Atgal

Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius

 

   
 

2023-06-16
Reiškiu nuoširdžią padėką Priėmimo - skubiosios pagalbos skyriaus personalui bei visiems darbuotojams už tokį nuoširdumą, už gerumą bei supratimą. Savo gyvenime tokių medikų nebuvau sutikus. Linkiu ir toliau būti tokiems nuoširdiems. Visada būti linksmiems, visada su nuotaika, kad ir kaip gyvenime būtų sunku...
Janina M.

  2023-06-08
Esame labai dėkingi Priėmimo - skubiosios pagalbos darbuotojoms, suteikusioms skubią profesionalią pagalbą. Džiugu, kad pademonstravo supratingumą, dėmesį. Linkime visam kolektyvui artėjančio gero savaitgalio, atostogų ir sveikatos !!!
Sigitas B. ir Vitalija
  2023-06-08
Labai ačiū Priėmimo - skubiosios pagalbos skyriaus kolektyvui už dėmesį ir gerą širdingą aptarnavimą.
Dėkingi abu su vyru!!!
Žana K.
 

2023-02-25

Nuoširdžiausia padėka gydytojai ir slaugytojoms priėmusioms ligonę šeštadienį.
Ačiū už Jūsų gerumą ir nuoširdumą!!!
Vladas Graževičius

 

2023-01-23

Nuoširdus AČIŪ Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus kolektyvui už labai labai gerą rūpinimąsi mano vyro Kaminsko Prano sveikata, jo stebėjimu ir priežiūra.
Nijolė K.

 

2018-03-06

Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai Janinai Buterlevičiūtėi, Kristinai Cvatkovai bei slaugytojai Danutei Butėnienei, kadangi gydausi nuo 2017 m. pradžios ir visi metai lankomės ligoninėje. Dėl skausmų teko apsilankyti ir 4 kab. Nuoširdų AČIŪ tariu dar kartą. Jos tokios mielos, rūpestingos, atlieka savo darbą tikrai be priekaištų. Rūpestingai viską dėmesingai apklausinėja, pataria be pikto tono po keletą kartų pakartotų ir mums neįsimintinų žodžių.
Linkiu Jums niekad nepavargti sunkiame darbe.
Būkit visos sveikos, gražios, mylimos ir laimingos, ir žinoma, mums reikalingos.
Su pagarba Henrikas Janušas

Mielos gerb. Moterys!
Linkiu džiugių bei saulėtų dienų ir nuostabių gėlių! 
Su artėjančia Kovo 8-ąjaAtnaujinta 2023-09-01 11:54


Svarbu žinoti: