Konsultacinės poliklinikos skyrius

Skyriuje dirbantys specialistai konsultuoja Lietuvos gyventojus, kurie atsiunčiami įtarus kurios nors lokalizacijos onkologinę ligą: odos, galvos-kaklo srities organų, plaučių, krūtų, pilvo organų, urologinę, ginekologinę ar kt.  

Konsultacinės poliklinikos skyriaus gydytojų uždavinys – patvirtinti, patikslinti ar paneigti onkologinę diagnozę, o diagnozei pasitvirtinus, pasiųsti pacientą į NVI stacionarą gydytis. Poliklinikoje pacientams atliekami hematologiniai, biocheminiai, endoskopiniai, radiologiniai, vėžio žymenų, imunologiniai ir kt. tyrimai, naudojant modernią aparatūrą ir naujausias metodikas.  

Čia atliekamos ir intervencinės gydomosios bei diagnostinės procedūros, operacijos, navikų perkutaninės biopsijos, kriodestrukcijos, termodestrukcijos ir kt. Pacientų apsilankymų skaičius mūsų poliklinikoje kasmet didėja: paskutiniaisiais metais jų buvo apie 100 tūkstančių.  

Skyriui vadovauja gydytojas dr. Arūnas Kulboka. 

Skyriuje dirba 56 darbuotojai, iš kurių jų 19 gydytojai (tarp jų 5 medicinos mokslų daktarai), 27 – slaugos darbuotojos. 

Mums dėkojaAtnaujinta 2023-01-24 13:38