Atgal

Chemoterapijos skyrius su dienos stacionaru

2023-10-27
Chemoterapijos skyriaus slaugytojai Ginai esame labai dėkingi už puikų ir nuoširdų bendravimą.
Dėkoja Jurgis, Irena, Regina, Stasė, Melanija.

2023-09-22
Dėkoju itin profesionaliai NVI chemoterapijos skyriaus sesutei MINELGAITEI DANUTEI. Labai prastos mano venos, o ji sugebėjo viską padaryti tobulai. Puikus žmogus, didelė kantrybė. Nuteikia gerai visai dienai! Kuo didžiausios jai sveikatos!
Irena Baradinskienė

2023-08-30
Esu labai dėkinga supratingai gydytojos J. Asadauskienės sesutei Jelenai už rūpestingumą.
Irena B.

2023-08-25
Beveik dveji metai tenka gydytis NVI. Nuo pirmų susitikimų čia pasijunti esantis rūpestingoje įstaigoje, kurioje būsi priimtas ir bus suteikta pagalba, teikianti vilties. Esu labai dėkingas mane gydančiam rūpestingam ir jautriam gydytojui profesionalui Aušvydui Patašiui. Šiuo metu tenka gydymą tęsti chemoterapijos skyriuje. Nepaprastai esu dėkingas ir nustebintas puikiu šio skyriaus darbu, kuris, mano manymu, yra sunkiausias. Pagarba ir padėka puikiai dirbančiai šio skyriaus vedėjai Birutei Brasiūnienei, kuri taip rūpestingai įsigilina į paciento situaciją, išklauso ir išsamiai viską paaiškina. Esu sužavėtas registratūros darbu. Tik tokie žmonės, vadovaujami puikios vedėjos, gali dirbti tokį sunkų ir atsakingą darbą. AČIŪ Jums mielosios, kad gebate taip maloniai, išsamiai išaiškinti, padėti ir suprasti sergantį žmogų. Bendraudamas pasijunti, kad tik tau suteikiamas toks dėmesys, nors šitokia minia ligonių laukia to paties: dėmesio, supratimo, vilties. NUOŠIRDŽIAUSIAS AČIŪ ir didelės sėkmės, kantrybės, ištvermės GERBIAMAI VEDĖJAI B. BRASIŪNIENEI ir visam puikiam kolektyvui.
Su pagarba ALVYDAS P.

2023-08-23
Dėkoju visam Chemoterapijos skyrius personalui, ypač dr. Linai Daukantienei, vedėjai doc. dr. Birutei Brasiūnienei už atidumą, išklausymą. Pradedant registratūra ir baigiant chemoterapija – viskas tobula. Tik aiškiai matyti, kad trūksta personalo ir patalpų. Seselės nevaikšto, o bėgioja.
Pacientė

2023-08-16
Klastinga liga mane palietė staigiai ir netikėtai. 2023-07-27 patekau į chemoterapijos skyrių pas doc. dr. Birutę Brasiūnienę. Jos dėka pagalba buvo suteikta operatyviai. Man nustatyta 3-čia stadija piktybinis kiaušidžių vėžys. Linkiu Jums Dievo palaimos ir nepervargti. Didelis ačiū už Jūsų rūpestį, kantrybę, šypseną, kuri labai padeda ligoniui. Jūsų paslaugos yra aukščiausio lygio. Todėl aš pasitikiu Jumis ir visa Jūsų komanda. Norėčiau, kad Jūsų darbai būtų įvertinti ne vien tik žodžiais, bet tai tegul pagalvoja aukščiau stovinti organizacija. Gal būt sveikatos ministerija todėl, kad tokių medikų kaip doc. dr. Birutę Brasiūnienė nėra daug.
Lenkiu žemai savo galvą ir tariu nuoširdų ačiū.
Su pagarba Birutė Š.

2023-07-28
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai onkologei chemoterapeutei Daivai Andzevičienei už nuoširdų ir rūpestingą pradėtą gydymą. Kaip smagu, kad yra tokių atsidavusių gydytojų.
Pagarbiai Julija Z.

2023-07-18
Ačiū, visam Vėžio instituto personalui, kad esate, kad rūpinatės.
Ypač didelis Dėkui Chemoterapijos skyriaus gydytojui dr. Mariui Striogai ir chirurgui Gediminui Januškai. Labai suteikia vilties, kai patenki į Gydytojų iš pašaukimo globą.
Roma K.

