Brachiterapijos skyrius

Brachiterapijos skyrius yra NVI padalinys, teikiantis prieinamas, kokybiškas ir efektyvias onkologinių ligų gydymo ir diagnostikos paslaugas, vykdantis pacientų slaugą, numatantis ir rekomenduojantis profilaktines priemones, teikiantis rekomendacijas ir vykdantis stebėseną.

Brachiterapijos skyriuje atliekama didelės ir mažos dozės galios brachiterapija:

  • Didelės dozės galios brachiterapija taikoma gimdos kaklelio, gimdos kūno, odos, tiesiosios žarnos, priešinės liaukos, galvos ir kaklo, stemplės, plaučių, minkštųjų audinių navikams gydyti.
  • Mažos dozės galios brachiterapija – priešinės liaukos navikams gydyti.

Skyriuje kasdieninė veikla – tai brachiterapijos klinikiniai (praktiniai) darbai, moksliniai tyrimai, tendencijų apžvalga, geriausių praktikų, inovacijų diegimas ir jų įtaka pacientų sveikatai, gerovei, mokslo ir klinikinių galimybių plėtrai. Daug dėmesio skiriame sparčiai žengiančioms į priekį naujosioms gydymo technologijoms, stiprėjančiam specialistų ir visuomenės bendradarbiavimui, keitimusi patirtimi, gydymo ir mokslinės veiklos naujovėmis.

Skyrius nuolat ieško galimybių plėsti lokalizacijų ir indikacijų skaičių bei taikyti naujus gydymo metodus ir pažangesnes darbo priemones. Aktyviai skatinamas glaudesnis bendradarbiavimas su kitų skyrių darbuotojais.

 Atnaujinta 2018-03-19 11:25