Galvos – kaklo ir odos navikų chirurgijos skyrius

Galvos-kaklo ir odos navikų chirurgijos skyriuje gydomi pacientai sergantys odos vėžiu, piktybine odos melanoma, viršutinių kvėpavimo takų, burnos ertmės ir skydliaukės navikais. Klinika sukaupusi didžiausią patirtį Lietuvoje gydant galvos-kaklo srities vėžį, skiriant individualizuotą kompleksinį gydymą.  

Kiekvienais metais mūsų skyriaus chirurgai operuoja daugiau nei 1000 pacientų sergančių galvos ir kaklo srities vėžiu bei odos navikais, atlieka vienmomentes rekonstrukcines operacijas. Moderniausių chirurginių technikų įdiegimas į klinikoje leido pradėti ir plėtoti ne tik sudėtingas išplitusio vėžio pašalinimo operacijas, bet ir vėžio pakenktos srities atkūrimo operacijas, atkurtiant organo funkciją ir užtikrinant paciento gyvenimo kokybę.

Chirurgai bendradarbiauja su kitų specialybių gydytojais taip užtikrindami visavertį kompleksinį laiku skiriamą vėžiu sergančio paciento gydymą ir reabilitaciją. Multidisciplininė gydytojų komanda skiria nuoseklų ligonio gydymo planą, vykdo paciento stebėseną.Atnaujinta 2019-02-14 15:16


Svarbu žinoti: