Atgal

Konsultacinės poliklinikos skyrius

 

2024-03-26
Noriu Padėkoti onkologui Edui Stakioniui už rūpinimąsi pacientais, kantrybę, visada išsamius tyrimų paaiškinimus ir atsakymus į visus klausimus. Taip pat, už pozityvumą, gerą nuotaiką ir palaikymą, kas yra labai svarbu gydymosi ir sveikimo etape. Tai Gydytojas iš Didžiosios raidės.
D. B.

2024-03-13
Dėkoju už nuoširdų bendravimą ir profesionalią pagalbą: daktarui Gintarui Byčiui, slaugytojai Indrei. Dėkoju visoms registratorėms, ypač Irenai. Dėkoju rūbininkėms. Valytojoms už švarą, tvarką. Informacijos darbuotojoms. Mamogramos programos specialistams už kompetenciją.
I. D. L.

2024-03-02
Gerbiamas gydytojau Sauliau Žily ir sesute Jolanta,
Lenkiu savo žilą galvą prieš jus, reikšdamas didelę pagarbą ir padėką jums už jūsų sumanumą, nuoširdumą, sėkmingai gydant 17metų mano prostatos onkologinę ligą.
Ačiū jums.
L. C. (91metai)

2024-02-14
Esu dėkinga chirurgui Gintarui Byčiui už suteiktą profesionalią pagalbą – gydymą. Labai pergyvenau dėl operacijos, bet, man atrodo, ji turėjo pavykti. Vienintelis dalykas, ką norėjau pareikšti, kad mūsų medikai turi be galo didelį krūvį ir jų sveikata irgi negeležinė. Kažką reikia spręsti, kad daugiau pildytųsi medikų gretos ( o ne išvažiuotų į užsienį). Nuo to bus visiems tik geriau. Linkiu tolimesnės sėkmės mielam gydytojui ir visai jo komandai.
Su didele pagarba E.B.

2024-01-03
Noriu labai padėkoti NVI gydymo personalui, o taip pat ir NVI registratūros darbuotojoms, už labai gerą pacientų aptarnavimą, savalaikius skambučius, primenančius apie vizitą pas gydytojus ir draugiškas šypsenas, ir supratingumą sprendžiant visus klausimus.
Tikrai viskas vyksta aukštame lygyje!
PAGARBA! Sėkmės ir toliau taip!
Antanas A.

2023-12-29
Jau daugelį metų gydausi pas nuostabų gydytoją Kęstutį Barštį.
Pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius skiriu gerbiamam gydytojui už dėmesį, profesionalumą, begalinį pasiaukojimą, kantrybę, žmogiškumą.
Stiprybės, sėkmės ir Dievo palaimos Jums gerbiamas Gydytojau tolimesniuose Jūsų darbuose, padedant žmonėms.
Gražių Švenčių, laimingų Naujųjų metų!
Pagarbiai D.M.M.

2023-12-29
Nuoširdžiai dėkoju mano sūnaus gerbiamam Gydytojui Aleksandrui Mordui už dėmesį, profesionalumą, malonų ir dalykišką bendravimą, empatiją ir žmogiškumą. Didelė pagarba ir padėka gerbiamam Gydytojui A. Mordui ir jo empatiškai slaugutei!
Gražių Švenčių, laimingų Naujųjų metų!
Emilie L.

2023-12-06
Noriu padėkoti gydytojui Gintarui Byčiui už gerą darbą. Labai atidus pacientams. Ačiū jam už auksinės rankas.
Adelina

2023-11-17
Nuoširdus ačiū už malonų priėmimą ir aptarnavimą slaugytojai ir gydytojui Augustinui Baušiui. Telydi Jus abu šypsena, kantrybė, gera sveikata ir gera nuotaika.
Janina B.

2023-10-24
Nuoširdžiausias AČIŪ mane operavusiam gydytojui dr. Audriui Dulskui!!! Jūsų auksinės rankos! Jūsų dėka galiu gyventi pilnavertį gyvenimą, džiaugtis vaikais, anūkais ir kiekviena diena. Tegul Jums niekada nepritrūksta ištvermės ir sveikatos! Nuoširdžiai dėkoju visam Kompleksinio gydymo poskyrio kolektyvui ir gerbiamai Lilijai Kiežun. Be Jūsų nuostabių rankų ir palaikymo, sukurtų sąlygų jaustis kaip sanatorijoje, nebūčiau taip greitai atgavusi jėgų. AČIŪ!!!
Rita Š.

2023-10-04
Vis dėl to norėčiau, kad taip atsakingai, mandagiai, dėmesingai dirbtų visos registratorės Jūsų poliklinikoje, kaip 3 langelyje mane aptarnavusi gerb. Natalija P. Tai retai pasitaiko, kad aptarnavus dar paklaustų ar supratau ir pamačius nuostabą, palydėtų link gydytojo kabineto.
O gydytojas gerbiamas Jonas Rėklaitis – tai auksinis žmogus, profesionalas, pastebintis tai, ko aš pati nežinojau
Dieve duok Jiems sveikatos ir džiaugtis, ir ilgai dar dirbti.
Dzūkiškas Dėkui!
Ona Z.

2023-09-29
Esu jau garbaus amžiaus senjorė, turinti ne vieną negalią, prie kurių netikėtai prisidėjo dar viena problema. Didelį nerimą sukėlė sparčiai augantis darinys ant veido. Kai laimingo atsitiktinumo dėka patekau į Nacionalinio vėžio instituto Priėmimo-skubios pagalbos skyrių, mano sveikatos reikalai ėmė sparčiai spręstis. Nuoširdžiausiai dėkoju šio skyriaus vedėjai gydytojai Janinai Buterlevičiūtei, kuri mane nuo pirmos minutės taip nuoširdžiai globojo, tiesiog  visur vedžiojo už rankutės, suteikė labai kvalifikuotą pagalbą ir, įvertinusi esamą mano sveikatos būklę, skubiai nukreipė konsultuotis pas gydytoją lazerinės chirurgijos specialistą Aleksandrą Mordą. Mane sujaudino, kad nors gydytojas buvo ką tik atėjęs iš operacinės atlikęs ilgą ir itin sudėtingą operaciją, kruopščiai apžiūrėjęs auglį, viską man išsamiai paaiškinęs, priėmė sprendimą tuoj pat operuoti. Dabar žaizda jau užgijusi ir ant veido nėra nė žymės.
Labai ačiū abiem gydytojams ir visai jų komandai už nuoširdumą, profesionalumą, už auksines rankas ir už tai, kad pagaliau išvadavo mane iš baisios problemos. Jų dėka šiandien aš ir toliau galiu džiaugtis gyvenimu.
Su pagarba, Gražina

   
  2023-08-14
Esu labai patenkinta gydytojos Dignės Jurkevičiūtės ir slaugytojos Ilzos Mukhks darbu. Priėmė maloniai, absoliučiai viską apie ligos eigą papasakojo.
Snežana K.
  2023-08-03
Gydytojai Jurgitai Liutkevičiūtei Navickienei ir skyriaus personalui dėkoju už nuoširdų darbą.
Birutė L.
   2023-08-01
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Algei Leveckytei už padarytą operaciją, už nuoširdų bendravimą, patarimus, operatyvumą.Taip pat dėkinga visam aptarnaujančiam personalui. Sėkmės darbuose Jums.
M.
  2023-07-30
Močiutei prašant noriu padėkoti visam personalui, o ypatingai gydytojai Violetai Nevulis - Obuchovskai ir seselei Ingridai. Didelis ačiū už tokį rūpestį, meilę bei visokeriopą pagalbą sveikimo kelio link.
Pagarbiai G. B.
  2023-07-14
Labai džiaugiuosi, kad Jūsų įstaigoje dirba atsakingi ir dėmesingi darbuotojai. Viena iš jų Ana Girdijevskaja.
Noriu padėkoti jai už rūpestį, pagalbą bei begalinį dėmesį.
Gydausi Jūsų įstaigoje beveik pusę metų. Ana atsimena pacientus, visada prieina, paklausia apie sveikatą, nuteikia, kad viskas bus gerai ir pasako, kad žino daug sėkmės istorijų. Tai suteikia jėgų ir pozityvumo.
Ana moka atspėti nuotaiką, paguosti, nuraminti. Į bet kurį klausimą visada sulaukiu atsakymo ir paaiškinimo.
Ačiū Jums, kad turite tokių darbuotojų!
Pagarbiai Tatjana J.
  2023-07-01
Dėkoju registratorei Anai G. už suteiktą didelę pagalbą.
Rasa
  2023-07-01
Labai dėkoju gydytojui Audriui Dulskui. Ačiū už nuoširdumą, už pagalbą.
Manau, kad ligoniai atėję pas gydytoją A. Dulską visada gaus pagalbą ir viltį pasveikti.
Romas U.
  2023-06-27
Norėčiau padėkoti chirurgui Jonui Rėklaičiui, kuris atliko man operaciją birželio 21 dieną, bei sesutėms, kurios jam padėjo. Jūs visi esate nuostabūs!
Su pagarba, Margarita A.
  2023-06-01
Gydytoja Dignė ir seselė Ilza –
nuostabios, dėmesingos, rūpestingos
Daugiau tokių šaunių medicinos darbuotojų.
AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ
Regina  I.
  2023-05-14
Norime padėkoti A. Dulskui. Jis neabejotinai aukščiausios kvalifikacijos gydytojas! Profesionalus požiūris ir gydymo metodai. Išsamūs atsakymai į klausimus ir puikios konsultacijos. Labai žmogiškas, dėmesingas, šiuolaikiškas. Žymiai pagerėjo ne tik fizinė, bet ir psichologinė būsena. Tikras savo srities profesionalas ir puikus žmogus ????.
Gerb. Daktare ačiū, kad ne tik gydote žmones, bet ir šviečiate visuomenę aktualiais klausimais.
Taip pat norime padėkoti ir visam skyriaus personalui, puikus darbas ir geranoriškas bendravimas.
Svetlana P.
  2023-05-06
Noriu nuoširdžiai padėkoti visam kolektyvui: gydytojams, slaugytojams, valytojams, visam personalui. Esu nustebęs, kad Lietuvoje yra tokio lygio gydymo įstaigų.
Ačiū už supratimą, geranoriškumą už padrąsinimus. Į čia vykau be jokios baimės ir nėra jokios baimės, jei reiks sugrįžti.
Ačiū Dievui, kad dar yra toks skyrius, kuriame gali gauti privatumą, ramybę bei pagalbą. Tikiuosi, kad jis veiks dar ne vieną dešimtmetį!
Remigijus G.
  2023-04-06
Noriu nuoširdžiai padėkoti chirurgui A. Dulskui, taip pat visam chirurginio (Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos) skyriaus personalui už labai gerą bendravimą tiek su manimi, tiek ir su kitais palatoje gulėjusiais pacientais. Puikios bendrosios praktikos slaugytojos ir visi kiti skyriaus darbuotojai. Palatoje gulėjo dvi negalinčios vaikščioti moterys: padėjo joms ir atsikelti, ir nusiprausti, ir pavalgyti. Labai maloniai su jomis bendravo, psichologiškai palaikė.
Nuo visų mūsų – didelis ačiū.
Liudmila A.
 

2023-03-15
Dėkinga gyd. Julijai Vitko už dėmesingumą, kruopštumą, profesionalumą ir geros nuotaikos palaikymą! Tai nuostabi gydytoja akušerė ginekologė bei krūtų specialistė, kuri kruopščiai dirba, švelnių tonų (man buvo pirmas apsilankymas NVI), puikiai padaro echoskopiją, teigiamai nuteikia pacientą ir paaiškina kokios prognozės!
Didelis Ačiū Onkocentro postų, mamogramų med. personalui (atsiprašau, neįsiminiau pavardės).
Dėkoju visiems!
Sėkmės ir kantrybės Jūsų darbe!
Pagarbiai, Mira J.

 

2023-02-07
19 Kabinete labai geri gydytojai ir sesutė
Vladislava

 

2023-02-21
Pasaulinio lygio kompetencija, kruopštumu, užtikrintumu, dalykiškumu, dėmesingumu ir pozityvumu, o svarbiausia – meile savo darbui bei pacientui pasižymintis Kęstutis Barštys GYDYTOJAS ir ŽMOGUS iš Didžiosios raidės. Neišmatuojama PADĖKA už Mamai itin operatyviai suteiktą gydymą, atliktą operaciją, išsamiai ir suprantamai paaiškintą būklę, padrąsinamus žodžius. AČIŪ.
(2023-02-21 20:50:54 manodaktaras.lt platformoje buvo paliktas atsiliepimas apie Jūsų klinikoje dirbantį gydytoją Kęstutis Barštys)

 

2023-02-22
Хочу искренне поблагодарить Jurkevičiutę Dignę ir Ilza Mukhks за доброжелательное, теплое, внимательное отношение. При таком обращении повышается тонус, уходит страх и появляется вера в медицину.
Эти доктор и медсестра – уже лечение и лекарство!!!
Успехов им и хороших людей вокруг. Благодарю Вас. Человечность – это важно.
Лариса Степанюк.

 

2023-01-02
Esu labai dėkinga gydytojui - chirurgui Aleksandrui Mordui už operatyviai suteiktą pagalbą, už profesionalumą, už skirtą dėmesį bei rūpestį. Sėkmės Jums!
Jelena K.


2018 metai

**********

 

**********

 

**********

 

**********

 

**********

 

 

 
2019 m.

Šiuo laišku, noriu padėkoti Gydytojui Urologui Sauliui Žiliui ir jo seselei Jolantai už nuoširdumą, už šypseną, profesionalumą, už šiltą ir patikimą aptarnavimą, už išsąmų gydymą . Didelis, didelia dėkui.

Pagarbiai,
Aušra

********************

**********

***********

2019-03-07

**********

 

**********

 

**********

 

**********

 

 
Atnaujinta 2024-04-09 10:18


Svarbu žinoti: