Atgal

Chemoterapijos skyrius su dienos stacionaru

 

2024-03-28
Visi mes esame amžini skolininkai medikams už gydomą ligą, suteiktą viltį ir net patį gyvenimą. Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Leonidui Gatijatullinui už kantrybę, dėmesį, kūrybišką darbą, palaikymą. Labai ačiū registratūros sesutėms – jų rūpestingumas ir užkrečiančios šypsenos – dienos nuteikimas šviesai. Mus pasitinka Galina Masalskaja ir Jelena Chaniutkienė ir išlydi su optimizmu veide. Dėkoju Danguolei Zadorockienei – medikei, kurios profesionalumas imant kraują ramiai nuteikia – tai kiekvieno paciento svajonė. Jau greit bus 2 metai, kai mamą vežu į NVI, o kiekvieną kartą laukimo salėje girdžiu „mūsų gerasis daktariukas eina“, „man šiandien vėl neskaudėjo duodant kraują“, „kaip gerai, kad registratūros mergaitės paaiškino, nuvedė, o tai nieko neatsimenu“. Tai Jūsų pacientų žodžiai, kurie Jums suteikia šviesos.
Juk gyvenimo siūlas toks trumpas, o kad irstantis siūlas nenutrūktų – gelbėja nuostabūs ir tam atsidavę žmonės: gyd. Leonidas Gatijatullin, Gajina Masalskaja, Jelena Chaniutkienė, Danguolė Zadorockienė. Tikiuosi šie puikūs medicinos darbuotojai vertinami ne tik pacientų, bet ir NVI administracijos.
Pacientės dukra A. B.

2024-02-28
Nuoširdžiai dėkoju daktarei Birutei Brasiūnienei už profesionalų gydymą ir malonų bendravimą. Atvykus į chemoterapijos skyrių gydytis, daktarė nuoširdžiai ir suprantamai išaiškino apie mano ligą. Kraujo tyrimai buvo labai blogi ir nebuvo galima taikyti chemoterapijos. Daktarei priėmus teisingus sprendimus mano sveikatos būklė labai pagerėjo.
Norėčiau palinkėti daktarei Birutei Brasiūnienei ir toliau būti savo srities žinove.
Ačiū JUMS. DAKTARE.
Su pagarba D.K.

2024-02-28
Noriu padėkoti chemoterapijos skyriaus su dienos stacionaru seselei Ginai Gasinskienei už nuoširdų aptarnavimą suteikiant chemoterapijos paslaugas.
A.J.Z.

2024-02-14
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Birutei Brasiūnienei už skirtą dėmesį, rūpestį ir gydymą.
Pacientė R.L.

2023-12-31
Šv. Kalėdų metas yra puiki proga padėkoti Nacionalinio vėžio instituto kolektyvui ir ypač gydančiai gydytojai doc. dr. Birutei Brasiūnienei už sėkmingą gydymą ir dar vienus išgyventus metus.
Pagarbiai,
Rūta J.

2023-12-15
Neaprėpiamas AČIŪ gydytojai onkologei chemoterapeutei Editai Baltruškevičienei ir visai jos komandai už sėkmingą gydymą!
J. 

2023-12-18
Gerbiama daktare Birute Brasiūniene!
Leiskite Jus ir Jūsų vardu pasveikinti visus NVI Chemoterapijos stacionarinio skyriaus gydytojus, slaugytojas bei visą slaugos personalą su artėjančiomis šv. Kalėdomis ir Naujaisiais Metais!
Leiskite Jums ir visam kolektyvui padėkoti už nuoširdų darbą bei suteiktą gydymą. Jūsų kantrybė, rūpestis ir dėmesingas požiūris gydo geriau už medicinines procedūras ir vaistus. Ačiū Jums už sumanias rankas ir aukštą meistriškumą, ačiū Jums už Jūsų darbo vaisius – grąžintą sveikatą ir suteiktą viltį gyventi.
Sveikinu ir reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžius padėkos žodžius daktarei Nadeždai Lachej už jos aukštą profesionalumą, supratingumą ir dėmesį, už širdies šilumą kiekvienam ligoniui.
Linkiu Jums sveikatos, laimės, sėkmės Jūsų nelengvame, bet naudingame ir kilniame darbe.
Tegul Kalėdų naktį tylią atsėlina vaikystės pasaka šventa. Ir dovanų krepšelyje suspindi: ramybė, santarvė ir sveikata.
Su padėka ir pagarba pacientas Alis G.

2023-12-11
Nuoširdžiai sveikinu visą Chemoterapijos dienos stacionaro kolektyvą ateinančių švenčių proga.
Linkiu visiems sveikatos ir sveikatos, ir laimės nuo dievo.
Labai noriu padėkoti savo gydytojai Jolitai Asadauskienei ir slaugytojai Jelenai Levčenko.
Visada kai man reikia pagalbos dėl iškylančių klausimų, labai maloniai visada man atsako dienos stacionaro koordinatorė Dina Trainavičiūtė – Janavičienė.
Janina T.

2023-11-21
Noriu pareikšti nuoširdžią padėką Chemoterapijos skyriaus vyresniajai ordinatorei gydytojai chemoterapeutei Teresei Pipirienei Želvienei, gydytojui rezidentui Valentinui, gydytojai Marijai, gydytojai Nadeždai, visoms nuostabioms slaugytojoms, bei jų padėjėjoms ir palinkėti sėkmės gyvenime, ištvermės ir ryžto darbe, ir dievo palaimos visiems.
G. D.

2023-11-13
Dėkoju Chemoterapijos registratorėms už gerą aptarnavimą, žmogiškumą.
Irina P.

2023-11-06
Dėkoju chemoterapijos skyriaus slaugytojoms už rūpestingumą ir dėmesingą bendravimą, o ypatingai slaugytojai Ramunei už gydančią šypseną.
Ieva P.

 

 

2023-10-27
Chemoterapijos skyriaus slaugytojai Ginai esame labai dėkingi už puikų ir nuoširdų bendravimą.
Dėkoja Jurgis, Irena, Regina, Stasė, Melanija.

2023-09-22
Dėkoju itin profesionaliai NVI chemoterapijos skyriaus sesutei MINELGAITEI DANUTEI. Labai prastos mano venos, o ji sugebėjo viską padaryti tobulai. Puikus žmogus, didelė kantrybė. Nuteikia gerai visai dienai! Kuo didžiausios jai sveikatos!
I. B.

2023-08-30
Esu labai dėkinga supratingai gydytojos J. Asadauskienės sesutei Jelenai už rūpestingumą.
Irena B.

2023-08-25
Beveik dveji metai tenka gydytis NVI. Nuo pirmų susitikimų čia pasijunti esantis rūpestingoje įstaigoje, kurioje būsi priimtas ir bus suteikta pagalba, teikianti vilties. Esu labai dėkingas mane gydančiam rūpestingam ir jautriam gydytojui profesionalui Aušvydui Patašiui. Šiuo metu tenka gydymą tęsti chemoterapijos skyriuje. Nepaprastai esu dėkingas ir nustebintas puikiu šio skyriaus darbu, kuris, mano manymu, yra sunkiausias. Pagarba ir padėka puikiai dirbančiai šio skyriaus vedėjai Birutei Brasiūnienei, kuri taip rūpestingai įsigilina į paciento situaciją, išklauso ir išsamiai viską paaiškina. Esu sužavėtas registratūros darbu. Tik tokie žmonės, vadovaujami puikios vedėjos, gali dirbti tokį sunkų ir atsakingą darbą. AČIŪ Jums mielosios, kad gebate taip maloniai, išsamiai išaiškinti, padėti ir suprasti sergantį žmogų. Bendraudamas pasijunti, kad tik tau suteikiamas toks dėmesys, nors šitokia minia ligonių laukia to paties: dėmesio, supratimo, vilties. NUOŠIRDŽIAUSIAS AČIŪ ir didelės sėkmės, kantrybės, ištvermės GERBIAMAI VEDĖJAI B. BRASIŪNIENEI ir visam puikiam kolektyvui.
Su pagarba ALVYDAS P.

2023-08-23
Dėkoju visam Chemoterapijos skyrius personalui, ypač dr. Linai Daukantienei, vedėjai doc. dr. Birutei Brasiūnienei už atidumą, išklausymą. Pradedant registratūra ir baigiant chemoterapija – viskas tobula. Tik aiškiai matyti, kad trūksta personalo ir patalpų. Seselės nevaikšto, o bėgioja.
Pacientė

2023-08-16
Klastinga liga mane palietė staigiai ir netikėtai. 2023-07-27 patekau į chemoterapijos skyrių pas doc. dr. Birutę Brasiūnienę. Jos dėka pagalba buvo suteikta operatyviai. Man nustatyta 3-čia stadija piktybinis kiaušidžių vėžys. Linkiu Jums Dievo palaimos ir nepervargti. Didelis ačiū už Jūsų rūpestį, kantrybę, šypseną, kuri labai padeda ligoniui. Jūsų paslaugos yra aukščiausio lygio. Todėl aš pasitikiu Jumis ir visa Jūsų komanda. Norėčiau, kad Jūsų darbai būtų įvertinti ne vien tik žodžiais, bet tai tegul pagalvoja aukščiau stovinti organizacija. Gal būt sveikatos ministerija todėl, kad tokių medikų kaip doc. dr. Birutę Brasiūnienė nėra daug.
Lenkiu žemai savo galvą ir tariu nuoširdų ačiū.
Su pagarba Birutė Š.

2023-07-28
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai onkologei chemoterapeutei Daivai Andzevičienei už nuoširdų ir rūpestingą pradėtą gydymą. Kaip smagu, kad yra tokių atsidavusių gydytojų.
Pagarbiai Julija Z.

2023-07-18
Ačiū, visam Vėžio instituto personalui, kad esate, kad rūpinatės.
Ypač didelis Dėkui Chemoterapijos skyriaus gydytojui dr. Mariui Striogai ir chirurgui Gediminui Januškai. Labai suteikia vilties, kai patenki į Gydytojų iš pašaukimo globą.
Roma K.

2023-05-26
Reiškiu didžiulę padėką, gydytojai chemoterapeutei Editai Baltruškevičienei už labai gerą priežiūrą, gydymą, nuoširdumą. Labai gera, kai gali pasitikėti savo gydytoju!
Su pagarba Stasė M.

2023-05-06
Noriu nuoširdžiai padėkoti visam kolektyvui: gydytojams, slaugytojams, valytojams, visam personalui. Esu nustebęs, kad Lietuvoje yra tokio lygio gydymo įstaigų.
Ačiū už supratimą, geranoriškumą už padrąsinimus. Į čia vykau be jokios baimės ir nėra jokios baimės, jei reiks sugrįžti.
Ačiū Dievui, kad dar yra toks skyrius, kuriame gali gauti privatumą, ramybę bei pagalbą. Tikiuosi, kad jis veiks dar ne vieną dešimtmetį!
Remigijus G.

2023-04-14
Begalinis ačiū gydytojai Editai Baltruškevičienei, gydytojai Nadeždai Lachej, gydytojui rezidentui Valentinui Kūgiui, slaugytojoms ir jų padėjėjoms bei visiems kitiems darbuotojams už gydymą, priežiūrą bei palaikymą.
J. Alutė

2023-03-15
Daugiau kaip prieš pusę metų man buvo aptiktas IV stadijos vėžys. Tik Jūsų profesionalių specialistų dėka esu gyva, neblogai jaučiuosi, o šiandien po KT paaiškėjo, kad turėsiu galimybę dar pagyventi. Už šią galimybę esu be galo dėkinga nuostabiam chirurgui ir žmogui Gediminui Januškai, kuris turi Dievo dovaną matyti daug daugiau nei rodo tyrimai ir sugebėjimą padaryti taip, kad IV stadija taptų 0 stadija, visam dėmesingam onkoginekologijos, reanimacijos skyriaus personalui, taip pat mane gelbėjusiai chemoterapijos gydytojai dr. Linai Daukantienei ir visam nuostabiam šio skyriaus personalui. Jūs nerealūs  – ne tik aukščiausio lygio specialistai, bet ir nuostabūs žmonės ir niekada nenuleidžiate rankų, dedate didžiules pastangas, kad sugrąžinti ligoniui gyvenimą. Su begaliniu dėkingumu, pagarba sugebėjimui išlaikyti žmogiškumą, atjautą ir rūpestį tokiame sunkiame Jūsų darbe.
A. T.

2023-01-09
Dėkoju NVI Chemoterapijos skyriaus medikų komandai, kurios profesionalumas ir žmogiškumas padarė didelį įspūdį. Pirmiausiai didelis ačiū skyriaus vedėjai daktarei Birutei Brasiūnienei už emocinį palaikymą, profesionalų darbą gydymo metu ir išsamius paaiškinimus, kurie leido suprasti, kad esu patikimose rankos. Taip pat esu dėkinga registratūros darbuotojoms Jelenai Chaniutkienei ir Galinai Masalskajai už nuoširdumą, supratingumą, atsidavimą savo darbui.
Kantrybės ir tvirtybės Jūsų darbe!
M. Ž. 

*********

 

**********

2020-07-09

Vakar pasibaigė mano ilgas 16 mėnesių gydymas chemoterapijos dienos stacionare. Noriu padėkoti visam personalui už gydymą, dėmesį ir rūpestį. 

Dėkoju skyriaus vėdejai, mano gydančiai gydytojai Birutei Brasiūnienei už rūpestingumą, profesionalumą ir nuoširdumą - buvo smagu su Jumis bendrauti. Linkiu didžiulės sekmės! 

Dėkoju slaugytojų kolektyvui, pradedant registratūra, baigiant procedūriniu kabinetu - Jūs visada su šypsena, nors dirbate tokią nelengvą darbą. Jūs nuostabios! Būkite tokios, kokios esate, apkabinu Jus visas. 

Norėčiau padrąsinti kitus šio skyriaus pacientus -  sužinojus diagnozę atrodo, kad pasaulis griūva. Bet vėliau supranti, kad ne, tai tiesiog naujas gyvenimo etapas. Viskas įmanoma, reikia tik neprarasti optimizmo, su džiaugsmu ir viltimi eiti savo gyvenimo keliu. Gyvenimas sergant vėžiu yra pilnas prasmės ir gražių akimirkų. 

Būkite sveiki!

Natalija.

 

**********

 

**********

**********

 

**********

 

**********

 

**********

 

 Atnaujinta 2024-04-09 10:21


Svarbu žinoti: