Atgal

Onkoginekologijos skyrius

2023-02-03

Esu labai dėkinga gyd. Dianai Žilovič už profesionalumą, dėmesingumą, kruopštumą ir geros nuotaikos palaikymą! Tai gydytoja, kuri pailsi nuo darbo tik imdamasi kito darbo!
Didelis ačiū Onkoginekologijos skyriaus II-ojo posto personalui, anesteziologui (atsiprašau, neįsiminiau pavardės. Operacija 2023-01-30 3 eil.nr.), operacinės komandai.
Dėkoju visiems!
Sėkmės ir kantrybės Jūsų darbe!
Dovilė V.

*********

2023-01-09

Dėkoju Onkoginekologijos skyriaus II posto slaugytojoms ir jų padėjėjoms bei ūkio reikalų tvarkytojai už rūpestį, priežiūrą ir pagalbą. Ačiū! Sėkmės ir kantrybės jūsų darbe!
Pacientė Daiva J.

**********

2023-01-09

Dėkoju Onkoginekologijos skyriaus gydytojui Gediminui Januškai už atliktą operaciją, nuoširdų rūpinimąsi ir priežiūrą pooperacinio gydymo metu. Didelis ačiū ir didžiausios sėkmės Jūsų profesiniame kelyje!
Pacientė Daiva J.

*********

2023-01-16

Nuoširdžiai dėkoju Kompleksinio gydymo poskyrio administracijai, personalui, bei gydytojai Birutei Intaitei už profesionalumą konsultuojant, operuojant, už atsidavimą savo profesijai , nuolat rodytą dėmesį ir šilumą pooperaciniu laikotarpiu.
Džiaugiuosi, jog turėjau galimybę po operacijos sveikti Kompleksinio gydymo poskyryje. Turėjau ramybę, privatumą vienvietėje palatoje, kokybiškas slaugos paslaugas.
Ačiū visoms slaugytojoms ir jų padėjėjoms už pasiaukojantį darbą, dėmesingą bendravimą su manimi, šilumą ir gerą žodį nelengvu momentu.
Linkiu stiprios sveikatos, asmeninės laimės Jums ir Jūsų šeimoms.
Džiugu, kad apskritai yra toks skyrius, kuriame gali gauti privatumą, ramybę ir kokybiškas paslaugas, tikiuosi, jis sėkmingai išliks bei dirbs ateityje.
Dovilė J.

********

********

2019-07-25

Reiškiu labai didelę padėką NVI Onkoginekologijos skyriaus darbuotojams:

Med.seselėms, slaugytojams, kitam aptarnaujančiam personalui, o ypač dėkingas skyriaus vedėjai p. R. Čiurlienei, gydantiems gydytojams p. E. Druliai ir p. T. Razumui už jų aukštą profesionalumą, už jų nuoširdumą, jautrią širdį, už atsidavimą darbui, už gerus ir palaikančius žodžius gydant mano mylimą žmoną Janiną Gulbinovič.

Daugiau tokių gydytojų ir med. personalo JŪSŲ kolektyvui.

Linkiu visiems sekmės.

Ačiū,Ačiū,Ačiū.

Ilgametis Verkių seniūnas Vaclav Gulbinovič.    

**********

 Atnaujinta 2023-03-01 12:33


Svarbu žinoti: