Psichologinės paramos grupė

Kviečiame į organizuojamą grupę

„Gyvenimo įprasminimas sergant onkologine liga“ 
Grupėje sieksime surasti prasmės šaltinius susidūrus su onkologine liga. Bus aptariama ligos patirtis, ieškoma resursų, kurie padėtų atrasti prasmę bei bandysime pasižiūrėti į ligos patirtį kaip galimybę įprasminti gyvenimą. Dalyvaujantys grupėje galės pasidalinti savo išgyvenimais su panašią patirtį turinčiais dalyviais palaikančioje aplinkoje.
 

Vieta: Nacionalinis vėžio institutas (NVI) Santariškių g. 1., ligoninės korpuso I aukšte, 122B kabinete (Pacientų mokykla).

Laikas: Grupės susitikimai vyks sausio, vasario ir kovo mėnesių ketvirtadieniais, nuo 11:00 val. iki 12:30 val. (sausio  16 d. – pirmasis susitikimas, grupės pradžia).

  • Sausio 16d. – Tema: „Prasmės samprata ir prasmės šaltiniai susidūrus su onkologine liga”. Grupėje kviesime pasidalinti asmenine patirtimi apie savo ligą, susipažinsime su prasmės samprata ir galimais prasmės šaltiniais.

  • Sausio 23d. – Tema: „Tapatumas susirgus onkologine liga”. Kviesime kalbėtis, koks aš esu, koks mano tapatumas susirgus onkologine liga. Bandysime per asmeninę patirtį suprasti savo autentišką buvimą ir kokią įtaką padarė onkologinė liga.

  • Vasario 6d. – Tema: „Gyvenimas kaip likimo dovana”. Kalbėsime, kokia dabartinė veikla, užsiėmimai teikia prasmės jausmą, ko išmokote iš ligos bei kokios išminties įgijote.

  • Vasario 13d. – Tema: „Prasmės šaltinis – požiūris į gyvenimą”. Grupėje kviesime pasidalinti, kas padeda susidūrus su sunkumais gyvenime. Taip pat kalbėsime, kaip požiūris į neišvengiamas gyvenimo aplinkybes gali padėti įveikiant sunkumus.

  • Vasario 20d. – Tema: „Prasmė, kylanti iš kūrybiškumo, drąsos ir atsakomybės”. Aptarsime, kokia kūrybiškumo vieta jūsų gyvenime, kokios atsakomybės esate prisiėmę bei kuo visa tai jums prasminga.
  • Vasario 27d. – Tema: „Patyrimai kaip prasmės šaltiniai”. Susietumo jausmas su gyvenimu per meilę, grožį ir humorą kaip patyrimo šaltinius.

  • Kovo 5d. – Apibendrinimas ir refleksija. Paskutinio grupės susitikimo metu kiekvienas dalyvis turės galimybę pasidalinti asmenine patirtimi ir įspūdžiais apie įvykusius grupinius užsiėmimus. Kviesime apibendrinti visų užsiėmimų patirtį: ką galbūt naujo apie save sužinojote, ką pastebėjote, kaip jaučiatės, dėl to, kad grupė baigiasi.

Iš viso 7 grupės susitikimai;

Grupės dydis:  5–6 dalyviai

Grupės vedančioji: klinikinė psichologė/psichoterapeutė Sandra Birbilaitė bei klinikinės psichologijos praktikantė Miglė Rudytė.

Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis tel.: 8 673 11110 ir el. paštu sandra.birbilaitegmail.com Laukiame registracijos (prieš registraciją įvertinkite savo galimybes sudalyvauti visuose grupės susitikimuose).

Dalyvavimas užsiėmimuose NEMOKAMAS!

LAUKIAME JŪSŲ!Atnaujinta 2020-01-07 14:53


Svarbu žinoti: