Atgal

Onkologinės radioterapijos skyrius

2023-02-01

Nuoširdžiai dėkoju krūtų chirurgijos skyriaus personalui už priežiūrą po operacijos, ypač moralinį palaikymą. Ypač dėkinga gyd.ytojui Andrej Ostapenkai už sėkmingai atliktą operaciją.
Nuo sausio 3 d. gydžiausi onkologijos radioterapijos skyriuje. Sužavėta skyriaus vedėjo dr. Arvydo Burneckio bendravimu su ligoniais, kasdieniu rūpesčiu, ačiū rezidentei Gretai Urbonaitei. Palatos seselė Natalija Gudalevič, tai mediko pavyzdys, gydė jos tolerancija, atidumas ligoniui. Ypač patiko slaugytojos padėjėja Melanija Akuta. Malonu buvo bendrauti su Ale Babraitiene, Lilija Gurbanova, Irena Smirnova, Gražina Juzėniene. Mes, onkologiniai ligoniai esame labai jautrūs, todėl gydo ne tik vaistai, bet ir dėmesys. Sveikatos ir kantrybės abiems kolektyvams.
Pagarbiai Zofija Rauličkienė

 *************

2023-02-01

Nuoširdžiai dėkoju krūtų chirurgijos ir onkologijos skyriaus visam darniam kolektyvui už rūpestį, moralinį palaikymą po operacijos. Šis kolektyvas dirba kaip viena smuiko styga. Ypatingai dėkinga gydytojui Andrejui Ostapenkai už puikiai atliktą operaciją.
Nuo sausio 5 d.iki 24 d. gydžiausi onkologinės radioterapijos skyriuje. Skyriaus vedėjas dr. Arvydas Burneckis – tai ne tik rūpestingas gydytojas, bet ir puikus psichologas, kuris pakelia nuotaiką, suteikia pasitikėjimą. Dėkinga rezidentei Gretai Urbonaitei. Palatos seselė Natalija Gudalevič – tai pavyzdys, koks turi būti slaugytojas. Dėmesinga, paslaugi, visada besišypsanti, išklausanti, patarianti. Išskirtinai noriu padėkoti slaugytojos padėjėjai Melanijai Akuta. Dėkinga Alei Babraitienei, Lilijai Gurbanovai, Irenai Smirnovai, Gražinai Juzėnienei.
Pagarbiai Zofija Rauličkienė

************Atnaujinta 2023-03-01 12:28