Atgal

Dienos chirurgijos skyrius

 

2024-03-25
Didelis Ačiū Gydytojui G. Januškai, kuris operatyviai, greitai operuoja žmones. Operacija, po operacijos – tikrai wow. Taip pat visam Dienos chirurgijos skyriaus kolektyvui, viskas buvo gerai. Nuoširdus Ačiū, kad esate ir padedate žmonėms.
E. S.

2024-03-25
Didelis ačiū visam Dienos chirurgijos skyriaus kolektyvui. Personalas superinis, labai malonus, atidus. Palatos švarios ????.
Atskira padėka daktarui G. Januškai. Didelis ačiū.
V. G.

2024-03-22
Patenkintas, labai gerai ir maloniai prižiūrėjo Dienos chirurgijos skyriuje.
Pacientas

2024-03-21
Didelis dėkui visam Dienos chirurgijos skyriaus personalui. Likau labai nustebintas ir patenkintas sąlygomis, aptarnavimu. Nuostabus kolektyvas, atsakė į visus klausimus išsamiai. Manau atitinka aukščiausius reikalavimus, sėkmės šitam kolektyvui!
510 palata
R.

2024-03-20
Nuoširdžiai dėkoju Romualdui Maskeliui, Vidai Karalienei, Agnei Misenkienei, Neringai Vaitkevičienei, Stasei Rinkevičienei ir visam personalui už nuostabiai atliktą procedūrą, žmogišką nuoširdų bendravimą ir palaikymą, už profesionalumą. Gera, kai tave pasitinka tokia nuostabi komanda. Noriu nuoširdžiai padėkoti ir palinkėti visokeriopos sėkmės ir pasisekimo gyvenime, viso ko geriausio. Telaimina Jus Dievas!!! Dėkoju!!!
I. S.

2024-03-20
Norėčiau padėkoti NVI gydytojams Agnei Misenkienei ir Andrej Aleinikov už profesionalumą bei nuoširdų ir neformalų požiūrį į pacientą.
A.

2024-03-05
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai gastroenterologei Ingai Kildušienei ir visai komandai už šiandien atliktą kolonoskopijos procedūrą. Ir gydytoja, ir likęs personalas išsamiai paaiškino procedūros eigą, kiekvieną atliekamą veiksmą. Ačiū už nuoširdų bendravimą ir rūpestį!
J. G.

2024-03-05
Taip saugiai, jaukiai prieš ir po operacijos nesitikėjau jaustis. Gydytojas anesteziologas, visas Dienos chirurgijos skyriaus personalas tikri savo srities profesionalai. Paslaugūs, aiškūs, konkretūs, šilti su šypsena. Skyriaus palata švari, gaivi, komfortiška, viskas yra ko reikia gulint ligoninėje (nebent vonios kambaryje popierinio rankšluosčio).
Ačiū visiems! Taip švaru, taip jauku, komfortiška, pasijaučiau kaip geroje sanatorijoje.

2024-03-05
Š.m. kovo 5 d, vyrui teko būti paguldytam į Dienos chirurgijos skyrių dėl plaučių procedūros – biopsijos. Mes šios procedūros bijojome ir buvome dėl to sutrikę ir pasimetę...Skyriaus darbuotojai sutiko labai nuoširdžiai, guodė ir nuteikė ramiai. Nepaprastai esam dėkingi bendrosios praktikos slaugytojai Romualdai Varnienei už jos profesionalumą ir nuoširdumą. Dėkojame visoms šiandien dirbusioms darbuotojoms.
Geros Jums sveikatos ir laimės gyvenime.
Paciento žmona A. L.

2024-03-01
Labai ačiū Dienos chirurgijos skyriui už malonų priėmimą, slaugymą. Nuostabus medikų kolektyvas. Ačiū ir sėkmės!!!
G. Š.

2024-03-01
Ačiū Dienos chirurgijos skyriaus personalui už malonų slaugymą. Ačiū daktarams už malonų priėmimą.
S. S.

2024-02-29
Nuoširdžiai dėkojame gydytojui Romualdui Maskeliui ir slaugytojai Raimondai Zmejauskienei už atliktą kolonoskopijos procedūrą. Už malonų bendravimą, pagalbą.
Linkime sveikatos, sėkmės ir gerų pacientų.
L.A. ir T.G.

2024-02-26
Esu labai dėkingas Dienos chirurgijos skyriaus seselei, labai tvarkinga ir nuoširdi.
M.B.

2024-02-13
Dėkoju Dienos chirurgijos skyriaus personalui už malonų ir profesionalų aptarnavimą.
N.

2024-02-13
Nuoširdi padėka Dienos chirurgijos skyriaus personalui, kuris rūpinosi nuo atvykimo iki paleidimo. Visi specialistai nuoširdūs, ateina su šypsena, rūpestingi. Pačios geriausios rekomendacijos. Atvykau be jokio baimės jausmo. 100% pasitikėjimas.

2024-02-12
Labai patenkinta Dienos chirurgijos skyriaus personalo darbu, geros sesutės, maloni aplinka.
M. M.M.

2024-02-12
Dėkoju Dienos chirurgijos skyriaus personalui už puikų darbą, labai draugiškas kolektyvas, didelis AČIŪ visai komandai. 
K.

2024-02-01
Dėkoju visam Dienos chirurgijos skyriaus personalui už meilę, šilumą ir greitą aptarnavimą. Švara, tvarka, greitis, nuostabios slaugytojos.
Dėkoju daktarui Gintarui Kybartui, Adomui Ladukui. Būkite sveiki ir laimingi. Tepadeda Jums Dievas.
A. Š.

2024-01-31
Dėkoju visam 2024-01-31 dirbusiam Dienos chirurgijos skyriaus personalui už nuoširdų, gražų, malonų elgesį.  Puikios sąlygos.
G. S.

2024-01-30
Noriu nuoširdžiai padėkoti visam 118 kabineto personalui (gaila, nežinau vardų ir pavardžių) ir gydytojai Ingai Kildušienei už atliktą procedūrą (12:30). Labai malonus aptarnavimas, šypsenos, nuoširdus bendravimas. Procedūros metu jaučiausi oriai (su Statkevičiaus „kelnėmis“) ir patogiai. Jokių nemalonių pojūčių!
Linkiu išlikti ir toliau tokiems pozityvioms, profesionalioms ir šiltai bendraujančioms.
Jūs visos nuostabios! Ačiū!
Jūratė

2024-01-18
Visai man paskirto endoskopinio tyrimo komandai 3 moterims + 1 vyrui rašau patį aukščiausią balą. Aptarnavimo greitis, informacija, švelnumas, profesionalumas – LUX! Visiems sveikų ir nenuobodžių ką tik prasidėjusių Naujųjų metų linkiu.
Su pagarba fotomeninkas Vytautas S.

2023-11-06
Atvykau atlikti kolonoskopijos tyrimo ir buvau sužavėta šiltos aplinkos, šilto priėmimo ir kvalifikuotai atlikto tyrimo. Tiesiog puiku, kaip gražiame filme: atskira patalpa persirengimui, speciali apranga, jautiesi oriai ir patogiai.
Dėkoju slaugytojoms Onai Vrublevskienei ir Vidai Rynkevič už malonų ir nuoširdų darbą.
Dėkoju gydytojui anesteziologui Stanislovui Paulauskui už sėkmingai atliktą nejautrą, išklausytus pageidavimus.
Ir didžiausias AČIŪ maloniai gydytojai Agnei Misenkienei už supratingumą ir išklausymą, už profesionalumą, už atidumą.
Brigyda Ona B.

2023-09-29
Širdingai dėkoju gydytojai Linai Praleikienei ir visam personalui už puikiai atliktą kolonoskopiją. Jų profesionalumo dėka jaučiausi puikiai ir procedūra buvo atlikta greitai ir kokybiškai.
Liucija S.

2023-07-27
Ačiū chirurgui gerbiamam R. Maskeliui ir komandai už profesionalų požiūrį ir puikų darbą bei visas gydytojo žmogiškąsias savybes.
Pagarbiai Darius N.

2023-07-11
Gerbiamoji mieloji, nuostabioji Inga Kildušiene su Jūsų komanda – Jūs nerealios, Jūs nuostabios, Jūs… pačios… geriausi žodžiai Jums, Inga.
Ačiū Jums!
Inesa

2023-05-29
Laba diena, noriu labai nuoširdžiai padėkoti Endoskopinių tyrimų poskyrio Vyresniajai ordinatorei (gydytojai gastroenterologei) Ingai Kildušienei už tinkamiausiai parinktą gydymo taktiką, už 2023-05-22 sėkmingai atliktą sudėtingą didelio polipo pašalinimo operaciją, už jos profesionalumą, požiūrį į pacientą, supratingumą ir didelį savo darbo išmanymą, kurio dėka neprireikė didesnių chirurginių intervencijų ir, kad dabar galiu po truputį grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo. Taip pat nuoširdžiai noriu padėkoti Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus vedėjui dr. (HP) Eugenijui Stratilatovui bei tiesioginę priežiūrą vykdžiusiam abdominalinės chirurgijos gydytojui (onkologui) Alfredui Kiliui už tinkamiausiai parinktą gydymo taktiką, operatyvias reakcijas ir savalaikius sprendimus, padėjusius išvengti galimų komplikacijų ir pasiekti geriausią rezultatą. Taip pat didelis ačiū šio skyriaus slaugytojoms (įskaitant ir atliekančiai praktiką) už operatyvų reagavimą, paslaugumą ir tinkamą priežiūrą.
D.

2023-05-26
Mane aptarnavusiam Endoskopinių tyrimų poskyrio kolektyvui nuoširdus AČIŪ!
Visi malonūs, geranoriški (procedūra atlikta 105 kab.).
Sėkmės Jums!
Lina S.

2023-05-22
Norėčiau padėkoti 118 kab. kolektyvui už nuoširdų bendravimą, atliekant kolonoskopijos procedūrą ir už džiuginantį rezultatą po jos ????.
Ačiū Jums visoms ir sėkmės tolimesniame darbe ????.
Neringa J.

2023-05-05
Ačiū pirmojo aukšto kolektyvui, kuris mane priėmė šiandien ne mano vizito laiku! Ačiū 120 kabineto medikams – chirurgei Linai Praleikienei, Onai Vrublevskienei. Ačiū!!!
Svetlana

2023-05-02
Labai dėkoju už atliktą kolonoskopiją 118 kabinete, nuostabi komanda, labai dėmesingi ir nuoširdūs žmonės, didžiulis dėmesys ligoniui. Ačiū, ačiū, ačiū! Būkite ir toliau tokie geri ir malonūs, o tai gydo labiau negu vaistai.
Pacientė Aldona

2023-04-24
Nuoširdžiai dėkoju gyd. chirurgei Linai Praleikienei, asistentei Violetai Misiūnienei už kvalifikuotą ir rūpestingą ištyrimą. Tyrimų procedūra atlikta labai švelniai. Taip pat dėkoju labai rūpestingai, nuostabiai ir paslaugiai daktarei Jurgitai Sakalienei ir jos seselei, išskirtinio dėmesingumo skyriaus vedėjai Rūtai Čiurlienei. Jūsų rūpestis mums reiškia labai daug.
M. N. Svitojienė

2023-04-20
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Linai Praleikienei ir jos komandai už profesionalų darbą,malonų bendravimą ir išsamią konsultacija. Ačiū, ačiū, ačiū.
Stepan B.

2023-04-12
Balandžio 11 d. 105 kabinete man buvo atlikta kolonoskopija be nejautros. Turint tokią šaunią komandą kaip gydytojas Andrej Aleinikov ir bendrosios praktikos slaugytoja Raimonda Zmejauskienė tyrimas buvo nebaisus, net ir daug neskaudėjo. Linkiu šiai komandai ir toliau taip maloniai bendrauti, paaiškinti, kaip vyks tyrimas. Ačiū už dėmesį eiliniam pacientui. Išlikit ir toliau tokie rūpestingi ir paslaugūs.
Pagarbiai Bronė M.

2023-03-24
Nuoširdžiai dėkoju Jums, gydytoja Jolanta Paškevičiene, už kokybiškai man parinktas reabilitacijos procedūras ir už nuolatinį rūpestį ir dėmesį.
Angelė V.

2023-03-20
Nuoširdžiai dėkoju visam personalui: gydytojui Andrejui Aleinikovui, slaugytojai Onai Vrublevskienei, anesteziologe Vaidai Lukoševičienei, anestezijos slaugytojai Mildai Gribulytei ir slaugytojo padėjėjai.
Sveikatos ir kantrybės Jums.
Jadvyga

2023-02-27
120 kabineto komandai dėkoju už profesionaliai atliktą operaciją.
Linkiu kuo geriausios kloties
R. K.

2023-01-04
Buvo atliktas kolonoskopijos  tyrimas 120 kabinete. Labai dėkoju visam personalui už jų žmogiškumą (dabar retai pasitaikantis), mandagumą ir kvalifikuotai atliktą darbą. Dar kartą didelis AČIŪ!
Irena L.

2023-01-12
Didelė padėka gydytojai Linai Praleikienei ir jos komandai už profesionalų darbą, jaukų ir malonų bendravimą ir išsamią konsultaciją.
Didelis AČIŪ.
Giedrė A.

2023-01-23
Endoskopinių tyrimų poskyriui.
Aš, pacientė Ana Sargsian, esu labai dėkinga puikiai gydytojų, slaugytojų komandai.
Ypač anesteziologams. Gerbiu, myliu Jus ir Jūsų komandą bei darbą.
Linkiu, kad būtų daugiau tokių žmonių – profesionalų.
Nuoširdžiai dėkoju!
Apkabinu.
Jūsų pacientė Ana SargsianAtnaujinta 2024-04-09 10:14


Svarbu žinoti: