Atgal

Kompleksinio gydymo poskyris

2023-01-16

Nuoširdžiai dėkoju Kompleksinio gydymo poskyrio administracijai, personalui, bei gydytojai Birutei Intaitei už profesionalumą konsultuojant, operuojant, už atsidavimą savo profesijai , nuolat rodytą dėmesį ir šilumą pooperaciniu laikotarpiu.
Džiaugiuosi, jog turėjau galimybę po operacijos sveikti Kompleksinio gydymo poskyryje. Turėjau ramybę, privatumą vienvietėje palatoje, kokybiškas slaugos paslaugas.
Ačiū visoms slaugytojoms ir jų padėjėjoms už pasiaukojantį darbą, dėmesingą bendravimą su manimi, šilumą ir gerą žodį nelengvu momentu.
Linkiu stiprios sveikatos, asmeninės laimės Jums ir Jūsų šeimoms.
Džiugu, kad apskritai yra toks skyrius, kuriame gali gauti privatumą, ramybę ir kokybiškas paslaugas, tikiuosi, jis sėkmingai išliks bei dirbs ateityje.
Dovilė J.

********

2020 m. sausio 31 d.

Dėkoju visam kompleksinio gydymo poskyrio kolektyvui. Jų sukurtas šioje ligoninėje sąlygas prilyginčiau šiuolaikinės sanatorijos komforto sąlygoms. Dar iki operacijos pasijutau lyg jau būčiau pooperaciniame reabilitacijos etape, o gydytojo Pauliaus Boso profesionalumas ir pasitikėjimas tik stiprino šį pojūtį. Esu dėkingas likimui, kad buvau operuotas šio profesionalaus chirurgo, o po operacijos patyriau atidžią ir kartu labai nuoširdžią Lilijos Kiežun administracijos darbuotojų priežiūrą ir slaugą.

Su pagarba
Pacientas

**********

**********

 

**********

 

**********

 


Atnaujinta 2023-01-27 13:49