Atgal

Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyrius

 

2024-01-11
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Giedrei Rudinskaitei už atliktą sudėtingą operaciją, priežiūrą ir rūpestį. Jūsų švelnumas ir dėmesys palaiko ir teikia viltį.
Ačiū skyriaus slaugytojoms ir visam personalui.
Janina G.

2023-12-30
Geriausių profesinių ir asmeninių pasiekimų Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos bei Anesteziologijos, reanimacijos ir operacinės skyriaus daktarams – daktarams-chirurgams, daktarams-gydytojams, daktarams-anesteziologams, nuostabiam slaugytojų būriui, tvarkos ir švaros meistrams ir visiems neišvardintiems skyrių darbininkams Naujaisiais, 2024 metais! Linkime stabilumo ir giedro dangaus virš Jūsų galvų!
Nuoširdžiai dėkingi pacientės Olgos N. artimieji

2023-12-19
Spalio 17 d. buvo atlikta operacija. Noriu tarti nuoširdų ačiū chirurgui Alfredui Kiliui ir visam personalui. Dėkoju už rūpestingumą, nuoširdų bendravimą, atidumą, supratingumą. Už suteiktą viltį pasveikti ir grįžti į normalų visavertį gyvenimą be baimės ir streso. Liga buvo klastinga. Džiaugiuosi, kad jūs esate. AČIŪ!
Ačiū visam personalui
Rima S.

2023-11-20
Nuoširdus AČIŪ nuostabiems gydytojams Eugenijui Stratilatovui, Andrej Aleinikov, Justui Kuliavui - gydytojui Aleinikov už rūpestingai atliktą sudėtingą operaciją ir visiems gydytojams už kantrią priežiūrą po jos, skyriaus vedėjui E. Stratilatovui už suvadovautą procesą. Nuostabu, koks šaunus kolektyvas, kai gydytojai, žinodami apie sudėtingą atvejį, kiekvienas budėdamas skiria dėmesio, laiku išgelbsti nuo blogiausių pasekmių, pakeldami nuotaiką savo šypsena ir humoro jausmu. Taip pat didelis ačiū visoms rūpestingoms seselėms. Tikra sėkmė atsidurti tokių profesionalų rankose.
Pagarbiai Tamara O.

2023-11-17
Nuoširdus ačiū už malonų priėmimą ir aptarnavimą slaugytojai ir gydytojui Augustinui Baušiui. Telydi Jus abu šypsena, kantrybė, gera sveikata ir gera nuotaika.
Janina B.

2023-10-24
Nuoširdžiausias AČIŪ mane operavusiam gydytojui dr. Audriui Dulskui!!! Jūsų auksinės rankos! Jūsų dėka galiu gyventi pilnavertį gyvenimą, džiaugtis vaikais, anūkais ir kiekviena diena. Tegul Jums niekada nepritrūksta ištvermės ir sveikatos! Nuoširdžiai dėkoju visam Kompleksinio gydymo poskyrio kolektyvui ir gerbiamai Lilijai Kiežun. Be Jūsų nuostabių rankų ir palaikymo, sukurtų sąlygų jaustis kaip sanatorijoje, nebūčiau taip greitai atgavusi jėgų.
AČIŪ!!!
Rita Švedienė

2023-10-07
Noriu mamos vardu padėkot visam Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriui (I postas) personalui ir gydytojui Augustinui Baušiui. Ačiū, kad esate ne tik puikūs medicinos darbuotojai, bet ir žmonės – ir dėmesingi, ir supratingi!
Elena M.

2023-09-29
Dėkoju abiem gydytojams Rimantui Baušiui ir Augustinui Baušiui už nuoširdumą, rūpestį ir profesionalumą gydant, operuojant. Po operacijos jaučiausi gerai, nes ir grįžusi amo nejaučiau skausmo. Rimantas Baušys yra auksinių rankų chirurgas. Jo sūnus Augustinas labai malonus ir greitai paruošia dokumentus ir nuteikia optimistiškai prieš sunkią operaciją. Tai man kaip pacientei buvo labai svarbu.
Liongina R.

2023-09-29
Širdingai dėkoju gydytojai Linai Praleikienei ir visam personalui už puikiai atliktą kolonoskopiją. Jų profesionalumo dėka jaučiausi puikiai ir procedūra buvo atlikta greitai ir kokybiškai.
Liucija S.

   
 

2023-08-16
Išaušo rytas nuostabus.
Greit saulė atrakins vartus.
Ir visos gėlės spalvas lieja,
Kad jis išliktų nuostabus.
Kad laime žėrintys šaltiniai
Pasiektų džiaugsmo upelius,
Kad rasos tyros, krištolinės
Bučiuotų žiedlapius švelnius!
O jie, prie skruostų prisiglaudę,
Pajutę virpesį širdies,
Viliotų žengt į erą naują,
Kur gėriu upės išsilies...
Kur praeitis giliai nuskendus
Negrįš pro tiltus užmaršties.
Džiaugsminga šypsena ant veido
Ir rankos sveikinti išsities.
Nuoširdžiai dėkoju abdominalinės chirurgijos gydytojai dr. Giedrei Rudinskaitei-Delopoulos ir visai komandai už rūpestį ir pagalbą!
Nuoširdžiai, Dalia S.

  2023-08-15
Nors Tėtis ir iškeliavo pralaimėjęs kovą su liga, sakom didelį AČIŪ visam NVI Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriui, taip pat Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriui. Esame dėkingi už viso personalo žmogiškumą, dėmesingumą ir nuoširdumą. Ypatinga padėka doc. dr.  Audriui Dulskui ir skyriaus vedėjui habil. dr. Eugenijui Stratilatovui. Tai didelės pagarbos nusipelnę, savo darbui pasišventę gydytojai, mokslo žmonės, gebantys taip paprastai ir arti būti šalia paprasto žmogaus... Tėtis tikrai buvo gerose rankose ir esam įsitikinę, kad buvo padaryta viskas, kas įmanoma. Stiprybės jums visiems jūsų beprotiškai sunkiame, bet prasmingame darbe.
Su pagarba,
Juozo Čibiro artimieji
  2023-08-11
Nuoširdi padėka abdominaliniam chirurgui gydytojui Augustinui Baušiui už išsamią diagnostinę išvadą, už pagarbą ligoniui, kurios reikia šiandieninei visuomenei bei kitiems specialistams. Už malonų bendravimą, atsakingumą, įžvalgas, išsamų ištyrimą bei puikų gydytojo bei seselės komandinį darbą.
Ačiū sakyčiau tūkstantį ar dar daugiau ... Jūs to VERTAS!!!
Sėkmės Jūsų nelengvame ypatingame darbe. Telaimina Jus Aukščiausiasis!!!
Inga B. (pacientės dukra)
  2023-07-27
Ačiū chirurgui gerbiamam R. Maskeliui ir komandai už profesionalų požiūrį ir puikų darbą bei visas gydytojo žmogiškąsias savybes.
Pagarbiai Darius N.
  2023-07-11
Gerbiamoji mieloji, nuostabioji Inga Kildušiene su Jūsų komanda – Jūs nerealios, Jūs nuostabios, Jūs… pačios… geriausi žodžiai Jums, Inga.
Ačiū Jums!
Inesa
  2023-07-01
Labai dėkoju gydytojui Audriui Dulskui. Ačiū už nuoširdumą, už pagalbą.
Manau, kad ligoniai atėję pas gydytoją A. Dulską visada gaus pagalbą ir viltį pasveikti.
Romas U.
  2023-06-18
Šių metų birželio 4-12 dienomis aš, buvusi vilnietė, grįžusi į Lietuvą kaip pabėgėlė nuo karo Ukrainoje, gydžiausi NVI Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriuje, vadovaujamame abdominalinės chirurgijos gydytojo dr. (HP) Eugenijaus Stratilatovo.
Apie šio skyriaus darbą susidariau labai teigiamą įspūdį. Visi medicinos darbuotojai (gydytojai, slaugytojai ir pagalbinis personalas) dirba aiškiai, darniai, kaip vientisas mechanizmas, kurio tikslas – teikti pacientams aukšto europinio lygio medicinos paslaugas.
Mano nuomone, yra labai svarbu, kad kiekvieno paciento gydymo taktiką aptaria multidisciplininė komisija.
Ypač noriu padėkoti mano gydančiam gydytojui Augustinui Baušiui už puikiai atliktą laparoskopinę operaciją, už profesionalumą, dėmesingumą, žmogiškumą ir malonų bendravimą. Esu jam labai dėkinga, kad įtikino manę operaciją atlikti nedelsiant, nors aš visiškai nejaučiau jokių akivaizdžių ligos požymių ir laikiau save sveiku žmogumi. Auglys man buvo diagnozuotas netikėtai, dėl atlikto tyrimo dėl slapto kraujavimo išmatose ir atlikus kolonoskopiją (pagal patikros programą).
Labai svarbu, kad visi reikalingi tyrimai ir brangus gydymas asmenims, apsidraudusiems privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), medicininės paslaugos apmokama iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšų. Man nereikėjo nieko papildomai mokėti.
Visiems skyriaus darbuotojams noriu palinkėti geros sveikatos, asmeninės gerovės, tolimesnio tobulėjimo ir pažangių metodų, technologijų diegimo gydant ligonius, o mokslininkams – sėkmės medicinos moksle!
Pagarbiai,
Raisa L. 
  2023-06-06
Labai dėkingas gydytojai Linai Praleikienei ir visam personalui už profesionalumą ir gerumą.
Telaimina Jus Dievas Jūsų namus, vaikus ir anūkus ir Jūsų rankas, kurios daro šiuos nuostabius darbus.
Vincas K.
  2023-06-08
Labai dėkoju Endoskopinių tyrimų skyriaus gydytojų personalui. Labai malonus. Labai dėkoju už profesionalumą ir Jūsų gerumą. Duok Dieve daugiau tokių komandų.
Františka M.
  2023-05-29
Laba diena, noriu labai nuoširdžiai padėkoti Endoskopinių tyrimų poskyrio Vyresniajai ordinatorei (gydytojai gastroenterologei) Ingai Kildušienei už tinkamiausiai parinktą gydymo taktiką, už 2023-05-22 sėkmingai atliktą sudėtingą didelio polipo pašalinimo operaciją, už jos profesionalumą, požiūrį į pacientą, supratingumą ir didelį savo darbo išmanymą, kurio dėka neprireikė didesnių chirurginių intervencijų ir, kad dabar galiu po truputį grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo. Taip pat nuoširdžiai noriu padėkoti Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus vedėjui dr. (HP) Eugenijui Stratilatovui bei tiesioginę priežiūrą vykdžiusiam abdominalinės chirurgijos gydytojui (onkologui) Alfredui Kiliui už tinkamiausiai parinktą gydymo taktiką, operatyvias reakcijas ir savalaikius sprendimus, padėjusius išvengti galimų komplikacijų ir pasiekti geriausią rezultatą. Taip pat didelis ačiū šio skyriaus slaugytojoms (įskaitant ir atliekančiai praktiką) už operatyvų reagavimą, paslaugumą ir tinkamą priežiūrą.
D.
  2023-05-26
Pradėsiu nuo totalinės padėkos, kuri apima visą Kompleksinio gydymo poskyrio darnią komandą: tiek chirurgą doc. dr. Audrių Dulską, tiek slaugymo tarnybą. Ši įstaiga jau užsitarnavusi šlovę ir populiarumą Lietuvoje. Todėl nestebina profesionalumas, diagnozių tikslumas bei priemonių efektyvumas. Slaugytojų atida, paslaugumas, šiltas ir jautrus santykis su pacientu, operatyvumas, diskretus supratingumas prisideda prie gydymo ir pasveikimo spartos.
Pageidavimas: daugiau reikėtų informacinės reklamos apie tokias įstaigas. Panašių įstaigų kūrimas ir jų palaikymas sutvirtintų mūsų vyriausybės, besirūpinančios žmonėmis, autoritetą!
Soc. m. dr. doc. Juozas Kempinas
  2023-05-26
Mane aptarnavusiam Endoskopinių tyrimų poskyrio kolektyvui nuoširdus AČIŪ!
Visi malonūs, geranoriški (procedūra atlikta 105 kab.).
Sėkmės Jums!
Lina S.
  2023-05-22
Norėčiau padėkoti 118 kab. kolektyvui už nuoširdų bendravimą, atliekant kolonoskopijos procedūrą ir už džiuginantį rezultatą po jos ????.
Ačiū Jums visoms ir sėkmės tolimesniame darbe ????.
Neringa J.
  2023-05-14
Norime padėkoti A. Dulskui. Jis neabejotinai aukščiausios kvalifikacijos gydytojas! Profesionalus požiūris ir gydymo metodai. Išsamūs atsakymai į klausimus ir puikios konsultacijos. Labai žmogiškas, dėmesingas, šiuolaikiškas. Žymiai pagerėjo ne tik fizinė, bet ir psichologinė būsena. Tikras savo srities profesionalas ir puikus žmogus ????.
Gerb. Daktare ačiū, kad ne tik gydote žmones, bet ir šviečiate visuomenę aktualiais klausimais.
Taip pat norime padėkoti ir visam skyriaus personalui, puikus darbas ir geranoriškas bendravimas.
Svetlana P.
  2023-05-05
Ačiū pirmojo aukšto kolektyvui, kuris mane priėmė šiandien ne mano vizito laiku! Ačiū 120 kabineto medikams – chirurgei Linai Praleikienei, Onai Vrublevskienei. Ačiū!!!
Svetlana
  2023-05-02
Labai dėkoju už atliktą kolonoskopiją 118 kabinete, nuostabi komanda, labai dėmesingi ir nuoširdūs žmonės, didžiulis dėmesys ligoniui. Ačiū, ačiū, ačiū! Būkite ir toliau tokie geri ir malonūs, o tai gydo labiau negu vaistai.
Pacientė Aldona
  2023-04-24
Nuoširdžiai dėkoju gyd. chirurgei Linai Praleikienei, asistentei Violetai Misiūnienei už kvalifikuotą ir rūpestingą ištyrimą. Tyrimų procedūra atlikta labai švelniai. Taip pat dėkoju labai rūpestingai, nuostabiai ir paslaugiai daktarei Jurgitai Sakalienei ir jos seselei, išskirtinio dėmesingumo skyriaus vedėjai Rūtai Čiurlienei. Jūsų rūpestis mums reiškia labai daug.
M. N. Svitojienė
  2023-04-20
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Linai Praleikienei ir jos komandai už profesionalų darbą,malonų bendravimą ir išsamią konsultacija. Ačiū, ačiū, ačiū.
Stepan B.
  2023-04-12
Balandžio 11 d. 105 kabinete man buvo atlikta kolonoskopija be nejautros. Turint tokią šaunią komandą kaip gydytojas Andrej Aleinikov ir bendrosios praktikos slaugytoja Raimonda Zmejauskienė tyrimas buvo nebaisus, net ir daug neskaudėjo. Linkiu šiai komandai ir toliau taip maloniai bendrauti, paaiškinti, kaip vyks tyrimas. Ačiū už dėmesį eiliniam pacientui. Išlikit ir toliau tokie rūpestingi ir paslaugūs.
Pagarbiai Bronė M.
 

2023-04-06

Noriu nuoširdžiai padėkoti chirurgui A. Dulskui, taip pat visam chirurginio (Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos) skyriaus personalui už labai gerą bendravimą tiek su manimi, tiek ir su kitais palatoje gulėjusiais pacientais. Puikios bendrosios praktikos slaugytojos ir visi kiti skyriaus darbuotojai. Palatoje gulėjo dvi negalinčios vaikščioti moterys: padėjo joms ir atsikelti, ir nusiprausti, ir pavalgyti. Labai maloniai su jomis bendravo, psichologiškai palaikė.
Nuo visų mūsų – didelis ačiū.
Liudmila Alekseičiuk

 

2023-03-29

Daktaras Jevgenijus Stratilatovas, profesorius, vieno iš NVI chirurgijos ir onkologijos skyrių vedėjas, man atliko skrandžio operaciją.
Iš pradžių kilo mintis skristi į Vokietiją.
Pradėjome konsultuotis su pažįstamais Vilniaus chirurgais ir mums buvo rekomenduota konsultuotis tik su gydytoju Stratilatovu.
Užteko vieno žvilgsnio į šį šviesų, net sakyčiau, ypatingą aurą turintį žmogų, kad suprastum, jog mano gydytojas priešais mane.
Atsakingumas, pasitikėjimas, ramumas, padorumas, kultūringumas, dėmesys, noras išklausyti pacientą ir atsakyti į užduodamus klausimus – tai mažiausias gerųjų savybių sąrašas, kuris ateina į galvą.
Mūsų sveikata priklauso nuo mūsų. Nesirkite ir būkite sveiki.
Ina K.

 

2023-03-20

Nuoširdžiai dėkoju visam personalui gydytojui Andrejui Aleinikovui, slaugytojai Onai Vrublevskienei, anesteziologe Vaidai Lukoševičienei, anestezijos slaugytojai Mildai Gribulytei ir slaugytojo padėjėjai.
Sveikatos ir kantrybės Jums.
Jadvyga

 

2023-02-15

Esu be galo dėkinga. Ačiū NVI Abdominalinio sk. aptarnaujančiam personalui ir visiems gydytojams už malonų, rūpestingą ir šiltą bendravimą. Už Jūsų šypsenas. Žmonės dirbantys savo darbą – linkiu, kad būtų kuo daugiau tokių žmonių. Didžiausią Ačiū tariu gydytojui Audriui Dulskui už profesionalumą, atsidavimą savo darbui, už rūpestingą, nuoširdų ir šiltą bendravimą. Jūs pats geriausias gydytojas. Ačiū. Sėkmės Jums, ir visam Jūsų kolektyvui Jūsų svarbiame ir atsakingame darbe gydant žmones.
Su pagarba 

Jūratė I. Utena

 

2023-02-22

Gerbiama gydytoja Giedre Rudinskaite-Delopoulos nuoširdžiai dėkoju už vyrui Laimučiui Štirvydui atliktą operaciją, malonų bendravimą ir supratingumą.
AudraAtnaujinta 2024-02-12 11:27


Svarbu žinoti: