Atgal

Onkoginekologijos skyrius

 

2024-01-16
Ačiū gydytojui Gediminui Januškai už atliktą operaciją 2023-10-04 d. Jo profesionalumas, išsamios konsultacijos prieš operaciją ir skirtas dėmesys po operacijos padėjo man nusiraminti ir sveikti. Džiaugiuosi, kad sutikau atsakingą gydytoją ir šiltą žmogų.
Sveikatos ir sėkmės Jums, mano Gydytojau !
Leokadija B.

2023-10-13

Sveiki, aš jau beveik Sveika.
Sveiki. Šis žodis turi ne tik pasisveikinimo prasmę. Šis žodis taip pat turi ir kitą, visiems žmonėms ypatingą reikšmę, kadangi susijęs su vienu iš svarbiausių kiekvieno žmogaus turtų – Sveikata. Tačiau šį turtą daugelis iš mūsų  deramai įvertiname tik susidūrę su sveikatos problemomis. Tokios problemos mane užklupo man diagnozavus itin retą susirgimą. Tačiau Nacionalinio vėžio instituto darbuotojų dėka susirgimas ne tik buvo diagnozuotas, bet ir pašalintas.
Šiuo atveju svarbu yra tai, kad konkretų susirgimą diagnozuoti sugebėjo tik Rūta Čiurlienė. Be to, šis Nuostabus Žmogus taip pat asmeniškai atliko operaciją, kurio metu buvo šalinami susirgimo padariniai, asmeniškai lankė ir domėjosi mano savijauta po 2023-10-06 d. atliktos operacijos.
Su minėtomis aplinkybėmis susiję įvykiai leido man suprasti, kad mano Sveikata rūpi ne tik man vienai, bet ir taip pat Jūsų Darbuotojams (taip pat slaugos personalui ir kitiems sveikatos priežiūros specialistams, kurių vardų ar pavardžių nežinau).
Atsižvelgdama į aukščiau išdėstytą norėčiau padėkoti Rūtai Čiurlienei ir visiems sveikatos apsaugos sektoriaus atstovams, kurių dėka galiu jausti sveika ir saugi. Ačiū Jums Visiems už pademonstruotą Žmogiškumą, Atjautą profesionaliai suteiktą pagalbą ir pademonstruotą Rūpestingumą.
Ačiū Jums. Su pagarba, Adrija Kerbelytė ir (prie padėkos prisidedantys tėvai Vilija Kerbelienė ir Gintas Kerbelis)

2023-08-23
Noriu išreikšti didelę nuoširdžią pagarbą Onkoginekologijos skyriaus daktarui Tomui Razumui, slaugytojai Ilonai Bacevičienei. Gerbiamai gydytojai anesteziologei Rimantei Mardosienei. Visam skyriaus personalui. Taip pat operacinės personalui, kurie mane operavo š. m. rugpjūčio 18 d. Esu laiminga aš ir mano šeima už suteiktą man gyvybės tikėjimą.
Be galo dėkinga psichologei, kuri suteikė pasitikėjimo savimi.
Labai noriu palinkėti visiems gydytojams sveikatos ir stiprybės jų atsakingame, sunkiame darbe.
Su didele pagarba
Snieguolė Z.

2023-08-07
Nuoširdžiausią padėką Jums, Daktare Gediminai Januška, siunčia pacientė, Jūsų operuota liepos 5 dieną. Jūsų dėmesys, nuoširdumas, gerumas suteikė man viltį gyventi. Aš iš pirmo žvilgsnio supratau, kad mane operuos būtent šis Gydytojas. Man pasisekė! Aš gyvenu! Esu labai laiminga. Ačiū, ačiū, ačiū!
Nida

2023-07-10
Dėkoju gydytojai Dianai Žilovič už gydymo organizavimą susirgus sunkia onkologine liga. Dėkinga už rūpestį.
Julija Alina Z.

2023 06 15
Padėka gydytojai Margaritai Montrimaitei.
Gydytoja Margarita Montrimaitė patvirtino man ligą – kiaušidžių naviką. O atsiuntė mane į Nacionalinį vėžio institutą iš Elektrėnų. Patekau pas gydytoją Margaritą Montrimaitę, ji pasiuntė atlikti magnetinio rezonanso tyrimą, po to patvirtino diagnozę. Dar tik mėnuo, kai bendrauju su gydytoja, tačiau pajutau puikų žmogišką ryšį, tarsi ji man būtų artimas žmogus. Prieš akis - ilgas gydymas.
Tad šiandien noriu palinkėti jaunai gydytojai:
tegul gyvenimo saulė nepagaili spindulių, žmonės – gerumo, gyvenimas – laimės, žemė – žiedų.
Ir dar linkiu stiprios sveikatos.
Dalia Sabaliauskienė

2023-05-18
Gera, kai gyvenimo sunkių išbandymų metu, sutinki žmones, kurie geba ne tik paguosti, bet ir nuoširdžiai padėti.
Iš gydytojos Dianos Žilovič visą laiką jutau pagarbą, kaip pacientei, norą viską paaiškinti, atsakyti į visus dominančius klausimus.
Didelė padėka ir džiaugsmas, kad turime tokių gydytojų kaip Diana Žilovič.
Nuoširdžiai dėkoju ir rekomenduoju.
Emilija J.

2023-05-14
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Dianai Žilovič už sėkmingai atliktą operaciją, nuoširdų bendravimą, rūpestį ir skirtą dėmesį. Taip pat esu labai dėkinga ten dirbančiam ir mane prižiūrėjusiam personalui.
Jūratė

2023-05-08
Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai akušerei ginekologei Dianai Žilovič, anesteziologei, operacinės komandai ir visam personalui už sėkmingai atliktą operaciją ir rūpestingą priežiūrą po operacijos. Ačiū už šiltą bendravimą, dėmesį ir palaikymą. Linkiu sveikatos ir sėkmės jūsų sunkiame darbe!
Edita S.

2023-03-15
Daugiau kaip prieš pusę metų man buvo aptiktas IV stadijos vėžys. Tik Jūsų profesionalių specialistų dėka esu gyva, neblogai jaučiuosi, o šiandien po KT paaiškėjo, kad turėsiu galimybę dar pagyventi. Už šią galimybę esu be galo dėkinga nuostabiam chirurgui ir žmogui Gediminui Januškai, kuris turi Dievo dovaną matyti daug daugiau nei rodo tyrimai ir sugebėjimą padaryti taip, kad IV stadija taptų 0 stadija, visam dėmesingam onkoginekologijos, reanimacijos skyriaus personalui, taip pat mane gelbėjusiai chemoterapijos gydytojai dr. Linai Daukantienei ir visam nuostabiam šio skyriaus personalui. Jūs nerealūs - ne tik aukščiausio lygio specialistai, bet ir nuostabūs žmonės ir niekada nenuleidžiate rankų, dedate didžiules pastangas kad sugrąžinti ligoniui gyvenimą. Su begaliniu dėkingumu, pagarba sugebėjimui išlaikyti žmogiškumą, atjautą ir rūpestį tokiame sunkiame Jūsų darbe -

Alma Irena Trilupaitienė

***********

2023-02-03

Esu labai dėkinga gyd. Dianai Žilovič už profesionalumą, dėmesingumą, kruopštumą ir geros nuotaikos palaikymą! Tai gydytoja, kuri pailsi nuo darbo tik imdamasi kito darbo!
Didelis ačiū Onkoginekologijos skyriaus II-ojo posto personalui, anesteziologui (atsiprašau, neįsiminiau pavardės. Operacija 2023-01-30 3 eil.nr.), operacinės komandai.
Dėkoju visiems!
Sėkmės ir kantrybės Jūsų darbe!
Dovilė V.

*********

2023-01-09

Dėkoju Onkoginekologijos skyriaus II posto slaugytojoms ir jų padėjėjoms bei ūkio reikalų tvarkytojai už rūpestį, priežiūrą ir pagalbą. Ačiū! Sėkmės ir kantrybės jūsų darbe!
Pacientė Daiva J.

**********

2023-01-09

Dėkoju Onkoginekologijos skyriaus gydytojui Gediminui Januškai už atliktą operaciją, nuoširdų rūpinimąsi ir priežiūrą pooperacinio gydymo metu. Didelis ačiū ir didžiausios sėkmės Jūsų profesiniame kelyje!
Pacientė Daiva J.

*********

2023-01-16

Nuoširdžiai dėkoju Kompleksinio gydymo poskyrio administracijai, personalui, bei gydytojai Birutei Intaitei už profesionalumą konsultuojant, operuojant, už atsidavimą savo profesijai , nuolat rodytą dėmesį ir šilumą pooperaciniu laikotarpiu.
Džiaugiuosi, jog turėjau galimybę po operacijos sveikti Kompleksinio gydymo poskyryje. Turėjau ramybę, privatumą vienvietėje palatoje, kokybiškas slaugos paslaugas.
Ačiū visoms slaugytojoms ir jų padėjėjoms už pasiaukojantį darbą, dėmesingą bendravimą su manimi, šilumą ir gerą žodį nelengvu momentu.
Linkiu stiprios sveikatos, asmeninės laimės Jums ir Jūsų šeimoms.
Džiugu, kad apskritai yra toks skyrius, kuriame gali gauti privatumą, ramybę ir kokybiškas paslaugas, tikiuosi, jis sėkmingai išliks bei dirbs ateityje.
Dovilė J.

********

********

2019-07-25

Reiškiu labai didelę padėką NVI Onkoginekologijos skyriaus darbuotojams:

Med.seselėms, slaugytojams, kitam aptarnaujančiam personalui, o ypač dėkingas skyriaus vedėjai p. R. Čiurlienei, gydantiems gydytojams p. E. Druliai ir p. T. Razumui už jų aukštą profesionalumą, už jų nuoširdumą, jautrią širdį, už atsidavimą darbui, už gerus ir palaikančius žodžius gydant mano mylimą žmoną Janiną Gulbinovič.

Daugiau tokių gydytojų ir med. personalo JŪSŲ kolektyvui.

Linkiu visiems sekmės.

Ačiū,Ačiū,Ačiū.

Ilgametis Verkių seniūnas Vaclav Gulbinovič.    

**********

 Atnaujinta 2024-02-12 11:32


Svarbu žinoti: