Atgal

Dienos chirurgijos skyrius

 

2023-11-06
Atvykau atlikti kolonoskopijos tyrimo ir buvau sužavėta šiltos aplinkos, šilto priėmimo ir kvalifikuotai atlikto tyrimo. Tiesiog puiku, kaip gražiame filme: atskira patalpa persirengimui, speciali apranga, jautiesi oriai ir patogiai.
Dėkoju slaugytojoms Onai Vrublevskienei ir Vidai Rynkevič už malonų ir nuoširdų darbą.
Dėkoju gydytojui anesteziologui Stanislovui Paulauskui už sėkmingai atliktą nejautrą, išklausytus pageidavimus.
Ir didžiausias AČIŪ maloniai gydytojai Agnei Misenkienei už supratingumą ir išklausymą, už profesionalumą, už atidumą.
Brigyda Ona B.

2023-09-29
Širdingai dėkoju gydytojai Linai Praleikienei ir visam personalui už puikiai atliktą kolonoskopiją. Jų profesionalumo dėka jaučiausi puikiai ir procedūra buvo atlikta greitai ir kokybiškai.
Liucija S.

2023-07-27
Ačiū chirurgui gerbiamam R. Maskeliui ir komandai už profesionalų požiūrį ir puikų darbą bei visas gydytojo žmogiškąsias savybes.
Pagarbiai Darius N.

2023-07-11
Gerbiamoji mieloji, nuostabioji Inga Kildušiene su Jūsų komanda – Jūs nerealios, Jūs nuostabios, Jūs… pačios… geriausi žodžiai Jums, Inga.
Ačiū Jums!
Inesa

2023-07-11
Gerbiamoji mieloji, nuostabioji Inga Kildušiene su Jūsų komanda – Jūs nerealios, Jūs nuostabios, Jūs… pačios… geriausi žodžiai Jums, Inga.
Ačiū Jums!
Inesa

2023-05-29
Laba diena, noriu labai nuoširdžiai padėkoti Endoskopinių tyrimų poskyrio Vyresniajai ordinatorei (gydytojai gastroenterologei) Ingai Kildušienei už tinkamiausiai parinktą gydymo taktiką, už 2023-05-22 sėkmingai atliktą sudėtingą didelio polipo pašalinimo operaciją, už jos profesionalumą, požiūrį į pacientą, supratingumą ir didelį savo darbo išmanymą, kurio dėka neprireikė didesnių chirurginių intervencijų ir, kad dabar galiu po truputį grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo. Taip pat nuoširdžiai noriu padėkoti Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus vedėjui dr. (HP) Eugenijui Stratilatovui bei tiesioginę priežiūrą vykdžiusiam abdominalinės chirurgijos gydytojui (onkologui) Alfredui Kiliui už tinkamiausiai parinktą gydymo taktiką, operatyvias reakcijas ir savalaikius sprendimus, padėjusius išvengti galimų komplikacijų ir pasiekti geriausią rezultatą. Taip pat didelis ačiū šio skyriaus slaugytojoms (įskaitant ir atliekančiai praktiką) už operatyvų reagavimą, paslaugumą ir tinkamą priežiūrą.
D.

2023-05-26
Mane aptarnavusiam Endoskopinių tyrimų poskyrio kolektyvui nuoširdus AČIŪ!
Visi malonūs, geranoriški (procedūra atlikta 105 kab.).
Sėkmės Jums!
Lina S.

2023-05-22
Norėčiau padėkoti 118 kab. kolektyvui už nuoširdų bendravimą, atliekant kolonoskopijos procedūrą ir už džiuginantį rezultatą po jos ????.
Ačiū Jums visoms ir sėkmės tolimesniame darbe ????.
Neringa J.

2023-05-05
Ačiū pirmojo aukšto kolektyvui, kuris mane priėmė šiandien ne mano vizito laiku! Ačiū 120 kabineto medikams – chirurgei Linai Praleikienei, Onai Vrublevskienei. Ačiū!!!
Svetlana

2023-05-02
Labai dėkoju už atliktą kolonoskopiją 118 kabinete, nuostabi komanda, labai dėmesingi ir nuoširdūs žmonės, didžiulis dėmesys ligoniui. Ačiū, ačiū, ačiū! Būkite ir toliau tokie geri ir malonūs, o tai gydo labiau negu vaistai.
Pacientė Aldona

2023-04-24
Nuoširdžiai dėkoju gyd. chirurgei Linai Praleikienei, asistentei Violetai Misiūnienei už kvalifikuotą ir rūpestingą ištyrimą. Tyrimų procedūra atlikta labai švelniai. Taip pat dėkoju labai rūpestingai, nuostabiai ir paslaugiai daktarei Jurgitai Sakalienei ir jos seselei, išskirtinio dėmesingumo skyriaus vedėjai Rūtai Čiurlienei. Jūsų rūpestis mums reiškia labai daug.
M. N. Svitojienė

2023-04-20
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Linai Praleikienei ir jos komandai už profesionalų darbą,malonų bendravimą ir išsamią konsultacija. Ačiū, ačiū, ačiū.
Stepan B.

2023-04-12
Balandžio 11 d. 105 kabinete man buvo atlikta kolonoskopija be nejautros. Turint tokią šaunią komandą kaip gydytojas Andrej Aleinikov ir bendrosios praktikos slaugytoja Raimonda Zmejauskienė tyrimas buvo nebaisus, net ir daug neskaudėjo. Linkiu šiai komandai ir toliau taip maloniai bendrauti, paaiškinti, kaip vyks tyrimas. Ačiū už dėmesį eiliniam pacientui. Išlikit ir toliau tokie rūpestingi ir paslaugūs.
Pagarbiai Bronė M.

2023-03-24
Nuoširdžiai dėkoju Jums, gydytoja Jolanta Paškevičiene, už kokybiškai man parinktas reabilitacijos procedūras ir už nuolatinį rūpestį ir dėmesį.
Angelė V.

2023-03-20
Nuoširdžiai dėkoju visam personalui: gydytojui Andrejui Aleinikovui, slaugytojai Onai Vrublevskienei, anesteziologe Vaidai Lukoševičienei, anestezijos slaugytojai Mildai Gribulytei ir slaugytojo padėjėjai.
Sveikatos ir kantrybės Jums.
Jadvyga

2023-02-27
120 kabineto komandai dėkoju už profesionaliai atliktą operaciją.
Linkiu kuo geriausios kloties
R. K.

2023-01-04
Buvo atliktas kolonoskopijos  tyrimas 120 kabinete. Labai dėkoju visam personalui už jų žmogiškumą (dabar retai pasitaikantis), mandagumą ir kvalifikuotai atliktą darbą. Dar kartą didelis AČIŪ!
Irena L.

2023-01-12
Didelė padėka gydytojai Linai Praleikienei ir jos komandai už profesionalų darbą, jaukų ir malonų bendravimą ir išsamią konsultaciją.
Didelis AČIŪ.
Giedrė A.

2023-01-23
Endoskopinių tyrimų poskyriui.
Aš, pacientė Ana Sargsian, esu labai dėkinga puikiai gydytojų, slaugytojų komandai.
Ypač anesteziologams. Gerbiu, myliu Jus ir Jūsų komandą bei darbą.
Linkiu, kad būtų daugiau tokių žmonių – profesionalų.
Nuoširdžiai dėkoju!
Apkabinu.
Jūsų pacientė Ana SargsianAtnaujinta 2023-12-07 12:27


Svarbu žinoti: