Atgal

Chemoterapijos skyrius su dienos stacionaru

2023-01-09

Dėkoju NVI Chemoterapijos skyriaus medikų komandai, kurios profesionalumas ir žmogiškumas padarė didelį įspūdį. Pirmiausiai didelis ačiū skyriaus vedėjai daktarei Birutei Brasiūnienei už emocinį palaikymą, profesionalų darbą gydymo metu ir išsamius paaiškinimus, kurie leido suprasti, kad esu patikimose rankos. Taip pat esu dėkinga registratūros darbuotojoms Jelenai Chaniutkienei ir Galinai Masalskajai už nuoširdumą, supratingumą, atsidavimą savo darbui.
Kantrybės ir tvirtybės Jūsų darbe!
Michalina Žavoronok

*********

 

**********

2020-07-09

Vakar pasibaigė mano ilgas 16 mėnesių gydymas chemoterapijos dienos stacionare. Noriu padėkoti visam personalui už gydymą, dėmesį ir rūpestį. 

Dėkoju skyriaus vėdejai, mano gydančiai gydytojai Birutei Brasiūnienei už rūpestingumą, profesionalumą ir nuoširdumą - buvo smagu su Jumis bendrauti. Linkiu didžiulės sekmės! 

Dėkoju slaugytojų kolektyvui, pradedant registratūra, baigiant procedūriniu kabinetu - Jūs visada su šypsena, nors dirbate tokią nelengvą darbą. Jūs nuostabios! Būkite tokios, kokios esate, apkabinu Jus visas. 

Norėčiau padrąsinti kitus šio skyriaus pacientus -  sužinojus diagnozę atrodo, kad pasaulis griūva. Bet vėliau supranti, kad ne, tai tiesiog naujas gyvenimo etapas. Viskas įmanoma, reikia tik neprarasti optimizmo, su džiaugsmu ir viltimi eiti savo gyvenimo keliu. Gyvenimas sergant vėžiu yra pilnas prasmės ir gražių akimirkų. 

Būkite sveiki!

Natalija.

 

**********

 

**********

**********

 

**********

 

**********

 

**********

 

 Atnaujinta 2023-01-27 13:36


Svarbu žinoti: