuo spalio 18 d. gydausi Onkologinės radioterapijos skyriuje ir gavau reabilitacijos kursą. Čia ir susipažinau su kineziterapeute Tatjana Čapkovskaja. Reto nuoširdumo ir šiltumo žmogus, atjaučiantis savo pacientus ir mokantis kiekvieną išklausyti ir patarti. Didžiausios Jums Tatjana sveikatos ir stiprybės, kantrybės, begalinio optimizmo. Jūs galite būti pavyzdys jauniesiems specialistams, koks turi būti medikas.
Sėkmės!
Kristina Š.

 

2022-11-06

Su begaline pagarba ir padėka noriu nuoširdžiai padėkoti gerb. GYDYTOJUI A.PATAŠIUI už rūpestingą, profesionalų gydymą, už jo dėmesingumą, nuoširdų bendravimą. Taip pat noriu padėkoti gyd. A.DULSKUI ir J. KULIAVUI ir visam skyriaus personalui. JŪS NUOSTABŪS. Liga visada ateina nelauktai, tačiau ne tokia ji tampa baisi kai patenki į profesionalias medikų rankas. Iš visos širdies linkiu visokeriopos sėkmės, niekada nepritrūkti kantrybės, stiprybės kilniame, sunkiame darbe JUMS ir Jūsų šeimoms. Telaimina kiekvieną Jūsų žingsnį ir gyvenimą Dievo palaima.
SU pagarba Alvydas P.

 

2022-11-04

Dėkoju Virgilijui Bagušinskui už masažą. Tai buvo ne tik fizinė, bet ir emocinė pagalba. Ačiū!
Asta V.

 

2022-11-04

Dėkojame Chemoterapijos skyriaus su dienos stacionaru slaugytojai Rasai Sebestinienei už nuoširdumą ir gerą gydymą.
Elena

 

2022-10-31

Po pilno protokolinio gydymo šalutinis poveikis ypač stiprūs poliniauropatijos reiškiniai. Paskirtas pėdų masažo ciklas, atliktas p. Tatajanos Čapkovskajos padarė labai teigiamą pokytį nejautrai. Atsirado požymiai dėl kompleksinio masažo pėdų jautrume ir dinamikoje.
Ačiū specialistei kineziterapeutei dėl naudingo, labai kvalifikuoto masažo. Rezultatas – labiau subalansuota eisena, pagerėjusi jautra.
dr. Eugenija M.

 

2022-10-28

Pirmą kartą iš Druskininkų atvykau profilaktiniai krūtų patikrai. Patiko registratūroje registratorė Audronė. Moteris maloniai aptarnavo, atsakė į visus rūpimus klausimus, kalbėjo pagarbiai ir savo kaip registratorės paslaugą suteikė aukščiausiame lygyje.
Ačiū administracijai už tokius malonius, dėmesingus ir paslaugius Jūsų darbuotojus.
Pagarbiai, Algita M.

 

2022-10-28

Labai esu dėkinga visiems, kurie dirba Chemoterapijos skyriuje. Šaunios, visada paslaugios registratorės Chaniutkienė Jelena, Masalskaja Galina, visada viską išaiškinančios mano chemoterapeutės Asadauskienė Jolita, Drobnienė Monika. Tai padeda sveikti ir neprarasti vilties.
Irena B.
Visiems geros sveikatos!

 

2022-10-14

Noriu nuoširdžiai padėkoti masažistei Reginai Jasiulienei už labai gerą profesionalų ir ypatingai reikalingą darbą. Po rimtos onkologinės operacijos sutriko limfos veikla. Toks limfodrenažinis masažas, kuris buvo man suteiktas, yra nepakeičiama reabilitacijos priemonė.
Esu labai laiminga, kad NVI suteikia galimybę žmogui pasinaudoti puikios specialistės teikiama pagalba.
Regina G.

 

2022-10-14

Norime padėkoti NVI chemoterapijos skyriaus registratūros darbuotojoms, visoms seselėms už nuoširdų bendravimą, už jų kruopštų darbą ir žmogiškumą. Visiems gydytojams ir mane gydančiai gyd. Linai Daukantienei už profesionalumą, nuoširdumą, sąžiningumą ir motyvacija. Nuoširdžiai dėkoju!
Eugenija

 

2022-10-14

Labai AČIŪ ponui Virgilijui už profesionalų masažą ir begalinį žmogiškumą.
Violeta R.

 

2022-10-13

Daug metų lankausi šioje įstaigoje ir laba esu dėkinga gyd. J. Asadauskienei ir slaugytojai E. Lepčenko už profesionalų gydymą ir nuoširdų aptarnavimą. Tik jų dėka esu šioje žemėje.
Linkiu Joms sėkmės ir kantrybės su tokiais ligoniais.
Staniulienė J.

 

2022-10-12

Noriu pareikšti padėką registratūros darbuotojoms Rasai Kižienei ir Audronei Garunkštienei už nuoširdumą, dėmesį, labai saugiai jaučiuosi ir labai malonu, kada taip geranoriškai ir supratingai padeda. Malonu, kada darbuotojai atiduoda darbui daugiau negu pareiginiai nuostatai.
Ačiū registratūros personalui už gerą ir malonų darbą.
Rasai ir Audronei linkiu visokeriopos sėkmė. O taip pat Jūsų įstaigai – Ačiū, kad Jūs esate.
Lena S.

 

2022-10-12

Esu 2,5 m. po krūties vėžio operacijos. Prieš pusmetį labai ištino kojos, pradėjo jas skaudėti. Kūne labai pradėjo kauptis skysčiai, nes organizmas nustojo juos šalinti. Reabilitologė J. Paškevičienė pasiūlė padaryti relaksacinį pėdų masažą, į kurį iš pradžių pasižiūrėjau skeptiškai. Tačiau kineziterapeutė - masažuotoja Tatjana Čapkovskaja visiškai pakeitė mano nuomonę – jau po 3 masažų nustebau, kad kojos tapo lengvesnės. Lipimas laiptais pasidarė neskausmingas. Kūnas pradėjo šalinti skysčius...
Labai džiaugiuosi ir esu dėkinga!
Vilma K.

 

2022-10-11

Ačiū Virgilijui, Snieguolei, Aušrai ir visam Reabilitacijos skyriui už pagalbą atsistatant po sunkaus gydymo (operacijos, chemoterapijos ir spinduliavimo.
Ačiū už nuoširdumą ir atsidavimą savo darbui už gerą savijautą ir geras emocijas.
Sėkmės Jums darbe ir asmeniniame gyvenime.
Aušra K.

 

2022-10-10

Labai didelis ir nuoširdus ačiū chirurgei Otilijai Kutanovaitei už atliktą operaciją ir gydymą. Auksinių rankų prisilietimus ir nuoširdų dėmesį pacientams dovanojanti profesionali gydytoja. Sėkmės ir tik sėkmės. Tokius žmones norisi apkabinti, o ne tik ranką paspausti ...
Ilona

 

2022-10-10

Noriu padėkoti FMRS kineziterapeutei T. Čapkovskajai už labai vertingus masažus ir mankštą, kas man labai padeda. Jaučiuosi žymiai geriau, sąnariai beveik tokie, kokie buvo esant sveikai. Dėkoju už profesionalumą, kruopštumą, nuoširdumą. Nuostabios rankos, malonus bendravimas, geras žodis. Labai jums ačiū. Linkiu ir toliau išlikti tokiai nuoširdžiai, kruopščiai ir nešti žmonėms gėrį.
Ačiū!
Marina Ž.

 

2022-10-07

Nuoširdžiai dėkoju masažuotojai Snieguolei už atliktą nuoširdų masažą, gražų bendravimą, šilumą.
Linkiu stiprybės, kantrybės, ištvermės, geros sveikatos.
Danutė P.

 

2022-10-07

Labai norėčiau padėkoti chemoterapijos skyriaus registratūros merginoms už nuoširdų darbą, bendravimą su kiekvienu atėjusiu ligoniu. Ateini ir pasijunti, kaip šeimos narys. Jos su kiekvienu pasisveikina, pakalbina su šypsena ir geranoriškai. 
Taip pat didelis Ačiū ir gydytojai L. Daukantienei, su kuria jau bendrauju antrus metus (dėl savo ligos), už jos kantrybę ir profesionalumą.
O taip pat ir visoms skyriaus seselėms, kurios vargsta su mumis, bėgioja su kiekvienu skambučiu.
Ačiū visiems už jūsų rūpestį ir profesionalumą. Sėkmės jums jūsų darbe!
Gražina A.

 

2022-10-04

Šiandien man darė žarnyno tyrimus. Esu labai dėkingas 120 kabineto visam personalui už netikėtai pagarbų, jautrų, malonų ir nuoširdų požiūrį į pacientą.
M.

 

2022-10-03

Man buvo atlikta mankšta ir kojų refleksinis masažas. Esu labai patenkinta, nes pradėjau jausti kojas iš naujo. Esu patenkinta masažistės kineziterapeutės Tatjanos Čapkovskajos nuostabiu atsakingu darbu. Didelis AČIŪ Jai.
Z.M.

 

2022-10-03

Nuoširdžiai noriu padėkoti masažuotojai Reginai Jasiulienei už profesionaliai atliktą darbą, atjautą, supratingumą, įdėtas pastangas ir atsidavimą savo darbui. Dėkoju už malonų bendravimą ir sveikatos Jūsų rankom... Taip pat dėkoju skyriaus vedėjai J. Paškevičienei ir visam personalui.
Rasa J.

 

2022-10-03

Norėtume padėkoti Vandai Narimanidzei už paslaugumą ir nuoširdžią pagalbą.
Irina S.

 

2022-09-29

Norėčiau pareikšti padėką Nacionalinio vėžio instituto Kontaktų centro darbuotojoms, ypač reg. Nataljai už malonų aptarnavimą išaiškinimą pagyvenusiems žmonėms, kur eiti, kur kreiptis. Labai didelį AČIŪ noriu pasakyti.
su didele pagarba
Vida E.

 

2022-09-28

Buvo atliktas refleksinis pėdų masažas. Nuoširdžiai dėkoju Tatjanai Čapkovskajai už atliktą darbą, malonų bendravimą, nuoširdumą. Jau po pirmo karto pajutau kojose lengvumą, sumažėjo skausmas, išnyko kojoje buvęs apie 3 metus patinimas. Esu labai dėkinga.
Rasa J.

 

2022-09-25

Nuoširdžiai dėkoju NVI Endoskopinių tyrimų poskyrio vyr. ordinatorei (gydytojai gastroenterologei), Ingai Kildušienei už atliktą atsivėrusios opos gydymo operaciją, už rūpestį, šilumą ir pagalbą.
GYDYTOJA -puiki specialistė, atsidavusi savo darbui, dėmesinga pacientams.
Dėkoju ir kitoms šio poskyrio specialistėms, kurios nuoširdžiai rūpinasi, kad mums pacientams būtų lengviau. Visada prisiminsiu nuostabias rankas, kurios buvo pasiruošusios sulaikyti, bet glostė galvą, pečius ir kojas bei tokiu būdu procedūros metu padėjo įveikti skausmą.
Kartu dėkoju doc. med. Dr. A. Dulskui už konsultaciją ir psichologinį palaikymą. Žodžiai „Jums viskas bus gerai“ padėjo sveikti.
Sėkmės visiems ir sveikatos!
Virginija V.

 

2022-09-23

 

2022-09-20

Didelės ir nuoširdžios padėkos nusipelno mūsų auksinių rankų fėja kineziterapeutė Tatjana Čapkovskaja. Už profesionaliai atliktus masažus, pamokymus darant mankštas tik nuoširdžiausi atsiliepimai. Vadovybei reikia tik džiaugtis turint tokius specialistes – tikras sveikatinimo fėjas.
Ona P.

 

2022-09-20

Nuoširdus AČIŪ kineziterapeutei Tatjanai Čapkovskajai už atliktas procedūras. Jos rankos sušildo ne tik kūną, bet ir sielą. Sveikatos ir stiprybės!
Danutė S.

 

2022-09-16

Noriu padėkoti chirurgei A. Leveckytei ir visoms sesutėms, dirbusioms rugsėjo 14 d. Operacija ir apskritai buvimas ligoninėje kiekvienam kelia nerimą, tačiau, kai tai pirmas kartas, o tau vos 24-eri, viskas dar baisiau. Taigi, didelis AČIŪ už rūpestį, švelnumą ir padrąsinimo žodį, be kurių ši patirtis būtų buvusi dar sunkesnė. Negaliu apsakyti, kaip gera tokią dieną matyti besišypsančius veidus ir žinoti, kad jei tau prireiks bet kokios pagalbos (net jei per žioplumą nepasidarei reikiamų tyrimų) visi padės tau rasti sprendimą ne todėl, kad privalo, o tiesiog iš geros širdies. Jei visi medikai būtų tokie kaip Jūs, pasaulis būtų gražesnė vieta. AČIŪ!
R. A.

 

2022-09-15

,,Žmogus.... – trapi būtybė....“ Ko jam reikia? Malonios šypsenos, žodžio kuris suteiktų jėgų, aiškios ir suprantamai suteiktos informacijos apie ligą kuri tau pripažinta.
Nuoširdžiai esu dėkinga Nacionalinio vėžio instituto gydytojui urologui Aušvydui Patašiui už kruopštumą, rūpestingumą ir profesionalų darbą atliekant sudėtingą man inksto operaciją. Labai džiaugiuosi patekusi būtent į tokio profesionalaus gydytojo rankas. Linkiu Jums ištvermės ir energijos.
Pagarbiai
Laimutė Aleksiupienė, Daugai

 

2022-09-15

Branginkit kiekvieną gyvenimo akimirką, nes jos negrįžta.
Branginkit kiekvieną šalia esantį, nes jie išeina.
Branginkit prisiminimus, nes jie suteikia gyvenimui pilnatvės,
Saugokit patys save, nes esate labai reikalingi ir svarbūs.
Saugokit savo viltis ir svajones, nes jos padeda gyventi.

Pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius reiškiu NVI registratūros darbuotojoms Nataljai Platkovskai ir Anai Babič už kompetentingą, atsakingą, pasiaukojantį darbą, profesionalų požiūrį bei dėmesingą bendravimą su pacientu.
V. G.

 

2022-09-09

Esu be galo dėkinga Endoskopinių tyrimų poskyrio personalui. Didelį AČIŪ tariu gydytojoms Kristinai Mechanošinai,  Agnei Misenkienei, Aleksui Žurauskui. Didelį AČIŪ tariu ir slaugytojoms Onutei, Violetai, Ingridai. Buvau sutikta su visų šypsenomis, paguodos žodžiais ir dar daug nuoširdumo jų akyse. Esu be galo dėkinga susipažinusi su šiuo nuostabiu personalu.

Nacickienė

 

2022-09-08

Esu labai dėkinga Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjai Gydytojai Jolantai Paškevičienei. Gydytojai rašau didžiąja raide, taip išreikšdama ypatingą pagarbą. Ačiū Jums už profesionalumą, už nuoširdų dėmesingumą, puikų bendravimą su pacientu.
Rita P.

 

2022-09-01

Labai dėkingas daktarui A. Žalimui už jo žmogiškumą, už dėmesingumą ir už gerą žinojimą savo darbo. Linkiu Jums sveikatos, toliau būti tokiam, kaip esat dabar ir linkiu, kad laikas ir dabartinis pasaulis Jūsų nesugadintų.
Laimės! Sveikatos! Gerų darbų!
Ivan M.

 

2022-09-01

Ačiū labai visoms antro posto seselėms už Jūsų dėmesingumą, supratingumą, pastoviai palaikomą pacientą. Sveikatos Jums visiems, laimės ir viso geriausio!
Ivan M.

 

2022-08-29

Medicinos darbuotojai išskirtiniai žmonės, nes jie yra arčiau Dievo. Jie mums gelbsti gyvybes, prailgina mūsų gyvenimus. Nuoširdų ačiū tariu abdominalinio skyriaus vedėjui Eugenijui Stratilatovui, gydytojui chirurgui Audriui Dulskui, medicinos sesutėms ir visam slaugytojų personalui už suteiktą pagalbą, patarimus, puikią priežiūrą, rūpestį.
Jolanta S.

 

2022-08-25

Dėkojame gyd. M. Striogai už profesionalų gydymą, dėmesingumą ligoniams. Visiems 3-čio aukšto chemoterapijos skyriaus darbuotojams. Registratorėms už visada malonų priėmimą, med. seserims už rūpestį, kantrybę. Gerai, kad dar yra tokių medikų. Visiems Jums Dievo palaimos. Juk gyvenimas toks trapus...
Ivanas

 

2022-08-16

Labai dėkoju visiems Galvos - kaklo navikų chirurgijos skyriaus darbuotojams už jų rūpestį, atjautą, kada ligoniui taip reikalinga. 
Širdingai dėkinga mane stebėjusiam ir operavusiam gyd. Linui Pociui ne tik už jo profesionalumą, bet ir už norą kuo skubiau tau padėti, patarti. Negailėdamas savo laisvo laiko visiems ligoniams dalina ne tik žinias, bet ir šilumą. Linkiu ir Jums visam personalui sveikatos!
Birutė S.

 

2022-08-11

Благодарю сердечно за отличное обслуживание в регистратуpе Наталью. Такими людми поликлиника должна гордиться!!!
Ираида С.

 

2022-08-10

Man atliko tyrimus gyd. Agnė Misenkienė ir slaugytoja Violeta Misiūnienė. Noriu širdingai padėkoti! Jos fantastiškos specialistės! Buvo šiek tiek nerimo prieš tyrimą, bet mane nuramino bei rūpinosi ar nešalta. Visiškai nieko nejaučiau, savijauta po tyrimo puiki. Aš labai džiaugiuosi, kad tokios specialistės dirba NVI.
Audrius D.

 

2022-08-09

Labai nuoširdžiai dėkoju, nuoširdžiai, mielai registratorei Nataljai, pas kurią visada gali kreiptis bet kokiu klausimu. Mums sergantiems šia liga, ypač senyvo amžiaus ligonėms, to labai reikia, o mūsų medicinoje to labai trūksta. Didelis ačiū Jums Natalja. Būkit sveika ir laiminga ir džiuginkite mus savo visada gera nuotaika, gerumu ir nuoširdumu.
Nijolė R.

 

2022-07-29

Dėkoju gydytojui onkologui chemoterapeutui Alekandrui Petrauskui už žmogiškumą, nuoširdumą, geranoriškumą, operatyvią pagalbą. SĖKMĖS JUMS JAUNASIS GYDYTOJAU!
Evaldas P.

 

2022-07-29

Dėkoju masažistu Andriui už profesionalumą, dėmesingumą ir malonų bendravimą.
Lilija L.

 

2022-07-22

Po procedūrų, jaučiau pėdu ir pirštų nutirpimą. "Surakinti" kojų pirštai. Gydytoja rekomendavo, taškinį masažą ir mankštą. Po kelių užsiėmimu, pas kineziterapeutę Tatjana Čapkovskaja, pajutau pagerėjimą. Galiu gana laisvai judinti kojų pirštus, apsiramino nutirpimas. Išmokau atlikti paprastą mankšta. Planuoju pakartoti procedūras po kokio mėnesio.
Gintaras

 

2022-07-21

Nuoširdus ačiū chirurgei I.Kildušienei ir jai talkinusiai komandai už sudėtingos operacijos sėkmingą atlikimą, o taip pat doc. med. dr. A.Dulskui už konsultacijas ir psichologinį palaikymą, sėkmės ugdant kvalifikuotą pamainą
doc.dr. Alfonsas M.

 

2022-07-21

Labai dėkoju onkoginekologijos personalui (II posto) bei chirurgui Tomui Razumui už nuoširdų, pasiaukojantį darbą savęs netausojant, o darant viską greitai ir gerai, kad mums, pacientėms, būtų geriau. Tokių slaugytojų, padėjėjų ir visų kitų, kurių pareigybių net nežinau nuoširdus ir greitas reagavimas į skausmą, noras padėti ir svarbiausia padėjimas - mane gerąja prasme pribloškė. Jaučiausi kaip privačioje ligoninėje, gal net ir geriau.
Šilčiausi dėkojimai, Irma G.

 

2022-07-19

Nuoširdžiai dėkoju Ingai Jankūnienei ir visam registratūros kolektyvui už pagalbą, bei supratimą
AČIŪ! Viktorija G.

 

2022-07-15

Esu dėkinga gydytojai Dianai Žilovič - už profesionalumą ir maksimalų atsidavimą darbui, taip pat individualų priėjimą prie paciento ir jo problemos. Ypatingai vertinu, kad gydytoja yra pasiekiama bei visada pakonsultuos ir atsakys į visus rūpimus klausimus.
Ačiū! V.Viktorija.

 

2022-07-14

Labai nuoširdus AČIŪ Audronei (II a. registratūra) už malonų bendravimą, už išsamų paaiškinimą ir šypseną.
SĖKMĖS!
Jūratė

 

2022-07-11

Nuoširdžiai dėkoju visoms NVI Kompleksinio gydymo poskyrio medikėms, pagalbiniam personalui už parodytą išskirtinį ir nuoširdų dėmesį gydymo metu. AČIŪ už profesionalumą ir atsidavimą savo profesijai. Dėkoju vyr. slaugytojai Lilijai Kiežun ir visam šauniam poskyrio kolektyvui.
Raimondas

 

2022-07-05

Iš visos širdies dėkojame už labai aukšto, profesionalaus lygio gydymą bei nuoširdų žmogišką aptarnavimą ir kitą pagalbą ONOGINEKOLOGIJOS skyriaus gydytojams Margaritai Montrimaitei, Tomui Razumui bei visam jo personalui, taip pat REANIMACIJOS skyriaus gydytojams ir slaugytojoms, FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS skyriaus vedėjai Jolantai Paškevičienei, NVI socialinei darbuotojai - Jūs padėjote mano dukrai Rūtai Adomaitytei ypač kritiniu gyvybei ir tolesnio gydymo metu, atsakėte į klausimus, jautriai reagavote į prašymus. Jūs buvote šalia, tai suteikė mums jėgų ir pasitikėjimo, dar kartą patvirtino, jog Lietuvos medicina ir gydytojai yra verti didelės pagarbos ne tik šalyje, bet ir pasaulyje. Norisi palinkėti, kad jokios pertvarkos ir jokie politiniai vėjai neišmuštų Jūsų iš pasirinkto profesinio kelio ir kad Jūsų pasiaukojamas darbas būtų tinkamai atlygintas.

Angelė A.

 

2022-07-03

Noriu padėkoti gyd. Dianai Žilovič bei skyriaus personalui. Nuostabi gydytoja ir savo srities specialistė. Labai atidi ir rūpestinga. Po operacinis laikotarpis praėjo labai sklandžiai, ačiū už Jūsų pagalbą. Taip pat noriu padėkoti poliklinikos slaugytojai Lilei.
Nadežda B.

 

2022-06-30

Dėkoju chirurgui Augustinui Baušiui. Tai profesionalus, atsakingas, gerbiantis pacientą gydytojas. Mano atveju greitai sprendė klausimus ir nustatė galutinę diagnozę. Labai puikūs atsiliepimai ir apie kartu su juo dirbančią slaugytoją Ilzą Mukhks. Didelė padėka ir pagarba šiems NVI medikams !
D.A.

 

2022-06-27

Noriu padėkoti registratorei Anai Girdijevskai už gražų, dėmesingą bendravimą.
Zina

 

 2022-06-23

Gydytojos Margaritos Montrimaitės dėka dėl nepaprastai pagarbaus, dalykinio ir malonaus bendravimo pacientas gali jaustis užtikrintai dėl sėkmingu gydymo rezultatu.
Esu nuoširdžiai dėkinga už kvalifikuotą, rūpestingą gydymą - labai Jums ačiū. Sėkmės Jūsų darbe!
 T. Grigonienė

 

2022-06-21

Labai nuoširdžiai dėkoju Vėžio instituto priėmimo skyriaus kolektyvui, sesutėms, budintiems gydytojams už skubią, operatyvią ir gerą pagalbą, dėmesingumą, mandagumą, užuojautą.
Ačiū!!!
Audrius S.

 

2022-06-21

Endoskopinių tyrimų poskyriui
Nuoširdžiai dėkoju už profesionaliai atliktą kolonoskopiją gydytojui Andrejui Aleinikovui, slaugytojai Birutei, anesteziologei Vigintai Vasilevskytei, anestezistei Ingai Daukševičienei, ūkio reikalų tvarkytojai Stasei Rinkevičienei, puikiai mokantiems dirbti komandinį darbą.
Aleksandr S.

 

2022-06-18

Po vėžio gydymo, po operacijų-reabilitacinis gydymas yra labai svarbus, padedantis įveikti ne tik judėjimo, bet ir psichologines traumas, ligonis su reabilitologų pagalba po truputį grįžta į normalų, sveikesnio žmogaus gyvenimą. Dėkoju gydytojoms, visam personalui, ypač masažuotojai Tatjanai už atjautą, nuoširdų norą padėti žmonėms su negalia.
Airida Diksienė

 

2022-06-17

Labai norėjau padėkoti už labai malonų bendradarbiavimą ir nuoširdų darbą, visada padeda. Didelis Ačiū Ievai Vaikutienei. Jūs turite didelę širdį. Dar kartą AČIŪ!
Rūta

 

2022-06-16

Norėjau padėkoti NVI Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriui. Gydytojai Nidai Miškinienei, kuri visada išklauso ir pataria, kaip sau padėti dėl limfedemos. Kineziterapeutei Tatjanai, už jos kantrybę aiškinant kaip teisingai atlikti pratimus, padedant juos atlikti ir paaiškinant kuo sau padedu juos darydama. Masažuotojoms, kurių dėka bent kažkuriam laikui vaikštom ne su "balionėliais" šonuose :). Personalas iš ties atidus, įsijaučiantis ir ieškantis kuo padėti. Ačiū jums!
Laura M.

 

2022-06-15

Я приехала из Украины 19 марта 2022 г. из Киева. наблюдаюсь в Киеве в онкосентре. Сегодня по записи к маммологу посетила Ваше лечебное учреждение. Спасибо за профессиональное обслуживание и человечность, проявленные ко мне специалистами регистратуры Наталии, а также др. С. Бружас и медсестры 24 каб.
Благодарю! Olga

 

2022-06-15

Labai norėčiau padėkoti Jūsų kolektyvo registratūros darbuotojoms ir ypač p. Nataljai už išsamias konsultacijas siunčiant pas gydytojus. Visada mielai viską paaiškina. Nuoširdus ačiū. Linkiu Jūsų kolektyvui daugiau tokių nuoširdžių, dėmesingų darbuotojų. Sėkmės Jūsų atsakingame darbe
Nijolė

 

2022-06-03

Kompleksinio poskyrio personalui
Nėra didelio džiaugsmo pakeisti namų aplinką į ligoninės palatą. Prieš akis 5 dienų nepertraukiamas chemoterapijos kursas, švitinimo procedūros... Tačiau jau pirmąją dieną rūpestingų ir nuoširdžių šio skyriaus darbuotojų dėka pasijutau tarsi namie. Mane maloniai nustebino šio skyriaus slaugytojos - kompetentingos, švelnios ir rūpestingos. Nuoširdžiai dėkoju Anai, Olgai ir visom šio skyriaus slaugytojoms už jų nelengvą, bet labai prasmingą darbą. Ačiū!
Rimanta

 

2022-06-02

Ačiū labai labai nuoširdžiai už malonų aptarnavimą!!! registratorei Nataljai. Sėkmės darbuose. Aš pati tik lydintis asmuo dar kartelį labai labai ačiū !!!
Asta B.

 

2022-05-31

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Linai Praleikienei, anesteziologui ir dviem seselėms, kurie labai profesionaliai ir jautriai atliko savo darbą. Šį darbą vertinu aukštai. Puiku, kad Lietuva turi tokią puikią ligoninę, kuri yra pasaulinio lygio. Puiku, kad tokioje ligoninėje dirba aukštos kvalifikacijos ir jautrumo gydytojų kolektyvas. Tikrai puiku!
Visiems geros ir visokeriopos sėkmės
prof. habil. dr. V. J. S.

 

2022-05-30

DĖKOJAME Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus vedėjui dr. Eugenijui Stratilatovui ir visam jo šauniam kolektyvui už mūsų mylimo tėvelio Juozo Damkausko gydymą ir priežiūrą. DĖKOJAME UŽ JŪSŲ AUKSINES RANKAS, DARANAČIAS STEBUKLUS, UŽ ATSIDAVIMĄ SAVO DARBUI IR DIDELES ŠIRDIS. Dėkodama visų artimųjų vardu, siunčiu mūsų tautos dainiaus J. Marcinkevičiaus eilėraštį, kuris turbūt, geriausiai atspindi Jus ir Jūsų darbą:
Gyvybė - mano ginklas,
užuobėga menka,
nesibaigiantis ginčas,
nei karas, nei taika.

Tiek būta, jausta, rėkta,
kad jau spėliot imi:
o kas gamtos norėta
įrodyt manimi?

Ko gero, jos mėginta
visu manim pajust,
kaip skaudžiai viskas krinta,
ir kaip aš myliu jus.
SU PAGARBA, Rūta D. V.

 

2022-05-24

Nuoširdžiai dėkoju kolonoskopijos personalo gydytojom, gyd. Ingai Kildušienei ir visoms tuo metu dirbusioms slaugytojoms už nuoširdų procedūros atlikimą.
Didelis AČIŪ!
Marijona S.

 

2022-05-16

Noriu padėkoti už kokybišką ir greitą aptarnavimą registratūroje.
Isaakas B.

 

2022-05-05

Nuoširdžiausiai esu dėkinga, jau 11 metų kai gydausi, kai 335 kabinete pasitinka, vaistus leidžia, su šypsena džiaugtis gyvenimu skatina Rita Jegorova. Ačiū jai. Tegul ją lydi sėkmė.
Jos pavyzdžiu seka Paulina Balčiūtė. Labai nuoširdi jauna gydytoja. Ačiū jai.
Pagarbiai, Ona B.

 

2022-04-25

Esu labai dėkinga gydytojui chemoterapeutui Vytautui Brasiūnui, kuris yra profesionalumo ir žmogiško jautrumo pavyzdys. Kartu dėkoju visam chemoterapijos skyriui bei registratūrai už atliktą darbą, pagalbą bei atjautą.
Laima

 

2022-04-25

Noriu padėkoti chirurgui Rimantui Baušiui už atliktą operaciją, bei tolimesnę pagalbą. Tai yra chirurgas Dievo duotas. Kartu dėkoju ir visam 7 aukšto personalui už aukštą darbo kokybę bei etiką.
Ačiū!
Laima

 

2022-04-22

Tikrą profesionalą, gydytoją pagal pašaukimą, Gintarą Kybartą, sutikau labai netikėtai. Galiu pakartoti, kad iš 10 galimų balų, vertinu 12. Nuoširdžiai dėkoju už kompetencijas, žmogiškumą, pagarbą pacientui.
Pagarbiai, I. N.

 

2022-04-22

Dėkoju fizinės reabilitacijos skyriaus vedėjai gerbiamai Jolantai Paškevičienei už kantrybę ir atidumą! Ačiū Jums už tinkamai parinktas procedūras ir rekomendacijas sveikimui!
Lina.

 

2022-04-22

Nuoširdus Ačiū fizinės reabilitacijos kineziterapeutei Tatjanai Čapkovskajai už auksines rankas ir naudingas procedūras, kurios įtakojo mano savijautą! Sėkmės Jums tokiame nelengvame, bet prasmingame darbe! Padedat žmonėms ''atsistot ant kojų''!
Lina.

 

2022-04-20

Nuoširdžiai dėkoju Tatjanai Čapkovskajai už refleksinį masažą ir naudingus patarimus, jūs gydote kūną ir sielą. 
Ačiū, sveikatos Jums.
Pagarbiai, Jurgita

 

2022-04-19

Nuoširdžiai dėkoju už puikų, rūpestingą, dėmesingą darbą, kantrybę, švelnumą. Visa komanda labai profesionaliai atliko savo darbą kolonoskopijos metu, prieš ją ir po jos. Personalas buvo labai kompetentingas ir malonus (kas labai svarbu pacientui). Ačiū labai gerbiamiems gydytojams Kristinai Mechonošinai, Stasiui Paulauskui, slaugytojoms Birutei Brasiūnienei, Sonatai Pagalytei bei jų padėjėjai Ingridai Kvasnickienei. Galiu sakyti, kad tai yra medikai iš pašaukimo.
Sėkmės Jums jūsų kilniame darbe.
Pagarbiai, Miroslava Eiso

 

2022-04-16

Kartais supranti, kad viskas jau išbandyta, bet turi vilties ir nenuleidi rankų. Džiugu, kai sutinki žmones, kurie subtiliai ir šiltai gali pateikti karčią tiesą. NVI sutikome puikius specialistus ir nuoširdžius žmones. Tai daktarai ir seselės, kurie ne atmestinai dirba savo darbą, bet atsiduoda jam visa širdimi. Didžiuojuosi mūsų Lietuvos, Vilniaus ir NVI medicinos personalu.
Ačiū Jums už viską.
Atskiras dėkui daktarei Irinai Urbanovič
Pagarbiai, Vida B.

 

2022-04-08 

Kada tau skauda ir sunku ir nėra su kuo pasiguosti tai registratorės geras žodis ir skausmą nuramina. Daug metų jūsų įstaigoje tenka susitikti, visada su šypsena pasitinka Ona Kovalskienė ir kitos registratorės, nesvarbu ar pagyvenęs ar jaunas, visiems išaiškina, paguodžia. Labai parinkta komanda gerų, nuoširdžių Žmonių. Mano giminė gydosi čia. Perduoda linkėjimus stiprybės visa mūsų šeima. Dėl nuostabių žmonių ir skausmas nueina, atrodo norisi toliau gyventi. Tai su ateinančiomis šventėmis Jus visas, Jūsų šeimoms linkiu sveikatos.
Pagarbiai, T.V. 

 

2022-04-08 

Lankėmės Jūsų poliklinikoje. Buvome priimti registratūroje N.S. Norime padėkoti už malonų priėmimą, paaiškinimą kur eiti ir t.t. darbuotojai Onai.
Ačiū, kad turite tokių darbuotojų, linkime sveikatos ir sėkmės
Pagarbiai, I.P.

 

2022-04-08 

Dėkoju už dėmesingą pagarbą ir savo pareigų vykdymą medicinos registratorei Maženai. Norisi, kad būtų daugiau tokių žmonių.
Sveikatos ir jėgų visiems mums...

 

2022-04-08

Nuoširdžiai dėkoju dr. Aušvydui Patašiui ir dr. Audriui Dulskui už profesionalumą ir žmogiškumą, stengiantis suteikti mano sutuoktiniui Virginijui Kaminskui kokybiškus gyvenimo metus. Jumyse radau atsparą ir įrodymą, kad, jei yra viltis, net didžiausioje tamsoje galima regėti šviesą.
Pagarbiai, K.

 

2022-04-07

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Mariui Kinčiui už profesionaliai atliktą operaciją, kurios rezultatas viršija mano optimistinius lūkesčius. Dėkingas už nuoširdų ir atvirą bendravimą. Taip pat nuoširdus AČIŪ visiems Kompleksinio gydymo poskyrio darbuotojams už kompetenciją, geranorišką pagalbą, malonų bendravimą.
Sėkmės, stiprybės ir ištvermės Jums!
Pagarbiai, Vidmantas

 

2022-04-07

Labai dėkinga daktarui chirurgui - onkologui Ignui Karnui už sėkmingai atliktą labai sudėtingą operaciją, išoperuotas seilių liaukų navikas, operacija atlikta nepaprastai profesionaliai tuo pačiu ir iš moralinės pusės viskas smulkiai paaiškinta, bendravimas nuoširdus, paprastas, suprantamas pacientui. Taip pat puikus anesteziologas dirbęs kartu su gydytoju. Nepaprastai dėkoju visiems Kompleksinio poskyrio darbuotojams, slaugytojams ir visam aptarnaujančiam personalui. Nuoširdus, draugiškas, profesionalus kolektyvas, skiriu aukščiausią įvertinimą. Malonu žinoti, kad yra tokių įstaigų.
Stiprybės visiems. Širdyje išsivežu dar didesnį dėkingumą ir gerus jausmus.
Pagarbiai, Eleonora Š.

 

2022-03-28

Be galo dėkinga viso Endoskopinio poskyrio personalui. Visi malonūs, nuoširdūs, rūpestingi ir profesionalūs.
Antrą kartą darau procedūrą ir antrą kartą išeinu laiminga!!! Tyrimą atliko Lina Praleikienė, asistentė Violeta Miniūnienė. Visas skyrius labai mandagus. Ir psichologinę pagalbą gavau.
Ačiū Jums labai
Natalya S.

 

2022-03-20

Nuoširdus ačiū gyd. Chirurgui R. Baušiui, kuris mane operavo 2003 metais. Jo dėka piktybinis navikas buvo pašalintas su visu skrandžiu. Jau 19 metų praėjo, aš dar gyvenu ir jaučiuosi gerai. Ačiū jam širdingai. 

 

2022-03-18

Labai didelis ačiū kineziterateutei Tatjanai. Jūsų rankos tikrąja to žodžio prasme daro stebuklus. Nuostabi savo srities specialistė, iš visos širdies padedanti pacientams reabilitacijos metu. Taip pat gavau begale patarimų, informacijos ką ir kaip toliau daryti. Be ligos dėl kurios atsidūriau NVI turėjau dar lėtinių ligų, pakako 1 vienintelio Tatjanos prisilietimo po kurio pajaučiau pokyčius ir savo lėtinėse sąnarių ligose AČIŪ JUMS TATJANA. Labai džiaugiuosi, kad savo gijimo kelyje sutinku tokius atsidavusius specialistus kaip Jūs. Sėkmės Jums!

 

2022-03-17

Gydžiausi brachiterapijos skyriuje. Labai dėkingas šio skyriaus komandai. Tikri profesionalai. Darbas organizuotas idealiai. Visi puikiai atlieka savo darbą. Mandagūs,paslaugūs viską paaiškina. Moka pralinksminti, nuraminti. Tikrai esu laimingas, kad pagalbos kreipiausi į juos. Mano didelę problemą sutvarkė nepriekaištingai. Šiandien aš pats laimingiausias žmogus nes esu sveikas dėka šių puikių ir atsidavusių savo darbui žmonių. Didžiulis dėkui Ernestui Janulioniui ir jo kolektyvui už profesionalų ir atsidavusį darbą.

 

2022-03-09

Esu be galo dėkinga gydytojai Ingai Kildušienei už profesionalumą, empatiją ir nuoširdumą. Už tokį šiltumą ir žmogišką gerumą, už visokeriopą pagalbą. Nuostabi Gydytoja ir nuostabi Asmenybė.
Esu labai dėkinga ir nuostabioms sesutėms.
Būtent tokį įsivaizduoju tobulą medicininį aptarnavimą su ypatingais darbuotojais, kurie nusipelnė žymiai daugiau nei padėkos.
Darbdaviams tokie darbuotojai – lobis, kuris atitinkamai ir būtų vertinamas, saugomas, branginamas.
Pagarbiai
Ilona K.

 

2022-03-08

Su didžiausia pagarba noriu padėkoti Nacionalinio vėžio instituto (NVI) specialistams, ypač Krūties ligų chirurgijos ir onkologijos skyriaus vedėjui Habil. m. dr. Valerijui Ostapenkai ir Konsultacinės poliklinikos gydytojui Edui Stakioniui už savalaikę diagnozę ir profesionaliai atliktas operacijas, Chemoterapijos skyriaus gydytojai Daivai Andzevičienei ir Išorinės spindulinės terapijos skyriaus gydytojai Daivai Sendiulienei už gydymą po operacijų, taip pat ačiū visam NVI personalui už rūpestingą priežiūrą, maloniai suteiktas kvalifikuotas paslaugas gydymo laikotarpiu.
Sveikatos ir sėkmės, dirbant sudėtingomis pandemijos ir nepaprastosios padėties sąlygomis!
Pacientė Dalia U.

 

2022-03-05

Esu labai dėkinga daktarui Leonidui Gatijatullinui už profesionalumą, žmogišką supratingumą ir gebėjimą palaikyti sunkiu metu. Jo taikomas man gydymas padeda gana kokybiškai gyventi, net esant sudėtingai ligos situacijai. Nuoširdus ačiū Jums, Daktare.
Dėkoju ir mieloms chemoterapijos dienos stacionaro seselėms, kurios ne tik puikiai atlieka savo darbą, bet ir randa gerą žodį kiekvienam ligoniui - pakeliantį nuotaiką ir palaikantį. Kantrybės ir sėkmės Jūsų darbuose! 
Chemoterapijos skyriaus su dienos stacionaru pacientė

 

2021-03-05

Dėkoju Ignui Karnui, už 2 operacijas. Piktybinio naviko ir limpfmazgiu šalinimo operacijų. Sėkmės jam gydant ligonius ir asmeniniuose pasiekimuose!!!! 
Pagarbiai
Nerijus

 

2022-02-27

Nuoširdžiai dėkojame Onkourologijos skyriaus vedėjui gerb. dr. Albertui Uliui, 2022-02-21 sutikusiam neišrašyti mūsų Mamos, Jadvygos Mockevičienės, nenumatytoms aplinkybėms susiklosčius. Esame labai dėkingos gerb. gyd. Aušvydui Patašiui, maloniai sutikusiam operuoti mūsų Mamą, ir visą savaitę po sėkmingos operacijos ja ligoninėje dėmesingai besirūpinusiam ir psichologiškai palaikiusiam. Labai vertiname viso šauniojo Onkourologijos skyriaus personalo darbą ir pagarbą pacientui. Kartu su Mama džiaugiamės jaukia ligoninės atmosfera ir maloniu personalo bendravimu, kai keletą kartų po operacijos skambinome pasidomėti jos sveikata.

Linkime Jūsų komandai sėkmės atsakingame darbe ir Dievo palaimos kiekvienam iš Jūsų kiekvieną dieną.
Su pagarba
dukros
Nomeda Šopauskienė
Eglė K.

 

2022-02-25
2021 m. vasario mėn. man buvo paskirta ambulatorinė reabilitacija. Noriu nuoširdžiai padėkoti Tatjanai už profesionalumą, atjautą, visada malonų bendravimą, paskatinimą rūpintis savo sveikata ir suteiktas žinias, kaip tai daryti. Dėl tokių Žmonių, kaip Tatjana, gyvenimas tampa šviesesnis:)!
Lina

 

2022-02-03
Dėkui, sesutės,
Moterys mielos
Šypsena Jūsų -
Gydo man sielą!

Linkiu sveikatos,
Tylios ištvermės...
Plieninės kantrybės
Ir laimės versmės!

Papuoli pas Jus -
Sugrįžta viltis...
Gyvuokit, slaugutės 
Be Jūsų - mirtis!

Kompleksinio gydymo poskyriui
Augis S.

 

2022-02-03
Labai ačiū už parodytą šilumą ir dėmesį ligos metu. Visą buvusį laiką jaučiau rūpestį, atidumą ir svarbiausia – žmogišką užuojautą ir bendravimą. Ačiū gydytojams ir visam personalui.
Kompleksinio gydymo poskyriui
Larisa V.

 

2022-01-26
Nuoširdžiai dėkoju Onkoginekologijos skyriaus gydytojai Margaritai Montrimaitei už profesionalumą, nuoširdumą, rūpestį ir empatiją. Kartu noriu padėkoti visiems operacijos (š. m. sausio 13 d.) metu operacinėje, kartu su gydytoja Margarita, dirbusiems specialistams bei Onkoginekologijos skyriaus personalui už jų rūpestį ir pagalbą tiek prieš operaciją, tiek ir po jos.
Sėkmės Jums ir dar kartą AČIŪ!
Dalia V.

 

2022-01-26
Didelis nuoširdus ačiū Endoskopinio poskyrio gydytojai Kristinai Mechanošinai, tyrimo asistentei Onai Vrublevskienei ir visam personalui už labai malonų procedūros atlikimą.
Sveikatos Jums daktarės.
Taip pat linkiu, kad ir mūsų vyriausybė suprastų Jus ir įvertintų Jūsų atsidavimą savo profesijai.
Su didžiule ir nuoširdžia pagarba
Eugenija C.

 

2022-01-26
Nuoširdžiausios padėkos už labai šiltą priėmimą, konsultacijas, komunikaciją, profesionalumą ir švelnumą.
Didžiuojuosi ir džiaugiuosi, kad Lietuvoje galima surasti tokį gydymą ir sutikti tokių nuostabių medicinos darbuotojų.
Ypatingai didelis dėkui Endoskopinio poskyrio gyd. Kristinai Mechanošinai, Vidai Karalienei ir Onutei Vrublevskienei ir be abejo anesteziologų komandai.
Su pagarba
Kęstutis Kačiušis

  2022-01-24 
AČIŪ Išorinės spindulinės terapijos skyriaus gydytojai onkologei radioterapeutei Daivai Sendiulienei ir šio skyriaus radiologijos technologėms už atliktą spindulinį gydymą, rūpestį ir pagalbą gydymo metu, už malonų, kantrų ir supratingą bendravimą su pacientu ir jo artimaisiais. Ačiū už Jūsų profesionalumą ir žmoniškumą! Linkime stiprios sveikatos bei ištvermės Jūsų darbe.
Pagarbiai,
A. B. su šeima
  2022-01-24
AČIŪ Konsultacinės poliklinikos skyriaus gydytojui onkologui radioterapeutui Romualdui Mickevičiui ir šio skyriaus slaugytojai už suteiktą pagalbą, už malonų, kantrų ir supratingą bendravimą su pacientu ir jo artimaisiais. Ačiū už Jūsų profesionalumą ir žmoniškumą! Linkime stiprios sveikatos bei ištvermės Jūsų darbe.
Pagarbiai,
A. B. su šeima
  2022-01-24
AČIŪ Konsultacinės poliklinikos skyriaus gydytojai pulmonologei Renatai Jakubauskienei už suteiktą pagalbą, už malonų, kantrų ir supratingą bendravimą su pacientu ir jo artimaisiais. Ačiū už Jūsų profesionalumą ir žmoniškumą! Linkime stiprios sveikatos bei ištvermės Jūsų darbe.
Pagarbiai,
A. B. su šeima
  2022-01-15
Noriu padėkoti Chemoterapijos skyriaus gydytojai dr. Jolitai Asadauskienei už profesionalumą, rūpestį, dėmesį ir nuoširdumą, palaikymą gydymo metu.
Regina G.
2021 m.

 

2021-12-21 
Nuoširdžiai dėkoju Onkoginekologijos skyriaus personalo darbuotojams: tiek slaugėms, tiek sanitarems už nuoširdų darbą, ypač vyr, slaugei Katazinai bei jos jaunutei padėjėjai Karolinai, už gerą nuotaiką, kuri padeda greičiau sveikti. Ypatinga padėka gyd. Margaritai Montrimaitei už šiltą ir artimą, nuoširdžią ir rupestingą priežiūrą tiek prieš operaciją, tiek po jos.
Ramių švenčių ir sėkmingų darbų. 

**********

2021-12-07 
Nuoširdžiai dėkoju Brachiterapijos skyriaus personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą. Būkit sveiki ir laimingi, kad visada galėtumėt padėti susirgusiems!
Su didele pagarba Regina B.

**********

2021-11-18 22:58:36 manodaktaras.lt platformoje buvo paliktas atsiliepimas apie Jūsų klinikoje dirbantį gydytoją Audrius Dulskas. Atsiliepimo tekstas (kalba netaisyta):
Rugsėjo - spalio mėn. gydžiausi pas daktarą Audrių Dulską. Tai fantastiškas, Dievo įkvėptas gydytojas, kuris yra aukščiausio lygio profesionalas ir drauge nuostabiai geba paciente matyti lygiavertį žmogų, o ne vien "abstrakčią ligą". Viską tiksliai, konkrečiai ir išsamiai paaiškina, visuomet randa laiko ir kantriai atsako į klausimus, nuolat domisi savijauta ir nuoširdžiai, nestandartiškai pataria. Toks gydytojas - tikra laimė, su juo tiesiog privalai pasistengti ir pasveikti.

**********

2021-11-17 00:14:45 manodaktaras.lt platformoje buvo paliktas atsiliepimas apie Jūsų klinikoje dirbantį gydytoją Aleksandras Mordas.
Atsiliepimo tekstas (kalba netaisyta):
Malonus, profesionalus, demesingas, teisingas gydytojas.

**********

2021-11-11
Dėkoju visai galvos - kaklo skyriaus komandai. Labai rūpestingas ir malonus kolektivas.
Atskirai norėčiau padėkoti nuostabiai gydytojai Otilijai Kutonovaitei. Labai atsakinga, rūpestinga gydytoja. Savo darbą atlieka su meile. Nesu dar sutikusi tokio nuoširdaus mediko. Didelis jums dėkui!!!

**********

2021-11-08
Ne vieną kartą kreipiausi į NVI daktarą radiologą Algimantą Andziulį prašydama pakonsultuoti po atlikto rentgenologinio tyrimo ir visada gavau išsamų paaiškinimą dėl tyrimų rezultatų. Gerbiamas daktaras labai malonus, be jokios arogancijos ir puikus specialistas. Reiškiu nuoširdžiausią padėką mielam daktarui ir linkiu visakeriopos sėkmės darbe ir gyvenime
pagarbiai Julė Ž.

**********

2021-11-07
Noriu padėkoti gyd. doc. Audriui Dulskiui ir abdominalinės chirurgijos skyriaus slaugytojų kokektyvui už rūpestį gydant, slaugant. Už empatiją, švelnumą, atsidavimą ir buvimą šalia sunkiu laikotarpiu.

- Juozas S.

**********

Rašau šį laišką, nes labai norėčiau pasidžiaugti Jūsų instituto gyd. ginekologe Margarita Montrimaite. Iš visos širdies dėkoju už jos darbą, požiūrį į pacientą, šiltą bendravimą, rūpestingumą. Tai labai atsakingai į savo darbą žiūrinti gydytoja, konsultuoja pacientą suprantamai, skiria jam visą savo dėmesį. Ačiū už tiksliai diagnozuotą ligą, sėkmingą operaciją (šių metų liepos 19d.) ir nuoširdų rūpestį po operacijos. Nuostabi, dėmesinga gydytoja, tikra savo srities specialistė iš didžiosios raidės!
Taip pat norėčiau padėkoti visoms onkoginekologijos skyriaus slaugytojoms, visam personalui už jų rūpestingumą ir skirtą nuoširdų dėmesį.
Visa medikų komanda tiesiog puiki!
Sėkmės Jums darbuose ir dar kartą AČIŪ!
Nuoširdžiai, Jūsų pacientė Cicilija N.

**********

2021 m. spalio 24 d.
Rugsėjo pabaigoje NVI tepraleidau tik dvi paras. Bet man šis laikas buvo (ir liko) itin svarbus. Visada prisiminsiu ir būsiu dėkinga mane gydžiusiam bei prižiūrėjusiam NVI personalui:
– Galvos – kaklo ir odos navikų chirurgijos skyriaus gydytojai otorinolaringologei Jolitai Gibavičienei už pasirinktą sau sunkiausią, bet man geriausią, operacinio gydymo būdą; už išskirtinį profesionalumą (puikią rankų-akių koordinaciją); už pastangas mažinti ligoninėje išgyvenamą stresą.
– Konsultacinės poliklinikos skyriaus ir Galvos – kaklo ir odos navikų chirurgijos skyriaus gydytojui chirurgui Kęstučiui Barščiui už operatyvumą, organizuotumą, dėmesingumą ir atidumą; už tobulą Hipokrato priesaikos laikymąsi ir vienodai pagarbią komunikaciją tiek su pacientais, tiek su kolegomis gydytojais ar slaugytojomis. Minkštųjų įgūdžių įvaldyme onkochirurgas Kęstutis Barštys yra sektinas pavyzdys (doctor role model) ne tik NVI praktiką atliekantiems medicinos studentams ar rezidentams.
– Kompleksinio gydymo poskyrio slaugos administratorei Lilijai Kiežun už puikiai organizuotą poskyrio darbą ir nuoširdžią pagalbą sergantiems žmonėms; to paties poskyrio bendrosios praktikos slaugytojoms Alionai Jurgelevič ir Jurgitai Marcinauskienei už etišką ir profesinėmis vertybėmis pagrįstą priežiūrą, paslaugumą, jautrumą, pakantumą ir korektiškumą.
Dar kartą nuoširdžiausia padėka Jums.
Pagarbiai
Pacientė

**********

Labai dėkoju gyd.Daivai Gudavičienei už profesionaliai atliktą operaciją už nuoširdų ir rūpestingą bendravimą.Tik gaila ,kad gydytoja jau paliko NVI
2021-10-22

**********
NUOŠIRDŽIAI DĖKOJU GYDYTOJAI NIDAI MIŠKINIENEI UŽ RŪPESTINGUMĄ. Buvau kruopščiai apžiūrėta. Labai patiko nuoširdus bendravimas su pacientu, dėmesingumas
2021-10-15

**********

Nuoširdžiausias AČIŪ skyriaus vedėjui daktarui E.Stratilatovui už preciziškai atliktą operaciją.Taip.šio gydytojo charizma,kompetencija,absoliutus pasitikėjimas savimi pozityviai veikia ligonius,kurie būna apimti streso,baimių,nežinomybės,
Mielas daktare.linkiu Jums asmeniškai,anesteziologui,gydančiam gyd.Ž.Griciui ir visam skyriaus personalui ypatingai didelės sėkmės sunkiame,atsakingame ir pasiaukojančiame darbe.Jūs tiesiog darote stebuklus.
Su gilia pagarba
Jūsų pacientė Adelė K.
2021-10-13

**********

Puikiai dirba registratūroje Ana, paslaugi, informatyvi. Dėkoju jai.
2021-10-11

**********

Nuoširdžiai dėkinga daktarams Galvos - kakloir odos navikų chirurgijos skyriaus gydytojams. Kęstučiui Barščiui ir Jurgitai Navickienei, kurie išgelbėjo manennuo veido odos vėžio. Jie nuraminomane savo mandagiu ir taktišku elgesiu.
labai dėkinga slaugytojoms Žanai ir Leokadijai, kurios sąžininga vykdė daktarų nurodymus.
Taip pat labai dėkinga ir NVI registrarūros registratorėms Anai Girdijevskai, Natalijai Platkovskai bei koordinatorei Jelenai Butkienei.
Linkiu sveikatos, sėkmės. Ačiū!
Ligoninėje labai skaniai maitina. Porcijos didelės. Padavėjos malanios,mandagios. Skyriuje švaru.
Su pagarba 
Jūsų pacientė Galina M.
2021-10-06

**********

Sveikiname dr. Aušvydą Patašių apsigynus mokslų daktaro disertaciją, linkime didelės sėkmės tyrinėjant urologijos problemas ir apjungiant Lietuvos urologijos pasiekimus su pažangiausiais pasaulio pasiekimais. Esame labai dėkingi Daktarui už puikiai atliktą plataus masto operaciją. Gijimo ir gydymo procesas tęsiasi, o teisingas ir pozityvus Daktaro žodis palaiko mus, kai žengiame į naują gydymo sritį. Daktare, žvelgiame į Jus, eidami sudėtingu gyvenimo keliu, ačiū už buvimą kartu, Virginijaus K. šeima
2021-10-03 09:02:07 manodaktaras.lt platformoje buvo paliktas atsiliepimas apie gydytoją Aušvydas Patašius

**********

Labai norėčiau padėkoti Mantui Trakymui ir Ramūnui Ambrazaičiui
Rugpjūčio 26d. man atliko porto operaciją. Esu sužavėta šių specialistų darbu, požiūriu, nuostabiu bendravimu, tiesiog gera nuotaika.. Esu tiesiog laiminga, kad po tokių procedūrų jautiesi lyg nieko ir nebuvo... Suprantu koks sunkus medikų darbas, džiaugiuosi, kad tokie medikai dirba Lietuvoje... žinant, kaip lengva tiesiog išvažiuoti... Būčiau dėkinga, jeigu kažkaip pažymėtumėte Manto Trakymo ir Ramūno Ambrazaičio darbą.
Dėkoju
Medikams
Ligoninės vadovybei
Pagarbiai
Eurika G. 

**********

Esu labai dėkinga gydytojai Laurai Steponavičienei už jos ypatingą profesionalumą ir atsakingumą! Ačiū registratorei Nataljai Platkovskai už nuoširdumą ir paslaugumą!

Gaila, kad šiuo metu gydytoja Steponavičienė ligonių nekonsultuoja.

Sėkmės Jums, Medikai!
Roma
2021-10-01

**********

Su didele pagarba noriu padėkoti galvos-kaklo ir odos navikų skyriaus gydytojoms Otilijai Kutanovaitei, Saulei Kėkštaitei, Jolitai Gibavičienei už atliktas sudėtingas operacijas ir rūpestingą priežiūrą po jų. Už stebuklus, kuriuos kuria šios trapios moteriškos rankos, už tvirtus žvilgsnius, kurie neleidžia palūžti ar suabejoti sėkme, už jautrias širdis, kuriomis išgirstama tai, kas balsu neišsakoma. Ačiū, kad savo subtiliu ir profesionaliu darbu grąžinate žmonėms pilnavertį gyvenimą. Ačiū, kad esate.
2021-09-28

**********

Reiškiu nuoširdžią padėką chemoterapijos skyriaus med. registratorei Galinai Masalskajai už tikrą profesionalumą,nuoširdžią ir,pasikartosiu,profesionalią pagalbą . Gavau pagalbą visais man reikalingais klausimais,pagalbą suteikė greitai,tiksliai,maloniai,rūpestingai.Tai labai padėjo mano gydymo procesui.
2021-09-01

**********

Reiškiu nuoširdžią padėką chemoterapijos skyriaus med. registratorei Galinai Masalskajai už tikrą profesionalumą,nuoširdžią ir,pasikartosiu,profesionalią pagalbą . Gavau pagalbą visais man reikalingais klausimais,pagalbą suteikė greitai,tiksliai,maloniai,rūpestingai.Tai labai padėjo mano gydymo procesui.

**********

Laba diena, norėčiau nuoširdžiai padėkoti gerb. JOLANTAI PAŠKEVIČIENEI, reabilitologei, už suteiktus patarimus ir konkrečią pagalbą, ieškant reabilitacijos centro, kuris galėtų teikti tinkamas paslaugas mano sutuoktiniui. Jos geranoriškumas pralaužė visas užtvaras! Su pagarba, Ligija K.
2021-08-26

**********

Noriu nuoširdžiai padėkoti visam Nacionalinio vėžio instituto kolektyvui už profesionaliai suteiktas paslaugas. Niekas iš mūsų neplanuoja susirgti, o juo labiau atsidurti tokioje rimtoje gydymo įstaigoje kaip jūsiškė. Tačiau „niekada nesakykime niekada"...

Man asmeniškai teko gydytis NVI Onkourologijos skyriuje, kuriame veiksmas sukasi apie pacientą. Malonų įspūdį padarė skyriaus aplinka, palata, slaugytojos. Viskas aplinkui, regis, tarnauja čia besigydančiam žmogui.
Didžiausia padėka mane operavusiam gydytojui urologui dr. Mariui Kinčiui - už profesionalumą, žmogiškumą, už sugebėjimą tuoj pat atrasti gerą kontaktą su pacientu ir nepaprastai lengvai bei atvirai bendrauti, nepaliekant jokių neaiškumų. Lieku gerbiamam daktarui nuoširdžiai dėkinga.
Linkiu jums visiems kuo geriausios sėkmės.
Valdonė P.
2021-08-18

**********

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Jolantai Paškevičienei už išsamią konsultaciją ir pasikrtas reabilitacijos procedūras. Šiltas ir malonus žmogus, pasidalino labai naudingais patarimais, įvertino būklę ir paskyrė reikiamas procedūras. Teko bendrauti su kitais pacientais, visi labai patenkinti jos darbu.
2021-08-03

**********

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gydytojai Dianai Žilovič už tiksliai įvardytą diagnozę ir kruopščiai atliktą operaciją. Gydytoja yra tikra savo srities profesionalė, konkreti, taktiška, dėmesinga, mokanti išsamiai viską išaiškinti. Man asmeniškai labai imponavo jos dalykiškumas. Nuoširdžiai rekomenduoju.
Taip pat esu labai dėkinga sesutei Lilijai Pakulnevičienei už malonų, šiltą bendravimą ir nuoširdų palaikymą. Labai jaučiamas jos profesionalus ir atsakingas požiūris į savo darbą.
22021-07-21

**********

Širdingai esu dėkinga už pagalbą Nacionalinio vėžio instituto Diagnostinės ir intervencinės radiologijos skyriaus vedėjai dr. Jurgitai Ušinskienei.
Ačiū Jums!
Pagarbiai,
Jovita J.
2021-07-15

**********

Labai dėkoju gydytojai Ritai Steponavičienei ir radiologijos technologei Jolitai Avižienienei už dėmesingą, profesionalų požiūrį į pacientą, nuoširdų bendravimą. Pagarbiai, Aldona S.
2021-07-13

**********

Noriu pasakyti didelį AČIŪ NVI kolektyvui, dirba nuostabios, rūpestigos slaugytojos, asmeniškai padėkoti skyriaus vedėjui dakt. Ostapenko. Taip laikykit !!!
2021-07-07

**********

Esu labai maloniai nustebinta suderintu registratūros darbu. Sistema veikia puikiai, nepavykus prisiskambinti visuomet atskambinama, bendravimas malonus. Netgi komplikuotose situacijose visda randamas sprendimas. Taupomas paciento laikas, mažinami papildomi rūpesčiai , vienu žodžiu, pacientas gerbiamas. Nuoširdus AČIŪ.
2021-07-01

**********

Atidi, dėmesinga gydytoja. Prieš 6 metus bėdos prispirta ėmiau lankytis ir nenorėčiau lankytis niekur kitur, tik pas šią profesionalę, inteligentišką gydytoją!
Dėkui Jums už rūpestį, dėmesį ir nuoširdumą!
2021-06-22 22:40:32 manodaktaras.lt platformoje buvo paliktas atsiliepimas apie gydytoją Birutę Intaitę.

**********

Nuoširdžiai dėkoju chemoterapijos stacionaro registratūros darbuotojoms. Profesionalios, paslaugios, kantrios ir visuomet malonios.
2021-06-25

**********

Norėčiau išreikšti pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius Gydytojui echoskopuotojui Sulumbek Bustaev už profesionalumą, skirtą man laiką ir dėmesį. Už pagalbą ir požiūrį, į paprastą eilinį pacientą. Atrodo tik tyrimas echoskopu, bet kiek profesionalumo ieškant sveikatos problemos priežasčių, išaiškinant gydymo eigą, palaikant pacientą. Tai išskirtinis Gydytojas, iš pašaukimo, iš Didžiosios raidės. Linkiu daug sveikatos, ištvermės sunkiame darbe, visokeriopos sėkmės ir laimės šiam puikiam medikui.
Pagarbiai
Kristina P.
2021-06-18

********** 

119 kab.pirmos pamainos, Geltono linijinio greitintuvo medicinos darbuotojams dėkingas už nuoširdumą, didelį profesionalumą ir atsakingą darbą, malonų bendravimą.
Dilelis AČIŪ.
Su pagarbą Antanas M.
2021-06-09

********** 

Laba diena, norėčiau išsakyti nuoširdžią padėką gyd. Levickytei, išskirtinio proifesionalumo ir kompetencijų specialistei, ne tik suteikiančiai efektyvią ir rezultatyvią gydymo pagalbą ligoniui, bet ir, aukšto emocinio intelekto ir neeilinių komunikacinių gebėjimų dėka, motyvuojančiai pacientą kartu, bendromis jėgomis, įveikti ligą.
Tuo pačiu norėčiau pažymėti išties sklandžiai organizuotus darbo procesus, aiškiai, konkrečiai ir tiksliai pateikiamą informaciją, visų sutiktų gydytojų, slaugytojų, o ir bet kurių kitų darbuotojų geranoriškumą ir malonų bendravimą. Neretai tai nėra deramai įvertinama, o šis faktorius yra išties reikšmingas dirbant su tokia jautria pacientų grupe, kaip onkologiniai ligoniai, ir turi nemažavertės įtakos gydymo rezultatams.
2021-05-21

**********

Esu garbaus amžiaus, todėl ne kartą turėjau progos susitikti su medikais, prašyti jų pagalbos. Iš arti teko matyti jų didžiuli, darbo tempą, jų begalinę atsakomybę prieš pacientus, o kartais išgirsti įžeidžiančius ir neteisingus ligonių priekaištus.
Gegužės pradžioje teko gydytis NVI Krūtų ligų chirurgijos ir onkologijos skyriuje. Negalėjau patikėti, kad tokiu sunkiu ir sudėtingu pandemijos metu, kai aplinkui tiek daug nerimo, baimės ir pykčio, gavau ne tik nepriekaištingas paslaugas, bet ir geras emocijas. Už tai nuoširdžiai dėkoju skyriaus vadovui bei visam personalui.
Tačiau ypatingą padėką jaučiu chirurgei Algei Leveckytei, priėmusiai, konsultavusiai ir operavusiai mane. Gydytojos dėmesys, atidumas, rūpestis, atvirumas, paprastumas ir žmogiška šiluma buvo jaučiama nuolatos. Būdama labai užimta, gydytoja suspėjo atsakyti į visus man rūpimus klausimus, domėjosi mano sveikata, konsultavo artimuosius. Ne daug tokių gydytojų esu sutikusi savo gyvenime.

Už viską ir visiems - nuoširdžiausias ačiū.

Pagarbiai, Vilija S.

********** 

**********

Nuoširdžiai dėkoju gyd. L.Praleikienei, vyr. administratorei V. Karalienei, gyd. R. Mardosienei, visam personalui už šiltą bendravimą, švelnumą bei profesionalumą.
Telydi Jus sėkmė arbuose ir šeimose.
Rima V.
2021-04-16

**********

Naudodamasis proga noriu nuoširdžiai padėkoti visam NVI kolektyvui ir daktarams, ir gydytojams, ir sesutėms, ir slaugytėms. Administratoriams už puikiai organizuotą darbą.
Kolektybo geranoriškumas ir noras padėti tiesiog žavi.
Daugiau mėnesio būdamas čia nėvieno karto nebuvau ignoruojamas, nuolat gaudavau profesionalius ir naudingus patarimus.
Niekada nepamiršiu Jūsų visų visų geranoriškumo ir paprasto noro padėti, kada to labiausiai reikia.
Ambasadorius Edminas B.
2021-04-08

**********

Labai norėčiau pasidžiaugti Jūsų instituto gyd. ginekologe Margarita Montrimaite. Iš visos širdies dėkoju už jos darbą, požiūrį į pacientą, šiltą bendravimą, rūpestingumą. Tai labai atsakingai į savo darbą žiūrinti gydytoja, konsultuoja pacientą suprantamai, skiria jam visą savo dėmesį. Ačiū už tiksliai diagnozuotą ligą, sėkmingą operaciją (šių metų liepos 19 d.) ir nuoširdų rūpesti, po operacijos. Nuostabi, dėmesinga gydytoja, tikra savo srities specialistė iš didžiosios raidės!
Taip pat norėčiau padėkoti visoms onkoginekologijos skyriaus slaugytojoms, visam personalui už jų rūpestingumą ir skirtą nuoširdų dėmesį.
Visa medikų komanda tiesiog puiki!
Sėkmės Jums darbuose ir dar kartą AČIŪ!
Nuoširdžiai, Jūsų pacientė Cicilija N.

Nuoširdžiai dėkojame Nacionalinio vėžio instituto medikams, atėjusiems pagelbėti į VšĮ Vilniaus miesto klinikinę ligoninę sunkiausiu COVID-19 pandemijos laikotarpiu.
VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė

**********

Nuoširdžiai noriu padėkoti gerb.gydytojai B.Intaitei ir kompleksinio gydymo skyriaus slaugytojoms ir padėjėjoms už gydymą, rūpestį ir priežiūrą per visą sveikimo laikotarpį. Didžiausios sėkmės jūsų labai nelengvame darbe.
Pagarbiai
Tatjana S.

**********

2021 m. sausio 26 d. NVI man buvo atlikta sudėtinga ir sunki operacija.
Mane operavo onkoginekologė dr. Birutė Intaitė.

Noriu padėkoti gydytojai už profesionaliai atliktą operaciją ir priežiūrą po jos. Gydytoja Birutė Intaitė lankė mane reanimacijoje, geru žodžiu palaikė, teikė informaciją kaip elgtis po operacijos. Gydytojos globa pridėjo jėgų sveikti, įkvėpė optimizmo ir suteikė saugumo jausmą. Gera, kai savo kelyje sutinki tokią gydytoją kaip Birutė Intaitė, gydytoją pasišventusią savo profesijai.

Tariu Jums nuoširdų Ačiū!
Regina G.

**********

Nuoširdžiai dėkoju visam Onkourologinio skyriaus kolektyvui už profesionalumą, pasiaukojimą. Dėkoju onkochirurgams už grąžintą viltį gyventi, slaugytojoms už nuoširdų rūpestį po operacijos. Taip jau yra, kad po narkozės pirmiausia pamatai tas nuostabias moteris, kurios prižiūri tave visą gydymo laikotarpį, kol esi čia. Ačiū jums visoms. Ypatingai esu sužavėtas Elvyros Talmontaitės talentu ir stiprybe. Ji ne tik greitai ir profesionaliai atlieka savo darbą, bet dar procedūrų metu pataria ir suteikia labai naudingos informacijos. Taip pat turi neišsenkačios kantrybės ir LABAI gerą širdį. Ačiū ir dar kartą ačiū! Ričardas Lukošiūnas Vilnius
2021-05-05

**********

Gydytoja Lina Daukantienė puiki savo srities specialistė. Paaiškino viską išsamiai, išdėstė visą gydymo planą ir gydytis tapo ne taip baugu.
2021-04-30

**********

Laba diena, norime padėkoti už gydymą Jūsų įstaigoje. Dėkojame, gydytojai onkologei radioterapeutei ŠARŪNEI Liukpetrytei-Kuosienei, tai nuostabi, savo darbą išmananti gydytoja. Lenkiam galvą už jos dėmesį, rūpestį, nuoširdumą . Labai dėkojam visam aptarnaujančiam personalui, nuoširdžiom slaugytojom, už Genės Milaševičienės priežiūrą. Dėkojam ir skyriaus vedėjui dr. ARVYDUI Burneckiui už tikrą gydytojo vardą, už supratingumą, už gerą kolektyvą, už vedėjo rūpinimasi savo paciantais. Dar kartą dėkojame ir linkime sveikatos ir ilgų gyvenimo metų.
AČIŪ Dalia ir Linas M.
2021-04-28

 

**********

Širdingai dekoju už suteiktą pagalbą, malonų bendravimą, už pastangas ir jūsų visų sunkų darbą!
2021-04-18

 **********

Noriu padėkoti nuostabiajai gyd. Birutei Brasiūnienei ir visam Chemoterapijos skyriui už nuoširdų rūpestį, palaikymą ir šiltą bendravimą gydymo metu. Tik įėjus į Chemoterapijos skyrių su šypsena pasitinka registratūros merginos, kas suteikia pozityvo ir drąsos eiti toliau. Visada su šypsena pasitinka ir sesutės, kurios ima kraują, ypač p. Gražina, pas kurią teko dažnai lankytis, kuri tiesiog spinduliavo gerumu, nuoširdumu ir gera nuotaika. Ir visos kitos sesutės, kurios leido vaistus tiesiog nuostabios ir visada nepaprastai rūpestingos. Kiekvienas čia sutiktas specialistas su didžiausiu atsidavimu stengėsi kaip įmanoma palengvinti gydymo procesą, suteikti vilties, bet didžiausias ačiū gydytojai Birutei Brasiūnienei, apie kurią prieš chemoterapiją išgirdau, kad yra Dievo dovana tai ne tik pritariu, bet galiu pasakyti, kad šio sunkaus gydymo metu ji buvo kaip vilties švyturys, visada labai profesionali, rūpestinga ir nuoširdžiai bendraujanti. Kaip ir visi kiti čia apsilankę žmonės nenorėčiau grįžti, bet visada širdyje atsiminsiu tuos nuostabius ir gerus žmones, kuriuos sutikau šio gydymo metu.
Didelis ačiū visiems ir kiekvienam atskirai.
2021-04-08

**********

Labai norėčiau padėkoti Gerb. Veronikai (vėžio informacijos ir komunikacijos skyriaus vedėjai) už profesionalumą ir operatyvumą, bei visam NVI vakcinavimo centro personalui už puikų darbą ir rūpestį, šiuo sunkiu pandeminiu laikotarpiu NVI personalas tikrai daro viską, kad onkologiniai ligoniai būtų saugūs. Ačiū.
2021-04-06

**********

LABA DIENA, NORIU KUO NUOŠIRDŽIAUSIAI PADĖKOTI NVI BRANDUOLINĖS MEDICINOS SKYRIAUS RADIOTERAPEUTAMS ASTAI LAIKOVIDRINSKAITEI IR ZENONUI BARANAUSKUI UŽ LABAI KVALIFIKUOTĄ PRIEŽIŪRĄ IR SUTEIKTĄ GYDYMĄ MANO ONKOLOGINĖS LIGOS KELYJE ,TAIP PAT VISAM SKYRIAUS PERSONALUI.MAN ŠIE GYDYTOJAI SUTEIKĖ VISĄ ĮMANOMĄ PAGALBĄ ,GYDANT IŠPLITUSĮ Į PLAUČIUS IR KEPENIS IV STADIJOS SKYDLIAUKĖS VĖŽĮ,TIKSLINGAI NUKREIPĖ SPECIALIZUOTIEMS TYRIMAMS. ŽAVIUOSI ŠIAIS GYDYTOJAIS ,KURIE NEGAILĖDAMI SAVO BRANGAUS LAIKO , GELBSTI ŽMONIŲ GYVYBES.
SU PAGARBA VIDA B.
2021-03-24

**********

Prostatos vėžiuko neliko. Dėkoju ALGIMANTUI SRUOGIUI, puikiam gydytojui, tikram profiui. Patys geriausi linkėjimai: sveikatos, geros nuotaikos ir dar daugiau pergalių prieš mutavusias ląsteles.
Gintautas U.
2021-03-24

**********

Noriu nuosirdziai padekoti visam onkourologijos skyriaus personalui, ypac operavusiam gydytojui A.Patasiui, gydytojui anesteziologui P.Miliauskui, Vyr.slaugytojai L.Kiezun, mano bendros praktikos slaugytojai J.Marcinauskienei, slaugytoju padejejoms, visiems, kurie paliko puiku ispudi gydantis Jusu skyriuje, aciu uz Jusu profesionaluma, sypsenas.
Pagarbiai: Vytautas L.s, Kaunas.
2021-03-20

 

Noriu nuoširdžiai padėkoti visam galvos - kaklo ir odos navikų chirurgijos skyriaus personalui. Ypatingai dėkoju gydytojai - chirurgei Otilijai Kutanovaitei ir jos komandai už sėkmingai atlikta sudėtingą operaciją. Taip pat slaugytojoms už rūpestingą priežiūrą. Tegul šį kolektyvą visada lydi sėkmė.
Pagarbiai, pacientė Adelija U.
2021-03-18

**********

Noriu labai,labai padekoti gydytojui chirurgui Andrejui Aleinikovui, už man atliktą,sudėtingą aklosios žarnos operaciją,už jo nuoširdų rūpestį iki operacijos ir po jos,taip pat didelis ačiū jo kolegai asistentui už labai nuoširdžius paaiškinimus ir dėmesį,ir visam šio skyriaus personalui prieśakyje su vedėju Eugenijum Stratilatovu.Čia tikrai jauti nuoširdžią, o ne suvaidintą priežiůrą ir globą, didelis AČIŪ,jums visiems.
Su pagarba Aldona K.
2021-03-16

**********

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai med.dr. J.Mozūraitienei už greitą, kokybišką ir profesionalią pagalbą.
2021-02-10

**********

Dėkoju Gydytojui Gediminui Januškai už 13 mėnesių kantrybės,geranoriškumo,žmogiškumo,patikimumo,paprastumo,už atliktą operaciją,už super kvalifikaciją.
Daugiau tokių, atsidavusių savo profesijai gydytojų.
Sėkmės ir telydi Jus Dievo palaima.
Su pagarba
Vanda L.
2021-02-04 

**********

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti nuostabiemis daktaras, tai yra hirurgui daktarei Algei Leveckytei už priežiūra,atsidavima ir nuostabų gydymą.
Anasteziologui Renatui Tikuišiui už tinkamą ir nuoširdų gydima. Visoms slaugytojos Krūties ligų skyriaus. Didžiulis dėkingumas už jūsų darbą,už išgelbėta gyvybę. Jūsų darbas yra neįkainojamas. Dėkoju jums už jūsų atsidavima, už jūsų pašaukimą gelbėti gyvybes. Dėkoju iš visos širdies kad isgydete mano močiutė. 
2021-01-20 

**********

Grįžus ligai antrą kartą patekome į NVĮ. Serga tėtis, bet jaučiamės lyg sirgtų, visa šeima. Šiuo metu gydomės pas gydytoją E.Baltruškevičienę. Norime skirti padėką ir pačius gražiausius žodžius Daktarei už profesionalumą, dalykiškumą, kompetenciją, kruopštumą, nuoširdumą, rūpestį pacientu, kuris matomas ir po darbo valandų ir poilsio nuo darbo metu. Nuoširdžiai dėkojame Daktarei ir skyriaus darbuotojams ir linkime stiprybės šiame atsakingame darbe.
Pagarbiai L.J.
2021-01-13

**********

Aš Jekaterina Rimantė L. norėčiau išreikšti padėką Jūsų darbuotojams:

KONSULTACINĖS POLIKLINIKOS SKYRIO gydytojui chirurgui Justui Kuliavui.

Man sunku žodžiais išreikšti tą padėką, kurią jaučiu Jūsų klinikai. Nors vėžys nebuvo man nustatytas, bet aš jaučiuosi taip, lyg man būtų išgelbėta gyvybė nuo vėžio. Už tai, kad mano poliklinika aptiko darinį kurio nėra, šaltu veidu pasakę Jums vėžys – važiuokit tikrintis, nes visko būna ir viskas ( ne tai, kad kažkoks darinys ir Jus reikia dėl visa ko patikrinti), aš pakliuvau pas Jus. Jūsų poliklinika mane priėmė tą pačią dieną ( ne per savaitę, o juk su tokia diagnoze galėjau nieko nežinoti ir laukti priėmimo savaitę ar dvi, o gal ir mėnesį ir galvoti, kad sergu šia liga)  - už tai esu dėkinga, kad nesikankinau ilgai. Jūsų gydytojas mane konsultavo profesionaliai, paaiškino ir nuramino. Ačiū Jums už šį gydytoją ir ačiū Jums už tai, kad man nereikėjo ilgai kankintis nežinioje. Gydytojas profesionaliai įvertino mano ligos situaciją ir kaip žmogui paaiškino kas su manimi gali būti ( kitos ligos), nusiuntė atlikti tyrimus ( ko mano piliklinikoje nedraė)

ENDOSKOPINIŲ TYRIMŲ POSKYRIO komandai atliekančiai kolonoskopiją.

Aš nežinau atlikusios gydytojos ir Jos komandos narių vardų ir pavardžių, nes pas mane nėra jokių dokumentų ir negaliu pažiūrėti, todėl labai vyliuosi, kad pagal duomenis bus galima patikrinti ir , kad padėka pasieks šį kolektyvą. Nacionaliniame vėžio institute, konsulatcinėje poliklinikoje buvau užregistruota konsultacijai dėl vėžio ligos pas daktarą Justą Kuliavą 2021.01.12 / 10:38. Kolonoskopijai su narkoze buvau užregistruota 2021-01-18/ 10:27 į 106 kab (gale prie slankiojančių durų į kitą skyrių).

Norėčiau išreikšti padėką mane tikrinusiai gydytojai ir su ja dirbusiai komandai – narkozę atliekančiai gydytojai ir med.sesutėms už Jų profesianalumą. Gydytoja man viską paaiškino, nuramino, buvo labai maloni, profesionali. Jokių pasekmių po procedūros neturėjau. Aš labai senai nesu sutikusi tokį profesionalumą turintį gydytoją. O svarbiausia – tokį atsidavusį.

Narkozę dariusi gydytoja labai profesionali. Susipažino su mano atneštais dokumentais dėl širdies ligos. Tai pirma mano matyta gydytoja, kuri atlieka narkozę ir nėra abejinga žmogui. Įprastai aš iš anestiziologų girdėdavau tokias frazes, kaip išrversi, kai sakydavau kokiomis ligomis sergu. Jūsų gydytoja atliko viską profesionaliai, man nebuvo bloga ir nebuvo jokių pasekmių (net kraujas iš nosies nebėgo po keletos dienų, kas pas mane buvo įprasta). Visi žmonės bijo narkozės, o sergantys tokiomis ligomis kaip ač, bijo jų dar labiau. Aš visada labai drebėdavau kai man ją atlikdavo ir labai bijodavau užmigti. Matydama Jūsų gydytojos atsidavimą, pirmą kartą gyvenime aš nebijojau, nes tokiai gydytojai nebaisu pasitikėti.

Taip pat norėčiau padėkoti už med. Sesutę, kuri yra svarbi šio kolektyvo dalis. Ačiū Jai, kad mane prižiūrėjo ir ačiū už jos žmogiškumą.

Padėką atsiunčiau vėlai, dėl sveikatos būklės.

Pagarbiai Jekaterina Rimantė L.
2021-02-03 

**********

Dėkoju gyd. Gediminui Januškai ir slaugytojai Onutei už krupštų darbą ir supratingumą.
AČIŪ!
Jolanta V.
2021-01-27

**********

Gyd. Audronei Cicėnienei, gyd. Kristinai Slidevskai, sesutei Aistei, sesutei Ritai bei registratorėms Galinai ir Jelenai
Už rūpestį, už gydymą, už gerą žodį 
AČIŪ labai!
Teresa Jasinskaja
2021-01-27

 

******************************************************************************

 

 
Padėkos 2017 m. – 2020 m.

Šiuo gražiu laikotarpiu taip norisi padėkoti visam NVI kolektyvui, kurie visus metus kovoja už mūsų, pacientų, gyvenimus! Tikiu, kad absoliučiai visas kolektyvas vertas pagyrų ir padėkų, tačiau šiandien aš labiausiai noriu padėkoti tiems medikams, kuriuos sutikau ir kurie mane gydė bei vis dar gydo asmeniškai: Daiva Sendiulienė - tai pirmoji Gydytoja, pas kurią patekau NVI. Tai Gydytoja, kuri nei vieno karto nepraėjo nenusišypsojusi. Išjos sklindantis nuoširdumas tikrai gydo! Profesionalumas ir palaikymas tiek sužinojus apie ligą, tiek taikant spindulinį gydymą leido tvirčiau jaustis einant gydymo keliu. Gydytoja visuomet viską kantriai išaiškino iki smulkmenų, atsakė į visus klausimus (nors jų užduoti beveik nereikėjo, nes ir taip viskas būdavo jos paaiškinta). Ačiū Jums iš viso širdies! Monika Drobnienė - tai Gydytoja, kuri niekada nepaliko neatsakytų klausimų! O esu iš tų pacientų, kurie domisi ir klausinėja ir visada čia rasdavau atsakymus: aiškius ir suprantamus! Nesvarbu ar konsultacija ar kažko išsigandusi paskambinu telefonu - Gydytoja ne tik išklauso ir atsako, bet kai reikia paguodžia ir nuramina. Gydytojos profesionalumas leido ramiai žingsniuoti per nelengvą chemoterapini gydymą. Tačiau daug lengviau juo eiti, kai šalia medikas, kuris palaiko ir kuriuo visiškai pasitiki. Ačiū Jums už viską. Taip pat be galo didelis ačiū ir sesutei dirbančiai su Gydytoja (gėda, bet nežinau nei vardo ar pavardės Ji visuomet su šypsena, visuomet pagelbėja kai tik ko prireikia! Ačiū!

Daiva Gudavičienė - šiai Gydytojai esu labiausiai dėkinga už operatyvumą ir lankstumą! Kai nusprendus nebelašinti paskutinės chemijos reikėjo kuo skubiau operuoti Gydytoja nieko nelaukė leido operacijos laiką susiderinti su plastikos chirurgu ir pati prisitaikė, kad tik kuo skubiau man būtų atlikta krūties šalinimo ir atstatymo operacija... O juk žinau, kokia Gydytoja yra užimta... Atsidavimas darbui yra begalinis... Tiek prieš tiek po operacijos net ir parašius Gydytojai po darbo valandų visuomet būdavo skubiai atsakyta! O darbas, kurj Gydytojai Gudavičienė ir Jakutis padarė kartu, leidžia man gyventi visiškai nekompleksuojant dėl prarastos krūties! Kaip vienas mane apžiūrėjęs Gydytojas pasakė: „Na žinote, Jums čia juvelyriškai padarė O". Ačiū labai!

Mantas Trakymas - Gydytojas atlikęs biopsiją. Ačiū, kad taip greitai, profesionaliai ir neskausmingai atlikote šią didelę baimę kėlusią procedūrą! Ačiū už padrąsinimus ir palaikymą!

Jolanta Paškevičienė - Gydytoja skyrusi reabilitaciją ir reikiamą gydymą! Ačiū, kad supratote mano vargus, atsiradusius po gydymo ir po operacijos! Jūsų dėka Gydymo pasekmės mažėja sulig kiekviena diena! Ačiū Jums labai!

Kineziterapeutė, vedusi mankštas p. Tatjana - ši moteris yra tokio profesionalumo, kad jau antros mankštos metu apsiverkiau iškėlusi savo operuotą ranką j aukštumas 0 Jos išmokytus pratimus darau kasdien ir kasdien jaučiuosi vis geriau! Ačiū Jums labai!

Masažistas p. Virgilijus - p. Virgilijus gydė ne tik kūną, bet ir sielą! Nuo šio žmogaus sklindanti ramybė, gerumas ir palaikymas veikė kaip stipriausias vaistas! Ačiū Jums už patarimus, už gražų žodj, kad nepamiršote ne tik pamokyti, bet ir pagirti!

Taip pat iš visos širdies noriu padėkoti visoms technologėms atlikusioms tyrimus, chemoterapinio skyriaus sesutėms, registratorėms ir sesutėms imančioms kraują. Aš nežinau, ar NVI priimdami jas j darbą liepė joms išlaikyti gerumo, nuoširdumo, gero humoro jausmo testus, bet jos visos turi šias savybes. Moterys - Jūs visos NEREALIOS!!!! Ačiū visoms ir kiekvienai atskirai! Kadangi esu bailė, paniškai bijanti adatų, jūs nei viena iš to nepasijuokėte ar nepalaikėte manęs kažkokia keista «) Kai reikdavo nukalbindavote, kai reikdavo galvą paglostydavote, apklostydavote... Ačiū už Jūsų žmogiškumą.

Taip pat didelis ačiū ir Gydytojams radiologams, aprašiusiems mano tyrimus. Mes Jūsų nematome, bet Jūs dirbate tokį neįkainuojamą mums darbą! Ačiū labai! Nežinau kiek kartų čia berašydama pasakiau žodj AČIŪ, bet kad ir kiek besakyčiau, jų bus per mažai padėkoti už tai ką Jūs man visi kartu ir kiekvienas atskirai davėte! Linkiu niekada neprarasti to gerumo ir atsidavimo. Jūs turbūt net patys neįsivaizduojate kiek daug mums reiškia Jūsų palaikantis žodis ir šypsena! Linkiu Jums visiems, kad ji niekad nedingtų nuo Jūsų veido tiek darbe tiek asmeniniame gyvenime!

Eglė Narkevičiūtė 
2020 m. gruodžio 31 d.

**********

Noriu išreikšti padėką gydytojui urologui-onkologui dr. Arūnui KULBOKAI už atsakingą, nuoseklų, profesionalų gydymą, teikiant pastoviai kontaktiniu būdu konsultacijas, taip pat atliekant tyrimus ir ap-iūras net sunkiu pandemijos metu.
Tuo pačiu noriu pasidžiaugti tvarkingu, dėmesingu ir geranorišku institutu personalu, pradedant gydytojais, slaugytojomis, registratūros darbuotojais, kurie elgiasi su pacientais mandagiai, kantriai ir suteikia nusiraminimo ir vilties jausmą.
Laimingų Naujųjų 2021 metų!

Pagarbiai
Rimantas Jurevičius,

**********

Norėčiau pareikšti padėką NVI Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus gydytojui chirurgui dr. Audriui Dulskui ir gyd. Andrej Aleinikov už profesionalumą, nuoširdų rūpestį ir kantrybę. Sveikdama po operacijos visą laiką jutau ne tik skyriaus medikų, bet ir slaugytojų nuoširdų dėmesį ir atsidavimą savo darbui. Esu labai dėkinga, kad gydžiausi būtent šiame skyriuje, ir visiems jo darbuotojams linkiu sveikatos bei gerovės.

Nuoširdžiai Stanislava Lisauskienė

**********

Noriu pasveikinti visą NVI personalą su praėjusiom ir artėjančiom šventėm, palinkėti sveikatos , geros kloties ir viso, kas geriausią. Ypatingai dėkoju gydytojui chirurgui ANDREJUI OSTAPENKO , slaugytojai OLGAI EIGELIENEI , gydytojai radiologei JEKATERINAI ŠEMETOVAI POCĖ ir slaugytojai INAI PROKOPOVAI už aukštą profesionalumą, už ryžtą, norą ir gebėjimą padėt, už malonų bendravimą ir ištikimybę žmogiškumo idealams, nepaisant sunkios pandemijos situacijos.
AČIŪ JUMS !!!!!

Su pagarba
Ana Danilevič

**********

Nuoširdžiai dėkoju NVI Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus gydytojui chirurgui onkologui Justui Kuliavui už profesionaliai atliktą operaciją. Didelis ačiū ir visai mane operavusiai komandai. Lenkiuosi ir dėkoju visai skyriaus komandai už profesionalumą, žmogiškumą, norą padėti ir nepriekaištingą darbą. Tesaugo Jus Dievas.
Pagarbiai,
Janina Katinaitė

**********

Laba diena, Noriu padėkoti gydytojui Ignui Karnui, už paprastą ir aiškų bendravimą, už ramybę ir jos perteikimą pacientui, už šypseną, už akivaizdų profesinį pašaukimą. Seselei Aušrai, kuri vežant į operacinę į šypseną, nors ir veidus dengia kaukės, atsako šypsena. Rezidentui, slaugytojoms. Visam Galvos – kaklo ir odos navikų chirurgijos skyriaus personalui. Nuoširdžiai visiems dėkoju, linkiu sveikatos, stiprybės, kantrybės ir ištvermės.  
Su pagarba Aušra

**********

Didelis ir nuoširdus Ačiū slaugytojai - registratorei Editai. Esate paprasto žmogiškumo ir nuoširdumo pavyzdys, Lietuvos slaugytojo etalonas. Būkite sveika ir nepraraskite šių savybių.

**********

Žemai lenkiuosi ir labai, labai dėkingas chirurgui ,genijui E.STRATILATOVUI už operaciją, gydymą. Tokiems GYDYTOJAMS gyviems turėtų būti, statomi paminklai. Pacientas Kazys K.

**********

Noriu padėkoti Onkourologijos skyriaus gydytojui Žygimantui Kardeliui už teikiamą pagalbą, laiku pastebimas ir sprendžiamas problemas. Taip pat esu dėkinga Krūtinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus chirurgui Arnoldui Krasauskui už rūpestinumą, dėmesingumą pacientams, atsidavimą savo darbui.
G. Jurgelevičienė

**********

NUOŠIRDI PADĖKA.
Gyvenimas-pati gražiausia dovana. Tariu didžiulį AČIŪ gydančiai gydytojai Saulei Kėkštaitei, gydytojai-chirurgei Otilijai Kutanovaitei, gydytojai-anesteziologei Reginai Javošienei už sėkmingai atliktą sudėtingą operaciją. AČIŪ už profesionalumą, už rūpestingumą, už jautrumą. AČIŪ visiems, kurių dėka ir toliau galiu džiaugtis Gyvenimu.
AČIŪ!
Pagarbiai,
Virginijus Kizis
2020-11-23

**********

Esu labai dėkingas už profesionaliai atliktą procedūrą. Labai maloniai nuteikė visas kolektyvas, o ypač gydytoja Agnė Misenkienė ir bendrosios praktikos slaugytoja Ona Vrublevskienė. Kai po procedūros tau netgi vandens atsigerti atneša, tai negali nejaudinti. Visokeriopos sėkmės Jums ir būkite sveiki!

**********

Sveiki,
esu ilgametė NVI pacientė, paskutiniais metais dažnai tenka čia lankytis. Noriu pasidžiaugti, kad šiomis sunkiomis dienomis, siaučiant Covid-19, chemoterapijos skyrius su dienos stacionaru visai gerai tvarkosi: suolai sustatyti laikantis reikalingų atstumų; chemoterapijos kabinetuose įrengtos užuolaidos tarp fotelių, yra atskiri kabinetai kraujo paėmimui iš piršto ir iš venos. Supratingi pacientai stengiasi saugoti save ir kitus.
Noriu nuoširdžiai padėkoti visam čia dirbančiam personalui: slaugytojoms, jų padėjėjoms ir visiems gydytojams (beveik pas visus teko lankytis), ypač dabar gydančiai gydytojai dr.Linai Daukantienei už puikų darbą, už padrąsinančius žodžius.
pagarbiai, Janina M.

**********

AČIŪ Chemoterapijos skyriaus su dienos stacionaru gydytojai onkologei Jolitai Asadauskienei, jos seselei ir šio skyriaus darbuotojams už suteiktą pagalbą ir rūpestį chemoterapijos metu, už malonų, kantrų ir supratingą bendravimą su pacientu ir jo artimaisiais. Ačiū už Jūsų profesionalumą ir žmoniškumą! Linkiu stiprios sveikatos bei ištvermės Jūsų darbe.

Dėkoja Andrej Bogdanovič su šeima.

**********

Esu be galo dėkinga mielam, draugiškam ir profesionaliam personalui, visiems, prisidėjusiems prie sėkmingo mano gijimo, o ypatinga padėka ir pagarba operavusiam gydytojui Žygimantui Kardeliui. Lenkiu žemai galvą prieš Jūsų, gydytojau, stebuklingus gebėjimus. Sėkmės Jums visame kame. Valentina

**********

Didžiausia padėka gydytojai - chirurgei Otilijai Kutanovaitei ir jai talkinusiai komandai už Santaros klinikų Neurochirurgijos skyriuje sėkmingai atliktą ypatingai sudėtingą operaciją, taip pat už rūpestingumą, dėmesį ir išsamias konsultacijas prieš- ir pooperaciniu laikotarpiu.
Ignui Karnui kartu su Otilija Kutanovaite už labai greitą visų būtinų tyrimų atlikimą, dėl ko buvo galima labai greitai pradėti gydymą.
Ačiū Jums, gydytojai!
Tauras Žemaitis

**********

Širdingai dėkoju onkologijos chemoterapijos skyriaus vedėjai Birutei Brasiunienei , kad pas jus dirba nuostabus ir profesionalus gydytojai , tai Leonid Gatijatullin kuris visą laiką pacientą rūpestingai apžiūri ir išklauso ,puikiai konsultuoja . Taip pat norėčiau padėkoti visoms medicinos sesutėms kurios bėgioja padarydamos daug kilometrų per dieną žiūrėdamos ligonius per daugumą ligoninės palatų . Duok Dieve Jums visiems sveikatos , ištvermės ir stiprybės gydant tokius sunkius ligonius kaip mes . Dar karta už viską Ačiū !
338 kab. pacientė :
Birutė Angelytė Digurovienė

**********

Brangieji , Leonid Gatijatulin , Jūratė Tarnauskaitė ,Vincas Urbonas , Naira Kernagienė , Aistė , chemoterapijos registratūros sesutės ir taip pat kitos ,chemoterapijos skyriaus sesutės ir slaugutės (gaila vardų nežinau ...) . Labai norėčiau padėkoti už jūsų profesionalų gydymą ir konsultaciją ,meilę ir švelnumą pacientui ! Jūs esate be galo nuostabūs , jūs stengiatės ir aukojatės , ypac dabar šiuo sunkiu viruso pandemijos laiku ir gydote mus ! Ačiū jums brangieji ! Mes tikime ir linkime jums , kad jūsų gyvenime būtų tiek daug malonaus ir švelnaus kiek jus duodate mums , kad jaustumėmės laimingi !
Su pagarba pacientė
Birutė Angelytė Digurovienė

**********

Labai dėkoju visam Galvos-kaklo skyriui!!! Personalui, seselėms. Ypač skyriaus vedėjai gyd. J. Gibavičienei - už sėkmingai atliktą operaciją, žmogišką bei šiltą bendravimą, aiškiai paaiškintus tyrimų rezultatus!

**********

Iš visos širdies noriu padėkoti gyd. Daivai Gudavičienei, į kurios stebuklingas rankas patekau antrą kartą. Ir niekas nuo to pirmojo karto nepasikeitė – ji tokia pati profesionali, kantri ir nuostabi! Linkiu Jums, gydytoja, nepavargti Jūsų nepaprastai sunkiame ir kilniame darbe nei fiziškai, nei dvasiškai. Ačiū už vėl sustabdytą ligą ir viltį gyventi.

**********

Esu labai maloniai nustebinta Dr. Rūtos Briedienės darbu. Labai atidi, kruopšti, puikiai bendraujanti, geranoriška ir sugeba paprastai, bet aiškiai paaiškinti radiologinius rezultatus. Mano gydymosi kelyje labai norėčiau dar su Jumis susitikti. Dėkoju labai, daktare! Giedrė

**********

**********

Gerbiama NVI administracija,
norime išreikšti padėką už profesionalią pagalbą ir suteiktą gydymą. Liepos pradžioje kreipėmės į NVI, norėdami pasikonsultuoti dėl gautų tyrimų rezultatų. Skyriaus administratorė patarė kreiptis į dr. A. Dulską, kuris dar tą pačią dieną mus pakonsultavo, išsamiai pakomentavo situaciją, išrašė reikiamus siuntimus ir užregistravo tolesniems vizitams bei konsultacijoms.
Per šiuos du mėnesius mamai buvo atliktos dvi operacijos. Plaučius operavęs gydytojas A. Krasauskas nepaprastai dėmesingas ir profesionalus, kantriai konsultavo ne tik pacientę, bet ir šeimos narius. Kaip ir vėliau operavęs dr. A. Dulskas, kuris ne tik išsamiai atsako į rūpimus klausimus (tiek el.paštu, tiek ir telefonu), bet ir nuoširdžiai rūpinasi pacientės sveikatos būkle.
Suprantame, kad dėl COVID-19 visam instituto personalui tenka atlikti daugiau ir įvairesnių užduočių, tačiau galime pasidžiaugti, kad jums puikiai pavyksta susidoroti su kilusiais nenumatytais ir sudėtingais iššūkiais. Per šiuos du gydymo mėnesius, nesusidūrėme su jokiais nesklandumais, administracinėmis klaidomis ar pandemijos pakurstytu atsainiu požiūriu.
Deja tyrimų rezultatai parodė, kad bus reikalingas ir tolesnis gydymas, tačiau esame ramūs, kad jis bus taikomas NVI, kadangi esate stipri, profesionali ir rūpestinga komanda. Nuoširdžiai dėkojame gydžiusiems daktarams ir visam NVI personalui.

Pagarbiai,
Justina Tylaitė

**********
Laba diena.
Noriu pareikšti padėkas jūsų įstaigos gydytojams: pradžioje Egidijui Sangailai ir su juo dirbančiai slaugytojai, po to patekau pas gydytoja Aleinikovą, kuris atidžiai apžiūrėjo ir kruopščiai aprašė problemą. Atskirai ir ypatingai dėkoju, lenkiuosi iki žemės polipektomiją atlikusiai auksinių rankų gydytojai Praleikienei. Ar juos pasieks mano dėkingumas? Labai to tikiuosi! 
 
Reiškiu padėką ir lenkiuosi gydytojai Praleikienei, su ja kartu dirbusiai komandai liepos 7 d. Endoskopijų poskyryje už idealiai atliktą polipektomijos operaciją. Sveikatos jums pačioms ir šypsenų veiduose kasdien! Ačiū ačiū ačiū... 
 
**********

Nuoširdus ačiū Galvos ir kaklo chirurgijos skyriui už neįkainojamus darbus. Žemai lenkiu galvą skyriaus vedėjai Jolitai Gibavičienei ir jos ištikimam jaunimo kolektyvui: Otilijai Kutanovaitei, Linui Senkui, Saulei Kėkštaitei. Sunku suvokti ką jie per 10 val. operaciją padarė gelbėjant mano gerklę iš klastingos ligos gniaužtų. Tegul šį kolektyvą visada lydi sėkmė, nesavanaudiškas požiūris į nesvarbu kokio amžiaus pacientą. Tegul Jus lydi sėkmė profesiniame ir asmeniniame gyvenime. Dėkoju seselėms, slaugytojoms ir visam personalui už rūpestingą priežiūrą. Dėkinga operacinės kolektyvui už kantrybę atlaikant tokios apimties operacijas. Norėčiau, kad NVI vadovybė įvertintų pasiaukojamą Galvos ir kaklo chirurgijos skyriaus medikų darbą.
Pagarbiai pacientė Irena Kalkytė

**********

Nuoširdžiai dėkojame Klinikos direktoriaus pavaduotojui prof. Dr. Cicėnui, nuteikiančiam ligonį itin pozityviai, dalykiškai bendraujant, suteikiant naujų žinių ir viltį sėkmingai kovoti su liga. Ačiū Profesoriui už jo sutelktos komandos profesionalumą, atjautą ligoniui, norą padėti, dėmesingumą, laiko valdymą. Mus stebino aukštas gydytojų profesinės kompetencijos lygis, pasireiškiantis ne tik savo srities puikiu išmanymu, bet ir dėmesingumu ligoniui, operatyvumu, gebėjimu bendrauti, humoro jausmu, šypsena. Ir tai ligonius veikia itin pozityviai. Nuoširdžią padėką reiškiame Krūtinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus vedėjui Renatui Aškiniui, gydytojams chirurgams Arnoldui Krasauskui, Sigitui Zarembai už optimistinį nuteikimą prieš operaciją ir atsakomybę operuojant. Ramus, dalykiškas, be įtampos ir skubėjimo gydytojų balso tonas vizituojant, veikia raminančiai, viltingai. Dėkojame anesteziologams, chirurgų padėjėjoms, slaugytojoms, vyr. slaugos administratorei Audronei Tarasevičienei, psichologei Gertrūdai Klimavičiūtei ir kitoms darbuotojoms už rūpestį, nuoširdų bendravimą, suteiktas paslaugas. Pacientų priežiūrą – tvarką, švarą palatose, geros kokybės maistą - vertiname aukščiausiu balu. Linkime skyriaus komandai stiprybės, ištvermės ir kantrumo, gelbstint žmonių gyvybes, suteikiant jiems galimybę džiaugtis gyvenimu.
Su didžiule pagarba – Laimutė Bobrova, Ana Kuklis, Regina Narinkevičiūtė

**********

Netikėta vėžio diagnozė sukėlė psichologinį šoką… Lėmus tokiam likimui Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga tariu nuoširdų ačiū Nacionalinio vėžio instituto skyriaus darbuotojoms. Lenkiuosi skyriaus gydytojai onkologei chemoterapeutei vedėjai dr. Birutei Brasiūsienei. Jos švelnus, skleidžiantis šiluma žvilgsnis daug pasako, o žodžiai - ramina sielą, kompetetingai įvertinant įvairius faktorius teikia viltį. Retokai pasitaiko, kad būtų taip gerai sustyguotas kolektyvas, kuriam vadovauja didelės kompetencijos vyr. Ordinatorė Teresė Pipirienė- Želvienė. Jos vadovavimo dėka jaučiamas šiltas mikroklimatas. Ji turinti didelį žinių bagažų, apdovanota nuoširdžiu bendravimu, skleidžiama šviesa, sugeba pastebėti paciento veide beatsiritančią ašarą, o širdyje paslėptą žaizdą. Dėkui už kvalifikuotą gydymą, priežiūrą, supratingumą, kantrybę ir diplomatiskumą. Labai malonu, kad jauna gydytoja Giedrė Anglickienė su šypsena, su palaikymu nuteikia ramesniai ateičiai. Gydytojos Giedres atidumas (manyčiau, drauge ir su vyr. Ordinatorės patarimais), supratingumas, dėmesingumas, rūpestingas rankų prisilietimas, kaip puikiausias vaistas, irgi skiriama motiniška šiluma, tolerancija. Malonu išvardinti slaugytojas: Danguolę, Ramunę, Vilmą, Liną, Teresę (visų stropuolių net vardų nepamenu), visos jos padedant slaugytojų padėjėjoms sukasi kaip bitutės avily. Ačiū bendruomenei už suteikiamas viltis ir galimybes, kurios dar kažkiek įmanomos. Ateitį puikiai suprantu... Būkite sveikos ir laimingos, kad galėtumėte padėti ir suteikti viltį kitiems, ypač jauno amžiaus žmonèms. Tegul jūsų kasdienybė būna kupina ne vien žmonių skausmo, bet ir nuoširdžių dėkingumo žodžių.
Gerų švenčių ir laimingų 2020 metų.
Pagarbiai, Vitalija Karlienė
Zarasai, 2019 m. gruodis

**********

Noriu kuo nuoširdžiausiai padėkoti jūsų medikams – Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus gydytojams Dr. Rimantui Baušiui bei jo kolegai gydytojui Augustinui Baušiui. Esu dėkingas jiems už puikiai atliktą operaciją, profesionalų gydymą, bei rūpestingą, jautrų bendravimą su pacientu. Taipogi nuoširdžiai dėkoju visam jūsų skyriaus kolektyvui už sunkų ir atsakingą darbą. Džiaugiuosi, kad savo kelyje sutikau pačios aukščiausios kvalifikacijos medikus. Ir tuo pačiu jautrius ir išklausančius žmones.
Ačiū Jums
Su pagarba, Virginijus Bačianskas

**********

Nuoširdų ačiū norime pasakyti ir kiekvienam padėkoti už jūsų profesianalumą, atsidavimą darbui, požiūrį į pacientą. Jaučiau kaip visi rūpestingai ir nuoširdžiai atsižvelgė į mano problemą, kaip greitai ir profesionaliai buvo viskas ištirta. Dėkingumo žodžius tariu: vyr. slaugos administratorei Svetlanai Čereškienei, gydytojai akušerei - ginekologei Jurgitai Sakalienei, slaugytojai Onai Stankevičienei, gydytojai radiologei Rūtai Briedienei.
Ačiū Jums.
Sveikatos ir stiprybės jūsu darbuose.

**********

Didelis DĖKUI gydytojui chirurgui Pauliui Bosui, operavusiam mane 28.10.2019 , o taip pat ir visam urologijos skyriui - sesutėms, sanitarėms, valytojoms už profesionalų darbą ir parodytą didelį nuoširdumą. Buvau maloniai sužavėtas.

**********

Noriu pareikšti padėką visam Krūties ligų chirurgijos ir onkologijos skyriui, o ypač esu labai dėkinga gydančiam gydytojui Sauliui Bružui už jo profesionalumą, kantrybę, atsidavimą savo darbui bei nuoširdumą. Taip pat esu dėkinga už pagalbą, žmogiškumą, rūpestingumą bei atsakingą pareigų atlikimą šio skyriaus med. personalui: p. Inesai, p. Galinai, Laimutei Zalieckienei, Snežanai Činčikienei ir kt. Noriu Jus visus nuoširdžiai pasveikinti Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga. Jūsų atsakingas ir prasmingas darbas, dėmesys žmogui ir nuoširdus rūpestis kasdien padeda puoselėti brangiausią turtą – sveikatą, suteikia tikėjimo, vilties ir optimizmo.
Linkiu Jums stiprybės, sveikatos ir neblėstančio optimizmo Jūsų atsakingame darbe.
Tegul Jūsų kasdienybė būna kupina ne vien žmonių skausmo, bet ir nuoširdžių dėkingumo žodžių.

**********

Jau 17 metų gydausi prostatos vėžį Konsultaciniame skyriuje, pas urologus. Kabinetas Nr.2,- daktaras Zykus. Rezultatai puikiausi,-vėžys,kuri pradinė stadija buvo III,- užblokuotas iki šių dienų ! Daktaras pasirūpina ir kitų
kūno organų periodiška patikra, ar neplinta vėžio metastazės. Tai gydymo kokybė - pati kruopščiausia, kokią aš esu patyręs Lietuvos gydymo įstaigose per savo 86-rių metų gyvenimą ! DIDELIS AČIŪ JUMS UŽ TAI !!!
Su geriausiais linkėjimais - Jurgis Šapalas,
Elektrėnai, 2020 09 09.

**********

AČIŪ Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus gydytojui Justui Kuliavui ir visoms šio skyriaus slaugytojoms už atliktą operaciją, rūpestį ir pagalbą po operacijos, už malonų, kantrų ir supratingą bendravimą su pacientu ir jo artimaisiais.
Ačiū už Jūsų profesionalumą ir žmoniškumą!
Linkiu stiprios sveikatos bei ištvermės Jūsų darbe.

**********

Nuoširdžiausias ačiū nacionalinio vežio instituto bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus gydytojui Andrej Aleinikov už profesionalumą, nepriekaištingai atliktas dvi operacijas, pagalbą atsistoti ant kojų ir vėl džiaugtis gyvenimu. Visam mane aptarnavusiam skyriaus personalui taip pat noriu pasakyti nuoširdų ačiū.

Iš visos širdies jums dėkoja Jolanta Varnauskienė

**********

Gydytojas Saulius Žilys nuostabus gydytojas, visuomet randantis geriausius spendimus pacientui

**********

Nuoširdžiai dėkoju už profesionalų gydymą ir pagarbą pacientui, už šiltą bendravimą, kompetenciją ir dėmesį daktarui Sauliui Žiliui ir slaugytojai Jolantai Fedorovičienei

**********

Noriu pareikšti padėką visam Krūties ligų chirurgijos ir onkologijos skyriui, o ypač esu labai dėkinga gydančiam gydytojui Sauliui Bružui už jo profesionalumą, kantrybę, atsidavimą savo darbui bei nuoširdumą. Taip pat esu dėkinga už pagalbą, žmogiškumą, rūpestingumą bei atsakingą pareigų atlikimą šio skyriaus med. personalui: p. Inesai, p. Galinai, Laimutei Zalieckienei, Snežanai Činčikienei ir kt.
Noriu Jūs visus nuoširdžiai pasveikinti Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga. Jūsų atsakingas ir prasmingas darbas, dėmesys žmogui ir nuoširdus rūpestis kasdien padeda puoselėti brangiausią turtą – sveikatą, suteikia tikėjimo, vilties ir optimizmo.Linkiu Jums stiprybės, sveikatos ir neblėstančio optimizmo Jūsų atsakingame darbe.Tėgul Jūsų kasdienybė būna kupina ne vien žmonių skausmo, bet ir nuoširdžių dėkingumo žodžių.

**********

Nuoširdžiai noriu padėkoti Nacionalinio Vėžio instituto Onkourologijos skyriaus gydytojui onkologui urologui Arūnui Kulbokai už profesionalumą, nuoširdumą, kantrybę bei teikiamą viltį pacientams. Nuo pirmos akimirkos visa esybe pajutau - šiuo gydytoju pasitikiu 100% ir neapsirikau. Būkite laimingas, sveikas, tegul Jus visada lydi neblėstanti energija bei stiprybė, dalijant gerumą visiems, kuriems reikia Jūsų pagalbos. Gerbiami kolegos, didžiuokitės, kad savo tarpe turite tokį Gydytoją iš didžiosios raidės.
Noriu padėkoti ir visam Nacionalinio Vėžio instituto onkourologijos skyriaus kolektyvui-visiems gydytojams ir visam visam aptarnaujančiam personalui; sąlygos, kuriomis dabar dirbate man primena J Kristaus žodžius: "Ne sveikiems reikia gydytojo, o ligoniams".(Mato 9:12) Ypač šiandieną, siaučiant COVID-19 virusui, jūsų pagalba labai reikalinga - už Jūsų rodomą užuojautą, gailestingumą, už pasiaukojimą, kai rizikuodami savo sveikata ir gyvybe atliekate savo šventą pareigą - tai neįkainojama vertybė !Telaimina Jus DIEVAS Jus visus ir Jūsų šeimas! Su Jūsų profesine Švente!
   Lai Jūsų širdies gerumas neišsenka
   Veide negęsta šypsena šilta
   Lai laime ir sėkmė Jums tiesia ranką
   Ir niekad neapleidžia sveikata (J. Marcinkevičius)

**********

Už kompetenciją, žmogišką rūpestį ir supratimą nuoširdžiai dėkojame otorinolaringologei Irinai Mackevičienei ir su ja dirbančiai slaugytojai.

**********

Nuoširdžiausias ačiū Nacionalinio vežio instituto Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus gydytojui Andrej Aleinikov už profesionalumą, nepriekaištingai atliktas dvi operacijas, pagalbą atsistoti ant kojų ir vėl džiaugtis gyvenimu. Visam mane aptarnavusiam skyriaus personalui taip pat noriu pasakyti nuoširdų ačiū.
Iš visos širdies jums dėkoja Jolanta Varnauskienė

**********

Noširdžiai dėkojame gyd. Pauliui Bosui už sekmingai atliktą operaciją, pooperacinę priežiūrą.
Nuoširdus ačiū!

**********

Dėkoju gydytojui onkologui chematerapeutui Edui Stakioniui už dėmesingą ir profesionalią konsultaciją, malonų ir dalykišką bendravimą.

**********

Nuoširdi padėka slaugytojai Jedvygai Talmontaitei. už rupestį, švelnimą, jautrumą nosirdžiai jai Ačiū!

**********

Dėkoju gyd. Jonui Rėklaičiui, kuris yra didis savo specialybės profesionalas, konkretus ir mokantis bendrauti su pacientu.
Ačiū gerb. Gydytojau.

**********

Nuoširdžiai dėkojame gydytojui Tomui Kazlauskui, slaugėms už suteiktą pagalbą, rūpestingumą, nuoširdumą.
Sėkmės Jums!

**********

Su praėjusiomis šventėmis ir artėjančiais naujaisiais metais! Dėkoju Jums už Jūsų rūpestį ir profesionalumą.

**********

Nuoširdžiai dėkoju Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus gydytojui Dr. Rimantui Baušiui ir gydytojui Augustinui Baušiui už puikiai atliktą operaciją, profesionalų ir rūpestingą gydymą.
Didžiulis ačiū visam skyriaus kolektyvui už sunkų ir atsakingą darbą.

**********

Nuoširdžiai dėkoju visam NVI kolektyvui už mano išgijimą. (III st. krūties vėžys. Pradėtas gydymas 2019 04 01 baigtas gydymas 2020 02 21). Asmeniškai dėkoju mokslų daktarams, gydytojams, sesutėms, slaugytojoms: Ernestui Šileikai, Daivai Gudavičienei, Linai Daukantienei, Monikai Drobnienei, anestezologui (operacija atlikta 2019 11 15, 13 val.); Fizinės medicinos ir reabilitacijos Skyriui: Miškinienei, Gertrūdai Klimavičiūtei, Andriui Rimkui, kineziterapeutei - Aurelijai, masažuotojai - Reginai; Ligoninės III a. Chemoterapijos skyriui dienos centras: registratorėms, kraujo poėmio darbuotojoms, chemoterapiją atlikusioms visoms med. seserims; Ligoninės IV a. vyr . seseriai; Ligoninės V a. personalui : Lilijai Kiežun ir med. personalui: Galinai, Reginai ir kitoms med. seserims; Radioterapijos skyriui: radioterapiją atlikusioms darbuotojoms - visam kolektyvui; Poliklinikos darbuotojoms : Jolantai Fedorovičienei, Daivai Duoblienei.
Nuošidžiai dėkoju visiems už atsidavimą savo profesijai, už mokėjimą bendrauti su onkopacientais už vilties įžiebimą ir patikėjimą išgijimu!
Už optimizmą!
Linkiu visiems kuo geriausios kloties mokslo pasiekimuose ir profesinėje veikloje ! Pagarbiai

**********

 
 

**********

 Atnaujinta 2024-04-09 10:00