2023-05-26
Reiškiu didžiulę padėką, gydytojai chemoterapeutei Editai Baltruškevičienei už labai gerą priežiūrą, gydymą, nuoširdumą. Labai gera, kai gali pasitikėti savo gydytoju!
Su pagarba Stasė M.

2023-05-06
Noriu nuoširdžiai padėkoti visam kolektyvui: gydytojams, slaugytojams, valytojams, visam personalui. Esu nustebęs, kad Lietuvoje yra tokio lygio gydymo įstaigų.
Ačiū už supratimą, geranoriškumą už padrąsinimus. Į čia vykau be jokios baimės ir nėra jokios baimės, jei reiks sugrįžti.
Ačiū Dievui, kad dar yra toks skyrius, kuriame gali gauti privatumą, ramybę bei pagalbą. Tikiuosi, kad jis veiks dar ne vieną dešimtmetį!
Remigijus G.

2023-04-14
Begalinis ačiū gydytojai Editai Baltruškevičienei, gydytojai Nadeždai Lachej, gydytojui rezidentui Valentinui Kūgiui, slaugytojoms ir jų padėjėjoms bei visiems kitiems darbuotojams už gydymą, priežiūrą bei palaikymą.
J. Alutė

2023-03-15
Daugiau kaip prieš pusę metų man buvo aptiktas IV stadijos vėžys. Tik Jūsų profesionalių specialistų dėka esu gyva, neblogai jaučiuosi, o šiandien po KT paaiškėjo, kad turėsiu galimybę dar pagyventi. Už šią galimybę esu be galo dėkinga nuostabiam chirurgui ir žmogui Gediminui Januškai, kuris turi Dievo dovaną matyti daug daugiau nei rodo tyrimai ir sugebėjimą padaryti taip, kad IV stadija taptų 0 stadija, visam dėmesingam onkoginekologijos, reanimacijos skyriaus personalui, taip pat mane gelbėjusiai chemoterapijos gydytojai dr. Linai Daukantienei ir visam nuostabiam šio skyriaus personalui. Jūs nerealūs  – ne tik aukščiausio lygio specialistai, bet ir nuostabūs žmonės ir niekada nenuleidžiate rankų, dedate didžiules pastangas, kad sugrąžinti ligoniui gyvenimą. Su begaliniu dėkingumu, pagarba sugebėjimui išlaikyti žmogiškumą, atjautą ir rūpestį tokiame sunkiame Jūsų darbe.
Alma Irena Trilupaitienė

2023-01-09
Dėkoju NVI Chemoterapijos skyriaus medikų komandai, kurios profesionalumas ir žmogiškumas padarė didelį įspūdį. Pirmiausiai didelis ačiū skyriaus vedėjai daktarei Birutei Brasiūnienei už emocinį palaikymą, profesionalų darbą gydymo metu ir išsamius paaiškinimus, kurie leido suprasti, kad esu patikimose rankos. Taip pat esu dėkinga registratūros darbuotojoms Jelenai Chaniutkienei ir Galinai Masalskajai už nuoširdumą, supratingumą, atsidavimą savo darbui.
Kantrybės ir tvirtybės Jūsų darbe!
Michalina Žavoronok

*********

 

**********

2020-07-09

Vakar pasibaigė mano ilgas 16 mėnesių gydymas chemoterapijos dienos stacionare. Noriu padėkoti visam personalui už gydymą, dėmesį ir rūpestį. 

Dėkoju skyriaus vėdejai, mano gydančiai gydytojai Birutei Brasiūnienei už rūpestingumą, profesionalumą ir nuoširdumą - buvo smagu su Jumis bendrauti. Linkiu didžiulės sekmės! 

Dėkoju slaugytojų kolektyvui, pradedant registratūra, baigiant procedūriniu kabinetu - Jūs visada su šypsena, nors dirbate tokią nelengvą darbą. Jūs nuostabios! Būkite tokios, kokios esate, apkabinu Jus visas. 

Norėčiau padrąsinti kitus šio skyriaus pacientus -  sužinojus diagnozę atrodo, kad pasaulis griūva. Bet vėliau supranti, kad ne, tai tiesiog naujas gyvenimo etapas. Viskas įmanoma, reikia tik neprarasti optimizmo, su džiaugsmu ir viltimi eiti savo gyvenimo keliu. Gyvenimas sergant vėžiu yra pilnas prasmės ir gražių akimirkų. 

Būkite sveiki!

Natalija.

 

**********

 

**********

**********

 

**********

 

**********

 

**********

 

 Atnaujinta 2023-11-06 14:28


Svarbu žinoti: