Atgal

Kompleksinio gydymo poskyris

 

   
 

2023-05-26
Pradėsiu nuo totalinės padėkos, kuri apima visą Kompleksinio gydymo poskyrio darnią komandą: tiek chirurgą doc. dr. Audrių Dulską, tiek slaugymo tarnybą. Ši įstaiga jau užsitarnavusi šlovę ir populiarumą Lietuvoje. Todėl nestebina profesionalumas, diagnozių tikslumas bei priemonių efektyvumas. Slaugytojų atida, paslaugumas, šiltas ir jautrus santykis su pacientu, operatyvumas, diskretus supratingumas prisideda prie gydymo ir pasveikimo spartos.
Pageidavimas: daugiau reikėtų informacinės reklamos apie tokias įstaigas. Panašių įstaigų kūrimas ir jų palaikymas sutvirtintų mūsų vyriausybės, besirūpinančios žmonėmis, autoritetą!
Soc. m. dr. doc. Juozas Kempinas

 

2023-05-13
Kaip žinia visos (beveik visos ???? ) ligos nuo nervų. Yra tekę (tiesa, senokai) gulėti ligoninėje, įprastoje palatoje. Tai vien nuo nuolatinio buvimo su keliais labai skirtingais žmonėmis galima susirgti.
Šiuo atveju, gulėdamas Kompleksinio skyriaus palatoje jaučiau visišką komfortą, patogumą, kas neabejotinai prisideda prie sveikimo. Esu įsitikinęs, kad tokia ir turi būti gydymo įstaiga.
Atskirai reikia paminėti slaugytojas ir visą personalą. Be galo profesionalios darbuotojos nuo pat pradžių apgaubė dėmesiu ir rūpesčiu. Paslaugos teikiamos neįkyriai, visada laiku ir net greičiau nei atsiranda poreikis. Visa tai daroma su sveiku humoro jausmu. Tokie darbuotojai vertybė. Linkiu išsaugoti kolektyvą ir plėsti tokių paslaugų apimtį.
Sigitas B.

 

2023-01-16

Nuoširdžiai dėkoju Kompleksinio gydymo poskyrio administracijai, personalui, bei gydytojai Birutei Intaitei už profesionalumą konsultuojant, operuojant, už atsidavimą savo profesijai , nuolat rodytą dėmesį ir šilumą pooperaciniu laikotarpiu.
Džiaugiuosi, jog turėjau galimybę po operacijos sveikti Kompleksinio gydymo poskyryje. Turėjau ramybę, privatumą vienvietėje palatoje, kokybiškas slaugos paslaugas.
Ačiū visoms slaugytojoms ir jų padėjėjoms už pasiaukojantį darbą, dėmesingą bendravimą su manimi, šilumą ir gerą žodį nelengvu momentu.
Linkiu stiprios sveikatos, asmeninės laimės Jums ir Jūsų šeimoms.
Džiugu, kad apskritai yra toks skyrius, kuriame gali gauti privatumą, ramybę ir kokybiškas paslaugas, tikiuosi, jis sėkmingai išliks bei dirbs ateityje.
Dovilė J.

   2020 m. sausio 31 d.

Dėkoju visam kompleksinio gydymo poskyrio kolektyvui. Jų sukurtas šioje ligoninėje sąlygas prilyginčiau šiuolaikinės sanatorijos komforto sąlygoms. Dar iki operacijos pasijutau lyg jau būčiau pooperaciniame reabilitacijos etape, o gydytojo Pauliaus Boso profesionalumas ir pasitikėjimas tik stiprino šį pojūtį. Esu dėkingas likimui, kad buvau operuotas šio profesionalaus chirurgo, o po operacijos patyriau atidžią ir kartu labai nuoširdžią Lilijos Kiežun administracijos darbuotojų priežiūrą ir slaugą.

Su pagarba
PacientasAtnaujinta 2024-02-01 21:28