Atgal

Priėmimo - skubiosios pagalbos skyrius

Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius dirba visą parą kiekvieną dieną, įskaitant savaitgalius ir švenčių dienas. Skyriuje priimami ir pagalba teikiama tik NVI gydomiems ar gydytiems pacientams, kuriems buvo diagnozuoti piktybiniai navikai.

Skyriuje priimami asmenys, kurie turi ūmių nusiskundimų, ir jiems yra teikiama būtinoji pagalba. Atvykę asmenys ištiriami, jiems atliekami laboratoriniai ir diagnostiniai tyrimai, diagnozuojama negalavimo priežastis, suteikiama būtinoji pagalba. Skyriuje konsultuoja šie specialistai: chirurgas onkologas, radioterapeutas, chemoterapeutas, vidaus ligų gydytojas.

Atvykstantiems pacientams gali būti atliekamos tokios procedūros:

  • ilgalaikė šlapimo pūslės kateterizacija;
  • epicistostominio ar nefrostominio dreno keitimas;
  • ascito nutraukimas;
  • kraujavimo stabdymas;
  • tracheostomos keitimas.

Jei nustatoma, kad pacientui būtinas tolesnis gydymas stacionare, jis perkeliamas į atitinkamą NVI skyrių ar gydymo įstaigą pagal gyvenamą vietą, jei pakanka ambulatorinės pagalbos – išsiunčiamas gydytis į namus, šeimos gydytojo priežiūrai.

Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriuje dirba 31 darbuotojas, tarp jų – 14 gydytojų, 9 slaugytojai, 5 slaugytojų padėjėjai.

Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriuje yra priimami dėl hospitalizacijos atvykstantys pacientai, kurie turi NVI Konsultacinės poliklinikos specialistų siuntimą gydytis nurodytame NVI klinikos stacionaro skyriuje.

Atkreipiame Jūsų dėmesį:

Kitų įstaigų siuntimus gydytis NVI klinikoje turinčius asmenis  prašome pirmiausia kreiptis į NVI Konsultacinės poliklinikos Kontaktų centro registratūrą darbo dienomis nuo 7.00 iki 16.30 arba į Kontaktų centrą darbo dienomis nuo 7.30  iki 18.00 telefonu 8 (5) 278 67 11 arba mokama linija 1875.

Taip pat galite užpildyti NVI svetainėje Kreipimąsi dėl registracijos -

https://www.nvi.lt/registratura/

https://docs.google.com/forms/d/1IhRP8yjFf_1VFp6UFsoS3V2iyHdetlWB3TQkU3CHZBA/viewform?edit_requested=true

 

Registracija pas gydytoją

Mums dėkojaAtnaujinta 2023-01-18 11:13