Atgal

Konsultacinės poliklinikos skyrius

2023-03-15

Dėkinga gyd. Julijai Vitko už dėmesingumą, kruopštumą, profesionalumą ir geros nuotaikos palaikymą! Tai nuostabi gydytoja akušerė ginekologė bei krūtų specialistė, kuri kruopščiai dirba, švelnių tonų (man buvo pirmas apsilankymas NVI), puikiai padaro echoskopiją, teigiamai nuteikia pacientą ir paaiškina kokios prognozės!
Didelis Ačiū Onkocentro postų, mamogramų med. personalui (atsiprašau, neįsiminiau pavardės).
Dėkoju visiems!
Sėkmės ir kantrybės Jūsų darbe!
Pagarbiai, Mira Jakubovskaja.

*********

2023-02-07

19 Kabinete labai geri gydytojai ir sesutė
Vladislava

*********

2023-02-21

Pasaulinio lygio kompetencija, kruopštumu, užtikrintumu, dalykiškumu, dėmesingumu ir pozityvumu, o svarbiausia – meile savo darbui bei pacientui pasižymintis Kęstutis Barštys GYDYTOJAS ir ŽMOGUS iš Didžiosios raidės. Neišmatuojama PADĖKA už Mamai itin operatyviai suteiktą gydymą, atliktą operaciją, išsamiai ir suprantamai paaiškintą būklę, padrąsinamus žodžius. AČIŪ.
(2023-02-21 20:50:54 manodaktaras.lt platformoje buvo paliktas atsiliepimas apie Jūsų klinikoje dirbantį gydytoją Kęstutis Barštys)

*********

2023-02-22

Хочу искренне поблагодарить Jurkevičiutę Dignę ir Ilza Mukhks за доброжелательное, теплое, внимательное отношение. При таком обращении повышается тонус, уходит страх и появляется вера в медицину.
Эти доктор и медсестра – уже лечение и лекарство!!!
Успехов им и хороших людей вокруг. Благодарю Вас. Человечность – это важно.
Лариса Степанюк.

**********

2023-01-02

Esu labai dėkinga gydytojui - chirurgui Aleksandrui Mordui už operatyviai suteiktą pagalbą, už profesionalumą, už skirtą dėmesį bei rūpestį. Sėkmės Jums!
Jelena K.

*********


2018 metai

**********

 

**********

 

**********

 

**********

 

**********

 

 

 
2019 m.

Šiuo laišku, noriu padėkoti Gydytojui Urologui Sauliui Žiliui ir jo seselei Jolantai už nuoširdumą, už šypseną, profesionalumą, už šiltą ir patikimą aptarnavimą, už išsąmų gydymą . Didelis, didelia dėkui.

Pagarbiai,
Aušra

********************

**********

***********

2019-03-07

**********

 

**********

 

**********

 

**********

 

 
Atnaujinta 2023-04-20 15:46


Svarbu žinoti: